Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Zekeriyaköy evden eve nakliyat hizmeti İstanbul genelinde ihtiyaç duyulan bir işlemdir. İstanbul’ un en iyi nakliye firmaları arasında yer alan Korkmazoğlu Nakliyat, her türlü taşınma işinizde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Firmaları
Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Taşınma işinin özellikle İstanbul gibi büyük ve karmaşık bir şehirde olması ayrıca bir düzen gerektirmektedir. İstanbul’ un bir ucundan diğer ucuna taşınmak demek neredeyse şehirler arası taşımacılık demektir. Bu nedenle eşya taşıma işinde kesinlikle işinde profesyonel bir nakliye firması ile çalışmanız gereklidir.

Zekeriyaköy nakliyat hizmeti almak isteyenler için öncelikli aranılan özellik kesinlikle işinin ehli olunmasıdır. Ev taşıma işinde “biz işimizi iyi yapıyoruz” demek asla yeterli değildir. Piyasada birçok firma nakliyat işinde çok profesyonel olduğunu ifade eder. Ancak her geçen gün birçok kişinin taşınma esnasında nasıl mağdur edildiğini duymaktayız. Bu durumun ortaya çıkmasındaki en önemli sebep gelişi güzel yapılan paketleme işlemi, iş bilmez personelin çalıştırılması, nakliye araçlarının yetersizliği ya da nakliye sözleşmesi yapılmamasıdır. Evden eve nakliyeci ile anlaşırken mutlaka detaylı bir firma araştırması yapılmalı ve güvenilir bir firma ile çalışılmalıdır.

Korkmazoğlu Nakliyat kurulduğu günden bu yana müşterilerinin zorlu taşınma sürecinde en iyi şekilde yanında olmuştur. İşimizi en başarılı şekilde yerine getirdik. Personelimiz ile gerek kurumsal duruş gerekse mesleki yeterlilik konusunda markamızı ispatladık. Güçlü referanslarımızı her yeni müşterimize alnımız dik şekilde gösterecek bir iş geçmişine sahibiz.

Araç ve personel konusunda donanımlı olmamız sayesinde daima müşteriden yana bir tavır sergilemekteyiz. Şirket olarak amacımız, taşınmanın ötesinde uzun süreli sağlam müşteri ilişkileri sayesinde referans ağının güçlenmesini sağlamaktır. Bunu da ancak 1. Sınıf nakliye hizmeti ile başaracağımızın bilincinde olarak, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sarıyer evden eve nakliyat hizmetimiz ile de İstanbul’ un en çok tercih edilen firmaları arasındayız.

Zekeriyaköy Nakliye Firması

Zekeriyaköy nakliye hizmeti almak isteyen herkes öncelikli olarak doğru bir piyasa araştırması yapmalıdır. En doğru evden eve nakliyat firması seçmek için öncelikle firmaların çalışmalarını gözlemlemek, hakkında bilgi almak gereklidir.

Ev eşyası taşıma esnasında insanlar firmaya güvenmek zorunda kalırlar. Bütün evin eşyasını bir yere teslim ederken mutlaka sizi garanti altına alacak bir güvenceye ihtiyaç vardır. Bu nedenle özellikle hizmet sağlayıcı platformlar üzerinden yapılan nakliye anlaşmaları ne yazık ki yeterli değildir. İşte bu sebeple, Korkmazoğlu Nakliyat öncelikle müşterilerinin güvenini kazanır. Bunu nasıl mı yaparız?

Zekeriyaköy ev taşıma işinde ilk adım nakliye sözleşmesidir. Hazırladığımız nakliye sözleşmesi ile işimiz hakkında tüm detayları müşterilerimize iletiriz. Sonrasında söz verdiğimiz günde taşınma işlemi için adrese gideriz. Adreste eşyaların paketlenmesi için anlaşma sağladıysak öncelikli olarak eşyaları kırılma ve çizilme durumlarına göre sınıflandırırız. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve cam eşyalar ayrı ayrı yapılarına uygun ambalaj kağıtları ile paketlenir. Bunu yapmakta ki amacımız, eşyalarınızın asla zarar görmeden taşınmasını sağlamaktır.

Zekeriyaköy evden eve taşımacılık için paketleme işlemi oldukça önemlidir. Jelatin ile eşyayı çevrelemek asla paketleme değildir. Jelatin ya da basit düzenek patpat kullanılması asla eşyayı korumaz. Eşyalar taşınırken çizilir, delinir ya da kırılır. Bunun önüne geçmek için Korkmazoğlu Nakliyat, her eşyayı uygun ambalaj kağıtları ile kaplamaktadır. Sonrasında eşyaları nakliye aracımıza taşıyoruz. Nakliye işlemi anlaşma sürecinde müşterimize asansör kullanılıp kullanılmayacağını soruyoruz. Çünkü asansör kullanılmaması halinde özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarını taşırken daha fazla personele ihtiyaç duymaktayız. Personel sayısının yeterli olması hızlı ve pratik bir taşınma işlemi sunmaktadır.

Zekeriyaköy evden eve nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isim olan Korkmazoğlu Nakliyat, geniş bir araç filosuna sahiptir. Olası bir aksilik durumunda aracımızın yerine gönderebileceğimiz mutlaka ekstra bir aracımız mevcuttur. Bu nedenle asla taşınmanın ertelenmesi ya da aksatılması söz konusu olmaz.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Zekeriyaköy evden eve nakliyat fiyatları için birkaç etken vardır. Nakliyat hizmeti öncesinde birden fazla yerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Karşınızdaki fiyat teklifleri her biri ayrı ayrı özelliğe ve detaya sahip olacaktır. Çoğu firma fiyat teklifi sunarken hizmet hakkında detaya dahi inmez. Afaki rakamlarla biz bu işi şu fiyata yapıyoruz derler. Ancak burada en önemli husus ödeyeceğiniz rakama hangi hizmetleri alacağınız.

Nakliye için anlaştığınız firma ile başta konuşmazsanız taşınma günü sürprizlerle karşılaşırsınız. Siz ödediğiniz rakama her şey dahil sanırsınız. Oysa nakliye firması geldiğinde neden eşyaları paketlemediniz diye sorar… Siz ödediğiniz rakamda “her şey dahil” sözünden paketlemede dahil sanırsınız ama firma paketleme yoktu der.

Bu tarz durumları mağduriyet yaşayan birçok müşterimizden üzülerek duyuyoruz. Bu nedenle özellikle diyoruz ki, biz Korkmazoğlu Nakliyat olarak sözleşmemizde ödeyeceğiniz tutara karşılık hangi hizmetleri sunacağımızı açıkça belirtiyoruz.

Zekeriyaköy nakliyat fiyatları dikkate alındığında öncelikle sunulacak hizmet kalemleri sabit fiyata eklenir. Yani, iki adres arasındaki mesafe öncelikle hesaplanır. Sonrasında müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda taşınma işinin detayına göre fiyat belirtilir.

Eşyaların alınacağı ve bırakılacağı katlar, paketleme olacak mı olmayacak mı, evin oda sayısı ve asansör kullanılıp kullanılmayacağı önemli detaylardır. Özellikle asansörle yapılmayacak taşıma işleminde personel sayısı ona göre belirlenmektedir. Gündelik olarak yapılacak ödeme bu nedenle görevli personel sayısına göre değişecektir. Aynı şekilde asansörlü eşya taşıma işi de tek kalemde ekstra sunulan hizmet olarak fiyatlandırılmaktadır. Bazı durumlarda evin sadece bir odası taşınırken bazen de dubleks bir evin taşınması söz konusudur. Bu nedenle evin oda sayısı ve taşınacak eşya miktarı da fiyata direkt etki eden faktörler arasında yerini alır.

Nakliyat fiyatları belirlenirken tüm bu detaylar bir arada değerlendirilir ve toplu rakam o şekilde belirtilir. Korkmazoğlu Nakliyat aldığı bilgiler doğrultusunda sunacağı hizmeti ve detaylarını en başta müşterisine anlatır ve sonrasında ekstra masraflar çıkmaz. Amacımız bu sayede müşteriyi mağdur etmeden güvenli ve kaliteli bir taşıma işlemi sunmaktır.

Bir cevap yazın