Yazlık Taşıma

Yazlık taşıma hizmetinde firmamız en kaliteli hizmeti vermekte iddialıdır. Yazlık evinizde yeteri kadar eşya bulundurmuyorsanız ve uzun süreliğine orada bulunacaksanız evden eve nakliyat hizmetimiz tam size göredir.  

Yazlık Taşımacılığı
Yazlık Taşıma

Bu konuda çeşitli firmalar, çeşitli reklamları ile piyasada olsalar da dediğimiz gibi bu işte en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sadece biz veririz. Profesyonel ve işinde uzman olan kadromuz ile size en iyi hizmeti vermek için sadece bir telefon uzağınızdayız. Talebiniz doğrultusunda, evinize gelerek eşyalarınızı, zarar görmeyecek ve dış etkenlere karşı çok iyi muhafaza edecek malzemeler ile kaplarız. Bu süreç, değer verdiğiniz eşyaların, huzurlu bir zaman geçireceğiniz yazlığınıza güvenle taşınmasını sağlayacaktır. Ekonomi dünyasının sürekliliği için gerekli olan nakliye hizmeti, güvenilir, hızlı ve pratik olduğu sürece, istenilen verim elde edilebilir. Firmamız, sektörel anlamda farklılığı göz önünde bulundurarak, her sektör için profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Ticaretin sürekliliğini sağlayan ve üretimin hızlanmasında etkili olan nakliye hizmeti, her zaman uzmanlık isteyen önemli bir konudur.

Yazlık taşıma hizmetinde asansörlü nakliyat hizmetini de vermekteyiz.  Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınması yapılmaktadır. Hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Eşyalarınızın taşınması hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Eğer balkon ya da pencereniz uygun değilse gerekli özelleştirmeler yapılarak uygun hale getiriliyor. Pencerenizden geçemeyecek kadar büyük eşyalarınız için endişelenmenize gerek yok çünkü marangoz hizmetimiz mevcut. Sökülebilir mutfak dolabı, gardırop gibi eşyalarınızı uygun parçalara ayırarak taşıma işlemini daha güvenli hale getiriyoruz. Taşıma tarihi geldiğinde ise tecrübeli elemanlarımızla eşyalarınızı paketliyoruz. Ardından devasa filomuza dahil bir aracımıza yükleyerek gideceği adrese en uygun biçimde eşyanızı ulaştırıyoruz. Bu esnada size sadece oturup keyfinize bakmak kalıyor. Çünkü biz yazlık nakliyesi olarak eşyalarınızı sadece taşımıyoruz, aynı zamanda kendi eşyamız gibi sahiplenerek gözetiyoruz. Ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşınması önemlidir. Firma olarak eşyaları titiz bir şekilde taşımak bizim işimizdir. Ev eşyası taşımada hizmetimizin yanında depolama hizmetini de güvenli bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Yazlık Taşıma Fiyatları

Yazlık taşıma fiyatları konusunda en uygun seçeneğini sunuyoruz. Yazlık taşımacılığı, öyle gözünüzde büyüteceğiniz kadar yüksek rakamlara sahip değil. Firmamız bu konuda da iddialıdır. Fiyat, performans dengesi bakımından alabileceğiniz en iyi hizmeti en uygun fiyat ile sunuyoruz. Fiyatlara etki eden faktörleri göz önünde bulundurmak suretiyle bir fiyat yapısına sahibiz. Bunlardan en önemlisi tabi ki eşyaların gideceği mesafedir. Mesafe ne kadar uzun olursa ona göre fiyat ister istemez değişecektir. Aynı zaman da eşyaların miktarı da bu fiyata etki eden faktörler arasında yer alır. Ancak dediğimiz gibi bu konuda içiniz rahat olsun. Biz bu sektörde paradan önce insan kazanmak için varız. Verdiğimiz paranın karşılığını tabi ki alacağız ama önce sizin memnun olmanız öncülüğünde bu sağlanabilir. Şirketimiz İstanbul nakliye firmaları arasında işi ile kendisini kanıtlamış köklü bir firmadır. Evden eve nakliyat hizmeti, eşyalarınızın güvenli şekilde taşınması için uyguladığımız hizmetlerden birisidir. Nakliye işleri taşınma öncesi ve sonrası için oldukça kıymetlidir.

Taşınma süresince kişilerin en çok tereddüt yaşadığı konu, evden eve eşya taşınırken eşyaların zarar görmesi hususudur. Nakliye firmaları, bu konuda yıllardır işlerini rastgele bir düzen içerisinde yapmış ve insanların nakliye sektörüne olan güvenini kırmışlardır. Şirketimiz; taşınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için elinden geldiğince titiz ve planlı bir çalışma yürütmektedir. Bu kapsamda sorumluluğunu aldığımız her işin müşteriyi memnun edecek şekilde sonlandırılmasını sağlıyoruz. Peki yazlık taşımacılığı konusunda şirketimiz sizlere ne gibi ayrıcalıklar sunuyor? Gelin bu konuda sizler için işin detayına inelim. Eşya taşıma işlemi yapmadan önce mutlak ekspertiz hizmeti verilmesi gereklidir. Burada amacımız, müşteriye ait eşyanın miktarını ve cinsini belirleyerek yapılacak işleme göre fiyat vermektir. Piyasada nakliye işleri için talip olan ve internet siteleri üzerinden teklif veren diğer şirketler eksik verdikleri bilgi ile müşteriyi zor durumda bırakabilmektedir. Şirket olarak müşterimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede müşteriye olması gerekenden fazla ya da eksik bir ücret talebinde bulunmuyoruz.