Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz ilk yıllardan bugüne sizlerin güvenini esas alarak gelmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kazanmanın birincil yolu kuşkusuz ki müşteri güvenini kazanmaktır. Ev eşyalarınızı yerli üretim paketleme ürünleri ile paketlemekteyiz.

Yakacık Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Yakacık Evden Eve Nakliyat – Salon

Yakacık evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin her bir talebine uyum sağlayan zengin hizmetlerimizin kalitesini bulabilirsiniz. Gelişmiş teknolojileri en yakından takip ederek dünyadaki tüm yenilikleri zaman geçirmeksizin firmamız bünyesine dahil etmekteyiz. Değerli müşterilerimize layık bir hizmeti sunmak için en baştan en son hizmete varıncaya kadar büyük bir disiplin içerisinde işimizi yürütmekteyiz.

Güler yüzlü personellerimiz, severek yapmakta oldukları işi yerine getirirken büyük bir hassasiyet içerisinde eşyalarınızı paketlemektedir. Firmamız yeni adreslerine ulaştırmak için itinayla taşımaktadırlar. Yakacık nakliye firması olarak profesyonellikle; meşakkatli olan bu hizmeti büyük bir titizlik içerisinde yürütmekteyiz.

Yakacık nakliye firmamız, müşterilerimiz için randevu usulü bir çalışma yürütmektedir. Bu sayede işlerinizi programlı şekilde yürüterek karmaşanın önüne geçebilmekteyiz. Sizlerden gelecek nakliye talebinde yapılan ücretsiz ön keşif çalışması sayesinde en başta ücretler hakkında bilgi edinerek bizlerden hizmet alabilirsiniz. Taşınacak eşyanın miktarı, özelliği ve yeni adreslerinin uzaklığı gibi detaylar firmamız için önemli meseleler olmaktadır.

Yakacık nakliyat firmaları arasında hizmet vermekte olan firmamız, iki tarafında anlaşması sonrasında müşterinin uygun olduğu gün verilen adreste hazır bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için günün her anı nakliyat işlemleri için koşuşturmaktayız.

Yakacık Evden Eve Nakliyat Firması

Yakacık evden eve nakliye firmamız müşterilerimizi için pratik bir taşınma işlemini yürütmektedir. Yakacık ilçesinin dar sokaklarına aldırış etmeksizin, binanın hangi katında bulunursanız bulunun teknolojik asansörlü taşıma araçlarımız ile tüm eşyalarınız en kısa süreler içerisinde nakliyat araçlarına yerleştirilmektedir.

Yakacık Evden Eve Nakliyat Firmaları
Yakacık Evden Eve Nakliyat – Buzdolabı

Sorunsuz taşınmanın en bilindik adresini oluşturan firmamız, uzun yıllardan bu yana edindiği deneyimleri sizler için geliştirerek hizmet şeklinde sunmaktadır. Yakacık evden eve nakliye hizmeti veren firmaların yeterlilik deneyimine sahip olması önemli bir etkendir.

Yaşanacak sorunları ön görebilen, taleplere en uygun hizmetleri bilen ve alt yapısı teknik anlamda sağlam olan, personel kadrosu eksiksiz olmalıdır. Ancak bu şekilde sorunsuz bir nakliyat işlemleri istenen zamanlarda gerçekleştirilebilmektedir. Pratik ve kısa sürede gerçekleşen bir hizmet alabilmek için sizlerde 7/24 hizmet vermekte olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yakacık’ın nakliyat firmaları arasında yerini alan ve vermiş olduğu hizmetleri ile öne çıkmakta olan firmamız, kaliteli hizmetleri ile tanınmaktadır. Güven anlayışı ile yoluna devam etmekte olan firmamız, güçlü bir alt yapısı ile çok sayıda talebe aynı anda cevap verebilmektedir. Müşterilerimizden gelen taleplere uygun hizmeti en ekonomik fiyat ile ortaya çıkarttıktan hemen sonra nakliyat sözleşmesi yapılarak iş resmiyete dökülmektedir. Bu sayede müşterilerin mağduriyeti bir koruma altına alınmış bulunmaktadır.

Yakacık nakliye hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için yazılı sözleşme gerçekleştirilmektedir. Kişilerin mağdur olmasını önleyen bu özel yazılı metinler sayesinde, değerli eşyalar özel bir poliçe kapsamına da dahil edilmektedir. Bu sebeple nakliyat işlemleri sırasında eşyalar üzerinde oluşabilecek her bir hasarı firmamız tarafından maddi olarak karşılanmaktadır.

Evden eve nakliyat firması olarak ev eşyalarınızın hepsini paketlemekteyiz. Paketlenen bu eşyalar düzenli bir şekilde aracımıza taşınmaktadır. Araç içinde düzenli olarak yerleştirildiği için yolda herhangi bir hasar almaz.

Yakacık Nakliyat Hizmetleri

Yakacık nakliyat firmamız sizlere daha profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Eşyaların güvence altına alınması, titiz bir çalışma ve çok uygun ödeme ayrıcalıklarından yararlanarak sizlerde taşınma sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

1) Eşya Paketleme

Yakacık nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine taşımadan önce, vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerin en başında eşya paketleme gelmektedir. Personellerimiz tarafından montaj olarak ayrılan eşyanız, ambalajlama ürünleri ile kaliteli bir şekilde çeşitli çevresel risklere maruz kalmaması adına paketlenmektedir.

Firmamız paketlemeanlamında işini maksimum kaliteyle sağlamaktadır. Bunun için tek seferlik ambalaj kullanımı yapmakta ve sahip olduğu ambalajları birinci kalite patpat kağıtları ile oluşturmaktadır.

2) Kıyafetlerin Toplanması

Bazı müşterilerimizin özellikle işleri gereği kıyafetlerinin asla kırışmadan taşınması gerekmektedir. Bu durumda özel giysi askılarımızla paketleme yaparak giysiler kırışmadan taşıma yaparız. Kıyafetler askıdan askılı pakete alınır ve bu şekilde yeni evde olduğu gibi yine askıya takılır.

3) Marangoz Hizmeti

Yakacık nakliyat işinde en zor işlerden birisi mobilyaların montajı ve de montajıdır. Bunun için hem ayrılacağınız adreste hem de yeni adresinizde marangoz bulmak ekstra ödeme yapmak ayrıca zor olacaktır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak marangoz ekibi ile taşınma esnasında bu hizmeti de sunmaktayız. Mobilyalarınız zarar görmeden sökülür ve o şekilde paketlenir yeni adreste ise paket açılır ve aynı şekilde monte edilir.

4) Sigortalama

Yakacık evden eve nakliyat yaptığımız sürede eşyaların paketlemesi dahil aldığımız işlerde sigortalama yaparak işi güvenceye alıyoruz. Bu sayede müşterimizin olası bir zarar karşısında mağdur olmasını da engelliyoruz. Ancak paketlemesini kendi yapan müşterilerimize sigortalama konusunda yardımcı olamıyoruz.

Yakacık Evden Eve Nakliye Firması

Yakacık evden eve nakliyat şirketleri arasında kaliteli hizmetimizle ön plana çıkmaktayız. Sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlar, müşterilerimizin firmamızın tercih edilme sebebini artırmaktadır. İhtiyacınız olan nakliyat talepleriniz ortaya çıktığında piyasada ki tüm firma fiyatlarını kıyaslayarak farkımızı görebilirsiniz.

Yakacık Nakliyat Şirketleri
Yakacık Evden Eve Nakliyat – Koltuklar

Yakacık evden eve nakliyat müşterilerin olumlu ya da olumsuz görüşlerini ortaya koyarken firmamız ile ilgili herhangi bir olumsuz yorum ile karşılaşılmamaktadır. Bu da işimizi layıkıyla yaptığımızın en güzel göstergesini olmaktadır. Olumsuz yorumların nedenine kurumsal olmayan nakliyat firmalarından alınan hizmetler insanları mağdur etmeye neden olmaktadır.

Yakacık evden eve taşımacılık olarak muhteşem bir ekip ile sahadaki yerimizi almaktayız. Geçmişten bugüne tüm eksiklerimizi kapatarak çok donanımlı bir alt yapıya sahip olmaktayız. Deneyimli personellerimiz, işini severek yapmakta olan kişilerden oluşmaktadır. Güzel bir ekip ruhunun ön plana çıkmakta olduğu firmamızda güler yüzlü personelimizden alacağınız hizmetler sizleri fazlasıyla memnun edebilecektir.

Müşterinin talepleri doğrultusunda sürekli yenilenen ve gelişmekte olan hizmet anlayışımız, sizleri memnun edebilmek için var olmaktadır. Yüksek kaliteli hizmetler ve ekonomik fiyat politikalarımız sayesinde sizlerde en çok tercih edilmekte olan nakliyat firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yakacık Evden Eve Nakliyat ’a Dair Sorular

Yakacık nakliyat firmaları arasında fiyat farklarının sebepleri nelerdir?

Evden eve nakliyat firmaları arasında birbirinden farklı fiyat politikaları bulunmaktadır. Ucuz fiyatlara sahip olan firmaların hizmetlerini gözden geçirmeden hizmet almayınız. Müşteri ve eşya güvenliğini sağlamak amacıyla ortaya koyduğu hizmetleri görmeden hizmet alarak eşyalarınız riske atmayınız. Çok düşük fiyatlı firmalar, eşya poliçesi yapmayarak masrafsız hizmet sundukları için sadece ucuz fiyatları ile öne çıkmaktadırlar.

Yakacık evden eve nakliyat hizmeti ne kadar sürer?

Nakliyat hizmeti Yakacık ilçesi içerisinde kaldığında 2+1,3+1 gibi dairelerde gün içerisinde sorunuz olarak tamamlanabilmektedir. Yine tüm İstanbul il sınırları içerisinde kalmakta olan diğer binalarda da aynı şekilde 1 gün içerisinde son bulmaktadır.

Yakacık nakliye hizmeti için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Yakacık evden eve nakliyat hizmeti için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Firmamız, sizleri en yakın bir tarihe nakliyat işlemi için plana almaktadır. Bu yüzden en az 24 saat öncesinde arayarak rezervasyon oluşturmanız çok daha sağlıklı bir hizmetin oluşmasını sağlamaktadır.