Vaka Sayıları Nakliyatı Nasıl Etkiledi?

2019 yılının son günlerinde ortaya çıkıp Dünya genelinde yayılım göstererek mart ayı itibariyle de ülkemizde ciddi bir pandemi hakimiyeti kuran Covid-19 hayatımızın her aşamasını olumsuz etkilemeyi başarmıştır. İnsanların yaşamı tamamen dört duvar arasına endekslenip, yaşam eve taşınmıştır.

Yaklaşık 1 senedir yaşanan pandemi süreci hem ülkemiz hem dünya kapsamında halen devam etmekte ve işin kötüsü bu sürecin ne kadar devam edeceği de maalesef ki bilinememektedir. Covid-19 özellikle ticari anlamda birçok sektörü de neredeyse durdurma aşamasına girmiştir.

Vaka Sayıları Nakliyatı Nasıl Etkiledi?
Vaka Sayıları Nakliyatı Nasıl Etkiledi?

Korona Sürecinde Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti; ürün taşınması kapsamında sürdürülen ve neredeyse bu sektörün durdurulması imkânsız olan lojistik bir faaliyettir. İhtiyaçların başında gıdalar ve sağlığa dair her şey gelir. Ancak ticari faaliyetler alanında düşünülecek olursa bu listenin başında da evden eve nakliyat gelir.

Korona dönemi ve beraberinde vaka sayıları gerek bireysel gerekse ticari taşımalar çerçevesinde olan ev ya da ofis nakliyatlarını kuşkusuz etkilemiştir. Nakliye teçhizatlar dışında elbette ki; insan gücüne de dayanmaktadır.

Vaka sayıları nakliyatı nasıl etkiledi? sorusuna cevabımız her sevkiyat sonrasında araçlarımızın tam izole olmasıdır. Kullandığımız tüm ambalajlar tek kullanımlık olup iş sonunda atık haline getirilir. Personellerimiz çalışma esnasında maske ve eldivenler ile hijyenden ödün vermeden çalışmalarını sürdürürler.

Coronavirüs ile birlikte evde kal çağrıları yapılsa da hayatın devam ettiği, iş için dışarı çıkılması, hayatın sürmesi için gerekli ihtiyaçların karşılanması gerektiği net durumlardır. Önceliğimiz her zaman sağlıktır ancak tercih açısından ev taşımanın gerekliliği ile karşı karşıya kalanlara iş yükümlülüğümüz devam etmektedir ve edecektir.

Pandemide Nakliye Sektörünün İlerleyişi

Pandemi süreci ile birlikte evde kal çağrıları ve beraberinde iş hayatının eve taşınması gündeme gelmiştir. Ancak bazı iş sektörleri vardır ki; çalışmaları masa başı değildir. Biz nakliye sektörü olarak ülkenin duramayan nakliye ihtiyacını devam ettirmek durumundayız. Personellerimizin bu konudaki özverileri, çalışmaları son derece hijyenik adımlarla sürmektedir.

Coronavirüs süreci hassasiyetle davranmanın en üst seviyelerde olması gereken dönemdir. Biz evden eve nakliyat firması olarak tüm taşımacılık alanlarımızda ve tüm hizmetlerimizde endişe yaşamadan ve yaşatmadan nakliyelerimizi sürdürmekteyiz. Her zaman önceliğimiz personellerimizin sağlığı olup beraberinde müşteri sağlığıdır.

Nakliye sektörü demek ambalajlama malzemeleri demektir. Eşyalarınız her zaman bu ambalajlama paketleri ile korunaklı bir şekilde nakliyatı yapılır, herhangi bir riske maruz kalmadan teslimatı yapılır. Coronavirüs sürecinde tüm ambalaj malzemeleri kişiye özel olarak kullanılmaktadır. Hepsi steril edilmiştir. Araçlarımız ve malzemelerin hijyeni öncelik olmak üzere nakliye aşamasına geçişimiz sağlıklı olarak yaşanır, yaşatılır.

Vaka Sayıları Evden Eve Nakliyatı Nasıl Etkiliyor?

Covid-19 virüsü, vaka sayıları, yaşanan pandemi süreci, yapılması ve yapılmaması gerekenler derken hayatımızın her anı tam bir kontrol altına girmiş bulunmaktadır. Şu bir gerçek ki virüsün yayılma durumu dolayısıyla vaka sayılarının artması insan bilinçliliği ile eşdeğerdir. Bilinçlilik ve özen ne kadar olursa vaka sayıları da düşecektir. Ne yazık ki şu sıralar bu ifadeyi kullanmak mümkün değil, vaka sayıları artışa geçti ancak hayatın devamlılığı da göz ardı edilemeyecek bir gerçek olduğuna göre; hayat devam ediyor diyebilmek için iş hayatının da devamlılığı şart olan noktadır.

Vaka Sayıları Nakliyatı Nasıl Etkiledi
Vaka Sayıları Nakliyatı Nasıl Etkiledi?

Bütün bu detaylar kapsamında evden eve taşıma hizmetlerimiz ve nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. Bu zorlu süreci kendimizi koruyarak ve çevremizdekilere duyarlı davranarak devam ettireceğimize inanıyoruz.

Nakliye sektörü pandemi, savaş gibi durumlarda bile çalışmalarını sürdürmeye çalışır. Elbette ki ciddi kurallar zinciri çerçevesinde belki vaka sayılarının fazla olduğu illerde kısmı işi durdurmalarla önlemler alarak olsa da evden eve taşınma ihtiyacı bir zamana kadar ertelenebilir. Coronavirüs salgını sırasında her zamanki profesyonelliğimizi ve nakliyedeki deneyimimizi koruyan bir firma olarak misyonumuz güvenliktir.

Güvenlik kapsamında Covid ile başa çıkabilecek stratejileri ile sektörde var olduğumuz gerçeği de ortadadır. Salgında evden eve taşınma sürecinde sizlerin sağlığı ve ekibimizin sağlığı önceliğimizdir. Her açıdan dezenfeksiyonu sağlayarak attığımız adımlarda riski sıfıra indirgeyerek taşıma işlemlerimizi devam ettirmekteyiz.

Evden eve nakliyat firması olarak aldığımız ek önlemlerle bu süreci etkilenmeden geçirmek değişmeyen misyonumuzdur. Nakliyat alanında dezenfektan ve her türlü temizlik malzemelerini araçlarımızda bulundurmaya başladık. Bu dönemde her zaman hijyenden yana tavır takındık.

Koronavirüs Döneminde Taşımacılık Hizmeti  

Koronavirüs salgınının tüm dünyayı etkisi altına almasıyla birlikte, birçok sektör ve iş yeri bu durumdan oldukça olumsuz etkilenmiştir ve firmaları daha da tedbir almaya yönlendirmiştir. Şüphesiz ki bu durumdan en çok etkilenen sektörlerden biri de evden eve nakliyat sektörü olmuştur. Salgının başlamasıyla birlikte nakliyat firmaları da gerekli önlem ve tedbirleri alarak hizmet vermeye başlamışlardır.

Koronavirüs salgınının etkilerinin en aza indirilmesi için Korkmazoğlu Nakliyat firmamız da müşterilerimize en temiz şekilde hizmet sağlamaya devam ediyor. Salgın sürecinde de çalışmaya devam eden profesyonel ekibimiz her zaman vatandaşların yanında yer alıyor.

Ofis çalışma ortamlarının yerini evlerin almasıyla birlikte, birçok kişi ofis ortamını evlerine taşımaya başlamışlardır. Bu zorlu dönemde doğru ve temiz iş yapan nakliyat firması bulmakta zorlanan kişilere Korkmazoğlu Nakliyat olarak tam da bu noktada devreye girerek hizmet sağlıyoruz.

Müşterimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, maske ve eldivenlerle olabildiğince temiz çalışan ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Nakliyat firması olarak bizim için önemli olan müşterinin güvenini sağlamaktadır ve en zorlu dönemlerde onların yanında olduğumuzu hissettirmektir. Salgın döneminde dahi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam eden profesyonel ekibimiz, bir çile haline gelen taşınma sürecini en hafif hale getirmeyi planlıyor.

Ev Taşımada Koronavirüs Tedbirlerimiz

En sağlıklı şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız, dezenfekte edilmiş ambalajlarıyla ürünlerinizi eldiven yardımıyla temassız bir şekilde paketleyip bu zorlu süreçte olabildiğince yararlı olmayı planlıyoruz.

Nakliye ekibimiz sağlığın en ufak bir ihmale gelmediğinin bilincinde olarak, gerekli donanıma ve gerekli bilgilere sahip olabildiğince titiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Gerek paketleme gerek arabaya yükleme gerekse taşınması ve yerleştirilmesinde dezenfekte edilmiş ürünleri kullanarak hijyenik bir şekilde hizmet sağlamaya devam etmektedirler.

Birçok kişi salgın döneminde ev ve iş yeri taşımalarını bir süreliğine ertelemektedir. Bazıları ise mecburi taşımalardan dolayı nakliye firmalarıyla anlaşmaktadırlar. Virüsün giderek yayıldığı bu dönemde doğru nakliyat firması bulup anlaşmak daha da zorlaşmaktadır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak bu zorlu süreçte 7/24 müşterilerimizin yanında olarak onlar güven sağlamaktayız.

Gerek ofis taşıması gerek ev taşımacılığı gerekse iş yeri taşımacılığında son derece titiz bir şekilde hizmet sağlamaktan Korkmazoğlu Nakliyat olarak onur duyarız. Ev taşıma hizmetini korona tedbirlerini esas alarak yerine getirmekteyiz.