Üsküdar eşya depolama şirketi olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesini benimsemekteyiz. Korkmazoğlu depolama firması olarak birçok ilçede hizmet vermekte ve ev ile iş yerlerine ait eşyaların depolanmasını sağlamaktayız.

Üsküdar Eşya Depolama Firması
Üsküdar Eşya Depolama

Depolamanın nedeni ise çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılan eşyaların, taşınma veya inşaat gibi durumlarda zarar görmesidir. Günlük hayatta kullandığımız taşınabilir tüm nesneler ise eşya kategorisine girmektedir. Eşyalar kimi zaman büyük bir işlevi yerine getirirken kimi zaman da anı niteliğinde saklanmaktadır. Bazı durumlarda ise eşyaların varlığı büyük bir problem oluşturabilmektedir. Bu gibi durumlarda Korkmazoğlu depolama olarak uygun alanlarda ve belirli süreler dahilinde eşyaların saklanmasını sağlamaktayız. Ani gelişen durumlar da yapmış olduğumuz eşya depolama faaliyetinin gerekliliğini göstermektedir. Örneğin; emlakçıyla yaşanan anlaşmazlıklar taşınma planını iptal edebilmektedir. Bu gibi durumlarda yeni bir ev arayışına girilmekte ve eşyaların depolanması gerekmektedir. Ev eşyalarının yanı sıra; iş yerlerinde bulunan eşyaların da depolanması konusunda hizmet vermekteyiz. Ev eşyalarınızı güvenle muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolama alanında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar eşya depolama ya da nakliyat firmaları olmaktadır. Firma seçimi ise süreç için oldukça zor ve önemli bir karardır. Bu nedenle firma seçiminde sadece fiyata değil birçok kritere dikkat edilmelidir. En önemli kriter ise firmanın güvenilir olmasıdır. Bunların yanı sıra firmaların depolama için kullandıkları alanlar da önemli olmaktadır. Bu alanların geniş, temiz ve güvenli olması gerekmektedir. Üsküdar eşya deposu olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizle müşterilerin tercihi olmakta ve kendimizi günden güne geliştirmekteyiz. Korkmazoğlu depolama olarak eşyanın teslim alınmasıyla sorumluluğu almakta ve güvenilir şekilde muhafazasını sağlamaktayız. Örneğin; hırsızlık ya da yangın gibi durumlara karşı, Korkmazoğlu nakliyat olarak sigorta yapmaktayız. Bu sayede depoladığımız eşyalar herhangi bir zarara veya hasara uğramamaktadır. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet almak isteyen kişiler, firmamız ile görüşmelidir. Fiyatın yanı sıra; firma olarak her türlü problemi çözme konusunda da kendimize güvenmekteyiz.

Üsküdar Eşya Depolama Firması

Üsküdar eşya depolama firması İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan Üsküdar ilçesi hizmet vermekteyiz. Üsküdar’ın yanı sıra Anadolu ile Avrupa yakalarına da hizmet verilmektedir. Korkmazoğlu nakliyat firması olarak Ataşehir ve Maltepe başta olmak üzere; birçok ilçeye hizmet vermekteyiz. Ataşehir eşya deposu ve Maltepe eşya deposu hizmetlerini de yerine getirmekteyiz. Firmamız aracılığıyla oluşturulan güvenli depolar, Üsküdar eşya deposu hizmeti için de büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle Üsküdar ilçesinde yaşayan ve eşya depolamak isteyen kişiler firmamız ile görüşmelidir. Üsküdar eşya depolama firmaları, çeşitli kriterler doğrultusunda araştırılmalı ve tercih edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken kriterler ise, şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Üsküdar eşya depolama firmaları, çeşitli referanslara sahip olmaktadır. Bu durum, eşya depolama firması seçiminde önemli bir kriterdir. Bu nedenle firmaların referansları dikkatli bir şekilde incelenmeli ve memnuniyet düzeylerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ise, en uygun Üsküdar eşya depolama firması seçilebilir. Eşya depolama firması olarak müşterilerimizin hizmet memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerin, firmamız için referans niteliği taşıdığını unutmamaktayız.
 1. Üsküdar eşya depolama firmaları, farklı kalitelerde çeşitli depolara sahip olmaktadır. Depoların kalitesi ise büyüklüğünün yanı sıra; ferahlığı, güvenliği ve temizliği ile belirlenmektedir. Firma seçimi aşamasında depoların yapısının incelenmesi gerekmektedir. Böylece eşyaların tutulacağı alanlar detaylı bir şekilde görülmekte ve uygun karar verilebilmektedir. Bunun yanı sıra; eşya depolama alanlarının güvenlik kameraları ile takip edilmesi gerekmektedir. Ev depolama firması olarak bu konuya oldukça özen göstermekte ve depoları kameralar eşliğinde takip etmekteyiz. Böylelikle olası bir duruma karşı önlem alabilmekte ve eşyaları iyi bir şekilde muhafaza etmekteyiz.
 2. Üsküdar eşya depolama firmaları, depolanan eşyalar için çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinilmesinde fayda bulunmaktadır. Bu sayede, eşyaların yangın ve hırsızlık gibi çeşitli risklere karşı nasıl korunacağı öğrenilmektedir. Firma olarak eşyaların hasar görmemesi için sigorta yaptırmaktayız. Böylece, eşyaların güvenli bir şekilde muhafazasını sağlamış olmaktayız.

Üsküdar Eşya Depolama Fiyatları

Üsküdar eşya depolama fiyatları, verilen depolama hizmetinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle genel bir fiyat söz konusu olmamaktadır. Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak tecrübe, kalite ve uygun fiyatı bünyemizde barındırmaktayız. İhtiyaç duymadığı eşyaları depolarda muhafaza ettirmek isteyen kişiler ise, firmamız ile iletişime geçmelidir. İletişime geçen müşterilerimiz için gerekli alan ihtiyacına göre uygun bir fiyat vermekteyiz. Üsküdar nakliyat firması olarak depoların boyutlarına göre uygun bir fiyat listesi oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra; eşyanın sahip olduğu nitelikler de fiyat konusunda kriter oluşturmaktadır. Fiyatlar ise, şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. 5×10 Boyutlu Ünite: Bu depolama alanı, kapasite olarak 24 m2’lik bir alanı ifade etmektedir. 1+1 büyüklüğündeki bir evin ya da ofisin eşyaları sığdırılabilmektedir. Bu depolama alanının aidatı ise, 200 ₺ olmaktadır.
 2. 10×15 Boyutlu Ünite: Bu depolama alanı, kapasite olarak 150 m2’lik bir alanı ifade etmektedir. 2+1 büyüklüğündeki bir evin ya da ofisin eşyaları sığdırılabilmektedir. Bu depolama alanının aidatı ise, 300 ₺ olmaktadır.
 3. 10×25 Boyutlu Ünite: Bu depolama alanı, kapasite olarak 250 m2’lik bir alanı ifade etmektedir. 3+1 büyüklüğündeki bir evin ya da ofisin eşyaları sığdırılabilmektedir. Bu depolama alanının aidatı ise, 400 ₺ olmaktadır.

Üsküdar ev eşyası depolama fiyatları, firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatların belirlenmesinde etkili olan birçok kriter bulunmaktadır. Örneğin; eşyaların teslim alınacağı ev ile depoların arasındaki mesafe, bu kriterlerden biridir. Bunun yanı sıra; eşyaların boyutu da gereken depolama alanının büyüklüğünü etkilemektedir. Bu durum ise, depolama fiyatını doğrudan etkilemektedir. Eşya depolamak isteyen kişiler, bu bilgiler doğrultusunda firmaları bilgilendirip fiyat almalıdır. Alınan fiyatlar ise, detaylı bir şekilde değerlendirilmeli ve karar verilmelidir. Firmamız, müşterinin istediği zamanda istediği yerde olmaktadır. Depolama hizmetimiz, müşterinin evinden eşyaların paketli bir şekilde teslimiyle başlamaktadır. Teslimden sonra ise, eşyaların boyut ve niteliklerine uygun bir depoya yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamıza ait depolar farklı odalardan oluşmakta ve eşyalar için en uygun alanı yaratmaktadır.

Üsküdar Ev Depolama

Üsküdar ev depolama hizmeti, firmamız tarafından uygun fiyat ve kalite doğrultusunda sunulmaktadır. Kaliteli ve geniş depolama alanları, eşyaların boyutlarına göre belirlenmekte ve kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; depolama sürecinin her aşamasında müşterilerin problemlerine çözüm bulunmaktadır. Teslim alınan eşyalar, hassas ve özenli bir şekilde depolanmaktadır. Ayrıca, olası risklere karşı eşyaların sigortası da yapılmaktadır. Bu sayede ise, müşterilerin güvenini kazanmakta ve kaliteli şekilde depolama işlemi yapmaktayız. Bunların yanı sıra; Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak çeşitli hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Güvenli ve geniş depolama alanlarında ev eşyalarının depolanması.
 2. Eşyaların taşınması, montajı ya da sökümü gibi işlemlerin yapılması.
 3. Eşyaların firmamızın depolarına nakliyesinin yapılması.
 4. Depolama ya da nakliye aşamasında eşyaların hasar görme riskine karşı firma tarafından sigorta yapılması.
 5. Uzman bir ekiple müşterinin istek ve sorunlarına cevap verilmesi.
 6. Eşyaların özenli bir şekilde paketlenmesi.
 7. Depolama ve nakliye faaliyetlerinin uygun fiyat ve kalite doğrultusunda gerçekleşmesi.