Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat, işlemleriniz için 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan şirketimiz Korkmazoğlu Nakliyat ile yanınızdayız. Yaptığımız onlarca nakliyat işlemleri yanı sıra uluslararası nakliyat konusunda da deneyimli ekibimiz ile biz buradayız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Günümüzün önemli bir unsuru olan evden eve nakliyat işlemini uluslararası boyuta çıkaran nadir firmalardan biri olmanın verdiği gurur ile yanınızda. Bizim nakliyat konusunda vizyonumuz müşterilerimize verdiğimiz değerden gelmektedir. Müşterilerinin cebini düşünen tutumumuzla, kaliteli ve titiz işlerimiz ile vermiş olduğumuz namdan mutluyuz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini firmamız yıllardır kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. Bizi seçmeniz durumunda maddi ve zaman açısından önemli derecede kar edeceksiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilir, bizi neden seçmeniz gerektiği konusunda kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Uluslararası nakliyat, diğer nakliye süreçlerine göre daha fazla özen gerektiren bir nakliye sürecidir. Birçok insan uluslararası evden eve nakliyat işlemleri için uzman bir lojistik firması bulamadığı için yakınmaktadır. Şirketimiz yıllardır vermiş olduğu hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir şirkettir.

Uluslararası ev taşıma işlemini bir plan dahilinde gerçekleştirmekteyiz. Firmamıza istediğiniz vakitte ulaşabilirsiniz. İşinde profesyonel olarak çalışan firmamız planlı bir yönetimle nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde yapılması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Nakliye hizmetinde sokak ve cadde yapısı incelemesini tam olarak yapan firmamız taşınacağınız adreste de bir sorun yaşanmaması için elinden geleni yapmaktadır.

Uluslararası Nakliyat Firması

Uluslararası evden eve nakliyat, hizmetinde diğer hizmetlerde olduğu gibi profesyonel bir işçilik söz konusu olacaktır.

  1. Bizimle sayfamızın sol üst kısmında bulunan iletişim kısmından iletişime geçtiğinizde uygun planlamayı yapıyoruz.
  2. Uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz ve planlamada nakliye hizmetinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  3. Uluslararası evden eve nakliyat işlemi profesyonellik gerektirir. İşinde uzman takım arkadaşlarımızla size en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.
  4. Piyasada uluslararası nakliyat konusunda deneyimsiz firmaları seçmektense işinde uzmanlaşmış bir firmayı seçmeniz size zaman kazandıracaktır.
  5. Ürünlerinizi yerli üretim paketleme ürünlerimiz ile paketliyor ve taşımak istediğiniz adrese güvenli bir şekilde taşıyoruz.
  6. Uluslararası evden eve nakliye konusunda donanımsal olarak bütün imkanlar şirketimizde mevcuttur. Donanımsal eksiklikler yapılacak nakliye işlemlerinde sorunlar açabilir, şirketimiz bu konuda donanımsal olarak en üst yeterlilikte.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Yaptığımız işin en iyisini yapmak için sürekli gelişmeye açık olan bir firma olarak uluslararası evden eve nakliyat işleminizde her şeyi hesaplayarak hareket ediyoruz.

1- Uzman Kadromuz

Her birisi kendi alanında uzmanlaşmış iş arkadaşlarımız uluslararası evden eve taşımacılık işleminde yanınızda. Gönderdiğimiz taşınma işlemini gerçekleştirecek ekibin arasında marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve mobilya ustası bulunmaktadır. Uzman kadromuz işini kusursuz bir şekilde yapmak için gerekli eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren ekibimiz için ‘zamanında teslimat’ en önemli konulardan biridir. Taşınacak eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi ve zamanında yüklenmesi programlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Uluslararası nakliye ekibimiz taşıma işlemi esnasında yükün yerini anlık bildirmektedir. Teslim işlemi gerçekleştiği zaman bu işlem mesaj yolu ile müşteriye ulaştırılmaktadır.

2- Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Uluslararası nakliyat, deneyim isteyen bir nakliye işlemidir. Piyasada işin üstesinden gelemeyeceği halde çalışan firmalar eşyalarınızı paketlerken veya taşırken zarar verebiliyor. Ekibimiz eşyalarınızı özenle paketler ve yine özenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirir. Böylesine özenli taşımamıza rağmen tedbiri elden bırakmamak gerektiğini düşünmekteyiz. Sigorta işlemi için ekibimiz taşımak istediğiniz eşyalarınızın olası değerlerini hesaplayacaktır.

Uluslararası nakliye hizmetimizde fiyatlandırma taşıma mesafesi, taşınan yükün özelliği, gümrük masrafları ve teslimat süresi gibi kategorilerde farklılık göstermektedir. Yurtdışı nakliye fiyatları belirttiğimiz unsurlara göre belirlenmektedir.

3- Eşya Paketleme

Uluslararası evden eve taşıma işlemindeki en önemli husus paketleme aşamasıdır. Eşyalarınız yerli üretim paketleme ürünlerimiz ile güzelce paketlendikten sonra taşınır. Paketleme işlemiyle ürünlerinizin zarar görme olasılığını en aza indiriyor ve daha sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Müşterimizin güler yüzü bizim için ödüldür ve müşteri memnuniyeti hizmet programımızın ilk maddesinde yer almaktadır. Eşyaların güvenle paketlenmesi, sorunsuz nakliye hizmetimizin ilk basamağını teşkil etmektedir. Özel yöntemlerle ve kaliteli paketleme malzemeleriyle eşyaları paketleme işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir.

4- Eşyaların Sigortalanması

Uluslararası evden eve nakliyat işleminde yapmış olduğumuz ekspertiz işlemiyle eşyalarınızın olası değerini ölçüyoruz. Eşyalarınızın sigortasını yaptıktan sonra sigortalı bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz. Olası bir taşıma problemi nedeniyle eşyalarınıza gelecek zararlar sigorta şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

5- Temiz Bir Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat yaparken araçlarımız, paketlerimiz veya paketlediğimiz ürünlerin temizliğine önem veriyoruz.  Eşyalarınızın ambalajında kullanılan ürünler tek kullanımlık ve temiz paketleme ürünleridir.

Uzun yolda tecrübe sahibi olan şoförlerimizle nakliye çözümleri üreten şirketimiz, değişik iklim özelliğine sahip yüzlerce ülkeye nakliye hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu iklim farklılıklarını göz önüne alarak güvenli nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir. Ekibimiz farklı iklimlere sahip ülkelerde de güvenli araç kullanmaktadır. Nakliye hizmetinde şehir merkezlerine ve köylere teslimat yapılmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Uluslararası evden eve nakliyat işleminde çoğu şirket sizlere çok uçuk miktarda fiyat sunabilir. Çalışma prensibimiz gereğince müşterilerimizin cebini düşünüyor ve görüşmelerimiz sonrasında en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz. O kadar iddialıyız ki piyasa araştırması yaptığınızda görmüş olacaksınız bu hizmeti bu fiyata veren bizden başka firma yok.

Uluslararası Eşya Taşıma Firmaları
Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İletişim bölümünden bize ulaşıp fiyatlandırma hakkında daha detaylı bir açıklama alabilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan soruları sorabilir detaylı bilgilendirme isteyebilirsiniz. Görüşmelerimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız devam ediyor.

Uluslararası evden eve işlemleri için piyasadaki fiyatlandırma fiyatları çok değişkenlik gösterebiliyor. Bunun sebebi ise bu konuda bir denetleme olmamasıdır. Sizin cebinizi de düşündüğümüz için fiyatlandırma konusunda gerçekten hassas davrandığımızı söylebiliriz. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında fiyatlandırmaların farklı olması verdikleri hizmettin farklılığından kaynaklanmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat neden profesyonel nakliye şirketleri ile olmak zorundadır? Daha zor bir nakliye işlemi olması gereğince uluslararası evden eve nakliyat işleminizde profesyonel bir firma ile çalışmanız önerilir.

Taşınmak isteyenler genelde kendi imkanlarıyla taşınmak istediklerinde sorunlarla karşılaşırlar. Bu da taşınmak isteyene maddi ve zaman açısından önemli derecede zarar verir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Uluslararası evden eve nakliyat işlemi için sizlere nasıl ulaşırım?

İnternet sitemizin sağ üst kısmında bulunan “iletişim” bölümünden bizlere ulaşabilir merak ettiğiniz soruları sorabilir, detaylı bilgilendirme alabilir ve randevu alabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliye işlemi için yeterli düzeyde misiniz?

Bu konuda içiniz rahat olsun firmamız uluslararası evden eve nakliyat işlemini uzun yıllardır yapmaktadır. İş arkadaşlarımız ve donanımsal yapımız yeterli düzeydedir.

Taşınılacak adreste bir sorun olduğunda eşyaları geri mi getiriyorsunuz?

Bazen böyle sorunlarla karşılaşılabiliyor veya müşteri kendisi taşınma işleminin 1-2 gün ertelenmesini istiyor. Bu tarz durumlarda siz eşyaların geri döndürülmesini istiyorsanız geri getirebiliriz. Eğer eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmek isterseniz eşyalarınızı depolarımızda sizler için muhafaza edebiliriz.

Uluslararası taşınma süreci kaç gün sürüyor?

Bu durum nereden nereye taşınacağınız, eşyalarınızın miktarı, firmamızın ve sizin uygunluğunuza göre değişebilir. Bu konuda kesin bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Nakliyat Firmaları
Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası nakliye hizmetinde kullandığımız uzun yük araçları, dört mevsim maksimum koruma sağlayan özel yük kasasına sahiptir. Sürekli yollarda olan uluslararası nakliyat araçlarımız dünyanın dört bir yanına yük taşımaktadır. Her ülkenin kendine özgü gümrük kuralları bulunmaktadır ve ekibimiz bu konuda uzmandır. Gümrükle herhangi bir problem yaşamadan yükünüzü istediğiniz ülkeye sorunsuz bir şekilde taşıyabiliriz.

Yurtiçi nakliyat hizmetini de isterseniz sizlere en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Müşteri esaslı bir çalışma anlayışını sürdürmekteyiz. Uzman kadromuz ile ev eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. En iyi taşıma hizmetini sizlerle buluşturmaktayız.

Paketleme, kargo, ulaşım ve güvenilir hizmet ilkeleri ile, sizlere yardım etmeye devam ediyoruz. Günümüzde nakliye işlemleri ile alakalı çok fazla sorun meydana geliyor. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak işin uzmanı olan bir ekipten yardım istemeniz gerekir. internette nakliyat adı altında hizmet veren bir çok merdiven altı kurum bulabilirsiniz. Fakat vaat edilen hizmet ile, verilen hizmet örtüşmez. Bu anlamda kurumsal bir firma tercih etmeniz sizler için önem teşkil eder.