Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama sektöründe geçmişin tecrübesi ve en güncel hizmet anlayışı ile sizler için sunmaya başladık. Tuzla’da yer alan depolama hizmeti ihtiyacı olan tüm müşterilerimize en iyi kalitede güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Tuzla kiralık depo firması olarak yılların verdiği tecrübeyi depolama alanına geçirerek iyi hizmeti hedefledik.

Tuzla eşya depolama alanında birçok hizmet veren firma bulunmaktadır. Her firma kendine göre hizmet anlayışı ve kalitesi vardır. Tuzla ev depolama olarak yıllardan beri odaklandığımız müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve güven anlayışı ile her daim daha iyiye taşıdık.

Depolama konusunda hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize elimizde olan bütün imkanlar ile her daim en iyisini sunduk. Firma olarak depolama öncesinde nakliyat alanında yılların tecrübesini barındırmaktayız. Tamamen sektörde fark yaratan nakliyat hizmetimizi daha iyi bir hizmete çevirmek ve tecrübemizi aktararak depolama sektörüne de giriş yaptık.

Sektöre girdiğimiz zamandan itibaren hiç durmadan daima daha iyi hizmeti hedefleyerek ilk sıralara geldik. Hizmet anlayışımız diğer tüm firmalara göre daha kaliteli ve müşteri odaklı olması nedeniyle sık tercih edilen firma olduk.

Tuzla eşya depolama firmamız hizmet kalitesini üst seviyelere tanımak adına personelimizi alanında hakim olanlardan seçtik. Alanında tecrübeli ve bizlerin gerekli eğitimler ile yetiştirdiği personel ile hizmetimizin kalite çıtasını her daim yükselttik.

Personelimiz depolama eğitimlerinin ardından ilk görevlendirilme aşamalarında kontrolleri sağlanarak hizmet kalitesinden emin olunur. Her aşamanın tüm titizlikler ile kontrolleri sağlanarak depolama alanında en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin oluruz.

Tuzla ev eşyası depolama hizmetinde kişiye ait eşyalar özenle paketlenir. Odalı sistem olan depolarımızda dilediğiniz zamana kadar eşyalar kalabilir. Ödeme yöntemlerinde banka aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Her zaman kolaylık sunmaktayız.

Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Depolamadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin bir diğer konu ise evlerinizde bulunan büyük mobilyaların sökülmesidir. Bu konuda eğitimini alan personelimiz tüm monte edilen eşyalarınızı özenle sökülmesini gerçekleştirmektedir. Sökülen eşyalar tamamen belirlenmiş paketlemeler yapılarak gerekli olan isimlendirmeler yapılmaktadır.

Paketleme sonrasında eşyalarınız özenle araçlara yüklenerek sizlere ayrılmış depolama alanına gönderilir. Tuzla kiralık eşya depolama alanlarına varan eşyalarınız özenle depoya gerekli yerleştirmeleri yapılmaktadır.

Tuzla eşya deposu konusunda en çok merak edilen bir konu ise depo alanlarımız olmaktadır. İstanbul’un en iyi depolama alanlarına sahip olarak sizlere en kaliteli alanlarda firmamıza yakışır hizmet sunmaktayız. Depolama alanlarımız özellikleri şöyledir:

1) Güvenlik

Tüm depolama alanlarımız tamamen 7/24 olarak kamera sistemleri ile izlenmektedir. Bunun yanı sıra depolama alanlarımızın başında her daim vardiyalı olarak çalışan güvenlik mevcuttur. İçeriye girişler sadece firma personeline ve hizmet alan kişiler girebilmektedir.

2) Temizlik

Tuzla eşya depolama alanlarımız özellikle eşyalarınız gelmeden önce tamamen en detaylı ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Her hizmetten sonra yeni hizmetler için yine temizlik yapılmaktadır. Gerekli olan en iyi ekipmanlar ve personel tarafından sağlanmaktadır. Sizlerin eşyaları tamamen kirlenmeyecek şekilde alanlarda korunmaktadır.

3) Konum

Tuzla’nın en iyi depolama alanlarına sahip olan firmamız her konuma en uygun merkezde bulunmaktadır. Eşyalarınızın alınacağı mevkiye en yakın depolama alanları seçilerek eşyalarınız oraya gönderilmektedir.  Sizlerin tamamen hızlıca ulaşabileceği alanlar olarak İstanbul’da her yere en yakın olarak seçilmiştir.

4) Dezenfektan

Günümüzde özellikle artan virüs ve bakterilerden dolayı oluşan hastalıkların farkında olarak alanlarımız birçok işlemden geçmektedir. Belirli aralıklar ile uzman ekip ve kaliteli malzemeler ile tüm alanlarımız dezenfekte edilerek %99,9 olarak zararlı her türlü organizmadan arındırılmaktadır.

5) Kalite

Tuzla ev eşyası depolama firması olarak her aşamada özenle seçilen ekipmanlardan, araçlara kadar her işte olduğu gibi depolama alanlarımızda tamamen en iyi kalitede seçilmektedir. Depolama alanlarımız en iyi malzemelerden yapılmış olan ve eşyalara gelecek her türlü zararı engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla’da eşya depolama hizmeti gün geçtikçe artan talepleri ile sektörde her daim büyümektedir. Depolama hizmeti eskiden olduğundan fazla rağbet görmesinin birçok olay üzerinde etkisi mevcuttur. Özellikle günümüzde artan nüfus ve belirli ihtiyaçların artması ile depolamada önemli bir etken olarak gösterilebilir. Sizlere en çok depolama ihtiyacının neden olduğunun birkaç madde ile sıralayalım.

  • Tadilat gibi zorunlu durumlarda eşyaları koruma ve depolama ihtiyacı
  • Evlilik öncesi çiftlerin çeyizleri saklamak ve güvende tutma ihtiyacı
  • Yurt dışına süreli olarak kira ödemeleri yapmadan eşyaları saklama ihtiyacı
  • Eski olan ancak manevi değeri olan eşyaların saklanması
  • Fazla eşyaların gerekli zamana kadar saklanması gibi birçok etken depolama ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Tuzla ev eşyası deposu hizmeti veren firmamız sizlere tüm ihtiyaçlarınızda en iyi kaliteyi sunmaktadır. Sizlerde sektörde en iyi firma olarak bizlerde depolama hizmetini alarak tamamen güvenli olarak rahat olabilirsiniz.  Sektörde birden çok firma arasından gerek kalitesi gerek müşteri memnuniyeti ile aralarından sıyrılarak alanında kalitesini kanıtlamış olmanın haklı olarak gurur duymaktayız.

Alanımızda yaptığımız tüm çalışmalar ve hizmet değişikliklerimiz sektördeki lider konumumuzdan diğer firmalarda yararlanmaktadır. Sektörde lider konumunda olan firmamız depolama işlemlerinde nasıl bir yol izlemektedir.

1) Depolama Sözleşmesi

Her hizmette olduğu gibi depolama hizmetinde de müşteri ve firma arasında bir fiziksel sözleşme kâğıdı olması gerekmektedir. Firmamız en iyi şekilde düzenlediği sözleşme hem sizler hem de bizler için gerekli olmaktadır. Sözleşme içeresinde alınacak hizmet süresi, garanti ve sigorta detaylı bilgileri ve ücretlendirme esas olarak yer almaktadır.

2) Zamanında Hizmet

Depolama işlemlerinde bizlere ulaşan müşterilerimize 1-3 iş günü içinde randevular verilmektedir. Firmamız tamamen yoğunluğa göre ayarlanan zamanları özenle düzenlemekte ve hepsine uymaktadır. Sizlere verilen gün ve saatte ekip ile aracımız istediğiniz konuma gelmekte ve işlemlere başlamaktadır.

3) Eşyalarınızın İncelenmesi

Tuzla depolama firmamız eşyalarınızın tamamen güvenli bir şekilde depolanabilmesi ve depo sonrası sizlere teslim edilirken kontroller yapılmaktadır. Öncelikli olarak tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından özenle incelenmekte ve o anki durumu not alınmaktadır. Eşyalarınızın durumları incelenirken müşteri ile beraber gerekli tutanaklar tutulmaktadır. Depolama süresi bittikten sonra eşyalarınız sizlere teslim edilirken listeden her ürünün alındığı biçimde olduğuna dikkat edilerek sizlere teslim edilir.

4) Eşya Paketleme

Taşınacak ve depolaması yapılacak olan eşyalarınız ekipler tarafından belirli kategorilere ayrılmaktadır. Her kategori kendine özel olduğu için paketleme farklılıkları olmaktadır. Eşyalarınızın en üst düzey korunabilmesi için ayrılan her kategoriye özel paketleme malzemesi getirilmektedir.

Personellerimiz tarafından ayrılan her ürün özenle sarılarak gerekli ambalajlamaları yapılmaktadır. Tüm paketleme sonrasında ürünleriniz çizilmeye ve darbelere karşılık olarak koruma altına alınmaktadır.

5) Yükleme ve Taşıma

Ekiplerimiz tarafından özenle paketlenerek koruma altına alınan eşyalarınız en dikkatli biçimde taşınmaktadır. Eşyalarınız araçlar veya gerekli o anki koşullara bağlı olarak araçlara yüklenmek üzere aşağı indirilmektedir.

Eşya depolama alanlarına eşyalarınızı götürecek olan araçlara dikkatlice yerleştirilmektedir. Yolda oluşacak olan sarılma vb. gibi durumlara karşılık olarak kemer benzeri aparatlar yardımıyla sabitlenmektedir. Böylelikle oluşabilecek her türü duruma karşı olarak önlemler alınmış olmaktadır. Tuzla eşya depolama alanında eşyalarınızın hasarsız bir şekilde sizlere teslimi sağlanır.

6) Garantili Hizmet

Hizmet sektöründe en önemli unsur güvendir bunun en büyük sebebi ise müşterilerin değerli eşyalarını teslim etmeleridir. Alınacak olan her eşya müşteriler için maddi, manevi bir değer taşıyabilir ve sizler için özel olabilir. Tüm bu konuları dikkate alarak paketleme ve taşıma alanında firma olarak bizler, depolama süresi boyunca sigorta şirketi garanti sunmaktadır.

Sektörde tamamen en kaliteli garantili hizmeti sizlere sunmaktayız. Tuzla eşya depolama hizmetinin her aşamasını sizlere detaylıca aktararak en iyi hizmeti verdiğimizi gösterdik. Sektöründe tamamen lider olma nedenimiz her daim işimizi severek sizleri düşünerek yapmamızdır. Birçok başarılı depolama hizmetini sunmuş ve yüksek müşteri memnuniyeti yakalayan hizmetlerimizi her daim sizlerde yararlanabilirsiniz. Tuzla eşya depolama hizmetinde temiz bir depo alanı oluşturmaktayız.

Tuzla Eşya Depolama Hakkında Sorular

Tuzla ev eşyası depolama ücretleri neye göre belirlenmektedir?

Hizmet sektörünün birçok alanında olduğu gibi bizlerde fiyatlarımızı verilen hizmete göre belirlemekteyiz. Özellikle birkaç unsur fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir ki bunlar; depolama süresi ve depolanacak ürün hacmi olarak belirtilebilir. Ev eşyalarınızın listesi tamamlandıktan sonra sizlere net fiyatı açıklamaktayız. Ev eşyalarınızın yerleştirildiği oda fiyatını sizlere söylemekteyiz.

Tuzla eşya depolama alanlarınızı ziyaret etmek mümkün müdür?

Firma olarak şeffaf çalışma prensibine sahip olarak isteyen müşterilerimize eşyalarının depolanacakları alanlar gösterilmektedir. Böylelikle tamamen sizlerin memnuniyeti bizler için daha önemli olmakta ve sizlerde rahatlıkla bizlere işinizi vermektesiniz. Depo alanlarımızın bizden randevu aldıktan sonra ziyaret edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız temiz ve güvenli alanlardır.

Tuzla ev depolama alanında sizleri neden tercih etmeliyiz?

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız alanında lider depolama hizmeti sunan yüzlerce müşteriyi memnun eden işlerimiz mevcuttur. Sektörde tamamen takip edilen ve her aşaması kontrol edilerek gerçekleşen hizmetlerimize sizlerde güvenebilirsiniz. Eşya depolama alanında sigorta ve sözleşme yapmaktayız. Böylece ev eşyalarınız güvende olmuş olmaktadır. Nakliye hizmetini de kendimiz gerçekleştirdiğimiz için titiz bir çalışma sürdürmekteyiz.

Tuzla kiralık depolama dışında hangi hizmetleri sunmaktasınız?

Depolama hizmetlerine başlamadan firmamız nakliyat alanında hizmet vermekte olan ve hala güncel olarak en iyi hizmeti veren firmalar arasındadır.
Eşya taşıma
Şehirler arası nakliye
Asansörlü eşya taşıma gibi hizmetleri de en uygun ücrete sunmaktayız.

Tuzla eşya depolama firmaları arasında depolarınızın farkı nedir?

Müşterilerimizden özenle paketlenerek alınan her eşya depolama alanına ulaştırıldıktan sonra dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir.  Sizlere özel olarak ayrılan depolama alanı eşyalarınız gelmeden önce dezenfekte edilip temizlenmiş olarak hazır bekletilmektedir. Böylelikle tamamen her açıdan güvenilir ortamlar sağlanmaktadır.  Depo ortamlarımız kamera sistemi ile izlenen ve nemsiz alanlardır.

Ev eşyası depolama hizmetinde her zaman müşteri memnuniyeti esas almak bizim işimizdir.