Temassız Teslimat İle Nakliyat

Ev taşımak ihtiyacı bazen kaçınılmaz hal olmaktadır. Bu kaçınılmazlık olağanüstü haller söz konusu olsa da ertelenme yaşayamamaktır. Bilindiği üzere son 1,5 senedir yaşadığımız pandemi süreci, corona, kapanmalar, kısıtlamalar derken gerek kişisel gerek kurumsal sıkıntılara boğulmuş durumdayız.

Hayatımızın içinde sosyal mesafe kavramı öylesine yerleşmiş durumda ki, birbirimizden kaçar hale geldik. Her sektörde olduğu gibi nakliye sektörümüzde de esneklik payları söz konusu değildir. Temassız teslimat adı altında en güvenli şekilde önlemlerle evinizi taşımaktayız.

Taşınmak bazı durumlarda zorunlu bazen de kişisel tercihler doğrultusunda yaşam alanı değişikliği gerektiren durumlardır. Bu sürecin en konforlu ve sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için evden eve nakliyat hizmetleri vardır. Bunlardan biri olarak İstanbul evden eve nakliyat olarak uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat firması olarak İstanbul ili içerisinde müşteri potansiyelimiz ile kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimizin kaliteliği yıllara dayanan deneyim, profesyonel ekibimiz ve teknolojiyle uyumlu çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti esas olan noktamızdır.

Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

✅ Ekspertiz hizmeti ile eşya adedi, büyüklüğü raporu
✅ Eşyaların ambalajlanma seçenekleri
✅ De monte ve monte işlemleri
✅ Eşyaların araca yüklenmesi
✅ Bina durumuna göre teknolojik ekipmanlar seçimi
✅ Yeni adreste kurulum ve anahtar teslim

1) Sigortalı Taşımacılık

Evden eve nakliyat bünyesinde sigortalı taşımacılık olmazsa olmaz kuraldır. Nakliyat sürecinde hasarlar, kırılmalar, zarar görme olasılıkları çok fazla yaşanır. Bu nedenle de önlem maksatlı eşyaların sigortalılık hali vardır. Sigortalı taşıma ile hem müşteri huzurlu olur hem nakliye şirketi verdiği güvenle rahat eder. Sizlerin haklarını korumak bizim görevimizdir.

2) Doğru firma seçimi

Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda dikkatli araştırmalar ve sonrasında seçimler önem taşır. Her firma evden eve nakliyat firması olamaz. Gerekli hizmeti verebilecek potansiyelde değildir. Gerekli güveni müşterisine sağlayamaz. Kalitesi olmadığı gibi, profesyonelliğe dair hiçbir yaklaşım yoktur. Biz İstanbul evden eve nakliyat olarak nakliye hizmetleri seçiminde özenli olmanızı tavsiye etmekteyiz.

3) Kurumsal nakliye firması

Bir nakliye firması kurumsal anlamda hizmet vermelidir. Nakliye taşıma öncesinde, sırasında hatta sonrasında sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu esnalarda hızlı ve net çözümler alabilmek, profesyonel davranabilmek kurumsallık göstergesidir.

4) Doğru ambalajlama

Evden eve nakliyat sürecinde eşyaların paketlenmesi son derece önemlidir. Doğru paketleme eşyanın her tür darbeye karşı dayanıklı olmasını sağlayıcıdır. Gerekirse çift ambalajlama ile tedbir sağlamlaştırılır.

5) Güvenli hizmet

Nakliye işi yapmak güvenli ve hızlı hizmetlerle müşterisinin 7/24 yanında olmak demektir. Güven verildiğinde başarı ve kaliteli işlere imza atmamak olası değildir. Biz İstanbul evden eve nakliyat olarak bu imzaların sahibiyiz.

Temassız Teslimat Hizmetinde Nakliyat Aşamaları

Evden eve nakliyat aşamaları 3’e ayrılabilir.

1) Planlama Aşaması

Deneyimli ekspertizler gelir. Tek tek incelemeler yapılır, detaylandırılarak planlama aşaması şekillenmeye başlar. Temassız teslimat ile eşya taşıma hizmetinin ilk aşaması eksperdir.

Temassız Teslimat İle Nakliyat Hizmeti
Temassız Teslimat İle Nakliyat

2) Ambalajlama Aşaması

Eşyaların kırılmaması, hasar görmemesi için uygun ambalajlama malzemesi seçilir. Böylelikle eşyaların zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Temassız teslimat hizmetinde paketlemede tek kullanımlık ürünler kullanılmaktadır.

3) Taşıma Aşaması

Taşıma aşamasında marangozların eşyalarınızın monte ve de monte işlemlerinde zarar görmemesi için var olan deneyimli ustalardır. Eşyalar özenle çıkarılıp araca yüklenir.

Normal şartlarda bir nakliye süreci bu şekilde planlı bir şekilde yürür. Ancak şu anki yaşadığımız sürece geldiğimizde bu duruma az temas, sosyal mesafe, dezenfektan da eklenince şekillenmelerimiz çok daha ayrıntılı bir hal almıştır.

Nakliye sürecinin başlaması için bilindiği üzere ilk aşama yaşadığınız yere eksper hizmetinin gelmesidir. Ancak yaşadığımız pandemi sürecinde bu duruma önlemimiz, evdeki eşyaların resimleri ya da video şeklinde online olarak görüşüp fiyatlandırma yapılabilmektedir. Bizimle irtibata geçmeniz halinde eşya görüntülerinizi bize ulaştırmanız yeterli olup, fiyatı çıkarıp programlama kısmına geçeriz.

Sistemli Taşımacılıkta Önlemler Nasıl Olmaktadır?

 • Çalışanlarımız sürekli sağlık taramasından geçer.
 • Hasta olabilecek potansiyeldekiler dinlendirilir.
 • Maske ve eldiven kullanımı şarttır.
 • Dezenfektanların kullanımı şarttır.
 • Nakliye aracı, nakliye gününden önce dezenfekte edilir.
 • Taşıma işlemi boyunca temizlik ve hijyen süreklilik gösterir.

Bütün bu önlemler Covid-19 ile temas etme riski azaltılması adınadır. Biz bu dönemde her türlü tedbiri almış olmanın farklılığı içerisinde olan bir kurum olarak yanınızdayız. Taşınma tarihinden önce nakliye süreci ile ilgili neler yapıldığını, ne gibi önlemler alındığını öğrenmenizde yarar vardır.

Peki Biz Neler Yapıyoruz?

 • Taşınma sonrasında ev komple dezenfekte ediliyor.
 • Ekip tarafından buharlı makineler ile dezenfekte işlemi yapılıyor.
 • Özellikle mutfak, banyo, tuvalet dezenfektesine çok daha titiz davranılıyor.
 • Temassız teslimat adı altında dış ortamla ev ortamı birbirine karıştırılmıyor.
 • Evde dışarıda giyilen ayakkabı ile dolaşmak söz konusu olmuyor.
 • Her çeşit dezenfekte kullanılsa bile olmazsa olmaz işlemimiz ortamın doğal havalandırılmasıdır.

Temassız Teslimat İle Evden Eve Nakliyat

Koronavirüs salgını evden eve nakliyat sektöründe işlerimize yansımış, her aşamamızı gözden geçirmemizi gereksinim haline getirmiştir. Koronavirüs hayatımızı aslında tamamen değiştirmekle kalmamış, altüst etmiş durumdadır. Ancak bu durumun süresi için ne yazık ki bir süreç olmadığından, normal hayatın sürebilmesi için önlemlerle yaşamak zorundayız.

Temassız Teslimat İle Eşya Taşıma
Temassız Teslimat İle Evden Eve Nakliyat

Pandemi süreci daha önce hiç tecrübe edilmemiş son derece yabancı olduğumuz bir süreçtir. Bu nedenle de bulaşma riskleri konusunda bilgi edindikçe biz de yolumuza bu durumlara tedbir koyarak ilerliyoruz.

Ev eşyası taşıma firması olunca bu sürecin ilk panik anlarında ya da pik durumları yaşama zamanlarında etkilenme hallerimiz çok yaşandı ve yaşanmaktadır.

Genelde evden eve taşınma bir ihtiyaç hali olsa da koronavirüs günlerinde her ertelendi. Çünkü süreç korkutucu bir süreç, insanlar bulaşma riskinden korktuklarından, nakliye sürecine güvenmediklerinden sektör durağanlık yaşadı.

Biz bu aşamada telaffuz edebiliriz ki; öncelikli olarak kişisel korunmanız bizim için önem taşımaktadır. Uygulamalarımızda, mesafelerimizde, kurallarda her açımız pandemi sürecine uyum sağlayıcı niteliktedir.

Nakliyat Alanında Pandemi Süreci

Evden eve nakliyat sektörü, Koronavirüs salgını ile birlikte devam eden ancak daha da şekillenen bir hizmet halindedir. Artık bilindiği üzere virüs eşya yüzeyleri üzerinde uzun süre kalabiliyor ve bununla temas halinde de bulaşma riski büyüdükçe büyüyor.

Koronavirüs Döneminde Güvenli Nakliyat
Koronavirüs Döneminde Güvenli Taşıma

Evden eve taşımacılıkta yapılabilecekler; her şeyden önce mesafe olmaktadır. Çalışanlar için maske zorunluluğu gündemdedir. Nakliyat esnasında kullanılan araçlar, nakliyat asansörü, ambalaj malzemeleri, genel olarak tüm ekipmanlar hijyenden geçmektedir. Pandemi süreci ile birlikte hijyen en önemli detayımız halindedir.

Covid-19 virüsü bütün dünyayı etkisi altına alan ve deyim yerindeyse panik yaratan bir salgındır. Her sektörde etkisi olumsuz olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de telafisi zor bir dönem ve beraberinde kayıplar yaşanmıştır.

Nakliye sektörü bir hizmet sektörüdür. Bunun devamlılığı için yaşanan kısıtlamalara ve tam kapanmalara rağmen biz ayakta duran bir örnek olarak yine sizin yanınızdayız. Her zaman güvendiğiniz, kalitesine inandığınız, profesyonelliğine şapka çıkarılan misyonumuzla yanınızdayız.

Korona Döneminde Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat hizmetinde insan gücünden çok teknolojik açıdan ilerlemeler içinde olunsa da yine de çalışan elemanlar söz konusudur. Korona döneminde bulaşma riskinin korunması adına taşınma yapılacak ortama 3 kişiden fazla kişi girmemektedir.

Eşya paketlenmesinde, yüklenmesinde, yeni adrese taşınmasında efor sarf edildiğinden maske takımı zorlayıcıdır. Maske çalışma esnasında çok zor bir nesne olmasına rağmen kullanım zorunludur.

Nakliye hizmetinde kullanılan araçlar ve ekipmanlar düzenli olarak dezenfekte işleminden geçer. Bütün bu önlemler alt alta sıralandığında her biri maliyetlerde artış ancak terazinin diğer tarafında işlerde yaşanan düşüş olsa da, önemli olan sağlık adına bilinçliliktir.

Taşımacılık sektörü büyük kayıplar yaşadı, belki de yaşamaya devam edecek. 2020 Mart ayından itibaren yaşanan bu kaos huzurları bozacak nitelikte; ancak her zaman bir beklenti, bir umut olması gerekendir.

Biz tedbirlerimizle işimizin başındayız. Aldığımız önlemler çerçevesinde bu virüse karşı kalkanlarımız hazır durumdadır. İnanıyoruz ki; önlemlerle, bilinçlenme ile tekrar eski günlerimize dönüş yakındır. Temassız teslimat ile evden eve nakliyat da bizim işimizdir.