Yeni Atanan Memurlara Taksitli Nakliyat

Doğru seçilen bir nakliye firması ile taşınmak; stresten uzak, son derece profesyonel adımlar atarak ilerlemek ve yeni bir yaşam alanına geçişin keyfini çıkarmak demektir. Biz taşımacılığın her alanında, zorlu bir süreci size hissettirmeden en güzel şekilde yaparak anahtarınızı teslim edenlerdeniz.

Bizim çok zengin deneyimlerimiz var. Bunlar iki kolumuzun altında servet değerindeler, tek misyonumuz bu değerlerle sizi tanıştırmaktır. Biz yıllardır bu sektördeyiz. Nakliye firması arıyorsanız her kritere uygun olan bir yerde olduğunu söyleyebiliriz.

Evden Eve Nakliyatta Sunduğumuz Kriterler

  • Eşyalarınızın deneyimli personel ambalajlanması
  • Eşyalarınızın profesyonelce taşınması
  • Bireysel ya da kurumsal taşımacılık farkı
  • Asansörlü nakliyat
  • İndirimli ve kampanyalı fiyatlandırma
  • Önce insanca yaklaşım

Biz her nakliye işine o ailenin bir parçası olduğumuz hissi ile başlıyoruz. Biliyoruz ki; siz bizi dahil ettiniz, siz bize emanet ettiniz. Bu yaklaşıma bizim de cevabımız işimizin verdiği profesyonellikle olacaktır.

Taşımacılık ücretsiz ekspertizlerimizin tespitleri ile başlar. Bu işlemin amacı, eşyaların miktarı, kullanılması gereken araç, eleman sayısının belirlenmesi, ambalajlama paketlerinin karar verilmesi yönündedir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman en önemli başarı, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Bu da hizmet anlayışından geçer. Biz öncelikle insana değer veririz sonra teknolojik altyapımızla ve deneyimlerimizi bir araya getirip kendimizi sürekli eğitiriz. Eğitilmek kendini geliştirmektir, nakliye sektörü bu kriter çerçevesinde hareket ettiği takdirde başarılar kazanır.

Yeni Atanan Memurlara Taksitli Nakliyat
Yeni Atanan Memurlara Taksitli Nakliyat

Ev taşıma işlemleri hayat boyunca belli sebeplerle birden fazla yaşanılan durumlardan biridir. Nakliyat işlemlerinin en zorlayan kısmı ise eşyaların hazırlanması ve yeniden konumlandırılmasıdır. Bu konuda profesyonel destek alındığı takdirde elbette ki büyük yük kalkar ancak bu sefer de bütçeye ihtiyaç duyulur.

Özellikle bütçe konusu öğrenciler başta olmak üzere memurlara, kamu sektöründeki her çalışanı, ekonomik düzeyi düşük insanları doğrudan etkiler. Nakliye hizmeti yapan firmaların da bu detayları düşünerek ayrıntılar kapsamında bir yaklaşım sergilemesi olmazsa olmaz kriter haline gelir. Bizim içinde nakliye alanındaki her faaliyetimiz en profesyonel adımlar atarak ve gerekli olan her sunumla sürmektedir.

Memurlara, Polislere, Askerlere, Öğrencilere Nakliyat Ayrıcalıkları

Memurlar, öğrenciler ya da polisler kısa görevler kapsamında yurt içinde farklı farklı illerde görevlendirilmek üzere atamalar ya da görevlendirmeler içinde olabilmektedir.

Bunlardan memurlar aylık ya da birkaç yıllık zaman itibariyle giderler. Bu durumlar eğitim amaçlı ya da iş amaçlıdır. Bu gidişlerin süreleri belirgin olmadığından eşyaları için depolama hizmetlerine gereksinim duyarlar. Gerek taşınma gerek depolama için nakliye firmalarında indirim uygulanır. Biz de yılların tecrübesini ve birikimini de katarak eşya depolama da memurlarımıza indirim paketlerimizle yanındayız.

Nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini kazanmak öncelikli olan durumdur. Bu memnuniyeti kazanabilmek için de kalite ve indirimli taşımacılıklar her zaman dikkat çekicidir. Biz de evden eve nakliyat firmaları arasında kaliteyi ön planda olmayı başardık. 

Başta memuriyette olan müşterilerimiz olmak üzere uygun fiyatlı yaklaşımımız söz konusudur. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınızda bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Evden eve nakliyat firmamız kapsamında, öğrencisinden memuruna hatta işçisinden emeklisine kadar her müşteri kitlesi ile hizmetimiz söz konusudur. Bizim yüksek kalitede olan taşıma işlemlerimiz içerisinde öncelikli olarak beşerî ilişkiler olduğundan asıl profesyonelliğimiz bu yöndedir.

Fındıklı Ev Eşyası Taşıma Firmaları
Fındıklı Şehir içi nakliyat

Taşımacılık sektöründeki geçmişimiz, kadromuz, deneyimlerimiz bilinen bir gerçek olduğuna göre, her ekonomik sınıfa hizmet sunduğumuz gerçeği de artık bilinmektedir.

Biz her zaman yineliyoruz ki; kurulduğumuz günden bu yana odak noktamız müşteri memnuniyeti olup sonrasında hizmetlerde başarı gelmiştir. Biz her zaman sektördeki yıllarımıza istinaden taşımacılık deneyimimizi katarak hizmetlerimizde uygun fiyat seçenekleri ile var olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Nakliyat hizmetlerimize istinaden müşterilerimiz;

  • Memurlar
  • Öğrenciler
  • Asgari ücretliler
  • Emekliler

gibi ekonomik listeye sahip olan müşteriler olmuştur. Dediğimiz gibi bizim işimiz önce insandır. Sizin bütçe koşullarına göre biz de seçenekler üretir, sonuçlara birlikte gideriz. Böylelikle de yeni müşterilerin her şeyden önce kalplerini kazanarak bu sektörde yerimizi sağlamlaştırırız.

Nakliye firması demek güvenilirlik demektir ve iletişim kurabilmek demektir. Odaklı hizmetlerde bulunabilmek demektir. Korkmazoğlu Nakliyat olarak bu detaylara sahibiz. Başka yerlerde bulamayacağınız en uygun fiyatlar, seçenekler, taksitler, her bütçeye dost olmak sadece bizde vardır.

Memura İndirim Fırsatları

Nakliye hizmetlerinde memura indirim fırsatları sunmak demek; memurların hayatları boyunca zor şartlarda görevde bulunduklarının bilincinde olmak demektir.

Memurlar sürekli bir atama kapsamı dahilinde iş hayatları vardır. Bu süreklilik içerisinde ne eşya toplama ne de paketleme gibi bir zaman diliminde kendilerine yer bulamazlar. Ancak biz her anınızda yanınızda olabilme gücünde olduğumuzdan, eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Nakliye ihtiyacı kapsamında elbette ki işin maddi tarafı da düşünülmesi gereken bir detaydır. Bu nedenle bir fiyat garantisi aramak ve istemek hakkı mevcuttur. İşte biz başta memurlarımız olmak üzere her bütçeye bu garantiyi verebilme gücüne ve kalbine sahibiz.

İşte bu özelliklerimizle sektörün köklü firmaları arasında gösteriliyoruz, işte bu yüzden bizi tercih etmelisiniz. Nakliyat indirimlerimizden faydalanmanız için bizi aramanız yeterlidir.