Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız müşterilerine uzun yıllardan bu yana vermiş olduğu nakliyat ile milyonlarca başarılı işe imza atmış olup adından her daim söz ettirmiştir. Her işinde başarıyı ve %100 müşteri memnuniyetini yakalayan firmamız bugüne kadar en son teknoloji ve donanımla hizmetlerini hız kesmeden sürdürmüştür.

Bilindiği gibi nakliyat gibi işler genellikle birçok kişi için uzun ve yorucu süreçlerden oluşabilmekte ve onlara ağır gelebilmektedir. Eşyaların toplanması ve paketlenmesi, taşınması ve yeniden yerleştirilmesi ve daha birçok şey için donanım, bilgi ve tecrübe bulunması elzemdir.

Yetersiz donanım, tecrübe ve imkânlar ile yapılan nakliyat işlemlerinin ne yazık ki birçoğu hüsranla sonuçlanabilmektedir. Eşyaların genellikle her biri doğru şekilde ambalajlanmalı ve paketlenmelidir. Doğru bir şekilde de monte işlemlerinin yapılması ve yine monte işlemlerinin de tecrübeli personeller tarafından tamamlanmasına dikkat edilmelidir.

Bunun yanında elbette nakliyat işlemlerini tam olarak koordine edecek yetkili ve bilgili olan firma yetkilileri de bu süreci eksiksiz şekilde yönetmesi gereklidir. Müşterilerimize Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile konfor ve güven içerisinde eşyalarını taşıma ve yerleştirme fırsatını sunuyoruz.

Sultanbeyli nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyetini yakalama prensibi ile çalışan işletmemiz hedef ve prensiplerinden asla şaşmamıştır. Günümüz şartlarına göre müşterilerimize sunmuş olduğumuz en üst standartlarda olan Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetleri ile milyonlarca eşyayı teslimat adreslerine başarılı olarak teslim ettik.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Taşıdığımız her bir eşyayı küçük büyük demeden büyük bir özenle taşımakta olup, her bir eşyayı emanet olarak görmekteyiz. Müşterileri için en iyi ve kaliteli malzemeleri kullanmanın yanında firmamızda en kalifiyeli elemanlar ile birlikte çalışıyor ve işimizi layığıyla tamamlamaya özen gösteriyoruz.

Sultanbeyli nakliyat firmamız sahip olduğu olanaklar ve personellerimiz ile bölgede var olan en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Temiz bir nakliyat hizmetinde gerekli olan bütün donanımlar firmamızda bulunmaktadır.

Sultanbeyli Nakliye Hizmeti Nasıl Yapılır?

Yaptığımız Sultanbeyli nakliye işlemlerinde dikkat ettiğimiz birçok husus bulunuyor. Prensip olarak benimsediğimiz ve asla ödün vermediğimiz kurallarımız;

  • Müşteriyle anlaşmaya varıldığı taşınma ve teslimat saatlerine kesinlik uymak
  • Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için malların detaylı bir şekilde paketlenmesine özen gösteriyoruz.
  • Koli ya da kutulara eşyaları asla gelişi güzel doldurmuyor, düzenli olmasına ve içerisinde devrilme olmayacak şekilde yerleştirilmesine dikkat ediyoruz.
  • Farklı türde olan eşyaları birbirine karıştırmıyor, her bir eşyayı kendi benzerleri ile aynı alana yerleştiriyoruz.
  • Eşyaların zarar görmemesi ve taşınma işleminin daha çabuk bitmesi için asansörlü nakliyat hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.
  • Eşyaların kat kat sarılmasına özen gösteriyor, koltuk ya da halı gibi malların sökülüp lekelenmesini önlüyoruz. Diğer yandan beyaz eşya ya da TV gibi elektronik cihazların zarar görmesini engellemek için yine aynı paketleme işlemlerini uyguluyoruz.
  • Paketleme de asla kullanılacak materyallerden kısmıyor, gerekli olduğu kadar malzeme ile paketlemeyi yapıyoruz.
  • Personellerimizin salgından dolayı kesinlikle maske, mesafe, temizlik kuralına uyarak çalıştıklarından, temizliğe dikkat ettiklerinden emin oluyoruz.
  • En iyi kalitede olan hizmeti müşteriye en uygun fiyata sunmaya çalışıyor, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
  • Müşterilere Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetleri konusunda firmamızın yıllardır var olan tecrübesiyle güven aşılarken, bu güveni resmi evraklarla da kâğıda döküyoruz.

Kalifiyeli Personel

Bir işin sağlam ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için kullanılan ambalaj gibi malzemelerin kaliteli olması gereklidir. Bunun yanında personellerin de bir o kadar ambalajlama gibi konularda tecrübeli ve uzman olmasının önemli olduğunu düşünmekteyiz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sultanbeyli ev taşıma firmamız kendi bünyesinde çalışan her bir personelinin taşıma, paketleme ve diğer bütün konularda bilgili ve yeterli donanıma sahip olmasına dikkat etmektedir. Personellerimizin her biri hangi eşyanın nasıl şekilde ambalajlanması ve taşınması konusunda yeterli bilgiye sahip olmaktadır.

Müşterilerimizin eşyalarının her biri alanında uzman, taşıma ve ambalajlama hususunda yeterli tecrübeye sahip olan personeller tarafından toplanmaktadır. Aynı şekilde eşyalarınızı her biri yine bu personellerimiz tarafından dikkatli şekilde taşınmaktadır.

Araç Filosu ve Tecrübeli Şoförler

Sultanbeyli evden eve taşıma firmamız her boyuttaki eşyaların nakliyat işlemleri için özel standartlarda bulunan özellikleri geniş yelpazeye hitap eden araç filosuna sahiptir. Araç filomuzda yer alan araçların her biri mal ve eşya taşımasına uygun olup standart üstü kalitededir.

Her bir aracımızı gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerinden sonra özenle temizlenmesine ve dezenfekte edilmesine özen göstermekteyiz. Sultanbeyli ev eşyası taşıma işleminde temizliğine önem ermekteyiz.

Bir sonraki nakliye işi için araçlarımız içlerinde herhangi bir kir ya da koku gibi istenmeyen şeylerden tamamen arındırılmış olduğuna emin olmaktayız. Yine araçlarımızı müşterilerimizin talep ettiği doğrultuda ve yeterli büyüklükte seçilmesine ve kullanılmasına özen göstermekteyiz.

Sultanbeyli nakliye firmamız şoförleri her biri çalıştıkları bölgeyi ve koşullarını, yol ve adres bulma gibi konulara hâkimdirler. Şoför olarak çalışan personellerimizde yine diğer çalışanlarımız gibi yeteri kadar tecrübeye sahip olup eşyalarınızı güven içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Kaliteli Ambalajlama

Eşyaların hem taşınma öncesi hem de sonrasında zarar görmesini büyük ölçüde önleyen en önemli nakliyat aşamalarından bir tanesi paketlemedir. Ambalajlama, kaliteli ve eksiksiz olarak yapıldığında taşınma ve araç içerisinde nakliye sırasında kırılma gibi etmenlere karşı bariyer olmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması

Bilindiği gibi eşyaların sahip olduğu özellikler, cinsi vb. birçok şeyi birbirinden oldukça farklı olup paketlemeleri de yine birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle firmamız Sultanbeyli evden eve nakliyat için paketleme için en doğru ve kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bununla birlikte yine bu işlemlerin uzman personeller tarafından gerçekleştirildiğine emin oluyoruz.

Farklı Taşıma İmkânları

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız, her cinsten olan eşya ve mal konusunda nakliyat hizmetleri için birçok talep almaktadır. Ev eşyaları yanında firmamız her türlü büro ve ofis gibi eşya ve malların taşınmasını da gerçekleştirmektedir. Bu nedenle elle taşıma yanında asansörlü taşıma gibi birçok alternatif taşıma yöntemlerini de firmamız müşterilerine sunmaktadır.

Son zamanlarda fazla talep alan asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile müşterilerimizin eşyaları daha kısa zamanda ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Bu taşıma yöntemi ile zaman avantajının yanında eşyaların elle taşıma ve indirilme sırasında yaşanması muhtemelen çarpma gibi durumların birçoğu bertaraf edilmektedir.

Sultanbeyli Nakliyat Hizmeti

Müşterilerimiz adına kaliteli ve güvenilir Sultanbeyli nakliyat hizmeti için firmamız bünyesinde tüm olanakları bir arada barındırmaktayız. Müşterilerimizi memnun etmek için hiç durmadan 7/24 olacak şekilde tüm personellerimiz ile birlikte çalışmaktayız.

Sultanbeyli nakliye firmamız, her daim müşterileri için en iyisini istemekte ve sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Yine ihtiyaç duyulan her konuda yardımcı olabilmek için disiplinli ve sıkı bir şekilde çalışmalarımız hız kesmeden sürmektedir.

Eşyaların güvenliğinin birinci öncelik olduğu ve yıllar boyu bu önceliğin korunduğu bir firma olarak nakliye hizmetlerinde teknolojik taşınma potansiyelinden de fazlasıyla yararlanarak güvenilir çözümler üretebilmiştir.

Biz her zaman en modern sistemleri ile hizmet vermeyi seçtik; en kaliteli yol üzerinden yürümeyi tercih ettik. Sektörümüz risk faktörlerinin doludizgin yaşandığı bir yer; biz bu riskleri en minimaliz etmeyi ve personellerimizde uzmanlık ve tecrübeleri ile çalışmaktayız.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliye sektöründe Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız kaliteli ve kurumsal hizmet adı altında yer almaktadır. İstanbul bazındaki birçok ilçede profesyonel hizmet anlayışımız hep aynı misyonda olup Sultanbeyli evden eve nakliyat müşterilerden gelen talepleri en kısa zamanda değerlendirip işleme alarak ve her zaman pratik çözümlerle bir yaklaşım sergileyerek hizmet vermekteyiz. Sultanbeyli evden eve nakliyat alanında sizlere titiz bir çalışma sunmaktayız.

Taşınmayı gerektiren pek çok neden varır ve insanlar taşınma süreçlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini istediklerinde Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetinden yararlanırlar. Evden eve taşımacılık oldukça dikkat isteyen bir süreçtir ve gözlerden kaçan ya da fazla özen gösterilmeyen küçük bir hata bile sonuçların olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Bu sebeple nakliyat hizmetinde yer alan aşamaların kontrolünün sağlanabilmesi için planlama yapılır.

Bu planlama, eşya paketleme, asansörlü sistem, nakliyat aracının temini, eleman sayısı, yol mesafesi, nakliyat sigortası gibi birçok adımdan meydana gelir. Aynı zamanda eşyaların sayısına ve kapladıkları alana göre gerekli düzenlemelere de yer verilir. Güvenli taşıma için nakliyat sigortasının yapılması oldukça önemli bir husustur.

Bulunulan yerden farklı bir şehre taşınma hizmeti verilmesi Sultanbeyli nakliyat ile kısa sürede ve hızlı olarak yapılır. Firmamız, özen ile paketlediği eşyaları yine aynı özen ile nakliyat aracı içerisine yerleştirir. Böylelikle ani fren yapılmasında ya da sarsıntı yaşanması gibi durumlarda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat hizmetinde profesyonel bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda da müşteri memnuniyetine büyük bir önem verir. Bu bakımdan planlama yapılacağı zaman müşterilerimizin beklenti ve taleplerini de göz önüne alarak ona uygun olacak şekilde hazırlıklar yapılır.

Sultanbeyli Ev Taşıma

Evin taşınacağı yeni adresin yol ve trafik durumu hakkında önceden bilgi sahibi olmak, trafiğin yoğun olduğu saatlerde bir hayli zorlayıcı olduğu için gerekli planlamaların yapılması gerekir. Bu noktada saat ve zaman ayarlaması önemlidir. Firmamız alanında uzman ekibi ile birlikte Sultanbeyli evden eve nakliyat süreci içinde yer alan tüm adımları büyük bir özen ile planlar. Yapılan doğru planlama ile eşyaların zarar görme riski de minimum düzeyde olur.

Eşyaların bütünüyle yeni eve çıkarılmasının ardından herhangi bir hasar olup olmadığı teyit edilir. Eğer bir hasar oluştuysa, sigorta poliçe ve teminatları çerçevesinde hasar kaybının telafi edilmesi sağlanır. Tüm bu işlemler tamamladığında yeni evlerine kişiler sorunsuz bir biçimde yerleşirler.

Ev taşıma çalışmalarında yüksek yapıların merdiven kısmından birtakım eşyaların indirilmesi mümkün olmadığı zamanlarda, eşya apartmanın çatı katı, balkon ve pencere gibi kısımlarından asansörlü sistem ile indirilir. Bu duruma benzer durumlarda asansörlü evden eve taşıma aracımız devreye girer. Firmamız bünyesinde yer alan nakliyat asansörü bir kamyonun arka kasasına monte edilir.

Oldukça yüksek katlara kadar ulaşabilen, raylı kızak üzerinde çalışan sisteme sahiptir. Bu sayede Sultanbeyli evden eve nakliyat işleri büyük bir kolaylık ile gerçekleşir. Raylı kızak kamyonun arka tarafından binanın üst katlarına doğru yukarı çıkar ve her ray yerine tam anlamıyla oturduğu zaman ray uzunluğu da artar.

Sultanbeyli Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Evden eve taşımacılık sigortası yapılması, kişilerin nakliyat içerisinde yer alan eşyalarının herhangi bir tehlike durumunda güvence alı9nmasını sağlar. Eşyalarda hasar oluştuğu zaman belirlenen ödemeler kişilere yapılır ve bu sayede herhangi bir mağduriyet durumunun yaşanmaması sağlanır. Sigorta kapsamına dâhil edilen maddeler, teminat ve poliçeler eşyaların güvenliğini kapsayacak bir şekilde bulunur.

Firmamız, Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti sunarken eşyaların güvenliğini en üst noktada tuttuğu için sigorta yapılmasına da büyük bir önem verir. Bu sayede müşterilerin eşyaları taşınırken güvenli koşullar sağlanır ve paketlemeden yeni adrese yerleştirilmesine kadar geçen sürede bir zarar oluşmamasına dikkat edilir. Ayrıca nakliyat aracına koyulan eşyaların düzeni de dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Sultanbeyli evden eve nakliyat alanında başarılı olmanın sizce sırrı nedir?

Bizce sır; kaliteden ödün vermeden ve müşterimizin güvenini suiistimal etmeden ve her şeyden önce işi sevmekten geçer. Nakliyede sistemli bir çalışma sürdürmekteyiz. Eşyaların ambalajı ve taşınması uzman ekibimiz tarafında yapılmaktadır.  Sigortalı bir taşıma sunmaktayız.

Kurumsal firma olarak değerleriniz nelerdir?

Kurumsallığımız ayrıcalığımız. Her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket ederiz. Değerlerimiz maneviyat üzerine ağır basar. Personellerimize ve ekipmanlarımıza özen gösteririz. Sektörümüze doğru hizmet vermek tek amacımız.

Personelleriniz demişken profesyonellik olmazsa olmaz kural değil mi?

Kesinlikle öyle. Nakliyecilik aşamalardan oluşur aslında. Nakliye sistemimiz program dâhilindedir. Düşünün bir kere ambalajlama kısmının profesyonel personelce yapılmaması halinde taşınmada ya da yüklemede yaşanan sorunlar. Bozulan paketler, kırılan hasar gören eşyalar. Hizmet durma noktasına gelir.

Sultanbeyli nakliyat olarak bize ev taşıyacağınız bir günü anlatır mısınız?

Ekspertiz hizmetlerimiz sonrasında raporlar eşliğinde gerekli personel sayımız ve teçhizatlarımızla nakliye alanına verdiğimiz saatte geliriz. Gerekli eşyaların sökümleri yapıldıktan sonra ambalajlama kısmına geçeriz. Ambalajlama paketlerimiz son derece kalitelidir. Araca yükleme esnasında da hassasiyetli yaklaşım sergileyip yeni yaşam alanınıza sizinle birlikte ilerleriz.