Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama hizmeti bölgede bulunan birçok insanın eşyalarını veya depolamasını istediği eşyaları hizmet sağlamaktayız. Sizlere Şişli’de sadece depolama değil taşıma alanında en kaliteli biçimde ve titizlikle hizmetimizi uygularız. Depolama alanında eşyalarınızın güvenliği ve hasarsız olarak taşınmasını en iyi biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti
Şişli Eşya Depolama Firması – Koltuklar

Şişli bölgesinde firma olarak İstanbul’da en iyi depolama alanlarına sahip olarak ve sizlere bu kaliteli alanlarda en iyi hizmeti sunmaktayız. Şehir yoğunluğu ve depolama alanlarının yetersiz olması sorununu tamamen çözen firmamızın özenle seçtiği yerleri tercih edebilirsiniz.

Depolama hizmetini sağlanmasını istediğiniz eşyalarınız tamamen belli başlı özellikleri göz önünde bulundurularak paketleme yapmaktayız. Eşyalarınız paketlemeleri uzman ekibimiz tarafından herhangi bir çizilme durumuna karşılaşmaması için özenle paketleme yapılır.

Şişli eşya depolama firması olarak sizlerin eşyalarınızın üst düzey hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Paketlemeden, taşımaya ve depolama sürecine kadar sizler için çalışmaktayız. Depolama alanlarımız tamamen malzemeleriniz saklamaya uygun olarak seçilmiş ve her daim bakımından temizliğine kadar bakımı yapılan alanlardır. Hızla yükselen nüfusu ve artan depolama alan ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına firma olarak her daim yeni depolama alanlarımızı genişletmekteyiz.

Günümüzde artan teknoloji hızı ile bizlerde depolama alanlarında oluşan gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerimize en hızlı biçimde tanıştırmaktayız. Şişli eşya depolama hizmetimiz tüm İstanbul’da olduğu gibi en hızlı biçimde gerçekleştirebilmek ve eşyalarınızın kaliteden ödün verilmeden alınması için çalışmaktayız.

Şişli ev depolama sektöründe en önemli noktalardan biri olan güvenilir biçimde hizmet almanızı sağlamak için birçok çalışma sağlamış bulunmaktayız.  Bununla birlikte sektörde güvenilir firma olarak adımızı duyurmayı başardık. Öğrenci eşyaları genelde az olduğu için onlar için odalı sistemimiz farklıdır. Hem çok uygun fiyata hem de güvenli bir ortam oluşturmaktayız. Şişli eşya depolama hizmetinde her zaman insanlarımızın yararı için çalışmaktayız.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Şişli eşya depolama hizmetini yıllarca sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı başaran firmamız bu alanda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Her daim memnuniyeti arttırabilmek adına depolama hizmetini geliştirmek ve sizlere daha kaliteli depolama sağlamak adına çalışmaktayız.

Şişli Eşya Depolama Şirketleri
Şişli Eşya Depolama – L Koltuk

Eşya depolama ihtiyacı ise genel olarak fazla eşyalar, antikalar, hatıra parçaların satılmasının istenmemesi. Satılacak olan parçaların hem maddi olarak fiyatlarının düşük değerden gitmesi ile manevi olarak da korunmak istenmesidir. Sizlerin özenle sakladığı ve asla satmak istemediğiniz eşyalarınıza, tadilat esnasında eşyalarınızı korumak adına sizlere depolama hizmeti sunmaktayız.

Şişli’de hizmetimiz ile eşyalarınızı özenle paketlemekte ve iyi bir taşıma, kaliteli depolama sunarak sizler için en iyisini hazırlamaktayız. Depolamada bazı eşyalar haricinde elektronik eşyalar, mobilyalar, tekstil eşyaları ve ofis eşyalarına kadar her türlü eşya depolaması sunmaktayız. Depolama sürelerini sizlerin belirleyeceği tarihler arasında güvenilir ve sigortalı alanlarda süre sonuna kadar eşyalarınızı özenle muhafaza etmekteyiz.

Şişli ev eşyası depolama hizmetimizi öncelikle müşterilerimizin istedikleri meskenden depolamaya gönderilmesi gereken randevu zamanında ekiplerimiz gelmektedir. Depolama alanında uzman ekiplerimiz öncelikli olarak depolanacak olan eşyaların incelenmesini ve gerekli notları tutarak sözleşmeye eşyaların durumu ile eklemektedir. İncelemeler de eşyaların o anki durumları tam olarak not alınması sizlere teslim edilirken kontrol ederek almanıza olanak sağlamaktadır.

İncelemeler sonrası ekipler tarafından her eşyanın kategorisine göre gerekli muhafaza ekipmanları ile kaplanmaktadır. Bu ekipmanlar koruyucu köpükler, koruyucu hava baloncuklu plastik malzemeler olarak birçok ürün kullanılmaktadır. Kaplaması özenle yapılan eşyalar ekipler ve araçlar yardımıyla sizlerin eşyalarınıza özel gönderilen araçlara yüklenmektedir.

Yüklemesi yapılan eşyalar yol boyunca herhangi sarsıntı durumunda sabit kalmaları için kemerler yardımıyla korunmaktadır. Malzemeleriniz depolama alanlarına ulaştıklarında ekipler aynı özeni her ürüne göstererek sizlere tahsis edilen depolama alanına malzemelerinizi yerleştirmektedir. Eşyalarınız sizlerin kiraladığı süresine bağlı olarak korunmakta ve bekletilmektedir.

Şişli’de Depolama İşlemimiz

Depolama süresi boyunca 7/24 olarak izlenen ve güvenlik personelleri tarafından koruma altında olarak durmaktadırlar. Bunlar ile birlikte bu sürede ekiplerimiz tarafından gerekli zamanlarda ilaçlama ve eşya dezenfektanı işlemleri yapılarak eşyalarınız korunmaktadır.

Şişli Eşya Depolama Ücreti
Şişli Eşya Depolama – Yemek Masası Üstü

Günümüzde özellikle virüs ve bakterilere karşı olan özeni sizler için depolama alanlarında da göstererek sizlere dezenfekte edilen ortamlar sunmaktayız. Yapılan işlemlere ile %99,9 a kadar mikrop ve virüsler yok edilmekte bunlarla birlikte haşerelerin eşyalarınıza da zarar vermesi engellenmekte.

Böylelikle tamamen güvenilir ve hijyenle depolama alanlarımızda güvenle saklanması sağlanmaktadır. Sizlere teslim zamanına kadar birkaç kez bu korumalardan geçmektedir. Depolama süresi sonunda eşyalarınız tekrardan özenle araçlarımıza yerleştirilmekte ve istenilen konuma götürülmektedir. Araçlarımız konuma vardıklarında ekiplerimiz tarafından eşyalarınız tekrardan istenildiği yerlere indirilmektedir.

Paketlemelerden çıkartılan eşyalar sizlerin eşliğinde tekrardan özenle kontrol edilerek hasar tespiti yapılmaktadır. Herhangi bir sorun olmaması durumunda sizlere eşyalar teslim edilir. Bir hasar var ise durum not alınarak hasarın bedeli giderilmektedir. Depolamada yaşanacak herhangi bir sorunda eşyalarınız anlaştığımız sigorta firması tarafından korunmaktadır.

Eşya taşıma, yükleme veya paketlemede yaşanacak her türlü sorun için firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizlerin garantisi ile sorunsuz hizmet kalitemiz altındadır. Tüm bu süreçlerde firmamız yüksek standartlar ve uzman personeli tarafından sağlanan kaliteli hizmeti ile sizlere en iyi hizmeti garanti etmekteyiz. Sektörde birçok firmada farklı olarak müşteri memnuniyetini önemsemekte ve buna bağlı olarak birçok çalışma yapmaktayız. Şişli eşya depolama hizmetini sizlere bu özveri ile sunmakta her daim daha iyi için çalışmaktayız.

Şişli Ev Eşyası Depolama Aşamaları

Şişli eşya depolama fiyatları firmamızın belirlediği standartlara bağlı olarak değişmekle beraber firmamız sektöründe en iyi hizmeti uygun fiyatlarıyla sunar. Depolama fiyatları sizlerin saklamak istediğiniz eşya sayısı, depolama süresi ve depolama alanlarının büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Sizlerde en iyi depolama hizmetini uygun fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız firmamıza ulaşabilir ve daha çok bilgi alabilirsiniz. Şişli depolama alanında eşyalarınızın nem veya rutubetten korunacağına veya herhangi bir yağmur, dolu durumlarından korunaklı olarak muhafaza edilir.

Depolama alanlarımız tamamen özenle yalıtımı yapılan metal alanlardan oluşmakta ve içerisi dışarının olumsuz etkilerinden uzak tutulmaktadır. Depolama alanlarımız İstanbul’da en iyi konumlara sahip olarak sizlere en yakın alanlar olarak seçilen depolarda sağlanmaktadır. Tüm depolama alanları firmamız kontrolünde olarak her zaman kontrol edilen ve yüksek standartları olan yerlerdir.

1) Sigortalı Nakliye

Profesyonel nakliye hizmeti sunan firmamız, taşıma işlemleri ile ilgili resmi prosedürlere ve teknik usullere göre güvenli, kalite taşıma işlemlerini yapıyoruz. Kurumsal yapımızla taşıma işlemlerini yapmak temel görevimizdir.

Depo işlemlerinde en önemli referans noktalarından birisi, firmanın eşyaları sigortalama hizmetinin bulunup bulunmadığıdır. Firmamız; eşyalarda düşük ihtimalde olsa herhangi bir zarar söz konusu olduğunda, eşyaların zararlarının karşılanması, müşterimizin mağdur olmaması için eşyaların ekspertiz işlemlerini ücretsiz olarak yaparak eşyaları sigortalar.

2) Mobilya Monte ve De Montesi 

Evde kullanılan mobilya esaslı yemek masası, çalışma masası, TV ünitesi, gardırop, yatak odası ürünleri gibi tüm malzemeler yüksek maliyetle alınan ve hassas malzemelerdir. Bu yüzden tüm bu malzemelerde, taşınma sırasında herhangi bir deformasyon, çizik, kırık gibi durumların oluşmaması için hassasiyet gösterilerek de monte ve montaj işlemlerinin yapılması gerekir.

Şişli kiralık depo firmamızda çalışan uzman kadromuz içerisinde mobilya ustalarımız, mobilya ürünlerinin deforme olmaması için dikkat ve özen göstererek mobilyaların montaj işlemlerini tamamlarlar. Bize emanet ettiğiniz eşyaları koruyarak güvenli bir şekilde depoya taşınmasını sağlıyoruz.

3) Eşya Ambalajlama 

Eşya ambalajlama; evde, işyerinde kullanılan ürünlerin ve malzemelerin eşyaların türüne göre ambalajlar kullanılarak sarılmasıdır. Beyaz eşyalar ve elektronik ürünler; taşıma sırasında olası her türlü sarsıntı, darbe, çiziklere karşı korunmak zorundadır. Aksi takdirde yüksek ücretler ödenerek satın alınan bu ürünlerde oluşan hasarlar nedeniyle ürünün kullanılamaz hale gelmesi muhtemeldir.

Aynı şekilde mobilya eşyalarında da herhangi bir hasar oluşmaması için mobilya esaslı ürünlerin, dikkatli ve özenli bir şekilde de montaj ve montaj işlemleri yapılması zorunludur. Bu yüzden alanında uzman firmadan hizmet alınmalıdır. Firmamızda çalışan personelimiz alanında uzman kişiler olmakla birlikte mobilya ustalarımız mobilya eşyaları, teknik personelimiz beyaz eşyaları ve elektronik ürünleri gayet hassasiyet göstererek ambalajlar.

4) Kıyafetlerin Toplanması

Müşterimizin talebinin olması halinde elbiseler ve kıyafetleri de ek ücretler dâhilinde ambalajlayarak uygun kutulara ve askı sistemi kullanarak paketliyoruz. Şişli eşya depolama firmamızda eşyaların paketlenmesi ve diğer işlemleri yapan personelimiz işin ehli, titiz ve gayretli kişilerdir.

Kıyafetler toplanırken; elbiselerin kırışmadan, her türlü olumsuz hava koşullarına karşı korunacak şekilde itina ile elbise kutularına yerleştirilir. Eşya sahipleri için zahmetli olan bu işleri, makul ücretler karşılığında yaparak sizleri bu zahmette de kurtarıyoruz.

Şişli Eşya Depolama Hakkında Sorular

Şişli ev depolama sigortası neleri kapsamaktadır?

Depolama sigortası iki kısımda incelenebilir ilk olarak paketleme, taşıma ve yükleme sırasında olan tüm hasarlara karşı firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Depolama süresi boyunca elimizde olmayan sebeplerden oluşacak olan durumlar da anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanır. Sigorta şirketi firmamız tarafından ayarlanan ve anlaşmaları olan firmalar olup eşyalarınızın bedelleri sizlere ödenmektedir.

Şişli eşya depolama hizmeti fiyatları nasıl belirlenir?

Fiyatlar belirli standartlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu standartlar arasında ilk olarak eşyaların depolama alanlarında ne kadar sürece kalacağı etmenidir. Depolama süresi ne kadar uzun veya kısa olacak ise fiyatlar güncellenmektedir. Eşyaların hacmi de depolama ücretini etkilemekte olup sizlerin eşyalarına bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Firmamız sizlere en uygun fiyatları ile hizmetimizi sunmaktayız.

Şişli eşya depolama alanlarınız güvenli midir?

Depolama alanlarımız İstanbul’un en iyi bölgelerinde olmasının yanı sıra alanlarımız 7/24 olarak kamera sistemleri ile izlenmekte ve korunmaktadır. Bunların yanında depolama alanlarımızda güvenlik personeli bulunmakta olup her daim kontrol altındadır. Tüm bunlar ile beraber ekiplerimiz belirli aralıklarda kontroller sağlamakta olup eşyalarınızın güveliğini üst düzeye çıkartmaktadır.

Şişli kiralık eşya depolama hizmetinde eşyaları sigortalıyor musunuz?

Depolama alanlarımızın firmamız tarafından belirlenen sigorta firmaları tarafından anlaşmalar ile eşyalarınızın güvende olması sağlanmaktadır. Şişli eşya depolama alanında ev eşyalarınız sigorta güvencesindedir. Firma olarak müşteri memnuniyeti için her daim yeni hizmetler oluşturmakta ve memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Böylelikle günden günde sektörde emin adımlar ile ilerleyen firma olarak üst sıralarda yer almaktayız.

Şişli eşya deposu alanında eşyalarımızın nakliyesi ve teslimini kim yapmaktadır?

Ev eşyaların taşınması ve tekrardan sizlere teslimini şirketimiz sağlamaktadır. Şişli depo kiralama alanında nakliye hizmetimizde uzman ekip ve geniş araç filosu ile hizmet sunmaktayız. Şişli eşya depolama firmaları arasında Korkmazoğlu Nakliyat şirketimiz güvenli depo sunan şirketler arasındadır.

Şişli eşya depolama hizmetinde sağladığınız avantajlar nelerdir?

Ev eşyası depolama alanında diğer firmalardan farkımız vardır. Bunlar;
✅ Eşya paketleme
✅ Eşyaların sigortalanması
✅ Ev eşyaların taşınması ve teslimi
✅ Güvenli depo alanları
✅ Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma
✅ Şişli eşya depolama hizmetinde kişisel odalı depo
✅ Öğrencilere % 30 indirim fırsatı
✅ Eşya sigortası hizmeti
Kiralık eşya depolama hizmetinde uzman kadro çalışması