Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetleri veren Korkmazoğlu Nakliyat firmamız uzun yol taşımacılığı için yeterli donanıma sahip güçlü bir firmadır. Ev eşyalarınızı istediğiniz zamanda yeni adresinize ulaştırmaktayız.

Şehirler arası nakliye yol mesafesinden dolayı insanları düşündüren bir hizmettir. İnsanların en büyük korkusu yol uzun, firmaya nasıl güvenebilirim, eşyalarımı nasıl teslim ederim… gibi sorulardır. En yakın mesafe bile 2-3 saat aralığında olan şehirler arası taşımacılık için firma seçiminde firmanın yeterliliği iyi tespit edilmelidir.

Nakliye şehirler arası yapılacaksa burada firma için birden fazla detay sorgulanmalıdır. Bir nakliye hizmetinde kaliteli ve başarılı bir sonuç alabilmenin önemli ayrıntıları vardır. Korkmazoğlu Nakliyat firmamız hem sahip olduğu araç filosu hem de personeli ile sorularınıza cevap vermektedir.

Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları arasında sunduğumuz profesyonel hizmetler sayesinde birçok müşterimize ulaşmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık, paketleme ve daha birçok kolaylık bizlerin tercih edilmesine etkili olmaktadır. Sektör içerisinde gerçekleşen gelişmeleri sıkı sıkıya takip eden firmamız bu anlamda yenilikler üzerinde durarak kolaylık sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin enerji sarf etmeden istekleri yerine bu sayede getirilir.

Şehirler arası evden eve nakliyat sektörü diğer İstanbul ilçelerinde olduğu gibi oldukça ilerlemiştir. Şehir oluşumu itibari ile oldukça kalabalıktır. Nüfusun artış göstermesi de özellikle ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı konusunda ihtiyaçları doğurmaktadır. Kişi ya da şirketler sektörde yer alan nakliyat firmalarıyla bu anlamda anlaşmalar gerçekleştirmektedir. Firmamız da taşımacılık alanında tecrübeleri doğrultusunda sık sık tercih edilmektedir.

İlden ile nakliye hizmetini çalışanlarımız ile 7/24 sunmaktayız. Firma olarak benimsediğimiz prensipler arasında hizmeti sürekli kılmak yatmaktadır. Hizmetimizi her an ulaşılabilir kıldığımızdan kişilerin bizlere ulaşması oldukça kolay olmaktadır. Randevu sistemimizi oluşturarak her müşterinin zamanından çalmadan en kısa sürede işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Mağduriyet yaşatmamak adına planlı ve programlı bir çalışma yöntemi izlemekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirler arası nakliyat firmaları için seçim yaparken bazı hususlar ekstra kontrol edilmelidir. Şehir içi taşımacılığa oranla uzun yolda kullanılacak araçların donanımı ve nakliye şoförü çok daha önemli konuma gelir.

Nakliyat şehirler arası yapılacaksa kullanılacak aracın da mutlaka uzun yola uygun ve şoförünün de kesinlikle uzun yolda deneyimli olması gereklidir. Evden eve taşımacılık hizmeti veren bir firma için hizmete sekte vuracak en önemli detay budur. Yol boyunca aracın başına gelecek en ufak aksilik taşınma sürecini uzatacaktır.

Söz verilen sürede eşyanın teslimi gerçekleşmeyecek ya da eşyalar zarar görecektir. Yine bunun dışında uzun yol hakimiyeti olmayan bir nakliye şoförünün yol boyunca çeşitli sorunlar ile karşılaşması muhtemeldir. Gideceği ile hâkim olmaması yine teslimatta sorun yaşanmasına sebep olur.

Kullanılan nakliye aracının eşya miktarına uygun olması da uzun yolda rahat şekilde taşımacılık yapılması için önemlidir. Her türlü hava koşuluna karşılık eşyanın zarar görmeden teslim edilmesi araçların donanımına bağlıdır. Aracın arkasındaki kapalı alanın havalandırmalı, hava koşullarına göre eşyayı asla dışarıda bırakmayacak şekilde seçilmiş olması önemlidir.

Şehirler arası taşımacılık belgesi olmayan firmaların uzun yolda eşya taşıması yasaktır. Tüm izin belgeleri alınmış, araçların bakım ve muayenesi yapılmış bir firma ile çalışmak bu yüzden önemlidir. Tüm prosedürlere dikkat eden bir firma kendisine ve hizmetine özen gösteriyor demektir. Bu nedenle eşyalarınızın da aynı özenle taşınması ancak güvenilir bir nakliye firması ile mümkündür.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat tavsiye firmalar arasında İstanbul genelinde ilk sırada yer alan Korkmazoğlu Nakliyat sunduğu hizmetle öne çıkmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat şirketi olarak oldukça başarılı bir çizgide olmamız hizmetlerimizdeki başarıya bağlıdır. Bizi tanıyan her müşterimiz aldığı hizmet sonrasında güçlü bir referans olarak daima destekçimiz olmuştur. İşte sunduğumuz kalite hizmet listemiz:

1- Eşya Paketleme Hizmeti ve Sigortalama

Taşınma için evinizdeki bütün eşyaları öncelikle kırılacak ve delinecekler şeklinde ayırır sonra dokuya uygun malzeme ile paketleriz. Seçtiğimiz eşya paketleme ürünleri en kaliteli ambalaj kağıtlarından oluşmaktadır. Özellikle beyaz eşya mobilyaların korunması için özel yapım patpatlar kullanarak işimizi özenle yapmaktayız.

2- Her Eşya Miktarına Uygun Nakliye Araç Filosu

Şehirler arası nakliye işlerinde en önemli unsur nakliye aracıdır. Araçlarımızın tamamı gerekli periyodik bakımlarından geçmiş yol izinleri tamdır. Tır ve büyük kamyonlar eşyası çok olan müşterilerimize gönderilmektedir. Panelvan ve kamyonet eşyası az olan müşterilerimize gönderilmektedir.

3- Şehirler Arası Nakliyat Marangoz Hizmetleri

Taşınma kararı verdiğinizde eşyalarınızın montaj ve de montajı için ekstra bir firma ile anlaşmanıza gerek kalmaz. Marangoz ekibimiz eşyalarınıza asla zarar vermeden söküp paketlemeye hazır hale getirir. Aynı şekilde yeni adresinizde kurulumunu da ekibimiz gerçekleştirir.

4- Deneyimli Nakliye Personeli

Şehirlerarası nakliyat için en önemli hususlardan birisi elbette işinin ehli nakliye personelidir. Ekibimizin tamamı işini seven ve bilinçli kişilerden oluşmaktadır.

5- Şehirler Arası Nakliyat Sözleşmesi

Şehirler arası nakliyat sözleşmesi ile eşyalarınız evinizden çıktığı andan itibaren firmamız güvencesi altına alınır. Olası bir maddi hasara karşılık gerekli tedbirleri alarak hareket eder ve müşterimizin zararını da karşılarız.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları birden fazla kritere göre belirlenir. Alınacak hizmetin kapsamından tutun gidilecek şehrin uzaklığına göre bu fiyatta değişikliğe sebep olacaktır.

Şehirler arası uygun nakliyat fiyatı alabilmek için çeşitli platformlarda sunulan hizmetler ne yazık ki yanıltıcı olmaktadır. Bunun en önemli sebebi sunulan hizmet detaylandırılmadan fiyat teklifi sunulmasıdır. Kişiler fiyatı uygun gördüğü için anlaşma yoluna gider ancak firmanın fiziki şartları uygun olmayabilir.

Uzun yol taşımacılığına uygun olmayan araçlarla eşyaların taşınması aynı zamanda eşyaların zarar görmesi demektir. Bu nedenle aldığınız fiyat tekliflerinde mutlaka sunulacak hizmetleri detaylıca inceleyin. Firmanın araç ve personel kadrosunu mutlaka yerinde ziyaret edin. Referanslarını kontrol edin.

Anlaşmanızı mutlaka yazılı bir sözleşme ile güvence altına alın. Bütün bunlar oldukça önemli detaylardır ve alacağınız hizmetin kalitesini belirler. Bu nedenle tek başına uygun fiyat nakliye sektöründe ne yazık ki yeterli değildir.

Şehirler arası ev taşıma firmaları arasında sıklıkla tercih edilme sebeplerimiz arasında çok yönlü nakliyat işlemi gerçekleştirmemiz yer almaktadır. Çok yönlü taşımacılıktan kastımız sadece evden eve ya da ofislere dönük taşımacılık işlemleri gerçekleştirmemekteyiz. Bizler, herhangi bir konu ya da ürün konusunda istenen şehirlere, ilçelere taşıma işlemini sağlamaktayız. Gerekli çalışanlarımız bu konuda bulunmaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliye olarak farklı taşımacılık işlemlerini sağlıyoruz. Sahip olduğumuz farklı araçlar sayesinde her türlü eşya, ürün taşınmasını sizler adına gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Şehirler arası nakliyat hizmetler kapsamında öncelikle fiyata etki eden en önemli husus mesafedir. İki il arasındaki mesafeyi hesaplayarak işe başlanır. Bu mesafede aracın yakacağı yakıt hesaplanır. Taşınma işleminde kaç personelin çalıştırılacağı ve bu işe özel kaç gün bağlı kalacakları günlük yevmiye bazında hesaplanır.

Eşyanızın taşınması esnasında asansörlü nakliyat hizmeti kullanılacak mı kullanılmayacak mı önemli detaydır. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde müşterilerimize şehirler arası nakliyat fiyat listesi için uygun bir teklif hazırlamış oluruz.

Araçlarımızın genişliği ve güvenliği kadar kullanan şoförlerimizin tecrübesi de bu anlamda artılar arasında yer almaktadır. Kısa sürede ve doğru yoldan iletimi sağlıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek profesyonel bir hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Şehirler arası evden ev taşımacılık işlemi kişisel olarak bireyleri zorlayabilmektedir. Eşyaların tek tek sökülmesi, paketlenmesi bu anlamda birçok zaman kaybına neden olmaktadır. Bundan dolayı müşterilerimiz profesyonel bir destek almayı tercih etmektedir. Firmamız da bu anlamda talepleri yerine getirebilecek bir konumda bulunmaktadır. Tercih edilebilirliğimiz arttıkça çevreye verilen tavsiyelerde de adımız duyulmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat İle İlgili Merak Edilenler

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Şehirlerarası nakliyat fiyatları için başta iki il arasındaki mesafeye göre belirlenir. Mesafeye göre de taşımacılık hizmetinin kaç gün süreceği kaç personel gerekli olduğu ortaya çıkar. Yine taşınacak eşyanın miktarı ve talep edilen ekstra hizmetler de fiyatta değişkenliğe sebep olmaktadır.

Ancak eviniz asansör kullanımına uygun olmadığı takdirde, fiyat içeriğinin daha fazla olacağı söylenebilir. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde, ücretsiz keşif hizmeti alabilmeniz ve fiyat içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olabilecektir.

Şehirler Arası Nakliye İçin Eşya Paketleme Hizmetiniz Var mı?

Evet var. Şehirler arası taşımacılık mesafe yönünden uzun sürdüğü için eşyanın da düzgün paketlenip muhafaza edilmesi önemlidir. Bu konuda firma olarak oldukça hassas çalışmaktayız. Kendi paketlediğimiz eşyaları aynı zamanda sigortalamaktayız.

Evden eve nakliye alanında en iyi nakliye firmaları arasındayız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sigorta yapıyor musunuz?

Korkmazoğlu Nakliyat ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi sigortalı taşımacılığın yapılıp yapılmadığıdır. Nakliyat sigortası; bir eşyanın karayolu ile bir şehirden diğer şehre taşınması sırasında olası zarar ve kayıpları telafi edebilmek amacıyla yapılmaktadır. Sigorta hizmeti sunmayan nakliyat firmalarını tercih eden kişilerin ciddi maddi ve manevi hasarının olacağını söyleyebilmek mümkündür.

Firmamız kurulduğu günden bugüne, taşımacılık hizmetlerinin tamamında güvence sağlayabilmektedir. Firmamız tarafından eşyalarınızı güvence altına alabilmek için sigortanız yapılmaktadır. Bu sigorta kapsamında eşyalarınız kırıldığında ya da farklı şekillerde hasar aldığında, zararı şirketimiz karşılayabilmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat alanında sözleşme yapmakta mısınız?

Korkmazoğlu Nakliyat şirketimiz yıllardır müşterilerini mağdur etmeden, memnuniyet seviyesini en yüksekte tutarak kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Sözleşme, karşılıklı yapılan alışverişin resmiyete dökülmesini sağlayacaktır. Bu sözleşme ile her iki tarafın mağduriyet yaşadığında, hakkını arayabilmesi mümkün olabilecektir.

Bu nedenle şirketimizde taşımacılık öncesinde müşterimizle aramızda resmi bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme süresinde karşılıklı kişisel bilgilere, taşınacak ve taşınan yaşam alanları hakkında bilgilere, ücrete ve taşınmanın gerçekleştirileceği zaman dilimi gibi bilgilere yer verilmektedir. Böylece herhangi bir sorun yaşamanız halinde ilgili kurum ya da kuruluşlarla bu bilgiyi paylaşarak hakkınızı arayabilmeniz mümkün olabilecektir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat alanında uzman kadro ile mi çalışıyorsunuz?

Korkmazoğlu Nakliyat firmamızda çalışan bütün personeller yeterli donanıma ve tecrübeye sahiptir. Taşıma esnasında personellerimiz eşyalarınızı patpatlı kağıtlarla paketlemekte ve darbelerde kırılma olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Güzel bir şekilde paketlenen eşyalarınız büyük bir titizlikle, teknolojinin bize kazandırdığı cihazlarla kolay bir şekilde taşınmaktadır.

Nizami bir şekilde araca yerleştirilen eşyalarınız, belirtilen gün ve saatte yeni yaşam alanınızda olabilmek için yola çıkar. Yeni adresinize büyük bir özenle taşınan eşyalarınız, yeni yerlerinde monte edilerek kullanıma hazır bir hale getirilir. Tüm bu işlemler yıllardır var olan ve müşterilerimizin memnuniyeti için daima çalışan tecrübeli personellerimizdir. Bu süreçler esnasında tarafımız sebebiyle yaşanabilecek bütün olumsuzluklar giderilerek, mağduriyet yaşamanızın önüne geçilecektir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılmaktadır?

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız daima en uygun hizmet garantisi ile sizlere hizmet sunacaktır. Taşımacılık hizmetimizde fiyat bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatı belirleyen ilk unsur eşyaların yoğunluğudur. Eşya miktarınız arttıkça fiyat içeriğinin de artacağı söylenebilecektir. 2+1 evler, 3+1 evlere nazaran daha uygun fiyat tarifesi ile taşınacaktır.

Taşımacılıkta bir diğer unsur ise iki şehir arasındaki mesafedir. Mesafe arttıkça buna bağlı olarak fiyat artışı yaşanmaktadır. Firmamızda asansörle taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Evinizin konum itibariyle asansör taşımacılığına uygun olması halinde, çok daha uygun fiyatlara nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz.