Risk Haritasına Göre Evden Eve Nakliyat Stratejimiz

Korkmazoğlu Nakliyat farklı süreçlerde ve çeşitli zor durumlarda kendini güncelleyerek bugüne kadar başarıyla gelmiş bir nakliyat firmasıdır. Pandemi ve normalleşme sürecinde, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunca alınan kararlara göre farklı çalışma stratejileri geliştirmekteyiz. Bunlardan en önemlisi de haftalık risk haritasına göre evden eve nakliyat stratejimiz olmaktadır.

Risk Haritasına Göre Nakliyat Stratejimiz
Risk Haritasına Göre Evden Eve Nakliyat Stratejimiz

Şüphesiz Covid-19’un hayatımıza girmesiyle bir çok sektörde çalışma düzeni tamamiyle, bir çoğunda ise büyük kısmıyla değişmiştir. Diğer sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat sektörü de bu sürece çeşitli değişimlerle adapte olma gayretindedir. Türkiye’nin önde gelen nakliye firmaları arasında bulunan Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyat olarak biz de en iyi şekilde hazırlıklar yapıp kendimizi adapte ettik.

Risk Haritası Nedir? Nasıl Belirleniyor?

Risk haritası, Sağlık Bakanlığı tarafından illerde 100 bin kişide görülen ortalama vaka sayısına göre belirlenmektedir. İller; düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak gruplara ayrılarak harita üzerinde her risk seviyesi farklı renkte gösterilmektedir.

Risk Haritasına Göre Evden Eve Nakliyat Stratejisi Nasıl Belirleniyor?

Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyat, risk haritasında risk yoğunluğu yüksek illere hizmet sunarken ekstra bazı prosedürler uygulamaktadır. Örneğin; orta ve yüksek riskli iki il arasında evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşecek ise, ekiplerimiz iki ile göre güzergah başta olmak üzere, bina giriş çıkışlarındaki uygulanacak hijyen prosedürü, çalışan sayısı ve yapısı gibi konuları detaylıca ele alarak ayarlamalar yapmaktadır.

Trafiğin yoğun olmadığı güzergahların seçimi, kronik rahatsızlığı olmayan yaş ortalaması daha genç çalışanların görevlendirilmesi, eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların taşımadan önce asansör, kapı girişleri gibi çalışanlarımızın temasta bulunacağı yerlerin sterilize edilmesi gibi onlarca maddelik prosedürler oluşturuyoruz.

Yıllardır müşterilere uygun fiyatlı evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, kazancımızı olumsuz etkileyecek bu gibi ekstra prosedürleri tereddütsüz gerçekleştiriyoruz. Çünkü hem müşterilerimiz, hem çalışanlarımız hem de toplumumuz, bizim en değerli hazinemizdir. Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyat olarak hepinize sağlıklı günler dileriz.

Nakliye gerek taşımacılıkta, gerek depolama da liderlik vasfını elinde tutmayı başarmış bir ekipten oluşmaktadır. Hizmetimiz her zaman sistematik ve programlıdır. Evden eve nakliyat, ofis, parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyetlerimiz ; her türlü eşyayı her yerden her şartla taşıyabilecek düzeyde araçlarımızla ve teknolojik alet ve makinalarımızla güvenli ve kontrollü olduğumuz gerçeği ortadadır.

Nakliyat olarak 1+1 den 4+1 a kadar her kapasitede taşıma potansiyeline sahip olmamız, eşyalarınızın yıpranmadan sorunsuz taşınması temin edilmektedir. Eviniz ya da ofisiniz yüksek katlarda mı? Buna da çözümümüz mevcuttur. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde birkaç saatte yüksek katlara ulaşım sağlayarak kısa sürede işlemleri tamamlayabilme kapasitesini taşımaktayız.