Ramazan da Evden Eve Nakliyat

Ramazan da evden eve nakliyat hizmetinde 1990 yılından beri hizmet vermektedir. Yıllara dayanan bu tecrübe taşınma işlemlerinde hızlılık ve güvenlilik sağlar. Ramazan da evden eve nakliyat sektöründe ev nakliyesi profesyonel ekiplerimizce kısa sürede taşınır. Biz zamanla yarışan bir sektörüz.

Ramazan da Evden Eve Nakliyat
Ramazan da Evden Eve Nakliyat

Söz verilen süreler bizim için artı bir değer olduğu için her aşamamız planlıdır. Evden eve nakliyat firması olarak; müşterilerimizi hem maddi hem manevi açıdan mutlu edebilmekte misyonumuzdur. Bu nedenle yaşadığımız ramazan günlerinde de yine en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla bizde bulabilirsiniz.

Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları; taşınacak ürün sayısı ve ağırlıklarına göre değişmektedir. Aynı zamanda iki yer arasındaki mesafe de yine nakliye fiyatını etkileyen bir unsurdur. Biz en baştan bugüne kadar müşterilerimizi memnun etmek adına hep uygun fiyatlar vererek hizmeti seçtik.

Şehir içi taşımalarında, iş tayini nedeniyle taşınmalarda, öğrenci evi taşınmalarında %20’lere kadar indirimler yaptık. Bu kapsamda taşımafiyatları uygun kolaylıklarla sizlerle oldu ve olmaya devam edecek.

Ramazan ayını yaşadığımız şu günlerde; beraberinde pandemi ile mücadelemizde biz de çorbada tuzumuz olsun yaklaşımıyla uygun kolaylıklar sağlamaktayız. Taşınacak eşyaları önceden inceler sonra da uygun araçlarımızla nakliyesini gerçekleştiririz.

Korkmazoğlu Nakliye firmamız bünyesinde eşyalarınız bizde güvendedir. Taşınma esnasında her zaman bir B hatta C planı çözüm yöntemlerimiz vardır. Eşyalar, mobilyalar; dikkatli bir şekilde ambalajlanır sonra araca yüklenir. Araç içerisindeki eşyalar artık maksimum güvenlik çemberindedir.

Mesela kırılacak eşyalar kolisi ambalajlaması çok daha farklı yollardan geçer. Profesyonelliğimiz günümüz teknolojisine ayak uydurmamız da ilgili olup araç modellerimiz olsun, asansörlü araçlarımız olsun kapsam dahilindedir.

Evden eve nakliyat firmamızda tüm hizmetler ekipler halindedir. Her bir ekip başı ve elemanları alanında uzman kişiler olarak seçilmiştir. Evden eve nakliyatta profesyonel uzman ekiplerimizce taşınmalar, montajlar, ürünlerin indirilip kaldırılmasına kadar her şey eğitim sonrasıdır. Bu da yıllardır sağlıklı bir şekilde taşınmada adımızın sağlamlığının göstergesidir.

Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

✅ Ekspertiz hizmetimiz nakliye öncesinde ücretsiz olarak sunulur.

✅ De montaj ve montaj hizmetimiz vardır. Konusunda uzman marangozlarımızla eşyalarınız özenle ayrılır ve taşınır.

✅ Tüm eşyalarınız içeriklerine göre özel ambalajlamaya tabi tutulur. Böylelikle güvenlilik tamdır.

✅ Eşyalarınız yeni adreste de yerleştirilir.

✅ Eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır.

Evden eve nakliye bir konumdan başka bir konuma gitme ihtiyacı olarak tanımlanabilir. Bu açıdan değerlendirildiğinde nakliye hizmeti bir sektördür. Evden eve nakliyat bazen ev değiştirmekle bazen de iş sebebi ile ihtiyaç haline gelebilmektedir.

Biz bu sektöre hizmet için girerken; en profesyonel ekip çalıştırarak en güvenilir marka olma yolunda ilerledik. Bu da bizim size ne kadar örnek olduğumuzun aslında bir göstergesidir.

Korkmazoğlu Nakliyat ramazan ayı boyunca geçerli olmak üzere %25 indirimli taşıma hizmeti ile tercih edilen bir nakliye şirketidir. Sektör bizden hizmet kalitesi beklerken biz de bunu en doğru modellerle ve metotlarla uygulamaktayız.

Sektörde olduğumuz yıllar boyunca sizlerden aldığımız yaklaşımlarla onur ve gurur duyduk. En kaliteli en hızlı en iyi hizmet denildiğinde aklınıza gelmemiz bizim bu işe başlarken ki vizyonumuzdur. İş politikamız her zaman kalite standartlarında olmaktır. Sizin değerinizi nasıl biliyorsak; her bir eşyanız da bizim için o kadar kıymetlidir.

✅ Korkmazoğlu Nakliyat, yüksek kalite demektir.

✅ Korkmazoğlu Nakliyat, değer verendir.

✅ Korkmazoğlu Nakliyat, taşınma esnasında her aşamayla yakından ilgilenendir.

✅ Korkmazoğlu Nakliyat, tecrübe ve deneyim örneğidir.

Hayatınızın her döneminde taşıma işlemlerinizde sizlerin yanındayız. Belli aralıklarla ve ramazan ayında yaptığımız çeşitli kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ramazan da Nakliyat Hizmetimiz

Nakliyat hususunda dikkate aldığımız ve uygulamaya koyduğumuz ilkelerimiz:

  • Taşıma yapmamızı istediğiniz yerin uzaklığı hiç mühim değil, taşınma öncesi siz nereye isterseniz oraya ücretsiz ekspertiz hizmetimizi yönlendiriyor ve ön çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma neticesinde elde ettiğimiz sonuç doğrultusunda size hizmet sağlama araçlarımızı belirliyoruz.
  • Ekspertiz hizmetimizin hemen ardından karşılıklı bir anlaşma yapmak suretiyle imzalarımızı atıp taşınma sözleşmesini oluşturuyoruz.
  • Evden eve taşıma firmamızın deneyimli çalışanları tüm eşyalarınızı onlara en uygun olan paketleme araçları ile itinayla sararak aracımıza yerleştiriyor.
  • Firmamız bünyesinde bulunan montaj ve de montaj hizmetlerimiz ile parçalara ayrılarak taşınması gereken tüm büyük eşyalarınız usta marangozlarımız tarafından de monte ediliyor. Ardından yeni adresinizde montajı sağlanarak eski haline getirilen eşyalarınız sizin gösterdiğiniz alanlara yerleştiriliyor.
  • Tüm beyaz eşyalarınız en itinalı şekilde paketlenip taşıma aracımıza yerleştiriliyor ve yeni adresinize ulaşımı sağlandıktan sonra tesisat işlemleri gerçekleştirilip kurulum sağlanıyor.
  • Avizelerinizi sökülüp yeni adresinizde gösterdiğiniz yerlere takılma işlemi de firmamız tarafından yapılıyor.
  • Hassas ve kırılabilir ürünler kategorisinde yer alan mutfak eşyalarınız en ince detayına kadar düşünülüp en doğru şekilde paketleniyor ve özel mutfak kolilerimiz ile nakliye aracına yerleştiriliyor.
  • Evinizde bulunan tüm eşyalarınız toplandıktan sonra nakliye aracımız yola çıkıyor ve tüm eşyalarınız yine aynı itina ile yeni adresinize götürülüp yerleşme işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Ramazan da evden eve nakliyat sırasında nakliye aracımız içinde yer alan tüm eşyalarınız firmamızın tarafından sigortalanıp olası kaza ve hasarlara karşı güvence altına alınıyor.