Pandemi Döneminde İndirim

Pandemi süreci her birimizin günlük hayatı üzerinde etkili olan bir izolasyon sürecidir. Virüs ve zararlı bakterilerden korunabilmek adına ofis, ev gibi alanların hijyen şartlarını sağlaması ise sürecin en önemli gerekliliklerinden biri haline gelmiştir. Pandemi döneminde uzaktan çalışanlara ofis eşya taşımada indirim seçenekleri ile eşyalarınızı kolay ve hijyenik bir şeklide taşıyabilirsiniz.

Pandemi Döneminde İndirim Fırsatı
Pandemi Döneminde İndirim

Pandemi sürecinin beraberinde iş ve çalışma temposunda da bazı değişiklikler yaşanmıştır. Bu değişiklikler kapsamında bazı iş yerleri uzaktan çalışma usulü ile çalışanlarının bir kısmını izolasyona sokma yöntemini kullanmaktadır. Ofiste bulunan eşyaların taşınması için ise amatör yöntemler yerine profesyonel hizmet tercih edilmektedir.

Pandemi Sürecinin Çalışma Süreçleri Üzerindeki Etkileri

Pandemi sürecinin insanlar ve insanların çalışma süreci üzerindeki etkileri günlük hayatın her anında görülebilir. Sürekli takılan maskelerden tutun da dezenfektan kullanımına kadar değişen günlük rutinlerimiz arasında çalışma şeklinin de değiştiğini söylemek mümkündür.

Pandemi sürecinin doğal bir sonucu olarak her bir bireyin sosyal mesafe kapsamında hareket etmesi gerekir. Bu noktada yoğun iş yerleri ve çalışma alanları için de bir sosyal mesafe kuralı süreci takip etmektedir. Birçok iş yeri çalışanlarının bir kısmını uzaktan bir kısmını ofisten ya da tamamını uzaktan çalışmaya teşvik etmektedir.

Uzaktan çalışma süreci ile birlikte ofiste kullanılan ekipmanların taşınması gerekliliği doğmaktadır. Eşyalarınızı güvenli, hızlı ve profesyonel bir şekilde taşıyabilecek kurumsal firmamıza güvenerek kolay yoldan nakliyat yaptırabilirsiniz.

Eşya Taşımada Korkmazoğlu Nakliyat Güvencesi Nedir?

Korkmazoğlu Nakliyat kurumsal firmamız ile uzun yıllardır nakliyat hizmetinin yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın ana amacı memnun ve yüzü gülen müşteriler elde etmektir. Kalite ve sağlıklı hizmet esaslı taşınan her bir eşya özenle nakliyat süreçlerinden geçirilir.

Uzaktan çalışma sürecinde de ofis eşya taşıma alanında da yetkin hizmet almak için kurumsal firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız bünyesinde verilen ana hizmetler aşağıdaki gibidir;

Pandemi döneminde uzaktan çalışanlara indirim fırsatından yararlanarak hem bütçenizi korurken hem de çalışmalarınızı aksatmamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ülkemizde çok çeşitli nedenlerle gerek şehirden şehre gerek ülkeden ülkeye gerekse şehir içi taşınma hareketliliği yaşanmaktadır. Bu hareketlilik nedenleri arasında, öğrencilik, evlilik, iş maksatlı tayinler, ekonomik düzeyde değişiklikler, kentsel dönüşüm hareketliliği sayılabilir.

Evden eve taşımacılık sektörü bu nedenler kapsamında her geçen zaman diliminde gelişme kaydetmiş ve kaydetmeye de devam edecektir. Önemli olan bu gelişmeyi an be an olumlu yönleriyle sizlere ulaştırabilmektir. Biz bu hedefi sırtımızda taşıyan Korkmazoğlu Nakliyat olarak başarı ivmemiz aşikardır.

Nakliye sektörü çeşitli firmaları içinde barındıran bir çalışma alanıdır. Başarılı ve işinde profesyonel olanlar ya da olmayanlar şeklinde bir kapasite vardır. Burada devam edenler ve olamayanlar   statüsü siz müşterilerimizin değerli yaklaşımlarıyla ve verdikleri paydalarla şekillenir. Biz Korkmazoğlu Nakliyat olarak profesyonel ve ekibimizle işimizi baştan sona doğru yapmanın emin adımlarla ilerlemenin farkındalığında olarak evden eve nakliyatın bir hizmet işi olduğunu bir kez daha vurgulamak isteriz.

İş adına söz vermek kolaydır ama bu sözü tutmak ve uygulamak sektörümüzün zor tarafıdır. Evet, biz de söz veririz ama verdiğimiz sözün arkasında kalarak gerçekleştiririz de. Taktik sağlayarak değil, işimizde taktiklerle başarı sağlamak felsefemizdir. Evden eve nakliyatrekabet dünyasıdır. Kimi işinde profesyonelliğini konuştururken kimi de kötü hizmeti ile konuşulur. Biz nakliye firmasıolarak çalışmamız iyi niyet çerçevesinde başlar ve öyle de devam eder. Artı evden eve nakliyat tecrübe ve ustalık isteyen bir sektördür. Bu iki özellikte bir iki işle kazanılmaz, ustalık için sektöre deyim yerindeyse alın teri gereklidir.

Evden eve nakliye ile başlanılan nakliye maratonunda eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, taşınması, yeni yerde montajı özenle olur. Hiçbir detay o aşamanın ustasının gözünden kaçmayacak şekilde tamamlanır. Çünkü işimiz ekip işidir. Biz sorunlarımızda da çözümlerimiz de tecrübemizi konuştururuz. Sizin böyle bir yaklaşıma ihtiyacınız varsa diyoruz ki; nakliye bizim işimiz, işin keyfini sürmek sizin işiniz!

Pandemi döneminde ev taşıma hizmeti yasak mı?

Eşya taşıma işleminde hafta sonu sadece yasaktır. Eğer gerekli yerlerden izin alırsanız hafta sonu da ev eşyalarınızı taşıyabiliriz. Hafta sonu yasakları nakliyat alanında geçerli olabiliyor.

Pandemi döneminde home ofis çalışanlarına indirim söz konusu mudur?

İşlerini evinde yürüten insanlar artık ofislerine gitmemektedirler. Ofisteki eşyalarını evlerine getirme de indirim uygulamaktayız. Pandemi destek hizmetimiz olsun.