Ofis Taşıma

Ofis taşıma, işlemlerinde sektöre ismini kazımış firmamız Korkmazoğlu Nakliyat 1990 yılından beridir müşterilerine hizmet vermektedir. Yaptığımız evden eve nakliyat işlemlerinin yanı sıra ofis nakliye nakliyesinde de tecrübeliyiz.

Ofis Taşıma Hizmeti
Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinizi profesyonellikle yapan bir firma olmanın verdiği gurur ile Korkmazoğlu Nakliyat olarak yanınızdayız. Müşterilerimize verdiğimiz değer bizim çalışma vizyonumuzu oluşturmaktadır. Müşterilerimizin cebini düşünen yapımızla, işinde uzmanlaşmış iş arkadaşlarımızla, donanımsal olarak sektörün en iyilerinden olmanın verdiği güven ile ofis taşıma işlemlerinde 1 numarayız.

Ofis nakliyat işleminde neden profesyonel bir lojistik firması ile çalışmalıyım? Evden eve nakliyat işleminden daha zorlu bir süreç olması nedeniyle sigortalı ofis taşıma işlemlerinde bir lojistik firması ile çalışmanız önerilir. Ofis takımı temiz bir şekilde monte ve de monte edilmelidir. Firmamız bünyesinde çalışan marangoz ustaları bu işi en ince ayrıntısına kadar önem vermektedir.

Ofis nakliyat işlemleriniz için yıllardır sektörde markalaşmış ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir şirketi seçmeniz sizi faydanıza olacaktır. İstanbul’da bu hizmetimizi en güvenilir şekilde vermek için 7/24 çalışmaktayız. Gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam etmekteyiz. Şirketimiz çalışma prensipleri ile müşterilerinin güvenini tam ölçüde kazanmış sektörde tecrübeli bir şirkettir.

  1. Bizimle sayfamızın sağ üst kısmında bulunan “iletişim” kısmından iletişime geçmeniz durumunda ofis taşıma işleminiz için en uygun planlamayı yapıyoruz.
  2. Planlı bir çalışma ile ofis eşyası taşıma işleminizi olabilecek en kısa sürede hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  3. Fiyatlandırma hususunda müşterilerimizin cebini düşünen yapımızla uygun fiyatlandırma yapıyor ve bu konuda size bilgilendirme yapıyoruz.
  4. Ofis nakliyatı işlemi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. İşinde uzmanlaşmış takım arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde en uygun hizmeti sizlere sunuyoruz.
  5. Piyasada ismi olan müşterilerinin her zaman memnuniyetini kazanmış bir firma olarak hizmet veriyoruz. Ofis malzemeleri için gerekli olan bütün paketleme ürünlerini hazır etmekteyiz.
  6. Ürünlerinizi paketlemede yerli ürünler kullanıyoruz. Paketlemede kullandığımız bu ürünler sayesinde ürünlerinizi güvenle taşıyoruz. Ofis tabloları için özel kutulama yapmaktayız.
  7. Ofis masası ve ofis sandalyesi marangoz ustamız tarafında monte ve de montesi yapılmaktadır. Marangoz ustamız ofis mobilyaları montesi alanında belgesi ile kendini kanıtlamış ustadır.
  8. Geniş araç filomuz sayesinde nakliye işleminizi sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Genellikle eşyalarınızın kapasitesine göre bir araç göndersek de nadiren de olsa eşyalar araca tam sığmayabilir. Bu durumda yeni bir araç göndererek mağduriyet olmamasını sağlıyoruz.
  9. Günümüz koşulları malum temizlik işimizin olmazsa olmazlarından. Araçlarımızı düzenli olarak temizliyor ve paketleme ürünlerimizi steril bir ortamda tutuyoruz.

Ofis Taşıma Firması Korkmazoğlu Nakliyat

Ofis taşıma, evden eve nakliyat sürecine göre daha profesyonellik isteyen bir süreçtir. Çeşitli forum sayfalarında insanlar büro taşıma işlemleri için profesyonel bir lojistik firma bulamadıklarından yakınmaktadır.

İşyeri taşıma şirketimiz yılların verdiği tecrübe ile gerekli profesyonelliği kazanmış alanında öncül lojistik firmalarından birisidir.  Sizler için güvenilir ve temiz bir en iyi ofis taşıma işlemi gerçekleştirmek için 7/24 açığız. Günün dilediğiniz saatinde bizleri arayarak iletişime geçebilir detaylı bilgilendirme ve randevu alabilirsiniz.

Evden eve nakliyatta kendi imkanlarıyla taşınmak lojistik firması olmasa da riskler içermesine rağmen mümkündür. Fakat işyeri taşıma işlemlerinde profesyonellik çok önemlidir. Taşınma sırasında maddi ve zaman açısından çeşitli zararlardan korunmak için profesyonel bir ekip ile çalışmanız sizin faydanıza olacaktır.

Ofis Taşımacılık
Ofis Taşıma Firması

1) Eşya Paketleme

Ofis nakliye sektöründe eşya paketleme noktası oldukça önemlidir. Eşya ve ürünlerin zarar görmemesi adına paketlemeler profesyonel bir şekilde çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji baloncuk paketler eşyaları kavrayarak zarar görmesine engel olmaktadır. Firmamız bununla kalmayarak sektör içerisinde sizlere fayda sağlayacağını düşündüğü her ürünü kullanmaya çalışmaktadır. Firmamızdan dilerseniz özel evraklarınız için ofis taşıma kutusu ücretsiz temiz edebilirsiniz.

2) Nakliye Sözleşmesi

Ofis taşımacılık işlemlerimiz sırasında müşterilerimize güvence vermek en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışını oluşturmak ve kişilerin güvenini kazanabilmek adına nakliyat sözleşmesi oluşturmaktayız. Bu sözleşme sayesinde bireyler sonradan fiyat talebi, farklı bir hizmetle karşılaşma gibi durumlarla karşı karşıya kalmamaktadır. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli unsurlardan birisi de bu olmaktadır.

3) Uzman Kadro

Büro taşıma hizmeti sırasında uzman bir kadroya sahip olmak işleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Çalışanlarımız yıllardır firmamızda yer alan bireylerden oluşmaktadır. Kriz durumlarına da kolaylıkla müdahale ederek kişilerin mağdur durumda kalmamaları adına hizmetler sağlamaktadır. Tecrübelerine dayalı olarak eşya paketleme ve taşıma hizmeti oldukça planlı bir şekilde sağlanmaktadır.

4) Profesyonel Taşımacılık

Evden eve nakliyat şirketleri profesyonel bir iş gerçekleştirdiğini sıklıkla dile getirmektedir. Ancak her firma söylediği doğrultuda hareket etmemektedir. Müşterilerimiz bundan dolayı kimi zamanda birkaç firmanın olumsuz davranışlarına tanık olup bizleri tercih etme yoluna gitmektedir. Önceki yaşantılarından dolayı nakliyat firması seçimi sırasında tedirginlik yaşayan müşterilerimiz firmamızı inceleyip karar verebilmektedir.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Neler Yapıyoruz?

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile yanınızdayız.

Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bir nakliye işlemi sırasında gereken bilgi birikimi ve oluşabilecek sorunlar karşısında tecrübeli takım arkadaşları ile çalışmaktayız. Ofis taşımacılığı işlemini gerçekleştirecek olan ekibimizin içerisinde 1 adet tesisatçı, marangoz, mobilya ustası ve elektrikçi bulunmaktadır. Uzman çalışma arkadaşlarımız işlerinde gerekli eğitimleri almış, çalışma prensipleri müşteri memnuniyeti olan kişilerden oluşmaktadır.

Ürünlerinizin ekspertizini ve sigortasını yapıyoruz.

Ofis taşımacılığı işlemi tecrübe isteyen bir nakliye işlemidir. Taşınma işlemi sırasında çevreden kaynaklanan veya başka sebeplerden ötürü problemler oluşabiliyor. Korkmazoğlu Nakliyat olarak biz ürünlerinizi taşırken zarar görmeyecek şekilde paketliyor ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Fakat işin tedbirini almak açısından ürünlerinizin ekspertizini yapıyor ve olası değerini ölçüyoruz. Daha sonrasında ekspertizini yapmış olduğumuz ürünlerin sigortasını yapıyor ve taşınma işlemini sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Olası bir eşyalarınızın zarar görmesi durumunda maddi zararınız sigorta şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Ofis taşıma alanında eşyalarınızın paketlemesini yapıyoruz.

Ofis eşyası taşıma sırasında bir mağduriyet yaşamamak adına eşyalarınızı güvene alıyor, paketliyoruz. Paketleme ürünlerimiz %100 yerli üretim ürünlerden oluşmaktadır. Paketleme ürünlerimiz pat pat naylon ve streç folyodan oluşmaktadır. Paketleme işlemi ürünlerinizin tozlanmasını engeller ve oluşabilecek taşınma problemlerinde zarar görmesini büyük ölçüde engeller.

Yukarıda saydığımız hizmetlerimiz haricinde geniş bir filoya sahip olmamız taşınma işleminizi tek seferde bitirmenize yardımcı oluyor. Filomuzda bulunan araçları ve depolarımızı düzenli olarak temizliyor ve dezenfekte ediyoruz. 

Ofis Taşıma Çolakoğlu
Ofis Nakliye Ücreti

Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşıma fiyatlandırması şirketten şirkete çok büyük farklılıklar gösterebilir. Şirketimizin müşterisinin cebini düşünen yapısıyla sizler için en uygun hizmeti en uygun fiyata vereceğinden emin olabilirsiniz. Fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi için bizleri alabilirsiniz.

Fiyatlandırma unsuru taşınacak ürün sayısı, ürün hacmi, taşıma adresleri arasındaki uzaklık, taşınacak eşyaların hassasiyeti gibi pek çok unsura bağlı olarak değişebilmektedir. Bu konuda detaylı bir bilgi almanız daha kesin bir fiyatlandırma için önerilir.

Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşıma hizmeti de firmamız sunmaktadır. Bizi seçmeniz sizleri taşınma sırasında oluşabilecek maddi zarar ve zaman kaybından kurtaracaktır. İşinde uzman bir firma olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Ofis mobilyası taşıma işleminde her zaman özenli bir çalışma sürdürmekteyiz.

Ofis Taşımada Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşıma süreci kaç gün sürüyor?

İşyeri taşıma işleminizin taşınma süresi birkaç unsura bağlı olarak değişmektedir. Bunlar eşyalarınızın miktarı, firmamızın ve sizin müsait durumunuz ve nereden nereye taşınacağınız gibi unsurlardır.

Ofis taşıma işlemi için size nasıl ulaşırım?

Ofis taşıma işlemleriniz için internet sitemizin sağ üst kısmında bulunan “iletişim” bölümünden bizleri arayabilir veya aramamızı isteyebilirsiniz. İletişim kurduğunuzda detaylı bilgilendirme; fiyatlandırma, randevu alma, merak ettiğiniz sorular vs. alabilirsiniz. Firmamız 7/24 iletişim için uygundur. Günün istediğiniz saatinde bizleri ofis büro taşıma işlemleriniz için arayabilirsiniz.

Büro taşıma işleminde depolarınızı ne kadar süre ile kullanabilirim?

Ürünlerinizi depolarımız da bilgilendirme yaptığınız sürece dilediğiniz sürece tutabiliriz. Ürünleriniz depolarımıza gelmeden önce de sigorta işleminden geçecektir. Depolarımızda olabilecek olası bir mağduriyet durumu için bunun yapılması zorunludur.

Ofis eşyasını taşıyan personelleriniz alanında uzman personeller mi?

Uzman ekibimiz yıllardır bu hizmette çalışan kişilerdir. Yılların birikimi ile ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımasını yapmaktadırlar.