Nakliyat Yaz Fırsatları

Evden eve nakliyat sektörü talep zincirine bağlı değişkenlik gösteren bir iş koludur. Bu talep hali mevsimlik açıdan da değişimler gösterir. Genelde mayıs ayları itibari ile başlayan bu talep hali özellikle Temmuz-Ağustos yani yaz aylarında adeta zirve yapar.

Nakliyat Yaz Fırsatları
Nakliyat Yaz Fırsatları

Eylül-Ekim gibi de düşüşe geçer. Nakliye sektörü için kış ayları hayli durgun geçtiğinden yazın gelmesi ile birlikte harekete geçer. Bu hareketlilik doğrudan nakliye fiyatlarına yansıyarak kendini gösterir.

Evden eve nakliyat işlerinin yaz aylarına bırakılması için elbette birçok neden vardır. Bunların başında da çocukların okullarının tatil olması gelir. Yıllık izinler yine yaz aylarıdır, ev tadilatları yapmak ve beraberinde taşınmak yaz aylarında çok daha kolay olmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları, kış aylarında çok daha düşük fiyatlarla iş yapmaya çalışırlar. Çünkü zaten gelen az nakliye işinde yüksek rakamlar tutulması işin kaybedilmesine neden olabilir.

Düşük tutulan bu fiyatlar yaz ayları ile birlikte tırmanışa geçecektir. Biz Korkmazoğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyatta yaz da kış fark etmeksizin fırsatlarla yanınızdayız diyoruz. Bizim kaliteli ve güvenli taşımacılığımız anlatılmaz yaşanır diyoruz.

Profesyonel nakliyat hizmetlerinde liderlik vasfını kullanarak yoğun bir taşınma potansiyeli olan yaz ayları dönemlerinde hizmetlerimizdeki kaliteden ödün vermeyiz. Ev taşımak işi belki de en zor iş kollarından biridir. Yoruculuğunun yanı sıra aslında sizin tüm evinizi emanet alıyoruz ve bu emaneti aynen iade etmekle mükellefiz. Bu da üzerimizdeki yükün aslında kısa bir özeti denilebilir.

Evden Eve Nakliyat Yaz Fırsatları

Biz bütün taşıma hizmetlerimizi sigortalı olarak gerçekleştiririz. Böylelikle hem sizin eşyalarınız herhangi bir hasara karşı korunmuş olur hem de ne kadar profesyonel ve güven verici bir firma olduğumuz belirgin olur.

Evden eve nakliye hizmetlerinde özellikle yaz aylarında dikkat çeken kampanyalar sunmaktayız. Bu fırsatlardan yararlanmak için bizi takip etmeniz, irtibata geçmeniz yeterlidir. Kaliteli taşıma hizmeti denildiğinde, süratli ev taşımak denildiğinde karşınıza çıkan isim Korkmazoğlu olacaktır.

Ev taşımak zahmetli olduğu kadar oldukça zor ve stresli bir iştir. Bu konuda profesyonel bir yardım alınmazsa zahmet katlandıkça artar. Taşınma işlemi için eşyaların ambalaj aşaması, monte aşaması, taşıma işlemini yapacak aracın temini ve doğru taşımacılık, deneyimli personel gibi uzayan bir liste karşınıza çıkar. Bu nedenle ev taşımak ihtiyacı varsa mutlaka sektörde iyi isim yapmış ve gözü kapalı güvenilebilecek firmalarla bu işe adım atmalısınız.

Nakliyat fiyatları çeşitli kriterler eşliğinde değişkenlik gösterir. Yıl içerisinde firmaların kendi kararları doğrultusunda da fiyat avantajları sunulur. Bu avantajlar sektörü olumsuz etkilese de maalesef ki en çok ihtiyaç olan yaz dönemlerinde bir türlü gelmez aksine rakamlar daha yükseltilir. Biz bu noktada kendi avantajlarımızla, kendi fırsatlarımızla ve kendi adımızla farkımızı yaratarak varız diyoruz.

Nakliye sektöründe maalesef ki yakışmayan fırsatçılar vardır. Bu fırsatçıların özellikle nakliyenin en ihtiyaç olduğu yaz aylarında abartılmış rakamlarla sunum yapması, zorlaması gibi durumlar görülmektedir. Biz yaz mevsimlerinde de evinizi en hesaplı ve yine en kaliteli şekilde taşımaya devam ediyoruz. Bizim misyonumuz yıllar boyu değişmemiştir; en iyi hizmet, en iyi kalite, en iyi güven, hızlı hizmettir.

Evden Eve Nakliyat Ne Demektir?

 • Doğru montaj ve de montaj ile marangozluk hizmeti
 • İşinde uzman ekip
 • Kapalı kasa araçlar
 • Taşınma günü ve saatinde hazır olmak
 • Titiz çalışma demektir. Bizde eşyalarınız tecrübemiz ile güvendedir.

Evden eve taşımacılık kapsamında; ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı başta olmak üzere hizmetler mevcuttur. Firmamızın hizmetlerine ek olarak indirimli fırsatlarımızla, yaz kampanyaları çerçevesinde size bir adım uzaktayız.

Mesela özel eşya taşıma indiriminden yararlanabilirsiniz. Kampanyalarımız Nisan ayı itibari ile başlar ve Eylül’e kadar da sürer. Bu kapsamda taşınmaya ihtiyaç duyduğunuz yılın her ayında uygun fiyatlarla yanınızdayız.

Yaz aylarında uyguladığımız kampanyalar dışında yine sizden en çok talep gören Şubat sömestr tatilinde de varız. Yine bizimle yola çıkmanız için, yine tercih edilmek için Korkmazoğlu yanınızdadır.

Ev Taşımada Firmamız

 • Evden eve taşımacılık firmamız alanında en iyi hizmetleri sizlere sunmaktadır.
 • Ambalajlamada kaliteden ödün vermeyiz.
 • Personelimiz alanında eğitimli ve deneyimlidir.
 • Müşteri memnuniyeti esas noktamızdır.
 • Sektörde uzmanlığımız kanıtlanmıştır.
 • Yaz-kış fark etmeksizin en uygun nakliye fiyatları bizimdir.