Nakliyat Firmaları İçin Son Dakika

Nakliye firmamız kurulduğu günden bu yana tüm taşınma işlerinde müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet politikasını prensip haline getirmiştir. Korkmazoğlu Nakliyat firmamız içinde bulunduğu pandemi sürecinde hizmetine tüm hijyen kurallarına harfi harfine riayet ederek devam etmektedir.  

Covid-19 pandemisi kapsamında yer alan tüm hijyen kurallarının eksiksiz olarak uygulamaktayız. Sosyal mesafe şartlarının dikkatle yerine getirildiği firmamız sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüs pandemisi her sektörde olduğu gibi taşımacılık alanında da değişimler yaşanmasına neden oldu. Korkmazoğlu Nakliyat firması olarak bu süreci en düzgün ve sağlıklı şekilde atlatabilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Öncelikli olan sizlerin ve ekibimizin sağlığını göz önünde bulundurduğumuz için tüm işlemlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Pandemi sürecindeki zaman kısıtlamalarından kaynaklı olarak yoğunluk yaşanması söz konusu olabileceği için randevularınızı taşınma tarihinizden en az 10 gün önce almanız çok önemli bir ayrıntıdır. Taşınma gününüz belirlendikten sonra evinize özel kıyafetli ve maskeli ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun biçimde çalışan arkadaşlarımız ile evinizi son derece güvenli şekilde taşıyoruz.

Nakliyat Firması: Korkmazoğlu Nakliyat

Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Her zaman müşteri şikâyet ve isteklerini önemsemekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak her zaman kaliteli çalışmayı ön plana almaktayız.

Mobilya Monte ve De montesi

Ev, büro, ofis gibi yerlerde bulunan mobilyalar maddi değeri yüksek eşyalardır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda pek çok çeşit mobilya modelleri bulunur. Oldukça hassas ve kırılgan yapıya sahip mobilyaların de monte ve monte işlemlerini, işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ve işinin ehli ustalarımız, tüm mobilya türlerinin de montaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Nakliyat Firmaları İçin Son Dakika
Nakliyat Firmaları İçin Son Dakika

De monte işlemi gerçekleştirilen mobilyalar, uygun ambalajlama malzemeleri kullanılarak özenli bir şekilde paketlenir. Mobilyaların parçalarının kırılmaması için tüm işlemler, titizlikle gerçekleştirilir. Bireysel veya korsan diye nitelendirilen kişilerden alınan nakliye hizmetlerinde, mobilyaların de montaj ve montajı için bu iş için farklı kişilerden yardım almak gerekir. Bu durum hem maddi hem de taşınma telaşı arasında oldukça zahmetli olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için evden eve nakliye işlemlerinde birçok hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan daima kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Şehirlerarası nakliye hizmetinde; yol mesafesi, eşyaların miktarı ve kişilerin talep ettiği ek hizmetler fiyatları belirlenmesinde esas alınan referanslardır.

Şehirlerarası nakliye hizmetinde firmamız; eşya toplama, paketleme, asansörlü taşıma gibi birçok hizmeti nakliye kapsamında gerçekleştirdiğinden tüm bu işlemler daha uygun fiyatlara gerçekleştirilir. Şehirlerarası nakliye işlemlerinde, nakliye fiyatları ile ilgili güncel ve detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Elemanlar

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, profesyonellik ve deneyim çok önemlidir. İşinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilen tüm işlerden daima başarılı sonuçlar elde edilir. Evden eve nakliyat olarak eşya taşıma işinde tüm faaliyetlerimizi ustalıkla gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız, profesyonel hizmeti sunmak için gerekli eğitimlere sahiptir. Ayrıca elemanlarımız, müşterilerimize karşı daima güler yüzlü ve anlayışlıdır. Taşınma işleminin tüm aşamalarında çalışan elemanlarımız, işinde uzman ve gerekli tecrübeye sahiptirler.

Kıyafetlerin Toplanması

Firmamız daima müşterilerine pratik ve hızlı çözümler sunarak profesyonel nakliye hizmetini sunar. Tüm kıyafetler, uygun paketleme malzemesi kullanılarak titiz ve temiz bir şekilde ambalajlanır. Özel askılı elbise toplama, ekipmanlarımız ile elbiseler taşınmaya hazır hale getirilir. Nakliye hizmetlerinde kıyafet toplama gibi sağladığı birçok hizmetten faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Firmaları
Nakliyat Firmaları

Nakliyat Öncesi Randevu Alımı Nasıl Olmalıdır?

Son 1 yıldır içinde bulunduğumuz korona virüs pandemisinden kaynaklı olarak yaşanan kısıtlamalardan dolayı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına randevularınızın taşınma tarihinizden en az 10 gün öncesinde oluşturulmasını tavsiye ediyoruz. Sosyal mesafe kurallarına dikkat etmek hususunda aldığımız önlemler doğrultusunda daha az kişiden oluşan bir ekiple evinize geliyor ve dolayısı ile daha uzun süren bir çalışma mesaisi ile size hizmet veriyoruz.

Tüm bu sebeplere bağlı olarak yoğunluk yaşanabilmesi ihtimalini göz önünde bulundurup randevularınızın alımını taşınmadan en az 1 hafta önce alınmış olmasına dikkat ediyoruz. Evden eve nakliyat firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için randevu oluşturabilmek adına çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat ücretleri belirlemesinde rol oynayan birçok önemli husus bulunmaktadır. Bunların içinde en belirleyici olan unsur iki adres arasında bulunan yolun mesafesidir. Mesafe ne kadar uzun olursa fiyat da ona göre artış gösterir. Ücret belirleme konusunda baz aldığımız bir diğer önemli nokta da taşınacak eşyaların büyüklüğü ve adedidir. Taşınma öncesi size yönlendirmiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınacak olan eşyalarınızın incelenmesi sağlanarak fiyat konusunda belirlemeler gerçekleşir.