Evden eve nakliye veya eşya depolama hizmetimizi alan müşterilerimiz, görüşlerinizi burada belirtebilirsiniz. Evden eve nakliyat alanında şikayet ve önerilerinizi dikkate alıp hizmetlerimizi buna göre geliştirmekteyiz. Şubelerimizin sizlere daha iyi bir hizmet sunması için yorumlarınızı bekliyoruz.

Ev taşıma, şehirler arası nakliye, ofis taşıma, eşya depolama ve uluslararası nakliye hizmetlerimiz hakkında şikayet ve önerilerinizi bekliyoruz.

This Post Has 6 Comments

 1. Murat A. - Esnaf

  Eşyaların depolanması için hizmet aldım. Ekip çok iyi. Depo ortamıda güvenlikli ve temiz .Çok teşekkür ederim hizmetiniz için.

 2. Banu T. - Doktor

  Sarıyer’de bulunan 3 katlı villamızı tertemiz bir şekilde taşıdılar. Ekipten Tarkan Bey işine çok hakim. Bütün personeller organize şeklinde çalıştı. Mutfaktaki kırılacak malzemelerim için 2 kişi diğer odalara da üçer kişi şeklinde paylaşım yapıldı. 3 katlı olan evimi 2 araçla aynı günde bitirdiler. Daha öncede de taşınmıştım ama 3 gün sürmüştü. Eksiksiz ve temiz bir nakliyat oldu. Teşekkürler Arkadaşlar

 3. Demet T. - Ev Hanımı

  Eskiden kendi imkanlarım ile taşınırdım ama eşyalarım çok zarar görürdü. En sonunda profesyonel yardım almayı tercih ettim. Bu da gerçekten inanılmaz bir avantaj sağladı bana. Ben işimdeyken taşınma sürecim tamamlandı.

 4. Büşra K. - Müzisyen

  Merhabalar, 08/05/2021 tarihinde Sarıyer’den Bostancı’ya eşyaları taşıttım. Sarıyer’de oluşan gürültü kirliliğinden dolayı daha sakin bir yere taşınmam gerekliydi. Sizinle Instagram üzerinden iletişime geçtim. Sayfanızdan eşya paketleme ve müşteri memnuniyeti resimleri vb. onları gördüm. Ekibinizde gelenler Volkan Bey, Mehmet Bey ve İdris Bey işlerini temiz yaptılar. İdris Bey mobilyaların monte işini yaptı.

 5. Serhat Pala - Öğretmen

  Geçen hafta eşyalarımızı Üsküdar’dan Ümraniye’ye taşımak için Ahmet Beyle görüştüm. Kendisi işinde ilgili ve şeffaf iş yapmaktalar. Anlaştığımız gün adresimizde oldular. Ahmet Bey işin başından sonuna kadar işini takip etti. Paketleme güzeldi. Galeride videodaki gibiydi. Ekip başı İdris Beye özellikle teşekkür ederim. Ev eşyalarımızı güzelce taşıyıp teslim ettiler.

 6. Saime G.

  Ataşehir ‘den Maltepe’ye ev eşyalarımızı taşıdınız. Ekibinizde iyi insanlardan oluşmakta. Özellikle mobilyacı Tarkan Bey çok beyefendi bir insan. Ne dediysem hiç tavır almadan istediğim yere mobilyalarımı kurdular.

Bir cevap yazın