Maltepe Nakliyat

Maltepe nakliyat firması olarak; eşyalarınızın tamamını sağlam ve güvenli bir şekilde taşıyabilmek için bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Ev eşyalarınızı ambalajlı ve sigortalı olarak taşımaktayız.

Günümüzde yaşam alanları seçeneğinin artması ile birlikte pek çok insan konforlu yaşam alanlarına rağbet göstermeye başlamıştır. Bu durum taşınma problemlerini de beraberinde getirmiş, pek çok kişiyi güvenli nakliyat firmalarını araştırmaya yöneltmiştir. Profesyonel ve güvenilir bir firma olan kuruluşumuz eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, yeni yuvanızda yeni başlangıçlar yapabilme fırsatı sunabilmektedir.

Maltepe nakliye firmaları arasında öne çıkan kuruluşumuz, size en yeni nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Ev taşıma konusunda tercih edilen nakliyat firmasının yeni nesil eşya taşıma yöntemlerini tercih etmesi oldukça önemlidir. Eski taşıma yöntemleri güvenli bir taşıma yapılabilmesini engelleyebileceği gibi, eşyaların zarar görmesine de neden olabilir. Bunun yanı sıra, taşıma işleminde yöntemler kadar işin ehli profesyonel kişilerle çalışmak gerekecektir.

İşinde başarılı firma ve çalışanları tercih edilmesi ile işin kalitesi doğru orantılı olarak artacaktır. İşinde olumlu geri bildirim sağlamayan firma ya da çalışanların tercih edilmesi pek çok problemi de beraberinde getirecektir. Firmamız yeni nesil taşıma sistemleri ve profesyonel çalışanları ile kurumsal bir firma olduğunu kanıtlayabilmektedir. Olumlu geri bildirimler incelendiğinde kuruluşumuzun prestij sahibi olduğunu gösterebilecektir.

Maltepe nakliyat fiyatları ile öne çıkan firmamız, profesyonel olarak hizmet veren montaj ustalarına sahiptir. Bu nedenle eşyalarının montajı konusunda da herhangi bir sorun ile karşılaşılması mümkün olmayacaktır.

Maltepe Nakliye Firması

Maltepe nakliye firması olarak tüm hizmetlerimizde yeni nesil yöntemleri uygulamakta ve teknolojinin olumlu getirilerinden yararlanmaktayız. Bu sayede nakliye işlemlerini minimum risk, maksimum fayda ile gerçekleştirmekte ve zamandan büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta ve taşınma telaşlarında yaşanan stresi en aza indirmekteyiz.

Maltepe Nakliyat Şirketleri
Maltepe Nakliyat Hizmeti – Koltuk

Maltepe evden eve nakliye firmaları arasında firmamız öne çıkmış olan bir firmadır ve kaliteli hizmetleriyle adından söz ettirmektedir. Sektörde bulunan pek çok firmaya göre firmamızın yadsınamayacak olan artıları bulunmaktadır. Öncelikle bilinmesi gerekir ki firmamız tamamen kurumsal bir firmadır ve müşterilerine profesyonelce hizmet sunmaktadır.

Maltepe evden eve taşıma hizmetlerimizde tüm müşterilerimizin eşyaları firmamızın güvencesi altındadır. Çünkü oluşabilecek olan tüm zararlara karşı müşterilerimizin eşyaları sigortalanmaktadır. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde genel olarak hasarsız ve zararsız sonlanan nakliye işlemlerimizde güvence olması açısından tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Nakliye sektöründeki deneyimimiz ve özenimizle Maltepeve çevresinde üstün hizmetlerimizi müşterilerimiz için sunmaktayız. Firma olarak müşterilerimizin stressiz bir deneyim yaşaması için güvenliği sağlıyor ve güvenli eşya taşıma noktasına dikkat ediyoruz. Bunun için de müşterilerimiz açısından güvence algısını kurumsal olarak yansıtmak için sigortalı hizmet sağlıyoruz.

Maltepe ucuz nakliye firmamız ile iletişime geçen ve randevu talep eden müşterilerimizin verdiği tüm bilgiler not alınmaktadır. Çünkü nakliye sektöründe müşterilere fiyatlar hakkında bilgi verilirken alınan bilgiler belirleyici olmaktadır. Bu sebeple müşteri hizmetlerimizle görüşme sağlanırken tamamen doğru bilgiler verilmelidir.

Maltepe Nakliyat Hizmeti

Maltepe nakliyat hizmeti sunan firmamız sektöründe hizmet kalitesiyle ön plana çıkabilmekte ve müşteri memnuniyeti oluşturabilmek adına büyük çabalar göstermektedir. Ev eşyalarınızı yerli üretim ambalaj malzemeleri ile taşımaktayız.

Ev eşyası taşıma işleminde belli kriterleri göz önünde bulundurmaktayız. Son teknoloji taşıma malzemeleri ve uzman kadromuz eşliğinde verdiğimiz hizmetlerden bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Nakliye Sözleşmesi

Seçilen nakliyat firmasının kurumsal ve kaliteli olduğunu gösteren en önemli hizmeti nakliye sözleşmesi yapması olacaktır. Nakliye sözleşmesi verilen hizmet ve fiyat içeriği hakkında bilgiler verebilmektedir. Bunun yanı sıra bu sözleşme nakliye firmasının belirli kurallar çerçevesinde nakliyeyi gerçekleştireceği resmiyete dökmektedir. Nakliye sözleşmesi firmamız ekspertizlerinin evi incelemeye gelmesi sırasında yapılabilmektedir.

2- Sigortalı Nakliye

Maltepe evden eve taşımacılık hizmetimiz sigortalı şekilde gerçekleştirilir. Sigortalı nakliye hizmeti sayesinde, taşıma esnasında meydana gelebilecek zararınız tarafımızca karşılanabilecektir. Böylece kişinin eşyaları konusunda maddi ya da manevi sorun yaşaması söz konusu olamayacaktır. Maltepe nakliyat firmamız ev eşyalarınızın taşınması sigorta güvencesindedir.

3- Mobilya De monte ve Montesi

Firmamız nakliye hizmetinde özellikle mobilya tipi eşyalarda gerekli olan Demontaj ve montaj hizmetlerini üstlenebilecektir. Eşyalarınızın demonte edilerek daha kolay ve konforlu bir şekilde taşınabilecektir. Yeni adrese ulaşım sonrasında ise eşyaların yeniden montajı yapılarak, işlevlerini yeniden yerine getirebilmesi sağlanabilecektir. Uzman kadromuz sayesinde, demonte ve monte sırasında eşyalarınızın zarar görmeyecektir.

4- Temiz Nakliye Hizmeti

Maltepe nakliyat firmamızda hizmet veren uzman çalışanlar, nakliye işleminde temizliğe büyük özen göstermektedir. Paketleme, taşıma ve montaj aşamalarında temiz çalışma hizmetini benimseyen çalışanlarımız sayesinde, taşınma sırasında müşterilerimiz büyük bir temizlik külfeti ile karşılaşmayacaktır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat hizmetleri ile öne çıkan kuruluşumuz profesyonel bir şekilde paketleme, yükleme ve taşıma işlemleri yapabilecektir. Gerekli durumlarda verilen marangoz hizmeti için ise ekstra ücret talebi söz konusudur. Maltepe nakliyat hizmetlerimizde paketleme konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütülmektedir. Kullanılan patpat kağıtları ve streç filmleri sayesinde eşyalarınızın zarar görme olasılığı bulunmamaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Maltepe Evden Eve Nakliyat – Çekmece

Bunun yanı sıra tüm paketleme işlemlerinde kullanılan ürünler yalnızca o müşteriye özel olarak sıfır şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli olarak kullanılan malzeme içeriği, eşyalarınızın korunabilirliğini arttırabilecektir. Yükleme konusunda ise yeni nesil asansör kullanılmaktadır. Kullanılan bu asansörler sayesinde merdiven ya da apartman içi asansörlerini kullanmaya gerek kalmadan, eşyalarınızın kolay bir şekilde taşınması sağlanabilecektir.

Maltepe nakliyat hizmetleri konusunda kullanıcıların kafasına takılan en önemli konu eşyaların yeniden düzenlenmesi olacaktır. Özellikle büyük eşyalar taşınma sırasında de monte hale getirilmektedir. Bu noktada eşyaların yeni adrese ulaştırılması sonrasında yeniden işlevselliğini kazanabilmesi oldukça önemlidir.

Maltepe ev taşıma işinde profesyonel elemanlarla çalışmaktayız. Alanında deneyimli ve yetkin çalışma arkadaşlarımızla eşya paketleme, eşya yükleme, nakliye ve teslimat işlemlerini ustalıkla gerçekleştirmekteyiz. Yalnızca işinin ehli insanların bulunduğu ekibimiz sayesinde müşterilerimizin taşınma streslerini azaltmakta ve onlara güven sağlamaktayız.

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları almak istediğiniz hizmet içeriği, yol mesafesi, her iki evin durumu ve eşya miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Fiyatlandırma konusunda en uygun fiyat garantisi sunabilen firmamız, müşterilerinin bütçesini düşünerek hareket etmektedir. İstanbul Maltepe nakliyat hizmetimiz ile her zaman kurumsal çalışmaktayız.

Maltepe Nakliyat’ta Dair Sorular

Maltepe evden eve nakliye firmanızda asansörlü taşıma yapıyor musunuz?

Firmamız nakliye sektöründeki tüm uygulamaları gerçekleştiren öncü firmalardan biridir. Bu nedenle tüm modern uygulamalar gibi asansörlü taşıma hizmetleri de bünyemizde bulunmakta, talep edildiği takdirde sunulmaktadır. Asansör sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Maltepe’de kaliteli hizmet veren nakliye firmasını nasıl anlarız?

Maltepe ve çevresinde kaliteli hizmetler sunan nakliye firmaları, kurumsal olup olmamalarına göre anlaşılabilmektedir. Ayrıca eşya paketleme hizmetleri ve kullanılan malzemeler de hizmetin kalitesini büyük ölçüde belirlemektedir. Bunlarla birlikte hizmetin anlaşmalı ve sigortalı olarak verilip verilmemesi de büyük oranda belirleyicidir.

Maltepe şehir içi nakliye hizmeti ne kadar zaman almaktadır?

Bu süre evdeki eşyaların yoğunluğuna göre değişmektedir. Firmamız yetkilileri, ücretsiz eksper hizmeti sırasında bu konudaki gerekli bilgiyi müşterilerine vermektedir. Ancak ortalama olarak şehir içi nakliye işlemlerinde üç artı bir evler için toplam harcanacak süre 7-8 saati bulmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Maltepe evden eve nakliyat alanında marangoz hizmetiniz var mı?

Marangoz ustalarımız mobilyalarınızın monte ve de montesi yapılmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat alanında çalışan marangozlarımız yılların verdiği tecrübe ile işlerini yapmaktadırlar.

Evden eve nakliye hizmetinde eşya sigortası yapıyor musunuz?

Ev eşyalarınızı taşımak için öncelikle eksper hizmeti sunmaktayız. Bu eksper hizmeti ile eşyalarınızın bir listesi çıkarılır. Bu listeye dahil olan eşyalarınız için sigorta güvencesine almaktayız.

Maltepe nakliyat hizmetinde yeni evde eşyalarımızın montajını yapıyor musunuz?

Yeni evinizde marangoz ustamız tarafından mobilyalarınız monte edilmektedir. Dilediğiniz odaya ev eşyalarınızın yerleşimi yapılmaktadır.