Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama hizmeti insanlar tarafından evlerindeki ya da iş yerlerindeki fazla eşyaların depolanması için sıkça tercih ettikleri hizmetlerdendir. Eşya depolama sektörü eşya depolama hizmeti veren firmalarla birlikte nakliye firmalarının da hizmet verdiği bir sektördür. Firmalar kendi imkanları doğrultusunda müşterilerine farklı imkanlar sunabilmektedir.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti
Maltepe Eşya Depolama – Şifonyer

Maltepe ev depolama firmamız müşterilerine en iyi imkanları sunabilmek için sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Firmamız nakliye hizmeti ile birlikte müşterilerimize eşya depolama hizmeti de vermektedir. Şirketimiz sunduğu imkanlar doğrultusunda çalışanları ile birlikte sektörde en iyi imkanların bulunduğu depolama alanlarını oluşturmuştur. Müşterilerimizin depolama alanlarımız için bulundukları talepler doğrultusunda gerekli iyileştirmeleri yapmaya devam ediyoruz.

Maltepe depolama alanlarımızda ilçemizin dahası şehrimizin en iyi imkanlarını taahhüt ediyoruz. Depolama alanlarımızda kullandığımız sistemler sayesinde müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde saklamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin ve eşyalarının sağlığı için depolarımızı belirli aralıklarda yetkili firmalara dezenfekte ettiriyoruz. Ayrıca depolarımızın tamamı zararlı hayvanlara karşı ilaçlanmaktadır.

Maltepe eşya deposu firmamızın şehrimiz içerisinde diğer firmalardan daha önde olduğu konu başlıklarından bir tanesidir. Firmamızın depolama alanlarında sunduğu hizmetler müşterilerimizin eşyalarının en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Eşya depolama farklı nedenlerle insanların rağbet gösterdiği sektörlerdendir. Bu nedenlerden bazıları ise şunlardır;

  • Taşınma sürecinde eşyaların muhafaza edileceği alanlara ihtiyaç duyulması
  • Ev ve iş yerlerinde yapılan tadilatlarda eşyaların bir başka yerde depolanması ihtiyacı

Maltepe Eşya Depolama Firması

Maltepe eşya depolama sektöründe çok sayıda firma müşterilerine hizmet vermektedir. Bu firmalar kendi imkanları ve depolama alanlarının özelliklerine göre hizmet kalitesi değişiklik göstermektedir. Firmamız sektör içerisinde hizmet vermeye başladığı günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için imkanlarını sürekli olarak geliştirmeyi amaçlamıştır.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları
Maltepe Eşya Depolama – Koltuklar

Firmamız kendisini geliştirirken müşterilerinin eşyalarını nasıl daha iyi koruyabileceğine odaklanarak gerekli geliştirmeleri sağlamıştır. Müşterilerimizin firmamızdan talep ettiği her isteğine olumlu yanıt vermeyi görev olarak bilmektedir. Her türlü talebinin olumlu sonuçlandığını gören müşterilerimiz bir sonraki depolama işlerinde de firmamızı tercih etmeye devam etmektedir. Bu sayede firmamızın sabit müşteri havuzu oluşmuştur.

Maltepe ev depolama hizmetimiz sektör içerisinde en kaliteli hizmettir. Firmamız son teknoloji depolama alanları ile müşterilerinin eşyalarının güvenliği için en güvenilir alanları oluşturmaktadır. Firmamızın depolama alanlarının tamamı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Depolarımızda bulunan güvenlik kameralarımız ile müşterilerimizin eşyaları 7/24 izlenmektedir.

Firmamızın güvenliğe verdiği önemi gören müşterilerimiz ile firmamız arasında güven ilişkisi kurulmuştur. Zira insanlar hangi sektör olursa olsun güvendikleri firmalar ile çalışmayı tercih ederler. Firmamız çalışanlarımız ile oluşturduğu kişiye özel depolama alanları ile müşterilerinin eşyalarını güven içerisinde korumaktadır. Depolama alanlarımız müşterilerimizin eşyalarının güven içerisinde saklanabilmesi için gereken bütün imkanları sağlamaktadır.

Maltepe eşya depolama işlerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızın size özel depolama alanlarımızda özenle muhafaza edileceğinden emin olabilirsiniz. Firmamızın imkanları sayesinde oluşturduğumuz depolama alanlarımızda kişiye özel bölmeler bulunur ve bu bölmelere eşyanın sahibi müşterimizin haricinde kimse giremez.

Maltepe Ev Depolama Hizmeti

Maltepe eşya depolama sektörü çok sayıda firmanın hizmet verdiği sektördür. Durum böyle olunca depolama hizmeti veremeyecek kalitede olan birçok firma bu sektörde yer almaya başlamıştır.

Sektörde hizmet veren bu firmaların pek çoğu eşya depolama hizmetlerine önem vermeyen ve müşterilerini mağduriyete uğratan firmalardır. Zira eşya depolama hizmeti işini bilen alanında uzman firmalardan alınmadığı takdirde eşyaların zarar görmesi gibi sorunlarla yüz yüze kalınabilir. Eşya depolama sektöründe güvenilir firmalardan hizmet almak oldukça önemlidir. Firmamız sektörde yer aldığı 20 yıldır her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır.

Bizim için aldığı hizmetten güler yüzle ayrılan müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Firmamızın hizmetlerinden memnun kalan müşterilerimizin bizi diğer insanlara tavsiye etmeleri firmamız için oldukça önemlidir.

1) Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız müşterilerine sunduğu hizmetlerin tamamında uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin firmamızı tercih etmeleri firmamız için fiyatlardan daha önemli bir konudur. Bu sebeple müşterilerimizi geri çevirmemek adına en uygun fiyat ile çalışıyoruz. Sizlerde fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

2) Uzman Kadro

Firmamız müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerinin tamamında uzman çalışan kadrosu ile çalışmaktadır. Firmamız müşterilerimizin eşyalarına değer verdiği için çalışan kadrosunun tamamını işinin ehli kişilerden oluşturmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın tamamı eşya depolama hizmetinde alanında uzman kişilerdir. Ekip arkadaşlarımızın tamamı eşya depolama hizmetleri için eğitim almış kişilerdir.

3) Depolama Sözleşmesi

Firmamız müşterilerimiz ile anlaştıktan sonra anlaşmanın detaylarını bir sözleşmeye dökmektedir. Depolama sözleşmesi adı verilen bu sözleşmede müşterimiz ile yapılan anlaşmanın detayları yer almaktadır. Ayrıca eşyaların sayısı, seçilen depolama paketi ve depolama süresi gibi detaylara da yer verilmektedir. Sözleşme yapmamızın en önemli nedeni her iki tarafın da uyması gereken taahhütleri belirlemektir.

4) Zamanında Hizmet

Firmamız hizmet kalitesine verdiği değeri hizmetin zamanında verilmesi konusuna da vermektedir. Müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bildiğimiz için onları bekletmemeye özen gösteriyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin istediği zamanda vermek için gerekli bütün hazırlıklarımızı yapıyoruz. Eşyalarının adresinden alınmasını veya depolarımızdaki eşyalarının adreslerine teslim edilmesini isteyen müşterilerimize en kısa zamanda hizmet sunuyoruz. Her iki hizmetten 5 iş günü önce firmamıza haber vermeniz yeterlidir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimizin eşyalarının güvenliği için gereken bütün güvenlik önlemlerini almaktadır. Firmamız müşterilerimizin eşyalarının ve marka değerimizin zarar görmemesi adına özverili bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Maltepe Eşya Depolama Ücretleri
Maltepe Eşya Depolama – Koltuklar

Firmamız eşya depolama fiyatlarını belirli faktörlere bağlı olarak belirlemektedir. Fiyatlarımızı müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak düzeyde tutarak erişilebilir bir firma olmayı amaçlamaktadır. Fiyatlarımızı belirlerken hem müşterimizi zorlamamayı hem de çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını almalarını amaçlıyoruz. Maltepe ev eşyası depolama fiyatları da firmamızın bu faktörleri göz bulundurarak belirlediği fiyatlardır.

Maltepe kiralık eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızı gönül rahatlığı saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın ezilme veya kırılma gibi durumlarla karşı karşıya kalmaması için gereken bütün önlemler alınmaktadır. Herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda eşyanın bedeli firmamız tarafından müşterimize ödenmektedir.

Maltepe ev eşyası depolama fiyatları depolamanın yapılacağı bölgedeki fiyatlara bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca tercih edilen depolama paketinin büyüklüğü ile birlikte depolama alanlarımızda eşyaların saklanacağı süre de depolama fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir.

Müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda saklarken onlar için en uygun politikası üzerinden fiyatlandırmalar sunarak müşterilerimizin taleplerini geri çevirmemekteyiz. Eşya depolama hizmetlerimizin fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır.

Maltepe kiralık eşya deposu firmamıza fiyatlar konusunda bilgi edinmek için ulaşan müşterilerimiz de bulunmaktadır.

Maltepe Eşya Depolama Ücretleri

Maltepe ev eşyası depolama fiyatlarımız uygundur. Ev eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Fiyatlarımızı müşterimizin eşyalarının sayısına, boyutuna ve nakliye sırasında kullanılacak eşya sayısına göre belirlemekteyiz. Müşterilerimiz ile fiyatlar konusunda anlaşma yaptıktan sonra hizmetlerimize başlamaktayız.

Maltepe Eşya Depolama ÜcretleriAylık
Maltepe’de 5-10 m2 Depo Fiyatı250 ₺
Maltepe’de 10-15 m2 Depo Fiyatı350 ₺
Maltepe’de 15-20 m2 Depo Fiyatı450 ₺
Maltepe Eşya Depolama Ücretleri

Maltepe Eşya Depolama ’ya Dair Sorular

Depolama alanlarınız olası risklere karşı sigortalı mı?

Evet. Firmamızın sahibi oluğu depolama alanlarının tamamı deprem, yangın, sel veya su baskını gibi bütün doğal afetlere karşı sigortalıdır.

Depolama alanlarımız için yaptırılan bina sigortası eşyalarınızın olası zarar görmeleri durumunda oluşan zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede hem siz müşterilerimiz hem de firmamız herhangi bir zarar uğramamaktadır.

Depolama alanlarınız her türlü eşya için uygun mu?

Elbette. Firmamız tarafından tasarlanan depolama alanlarımızın tamamı her türlü eşyanın muhafaza edilmesi için uygundur. Boyutu küçük ya da büyük olan eşyalarınızın tamamı zarar görmeden depolarımızda muhafaza edilebilir.

Çalışma arkadaşlarınız eşya istifleme için eğitim almış kişiler mi?

Evet. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı eşya istifleme konusunda eğitim almış kişilerdir. Ekip arkadaşlarımız eşyaların zarar görmemesi için düzenli bir şekilde, boyutlarına uygun olarak istiflemektedir. Zira depolarımız eşyalarınızın doğru bir şekilde istiflenmesine imkan sağlamaktadır. Evden eve nakliye hizmeti de sunmaktayız.

Maltepe eşya depolama alanında odalar kişiye özel mi?

Ev eşyası depolama hizmetinde sizlere ayrılan bölüme eşyalarınız yerleştirmekteyiz. Herkesin kendine özel odaları mevcuttur. Kişiye özel ayrılmış odalı sistem depo hizmeti sunmaktayız.

Maltepe kiralık depo hizmetinde nakliye işini de mi siz yapıyorsunuz?

Kiralık depo hizmetimizin yanında nakliye seçeneğini de ekliyoruz. Eşya taşıma işleminde uzman ekibimiz eşyalarınız nakliye etmeye gelmektedir.