Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama hizmetine semtin merkez ama eski ve dar binalara sahip olması nedeniyle çok fazla depo ihtiyacı duyabilmektedir. Firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmetlerini sunmaktadır. Korkmazoğlu Eşya Depolama olarak eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca sağlıklı ve güvenli bir şekilde koruyabiliriz.

Maltepe Ev Depolama
Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya deposu hususunda kalite standartlarını gün geçtikçe arttıran en iyi firmaların başında gelmekteyiz. Gerek son teknoloji araçlarımız gerek ise uzman çalışma ekiplerimiz ile beraber müşterilerimizin güven ve konforlarını eksiksiz sağlamaya devam etmekteyiz. Firma olarak en büyük amacımız müşterilerimizin eşyalarını uzun sürede sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza etmektir. Bu çerçevede müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmekteyiz. Piyasada yer alan diğer firmalara nazaran donanımlı depo alanlarımız ve uzman ekiplerimiz ile A’dan Z’ye eksiksiz bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşterimiz ile fiyat teklifi konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme kapsamında taşınacak eşyaların büyüklüğü, miktarı, eşyaların teslim alınacağı adres gibi birçok konu kesinleşir.

Maltepe depo ihtiyacınıza profesyonel çalışma ekibimiz belirlenen saat ve tarihte belirtilen adreste gecikme yaşanmadan bulunur. Eşyalar büyük bir titizlik ve dikkatli sökülerek paketlenir. Paketleme işlemi yapıldıktan sonra eşyalar asansör ile taşıma aracına konur. Eğer asansör ile eşyaların taşınması sağlanamazsa teknolojik asansörlü sistemler kurularak araca taşınır. Müşterimiz için rezerve edilen depo alanına taşıma işlemi dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalar hem taşıma aracına hem de depo alanına belirli bir nizam ile yerleştirilir. Ayrıca tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Tüm depo alanlarımız en üst seviye güvenlik sistemleri ile takip edilmektedir. Ayrıca depo alanlarımız güvenlik personellerimiz tarafından 7/24 gözetim ve denetim altındadır. Maltepe ev eşyası depolama hizmetimizde her zaman güvenli bir alan oluşturmaktayız. Bizzat depo alanlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Eşyalarınızı depo alanlarımıza götürürken bizzat gelebilirsiniz. Ev eşyalarınızı nemsiz ve rutubetsiz alanlarda saklamaktayız. Ev eşyası depolama firması arayışınıza çözüm üretiyoruz. İletişim kurduktan sonra dilediğiniz zamanda adresinize ulaşmaktayız. Depoların aylık aidatını sözleşmede yazılan tarihte ödemesini yapmaktasınız.

Maltepe Ev Eşyası Deposu

Maltepe ev eşyası deposu firması olarak birçok sebepten sizlere yardımcı olmaktayız. Bazen hazır bir düzenin bozulmasında bazen yeniden bir düzen oluşturmada imdadınıza yetişmekteyiz. Bunların dışında evlerinizde birçok alanı işgal eden ama yine de atmaya kıyamadığınız eşyaları da depolayabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Ücretleri
Maltepe Ev Depolama

Maltepe ev depolama alanında manevi değeri büyük olan ve daha güvenli bir yerde korunmasını istediğiniz eşyalarınızı da depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eğer yeni evleniyorsanız ve eşyalarınızı önceden alıp bir yerde toplayıp bekletmek istiyorsanız depolarımızı kullanmanız mümkündür. Sayılabilecek birçok nedenden dolayı firmamızın depo alanlarını hiç şüphesiz kullanmanız mümkündür. Maltepe kiralık depo hizmetine ihtiyacınız var ise birden çok firmayı araştırmanız ve her birinden fiyat teklifi almanız tavsiye edilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için mutlaka işinde uzman bir firma ile çalışmalısınız. Daima müşteri tavsiyesi üzerine çalışmalar sürdürmekteyiz. Eşyalarınızı patpatlarla paketleyip depo alanlarına götürmekteyiz. Ev eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman şirketimiz ile irtibat kurup eşyalarınızın teslimini sağlamaktayız.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolama hizmetinde her müşterimize özel bir fiyat listesi oluşturmaktayız. Zira her bir müşterimizin eşya miktarı, büyüklüğü, depoları kullanım süresi ve eşyalarını teslim alacağımız mevcut konumu farklıdır. Tüm bu etmenler sunulacak olan fiyat teklifinin belirlenmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde depo alanlarımızın da boyutları farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız 250 ₺’den başlamaktadır.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Alanlarımız Nasıldır?

Ev eşyanızın yerleştirilecek depolar güvenli ve kamera sisteminin olduğu ortamlardır. Güvenli ve temiz bir depo hizmeti için hazırlanmıştır. Depolarımızda korunan eşyalarınıza firma kaynaklı herhangi bir zarar gelmesi durumunda tüm masraflar tarafımızca karşılanmaktadır.  Tüm bu süreç boyunca eşyalarınıza ve rezerve ettiğiniz depo alanına 3.bir şahsın erişimi engellenmektedir. Eşyalarınız depoya yerleştirildikten hemen sonra kilitlenir. Sizlere daha detaylı bilgi vermek ve bütçenize uygun bir fiyatlandırmada anlaşabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Rezerve edeceğiniz depo alanı muhafaza edilecek eşyanın kriterlerine göre belirlenmektedir. Eşyalarınız teslim alındığı andan geri teslim edileceği ana kadar firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Her zaman profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Kurumsal olarak bu hizmeti 1995 yılında itibaren yapmaya başladık. Ev eşyası depolama hizmetimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde çalışan çoğu firmanın ötesinde bir hizmet sunmaktayız. Maltepe ev eşyası depolama fiyatlarımız bu şekildedir;

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları
Maltepe’de 5-10m2 alan depo ücreti : 250 ₺
Maltepe’de 10-15m2 alan depo ücreti : 350 ₺
Maltepe’de 15-20m2 alan depo ücreti : 450 ₺