Levent Evden Eve Nakliyat

Levent evden eve nakliyat, senelerden beridir aktif olan bir taşımacılık sektörüdür. Bizde Levent nakliyat firması olarak yıllardır taşıma hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile güvenilir hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzun yanı sıra son model araç filomuz ve malzemelerimiz ile birlikte eşyalarınızın güvenli bir taşınmasını yapmaktayız.

İstanbul şehrinde yer alan Levent evden eve nakliyat firmalarından daha çok tercih edilmemiz de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın en önemli sonucudur. Levent’te önde gelen nakliyat firmalarından birisi olarak firmamız uzun süreden beridir Levent ilçesinde de hizmet vermektedir.

Yıllar süresinde oluşan tecrübemiz ile birlikte Levent halkının her türlü nakliyat hizmetinde uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Nakliye firmamız ile birlikte Levent halkının Levent şehir içi nakliyat işleminde yanındayız. Sunduğumuz hizmetlerimiz sırasında bütün işlemlerinin yüksek kalite standartlarımıza uygun bir şekilde yapılmakta olup müşteri memnuniyeti ilk sıraya konulmaktadır.

Taşımacılıkta dünya standardında hizmet veren firmamızın ilk amacı Türkiye’nin pek çok kısmından binlerce mutlu müşteriye sahip olmaktır. Levent ev taşıma firmamızın attığı bütün adımlar müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak üzerine kurulmuştur. Levent ucuz nakliyat hizmeti sunarak sizlerin bütçesine uygun hareket etmekteyiz.

Levent’te senelerdir hizmet veren firmamız eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için gerekli bütün tedbirleri almaktadır. Taşıma talebi için bize ulaşmanızın ardından tarafınıza düzlenecek ekspertiz ziyareti yapılır.

Levent Evden Eve Nakliyat Firması

Levent evden eve nakliyat firmamızda taşınacak olan eşyalar nakliye firmamız tarafından taşıma öncesinde sigorta ile garanti altına alınmaktadır. Bu şekilde sizlerde eşyalarınızı taşınırken başlarına bir şey gelir mi acaba korkusu yaşamadan gönül rahatlığı ile taşınırsınız.

Levent Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Levent Evden Eve Nakliyat Firması

Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında uzman ekibimiz ve yerli malzemeler ile birlikte eşyalarınızın paketlenmesine destek olmaktayız. Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında çoğunlukla balonlu naylon ve koliler kullanılır. Bu sayede kırılabilecek veya zarar görebilecek eşyalarınız tarafımızca zarar görmez hale getirilir.

Senelerdir Levent evden eve nakliye sektöründe çalışan uzman kadromuz ile birlikte eşya sahipleri gözleri arkada kalmadan kaliteli hizmet ile birlikte taşınma işlemini tamamlar.

Firmamız müşterilerinin eşya taşımalarını kolaylaştırmak amacı ile asansör sistemi kullanılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız bina koridorlarından zorlanmadan indirilip çıkarılmakta ve dar koridorlarda zarar görmesi engellenmektedir.

Eşyalarını sahiplerinden daha fazla önemseyen firmamız uzun senelerden beridir asansörlü evden eve taşıma hizmetini müşterilerine sunmakta ve bu hizmet konusunda çok pozitif geri dönüşler almaktadır. Eşyaları zarar görmeden taşınma süreci tamamlanır. Ev eşyalarınızı düzenli ve titiz bir şekilde taşıma yapılmaktadır.

Levent evden eve nakliyat alanında en iyi hizmeti müşterilerimizle buluşturuyoruz. Birlikte eşyalarınızın genel kontrolü ve eşyaların alınacağı konumun kat ve bina kontrolü sağlanır. Bu işlemlerin ardından tarafınıza eşyaların durumu ve mesafe de göz önünde bulundurarak bir fiyat verilir. Bu fiyatın İstanbul’da bulunan kaliteli ve kalitesiz bütün nakliyat firmalarından daha uygun olacağını belirtebiliriz.

Levent Nakliyat Hizmetleri

Levent bölgesinde güler yüzlü çalışanları ile birlikte hizmetlerine devam eden firmamız için en önemli şey kaliteli hizmet ve ardımızda memnun müşteriler bırakmaktır. Bunları sağlayabilmek için ise senelerdir taşıdığımız eşya sahiplerinden aldığımız geri dönüşler sayesinde yaptığımız geliştirmeler büyük gelişme sağlamıştır.

1) Zamanında Hizmet

Levent evden eve nakliyat firmamız müşterilerine her şeyden önce zamanında hizmet prensibini sağlamaktadır. Ev eşyalarınızı taşımak için söz verdiğimiz vakitte adresinize bulunmaktayız. 4.Levent evden eve nakliyat sektörü son senelerde büyüdüğü için çok sayıda firma sektöre girmiş ve bu sebep ile hizmet kalitesinde düşüşler gözlemlenmiştir. Firmamız bu düşüşlerden etkilenmeden senelerdir kaliteli ve zamanında hizmeti müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

2) Mobilya De Montaj ve Montajı

Levent evden eve taşımacılık firmamızın sahip olduğu ekibinin içerisinde tesisatçı, elektrikçi ve mobilya ustası gibi çok sayıda sektörden çalışan bulunmaktadır. Bunun sonucunda taşınacağınız alandan ihtiyaç duyulması durumunda mobilyalarınız de monte bir şekilde çıkarılarak hedef konumda tekrardan ustalarımız tarafından birleştirilmektedir. Tamir ve kurulum alanında uzman ve alanında profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan desteği size sunmaktadır.

3) Güvenli Eşya Taşıma

Levent eşya taşıma denilince akla bazı önemli kurallar gelmektedir. Bunlar sırası ile; eşyaların kaliteli şekilde paketlenmesi, kaliteli şekilde yerleştirilmesi, güvenli araç ve uzman şoför, taşıma esnasında yer alan uzman ve profesyonel kadro. Saydığımız bu faktörlerin hepsinin birleşmesi ile birlikte firmamız sizlere taşıma başlangıcında imzalanan sözleşme ile birlikte güvenli eşya taşıma hizmetini sunmaktadır. Özellikle antika veya elektronik cihazlarınızın da yer alacağı taşıma hizmetleri için firmamızdan sigortalı taşıma hizmeti konusunda bilgi almak isteyebilirsiniz.

4) Eşya Ambalajlama Hizmeti

Eşya paketleme hizmetimiz en uygun koşullarda büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Levent nakliye hizmeti, sorunsuz hizmet veren personel kadrosu ile paketleme için en son teknolojik ürünler kullanılır. En temiz ve yeni ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Piyasada var olan en sağlam koliler ile işlemleriniz yapılır.

Levent’te Nakliye Nasıl Yapılır?

Temizliği en önde gelen prensiplerinden birisi edinmiş firmamızın kullandığı nakliyat araçları her taşınmak işleminden sonra temizlenmektedir. Firmamız taşınma işleminden sonra ve taşınma işleminden önce temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Levent Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Levent Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Levent evden eve nakliyat firmamızdan hizmet almak için şirketimiz ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Taşınmanın öncesinde en az 2-3 gün erken olacak şekilde şirketimizi aramanız ve tarafınıza iletilen taşıma koşulları hakkında bilgi almanız önem arz etmektedir. Kaliteli hizmet ve nakliyat hizmeti için sizleri de yıllardır nakliye işlemleri ile ilgilenen firmamıza beklemekteyiz.

Levent evden eve nakliyat firmamız ile tanışabilmek ve aşağıda da bir kısmını açıklayacağımız hizmetlerden yararlanarak gönül rahatlığı ile nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için 7 gün 24 saat bizim ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Mobilyaların kurulumun yapılacağı odalarda kaba bir temizlik işlemi yapılmakta ve de monte edilen mobilyaların temiz bir yere kurulumu sağlanmaktadır. Bu sayede eşya sahiplerinin sonrasında tekrardan temizlik yapmasına gerek kalmamaktadır. Firmamız ayrıca kullandığı balonlu naylon ve kolilerinde de temizlik işlemi yaptığı için eşyalarınızı evinize yerleştirdiğinde eskisinden daha kirli bir şekilde bulmayacaksınız.

  • Levent evden eve nakliyat hizmetinde eğitimli personellerle çalışmaktayız.
  • Nakliyat sözleşmesi yaparak müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçmekteyiz.
  • Eşya paketi için temiz ve daha önce kullanılmamış ürünler kullanmaktayız.
  • Mutfaktaki kırılacak eşyalarınız personellerimiz tarafından toplanmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları arasında Korkmazoğlu Nakliyat olarak her zaman yeniliğe açık bir firmayız. Şirketimiz uzun süredir vermiş olduğu hizmet ile eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınması işlemlerinde sizlere yardımcı oluyor. Uzman bir ekip ile hizmetlerimize devam ederiz. Türkiye’nin 4 bir yanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En sağlık ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızın taşınması için bizi tercih edebilirsiniz.

Levent Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Levent evden eve nakliyat firmanıza nasıl ulaşabilirim?

Bize ulaşmak için sitemizde yer alan telefon numarasını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mail ile de bizimle irtibata geçmeniz mümkündür. 7/24 çalışma anlayışımız vardır. Sizin dinlenme saatleriniz bizim için mesai saatleridir.

Levent nakliye işlemleri için ne yapmam gerekir?

Nakliyat işlemleri için ilk olarak bizi aramanız gerekir.  Ekspertiz hizmeti dahilinde süreçlerin belirlenmesi için gerekli olan adımlar atılmaktadır. Ekibimiz süreçleri büyük bir titizlik ile yürütmektedir.

Levent evden eve nakliye hizmetinde eşyalar için garanti veriyor musunuz?

Eşyaların herhangi bir zarara görmemesi, şirketimizin en önemli öncü arzularının başında geliyor. Bunun için doğru paketleme hizmetleri yapıyoruz. Aynı zamanda nakliye asansörleri ile sorunsuz hizmet anlayışı benimsiyoruz. Olası kazalara karşı tüm sorumluluk bize aittir. Garantili hizmet ile sizlere yardımcı oluruz.

Levent nakliyatta neden sizi tercih etmeliyim?

Rakiplerimize oranla daha uygun fiyat politikası ve gösterdiğimiz hizmet ile her türlü garantiyi size sunan bir anlayışa sahibiz. En iyi Levent evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde tüm bu süreçlerde desteğimizi görebilirsiniz.  Levent ucuz evden eve nakliyat için bizi tercih etmeniz gerekir.

Levent evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirleniyor?

Fiyatlar genelde taşınılan mesafeye göre hesaplanmaktadır. Ev eşyaların çok olması veya az olması da ücrete etki etmektedir. Levent evden eve nakliyat firmaları arasında fiyat farkının olmasının sebebi de korsan firmalar ile kurumsal firmaların verdiği farklı hizmetten kaynaklanmaktadır.

Levent nakliyeciler arasında konumunuz nedir?

Levent evden eve taşıma firmaları arasında en iyi konumdayız. Firmamızın belgeleri mevcuttur. 7/24 iletişim numaralarımız açıktır. Yıllardır ev taşıma işlemini yapmaktayız.