Kurtköy evden eve nakliyat alanında kaliteli iş yapmak önemlidir. Değerli mobilyalar, manevi değeri yüksek ev eşyaları, ağır piyanolar ve değerli dolaplar profesyonel yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. Günümüzde eşya fiyatları her geçen gün artıyor. Bu nedenle ev taşırken profesyonel ve güvenilir firmalara ihtiyaç duyuluyor.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Ücretler
Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy eşya taşıma hizmetimizin temelinde taşınan eşya değerli olsun veya olmasın her zaman güvenli yükleme yöntemleri tercih edilmektedir. Firma bazında güvenilir yöntemlerle hizmet sunmaya devam eden şirket elemanlarımız, zemin kattan en yüksek katlara kadar eşya taşıyabilmektedir. Dar sokaklarda yer alan evlerin eşyaları, müstakil evlerde ve kırsal kesimde bulunan evlerin eşyaları güvenle taşınmaktadır. Kısacası Kurtköy nakliyat firmamız İstanbul için her türlü nakliye hizmet seçeneği sunmaktadır. Hizmette kaliteyi ön plana çıkaran ve bu kategoride hizmet sunmaya devam eden servisimiz, 7/24 nakliyeci çözümleri sunmaktadır. Bizi aradığınızda en yakın zamanda adresinize keşif ekibini gönderiyoruz. Keşif konusunda uzman ekibimiz, taşınacak eşyaların zarar görmeden güvenle taşınması için özel bir program oluşturmaktadır.

Kurtköy evden eve nakliye hizmetimizde evinizi taşımaya karar verdiğiniz zaman ilk yapmanız gereken iyi bir nakliye firması tercih etmektir. Tercih yaparken, Kurtköy nakliye firmaları içerisinde adından sıkça söz edilen ve hizmette kaliteyi ön plana çıkaran firmalar tercih edilmelidir. Bu kategoride firmamız tercih sıralamasında zirvededir. Müşterilerimiz her daim hizmet kalitemizi tercih etmektedir. Eşyalarınızı en iyi şekilde tek seferde götürecek kamyon, kamyonet veya tır kategorisindeki araçlardan biri tercih edilmektedir. Eşyaların miktarı, ağırlığı, mekanik özellikleri ve taşınabilirliği test edildikten sonra yük aracı tercihi yapılmaktadır. Eşyaları inceleyen elemanlarımız paketleme için gerekli olan malzemeleri listeye eklemektedir. Listeye eklenen bütün malzemeler kalitelidir ve birinci sınıf özelliktedir. Paketleme yapacak elemanlarımız da bu işin uzmanıdır. Mobilya, yatak odası, dolap, masa, sandalye ve kitaplık gibi eşyaların taşınması işleminde marangoz hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu hizmette mobilyalar, dolaplar ve diğer eşyalar parçalara ayrılarak taşınmaktadır. Dolapların her bir parçasını uzman ekibimiz paketlemektedir.

Kurtköy Eşya Depolama

Kurtköy eşya depolama alanında firma olarak sizlere profesyonel bir depo hizmeti sunmaktayız. Depolama hizmeti, nakliye ile beraber kişilerin ihtiyaç duydukları en önemli çalışmalardan birisidir. Bu depolama alanında da sizler için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Kurtköy Eşya Depolama Ücretleri
Kurtköy Eşya Depolama

Kurtköy ev eşyası depolama, çoğu zaman belirli süreliğine yer değişikliği yapmak eşyaların taşınması için angarya olmaktadır. Kişi devamlı taşınmaktan sıkılır ve bir süre sonra eski yerine dönecekse tekrar bir düzen kurmak ve eşya taşımakla uğraşmak istemez. Bu durumda Korkmazoğlu Nakliyat sizlere depolama hizmeti ile alternatif çıkış yolu sunmaktadır. Tekrar eşya almak yeni bir düzen kurmak, eşyaları defalarca taşımak oldukça meşakkatli bir iştir. Bu süreci daha sakin şekilde atlatmanız için en pratik tavsiye eşyalarınızı güvenilir bir depoda saklamanızdır.  Kurtköy ev depolama özellikle öğrencilerin yaz tatillerinde kira ödemek yerine başvurmaları gereken en ekonomik yöntemdir. Aylarca fazlaca ev kirası ödemek yerine cüzi miktarda kiralık depo tutmak aileler için çok daha karlı olacaktır.

Kurtköy eşya depolama fiyatları alanında uygun fiyat sunmaktayız. Bu kapsamda hem öğrenciler, hem çalışanlar, hem de diğer evi olan kişiler için her durumda eşya depoları güzel bir çıkış yoludur. Üstelik evinizde eşyalarınızın güvenlik açısından bir koruması yoktur. Evinizden çıktığınız anda evde olup bitenden haberdar olmazsınız. Sel baskını, elektrik kontağında yangın ya da hırsızlık gibi bir durum normal ev şartlarında yüksek risk faktörleridir. Ekonominize dost ve eşyalarınızın güvenliğini sağlama almak istiyorsanız mutlaka eşya depolama firması ile görüşmelisiniz. Detaylı bilgi alıp fiziki şartlarını da inceledikten sonra gönül rahatlığı ile kiralık depolardan yararlanmanız mümkündür. Piyasanın ön gördüğü rakamlarla hareket etmekteyiz. Asla fahiş fiyat uygulaması ile müşterileri zora düşürmeden her bütçeye uygun fiyat tarifesi ile çalışmaktayız. Amacımız ev sahiplerinin ekonomilerini sarsmayacak şekilde istedikleri süre zarfında gönül rahatlığı ile eşyalarını bizlere teslim etmeleridir. Ortalama fiyatlarımız aylık 200 TL den başlamaktadır. Bu rakam eşya miktarına göre değişmektedir.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

Kurtköy evden eve nakliyat firması arıyorsanız şirketimizi tercih edebilirsiniz. Köpüklü kutu, balonlu naylon ve benzeri ambalajlar bu kategoride güvenli taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde etkilidir.

Kurtköy Nakliyat Ücreti
Kurtköy Nakliyat

Kurtköy evden eve taşıma firması olarak marangoz hizmetinde ve paketlemede deneyime ve tecrübeye önem veriyoruz. Sigorta yaptırmak isteyen müşterilerimiz eşyalar pakete girmeden yaptırmalıdır. Pakete girmeden eşyanın fotoğrafı çekilir ve sigorta şartlarına uygun paketlere yerleştirilir. Bu eşyanın sigorta poliçesi kesildikten sonra elemanlarımız eşyayı paketlemektedir. Paketlemede kullanılan özel karton kutularımız sağlam ve darbe emici özelliğe sahiptir. Her türlü hava koşullarına karşı eşyanızı koruyan bu özel ambalajlarımız, dış etkenlere karşı profesyonel koruma özelliğine sahiptir. Firmamız personellerini dikkatlice seçmektedir. Sık sık sağlık kontrollerinden geçen personellerimiz, gerekli eğitimlerin aldıktan sonra işlerine başlamaktadır. Paketleme işindeyse özel eşyaların, müşteriler tarafından kaplanması önerimizdir. Bunun dışında akla gelebilecek tüm eşyalar firmamız tarafından özenle paketlenir. Sonrasındaysa teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak son model araçlarımızla sorunsuz bir teslimat gerçekleşir.

 Kurtköy nakliyat firmaları arasında faaliyet gösteren firmamız her zaman müşteri önerilerine açıktır. Bu sebeple müşteri yorumları dikkate alınarak tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlamak, firmamızın ilk hedefidir. Eşya taşıma süreci oldukça meşakkatli bir süreçtir. Firmamız kullandığı yollarla eşyalarınızı kısa sürede ve titizlikle ulaştırılması gereken konuma ulaştırır. Çoğu firmanın önemsemeden taşımacılık yapmasına karşın firmamız eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin teminatını vermektedir. Nakliyat firmaları arasındaki önde gelen firmalardan biri olarak, her zaman müşterilerimizin yanındayız. İşlemlerimizin hesaplı ve tutarlı olması da müşteri konusundaki hassasiyetimizin teminatıdır. Firmamıza ulaşmanız durumunda aklınızdaki tüm sorular detaylı bir şekilde cevaplanır. İşlerimizi nasıl yaptığımıza, meslek prensiplerimize ve en önemlisi fiyat konusuna değinilir. Anlaşmaya varıldığındaysa müşteri haklarını korumak adı altında karşılıklı bir belge imzalanır. Bu sayede müşterimizin tüm hakları yasal bir şekilde koruma altına alınmış olur. Denediğinizde göreceksiniz ki Kurtköy ucuz nakliye, işlemleri firmamız bünyesinde sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.