Kullanım Koşulları

https://www.korkmazoglunakliyat.com/ ile nakliyat firmamızdan hizmet almak isteyenler web sitemizi ücretsiz bir şekilde ziyaret ederek taleplerini iletebilmektedirler. Bununla birlikte nakliyat hizmet başvuruları da internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Nakliyat hizmet almak isteyenler site koşulları kapsamında yer alan gizlilik sözleşmesi ve gerekli şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu şartlar genel site şartlarıyla aynı konuları kapsamaktadır. Korkmazoğlu Nakliyat firma ismi sadece nakliyat işlemi için kullanılmaktadır. Firma adı farklı bir amaç doğrultusunda kullanılmamaktadır.

Site kullanıcılarının bu kurala uyum sağlayarak web sitesini kendi amacı için kullanmaya özen göstermesi gerekir. Bunun haricinde işlem gerçekleştirenler için gerekli yasal işlemler firma tarafından başlatılacaktır.

https://www.korkmazoglunakliyat.com/ web sitesi üzerinde İstediği zaman değişiklik yapabilme hakkını saklı tutmaktadır. Siteyi kullanacak olanların site kullanım koşullarını detaylı bir şekilde okuması gerekmektedir. Aksi takdirde oluşabilecek herhangi yaptırımdan kişiler sorumlu olmaktadır.

Kullanıcılar kendilerine web siteye giriş için en uygun şifreyi belirlemek durumundadırlar. Şifrelerin korunması tamamen müşterileri kapsayan bir durum olup sorumluluk da yine müşterinin kendisine aittir. Kişilerin şifrelerini saklı tutup 3. Şahıslarla paylaşmamaları gerekmektedir.

Web sitesi kullanıcıları site üzerinde yaptıkları işlemler ve mesajlaşmalarında ahlaka ve topluma aykırı ifadelere yer vermemesi gerekir. Herhangi taciz, tehdit ve rahatsız edici durumların oluşması halinde buna sebebiyet veren kişinin üyeliği silinerek hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Site içerisinde rencide edici ve siyasal içerikli her türlü faaliyet kabul edilmemektedir.

https://www.korkmazoglunakliyat.com/ üzerinde yapılan işlemleri aksatacak ve işlem yapılmasını önleyecek hiçbir işlem kabul görmemektedir. Bu durumda oluşan her türlü zarardan bu duruma sebep olan kişi sorumlu olacaktır.

Gerekli site şartlarına uyum sağlanmadığı takdirde Korkmazoğlu Nakliyat firmamız, kişinin hiçbir hak talep etmesine fırsat tanımadan üyelik iptalinin gerçekleştirecektir. Kullanıcılar gerçekleştirilmeyen işlemlerin iptalini dilediği zaman yapabilirler. Firmamız bünyesinde yalnızca nakliyat işlemi gerçekleştirilmeyip depolama işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Müşteriler diledikleri işlemler hakkında detaylı bilgiyi alarak istedikleri hizmetten faydalanabilmektedirler. Eşya nakliyatı gerçekleştirmek isteyenleri için eşyaların güvenli bir şekilde nakliyat ve kurulumunu gerçekleştirmek adına nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır.

Nakliyat sözleşmesi müşteri ve firma ile birlikte iki tarafın imzası ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında eşyalarını nakliyat firması depolamak isteyenler için de eşya depolama sözleşmesi imzalanarak daha güvenli bir hizmet sağlanması amaçlanmaktadır.

Nakliyat firması olarak eşyalarınızın nakliyatı yapılmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak kaliteli bir nakliyat işlemi gerçekleştirilmek istenmektedir. Nakliyat firmamızla anlaşma sağlandıktan sonra eşyalarınızın paketlenmesi, nakliyesi ve montajından tamamen firmamız sorumludur.

Nakliyat hizmeti ile ilgili özel talepleriniz olduğu takdirde bunu firma yetkilisi ile paylaşarak, aldığınız hizmette maksimum verim alabilirsiniz. Firmamızda eksik gördüğünüz veya eklemek istediğiniz detayları iletişim kanalları ile yetkili birimimize iletmeniz mümkündür.

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız gerekli belgelere ve vergi levhasına sahip olan, yasalara uygun şekilde harekete eden bir firmadır. Site içerisinde içeriklerin kopyalanarak paylaşılması durumu, site sahibinin yasal haklarını arama yoluna gidebilmesine sebebiyet verecektir. Bunun için web sitesi içerinde herhangi bir duruma aykırı işlem yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederiz.