Koronavirüs Döneminde Güvenli Taşınma

Koronavirüs döneminde güvenli taşınma hizmeti almak için doğrudan profesyonel firmalar tercih edilmektedir. Söz konusu sağlık olduğunda taşınmak, uyumak, çalışmak ve daha başka birçok alanda tedbirli olmak şarttır. Bu bağlamda koronavirüs dönemi kapsamında taşınma sürecini çok daha güvenli hale getirmek mümkündür.

Pandemi Sürecinde Nakliyat Hizmetleri Nasıl Verilir?

Pandemi süreci insanların yaşam alanlarında kendilerine oluşturdukları güvenli alanlarda izole oldukları bir süreç olarak değerlendirilebilir. Pandemi sürecinin uzunluğu ve taşınmanın gerekliliği beraberinde güvenli nakliyat hakkında bazı endişeleri de getirmiştir.

Koronavirüs Döneminde Güvenli Taşınma Hizmeti
Koronavirüs Döneminde Güvenli Taşınma

Yaşam alanlarınızı taşırken güvenli bir şekilde nakliyat hizmeti almanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Peki pandemi sürecinde nakliyat hizmetleri nasıl verilir? Güvenli nakliyat hangi nitelikleri kapsamalıdır?

Güvenli nakliyat hizmetleri hem eşyalar hem de insanlar için alınan tedbirler ile mümkündür. Kurumsal firmamız tarafından müşterilerimize hizmet veren her bir personelimiz sağlık şartlarını yerine getirmektedir. Bununla birlikte pandemi sürecinde gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Güvenli Taşıma İçin Gerekenler Nelerdir?

Güvenli bir taşıma süreci geçirmeniz için doğrudan personellerimizin sağlıklı olduğundan emin olarak hizmet veririz. Bu noktada nakliyat sürecinde eşyaların da virüs ve bakterilerden korunması için uygun paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Dezenfektan kullanarak verilen hizmetlerde eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması esas alınır.

Nakliyat hem kendi başına hem de pandemi süreci nedeni ile dikkat çeken süreçler arasında değerlendirilir. Eşyalarınızı taşırken acaba virüs bulaşır mı diye düşünmek normaldir. Yaşam alanlarını taşımanın en kolay ve hızlı yollarından biri de profesyonel nakliyat hizmeti almaktır. Nakliyat süreci boyunca hijyen şartlarının yerine getirildiği bir taşıma işlemi ile güven içinde nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Firmamız Tarafından Verilen Güvenli Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hizmeti alırken bu hizmetin ne kadar güvenli ve sağlıklı olduğu hususunda tereddüt edebilirsiniz. Söz konusu sağlık olduğunda attığınız her bir adımının Pandemi sürecinde sağlık şartlarına uygun olduğundan emin olmanız gerekir.

Pandemi sürecinde hijyen koşullarının çok daha fazla önem kazandığı ve bu koşulların yerine getirilmesinin insan sağlığı için önemi firmamız tarafından bilinmektedir. Her bir nakliyat işlemi için Koronavirüs tedbirleri kapsamında önlemler alınmaktadır. Bu önlemlerden bazıları ise aşağıdaki gibidir;

 • Hizmet veren her bir personelimiz gerekli sağlık şartlarını taşır. Düzenli olarak kontrollere tabi tutularak sağlıklı olduğundan emin olunur.
 • Her bir personelimiz hizmet verirken maske ve dezenfektan tedbirlerine uyar. Böylece hijyen şartlarının yerine getirilmesi için düzenli tedbirler uygulanabilmektedir.
 • Çalışma süreci boyunca eldiven kullanılır. Eşyalara doğrudan temas edilmez.
 • Eşya paketleme işlemi sırasında gerekli dezenfekte etme işlemleri de gerçekleştirilir. Sadece çalışanlarımızın değil aynı zamanda taşınacak olan eşyaların da hijyen koşullarına uygun olduğundan emin olunur.
 • Hizmet talep eden müşterilerimiz ile yakın temasta bulunulmaz. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verilmesi hedeflenir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda bütçe dostu fiyat garantisi ile devamlı hizmet potansiyeli sunmaktayız. Nakliyat bazında uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamıza ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Nakliyat Hizmeti Alırken Neden Kurumsal Bir Firma Tercih Edilmelidir?

Yaşam alanlarınızı değiştirmek, ofislerinizi taşımak ya da eşyalarınızı depolamak için nakliyat firmalarının avantajlı hizmet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aksi takdirde eşyaların amatör firmalar tarafından taşınması beraberinde eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir.

Temelde nakliyat işlemleri birçokları tarafından kolay gibi görülür. Ancak nakliyat sadece eşyaları taşımaktan ibaret değildir. Eşyaların hiçbir zarar almadan, söz verilen sürede, söz verilen şekilde hedef konuma ulaştırılmasıdır. Eşyalarınızın nakliyat sürecinde güvenli bir şekilde taşınması için tecrübeli bir firmadan hizmet almanız gerekir.

Kurumsal Bir Firmadan Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Kurumsal bir firmadan nakliyat hizmeti almanın avantajları temelde müşteri memnuniyetini sağlaması yönünden değerlendirilir. Eşyalarınızı taşımak ya da taşıtmak için sancılı bir süreç geçirmek günlük hayatınızın daha da yorucu olmasına neden olacaktır.

Kurumsal firmalar nakliyat hizmeti verirken günlük hayatınızı aksatmamaya özen gösterir. Böylece nakliyat bazında aldığınız hizmetlerden memnun kalabilirsiniz. Kısa sürelerde eşyalarınızı yeni yaşam alanlarına taşımanıza olanak sağlayan kurumsal nakliyat firmamızdan hizmet almanızın bazı avantajları aşağıdaki gibidir;

 • Bütçenize uygun ucuz nakliyat hizmeti alabilirsiniz.
 • Eşyalarınızın eşya sigortası kapsamında güvenle taşınacağından emin olabilirsiniz.
 • Eşya nakliyatı sırasında gereken tüm tedbirlerin alındığından emin olabilirsiniz.
 • Eşyalarınızın söz verilen sürede taşınacağını bilir, rahat bir şekilde süreci geçirirsiniz.
 • Nakliyat kapsamında farklı hizmetler de alarak eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
 • Hizmet sözleşmesi ile güvenli bir nakliyat süreci geçirebilir, güven sorunu yaşamazsınız.

Nakliyat hizmetlerimizde temel amacımız müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Mutlu müşterilere sahip olmak firmamız için en büyük kazanç olarak değerlendirilir. Hizmet seçeneklerimiz ve avantajlı nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

Anadolu yakasında Ataşehir evden eve nakliyat ve Kadıköy evden eve nakliyat alanlarında %20 indirim sağlamaktayız. Avrupa yakasında ise Şişli nakliyat ve Sarıyer nakliyat alanlarında %20 indirim sağlamaktayız.