Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Kemerburgaz evden eve nakliyat hizmetinde en iyi şekilde hizmet vermek bizim işimizdir. Yıllardır ev eşyası taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ve yenilikleri yakında takip etme gibi prensipleri esas almaktayız.

Kemerburgaz nakliyat hizmetinde kendi çapında farklı bir hizmet veren şirketimizİstanbul’da yaşayanlar için aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz. Ev taşıma hizmetinde;

  1. Eşyaların yerinde incelenmesi,
  2. Özel kutulara yerleştirilmesi,
  3. Marangoz hizmetiyle mobilyaların parçalara ayrılması,
  4. Asansörlü araçla yüklenmesi ve
  5. Teslimatı uzmanlık isteyen bir konudur.

Taşıma hizmetinde ekibimiz taşıma işleminin güvenli olması ve söz verilen zamanda yetişmesi için özel taşıma programına ihtiyaç vardır. Taşıma hizmetinin ilk aşamasında taşınacak eşyayı yerinde inceliyoruz. Yapılan bu inceleme sonunda paketleme, yükleme, taşıma ve eşyanın teslim edilmesi konusunda özel program oluşturuyoruz.

Taşıma hizmetinin güvenli ve tek seferde yapılması için en uygun yük aracı uzman analiz ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Eşyaların kutulanması için gerekli kutuların adedi, kullanılacak koli bandı adedi ve balonlu özelliklere sahip özel ambalajlar bu aşamada belirlenmektedir.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Firması

Kemerburgaz evden eve nakliyat firması olarak en iyi şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşya indirme işleminde asansörlü araçlar kolaylık sağlamaktadır. Önce derin dondurucu ve benzeri ağır eşyalar indirilir ve yük aracına yüklenir.

Kemerburgaz ev taşıma hizmeti sunan şirketimiz, eşya yüklerken eşyanın yapısını dikkate almaktadır. En alta ağır eşyalar yerleştirilir ve yerleştirme işlemi yapılırken boşluk bırakılmaz. Üst kısımlara ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilir. Bu konuda tecrübeli ve işin ehli olan servis ekibimize güvenebilirsiniz.

Kağıt üstünde taşıma planının hazırlanmasının ardından ekibimiz uygulama safhasına geçiyor. Yükleme işlemini bitirdikten sonra trafikte güvenli yolları tercih ederek eşyaları adresine teslim ediyoruz. Taşıma alanında işin ehli olan ekiplerle çalışmaktayız.

Nakliyeciliğin en önemli konusu olan güvenli araç kullanımı, şirketimizin önem verdiği bir konudur. İstanbul gibi yoğun trafiğin yer aldığı bir şehirde Kemerburgaz nakliye hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için en iyi şoför kadrosunu oluşturduk.

Ev taşıma hizmetinde kullandığımız araçların bakımı, vergisi ve diğer bütün işlemleri düzenli bir şekilde elemanlarımız tarafından takip ediliyor. Asansörlü araçlarımız 7/24 evden eve nakliyat hizmeti için her daim hazır bir şekilde beklemektedir.

Evinizde inceleme yapan personelimiz, eşyanızı bir seferde alacak yük kamyonunu yaptığı inceleme sonunda belirlemektedir. İstanbul ve çevresine hizmet veren şirketimiz, özel yöntemlerle eşya taşır.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliye Hizmeti

Kemerburgaz evden eve nakliye alanında sizlere taşıma konusunda yardımcı olmak bizim işimizdir. Son model yük araçlarımızla evinizi taşıtmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 eşya taşıma işlemi için ilk aşamada randevu vermektedir. Eşyalarınızı yerinde incelemek için verilen bu randevu işleminde firma elemanlarımız sizin için en uygun zaman dilimini tercih ediyor. Mesai dışı zamanlarda ve hafta sonu tatillerde ekspertiz işlemleri için servisimiz hizmet vermektedir.

1) Uygun Fiyat Garantisi

Kemerburgaz evden eve nakliyat fiyatları sunulacak olan hizmet ve çalışan sayısına göre belirtilmektedir. Sektör içerisinde bulunan firmalar farklı konuları göz önünde bulundurarak fiyatlandırmaya da gidebilmektedir. Firmalar arasında değişiklik burada da söz konusu olmaktadır. Ücret konusunda bir tutarlılık neredeyse olmamaktadır. Eşya taşıma konusunda farklı ücretler müşterilere iletilmekte bu noktada çalışmalar sergilenmektedir.

2) Profesyonel Kadrolar

Kemerburgaz evden eve nakliyat sırasında kolaylıklar sunmak adına firma olarak büyük çaba sarf etmekteyiz. Oluşturduğumuz temel nokta ise profesyonel çalışma prensibine sahip olan kadrolardan geçmektedir. Çalışanlarımız müşteri ile doğrudan temas kuran kişiler olduğundan seçimlerinde çok dikkat etmekteyiz. Ki bünyemizde bulunanlar yıllardır firma içerisinde faaliyet sunan kişilerden oluşmaktadır.

3) Nakliyat Sözleşmesi

Kemerburgaz evden eve nakliyat firmaları arasında kimi firmalar eşyaların korunmasına yönelik ekstra bir çaba sarf etmektedir. Firmamız da bu anlamda müşterilerin içini rahatlatmak ve bir güvence sunmak adına adımlar atmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında birçok değişik faktör etkili olmaktadır. Her insanın hatası olabilir ya da bilinmeyen kazalar gerçekleşebilir neticesinde ilerlemekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin zarar görme ihtimalini riske atmadan güvence sağlamaktayız.

4) Mobilyaların Monte ve De montesi

Kemerburgaz evden eve nakliyat içerisinde en önemli hususlardan birisi eşyaların paketlenmesi olmaktadır. Küçük eşyalar firmamız tarafından bu alanda üretilmiş ambalajlar ile paketlenerek darbe ve hareketlere karşı koruma altında tutulmaktadır. Ancak söz konusu daha büyük eşyalar olduğunda bunların doğru bir şekilde sökülmesi ve paketlenmesi gerekmektedir. Bu noktada bir uzman yardımı gerekir.

Kemerburgaz Nakliyat

Kemerburgaz nakliyat firmamız birçok değişik alandaki taşımacılığa yardım etmektedir Ev taşıma bunlardan sadece birisidir. Ancak bireylerin yaşam şartları düşünüldüğünde en çok başvurulan durumda bu konuda olmaktadır. Bizler mevcut imkanlarımız neticesinde güvenilir ve kısa sürede bir taşımacılık sistemini oluşturmaktayız.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Firması
Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat – Oturma Odası

Paketleme ve taşımacılık konusunda seçtiğimiz özel araçlarımız eşyalarınızın doğru yöntemler ile iletimini sağlamaktadır.  Asansörlü taşıma da en çok tercih edilen yöntemlerimiz arasında olmaktadır. Çok katlı binalarda ve asansör olmayan alanlarda kullanılmaktadır. Asansörlerde çoğu zaman taşımacılık için uygun olmayabilmektedir. Merdivenleri kullanarak taşıma işlemi hem zaman kaybı hem de yorucu olmaktadır. Ancak hangi katta olduğunuz fark etmeksizin asansörlü araç sistemlerimiz ile güvenilir bir şekilde eşyalarınız araçlarımıza yerleştirilmektedir.

Gözünüzü açıp kapayıncaya kadar Kemerburgaz evden eve nakliyat ekibimiz eşyalarınızı evinizden alıp, yeni adresinize taşıyor. Elemanlarımız İstanbul’un bütün semtleri için çözüm üretmeye devam ediyor. Dar sokakları olan ve girişleri dar olan evler için de özel taşıma yöntemi geliştiriyoruz. Asansörlü aracın kullanılamadığı yerlerde eşyaları güvenli yöntemlerle yük aracına yüklüyoruz.

Eşya taşırken dikkat edilmesi gereken hususlar maddeler halinde bu aşamada belirlenmektedir. Asansörlü Kemerburgaz nakliyat hizmetini engelleyecek ağaçlar, teller ve benzeri engeller bu aşamada belirlenmektedir. Parça eşya taşıma ve diğer kategorilerde nakliye işlemlerinde kullandığımız yöntemler güvenlidir.

Ev eşyası taşıma işleminiz genellikle 5-6 saat arası sürmektedir. Kısa sürmesi için ev eşyalarınızın toplu olması çok önemlidir. Özelikle mutfak kırılacak eşyalarının toplu olması süreyi kısaltmaktadır.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat’a Dair Sorular

Kemerburgaz nakliyat işlemi ne kadar süre içerisinde tamamlanmaktadır?

Taşımacılık işlemi birçok etken durumundan etkilenmektedir. Taşıma sağlanacak olan konum taşımacılık süresini doğrudan etkilemektedir. Çalışanlarımız paketleme ve de monte işlemlerini kazandıkları pratiklik sayesinde kısa sürede tamamlamaktadır. Araçların ulaşımı da aynı şekilde usta şoförlerimiz tarafından müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde sağlanmaktadır.

Kemerburgaz taşımacılık sonrası ekstra fiyatlandırma yapılır mı?

Kemerburgaz nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetinin bizler için çok önemli olduğunu dile getirmiştik. Hiçbir bireyin mağdur olmaması adına özenle çalışma sergilemekteyiz. Taşıma öncesi müşterilerimize sunduğumuz ücretler net olarak belirtilir. İşlem sonrasında ekstra bir ücret talep edilmesi mümkün değildir.

Kemerburgaz nakliyat firmaları arasında neden bizi tercih etmelisiniz?

Sahip olduğumuz tecrübe sektör içerisinde sıyrılmamıza ve ön plana çıkmamızda etkili olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve profesyonel çalışma prensiplerimizin nakliye işlemlerinin oldukça sağlıklı ve istenen bir durumda gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Uygun fiyatlı taşıma ve yeni nesil taşımacılık yöntemlerimiz ile sizlere kısa sürede gerçekleşen bir hizmet oluşturmaktayız. Bizleri tercih etmeniz doğrusunda pişman olmayacağınızı aynı zamanda eşyalarınızın sigortalanma güvencesini de sunmaktayız. Evden eve nakliye hizmeti sayesinde ev taşımanızı en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Kemerburgaz Nakliye Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Ev eşyalarımı temiz bir şekilde taşıması oldu. Eşyalarımı düzgün bir şekilde taşıdılar. Firma olarak her zaman tercih edilmesi gereken bir firmadır. Nakliyat işlemlerinde Bu firma ile çalışmaya devam edeceğim.

⭐⭐⭐⭐⭐  Oğuz DALAN ( Bekçi )

Geçen ay Kemerburgaz Nakliyat hizmeti aldık. Ekipte çalışanlar işlerini bilen kişiler özellikle marangoz ustası Ali Bey işini çok iyi biliyor. Mobilyaların monte ve de montesini çok güzel bir şekilde yaptı. Yeni evimde de istediğim yere kurulumunu gerçekleştirdi.

⭐⭐⭐⭐⭐  Baki NEZİRLER ( Esnaf )

Ev eşyalarımın taşınması için firma ile anlaştım. Anlaştığımız saatte evimin önünde oldular. Paketlemede patpatlar kullanıldı. Eşyalara zarar gelmedi bu malzemeleri sayesinde. Yeni evde de asansör bozuk olduğu için dış asansör kurduk.

⭐⭐⭐⭐⭐  Serap BALLI ( Ev Hanımı )