Kartal nakliyat firmamızda titiz bir şekilde taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Nakliyat işlemlerinizin güvenle tamamlanmasını sağlamaktayız. 

Kartal Evden Eve Nakliyat
Kartal Nakliyat

Nakliyat, bir yerden alınan eşyaların başka bir yere götürülmesi anlamına gelir. Taşımacılık hizmeti verilirken kalite kontrol belgesi doğrultusunda, gerekli sertifika ve muayeneler eşliğinde işlemler sürdürülür.  Kartal evden eve nakliyat doğru araçlarla doğru malzemelerin nakliye edilmesini amaçlar. Araçların doğru seçilmesinden teslimata kadar her aşamada en doğru çözümleri yapmak istemekteyiz. Araçların doğru seçilmesi, sizden gelen taleplerde büyüklük ve malzeme özelliği, taşınacak apartman yüksekliği gibi detaylar açısından önemlidir. Parça taşımasında bu önemli olmamakla beraber, diğer taşımalarda ekstra bir durum vardır. Bir oda büyüklüğündeki malzemeler için bütün daire kadar eşya alacak araç yerine küçük çaplı araçlar tercih edilir. Bu işlem sayesinde gereksiz yere büyük bir araç kiralamamış olursunuz. Bir daire kadar olan eşyalarınızın güvenle taşınması için asansöre de ihtiyaç olabilir. Bu gibi hallerde yüksek kata çıkarmak için asansörlü eşya taşıma araç kiralaması yapmalısınız. 

Asansörlü araç kiralama işlemleri, büyük bir kolaylık ve çözüm sunan işlemlerden biridir. Bu hizmetle beraber bir tane nakliye aracı ve bir de yüksek katlara eşyaları çıkaracağınız asansörlü mekanizma kiralanır. Genellikle 4-5 kat ve yukarısı için asansörlü makineye ihtiyaç duyulmaktadır. Binaların içerisinde eşya taşımak genelde yasak olduğu ve risk barındırdığı için bu mekanizma zamandan ve paradan yana avantaj sağlamanızda etkilidir. Normalde yüksek katlara manuel taşınacak bir eşya düşünülürse çok personel gerekir ve zamandan yana çok kayıp yaşanabilir. Asansörlü sistem sayesinde eşyalarınız balkona çıkarılır balkon, pencere vs. üzerinden aşağı indirilir. Bazı bölgelerde asansörlü aracın ve diğer aracın gireceği sokakta yer yoktur. Yani bina önünde dar bir yol varsa bu yolu kaplayan araç sıkıntılı bir duruma neden olabilir. Bu gibi hallerde dikkat edilmesi gereken şey, gerekli izinlerin alınmasıdır. Yani bir iki saat boyunca yolu kapatmak gerekiyorsa bu durumda izinleri alarak bunu yapmak gerekir.  

Kartal Nakliye Firması 

Kartal nakliye firması olarak evlerinizden aldığımız eşyaların paketlenmesi esnasında birçok detaya önem vermekteyiz. Paketlenecek eşyaların özelliği doğrultusunda hizmet verilir. Kendiniz evde paketleme yaparken de dikkat ederek işlem yapmalısınız. Personelimiz de sağlamlaştırma ve zararı engelleme amacıyla işlemler yürütmektedir. Kartal nakliye firmamızda küçük parçaların olduğu mutfak, kıyafet alanları vb. için malzeme sahiplerinin paketleme yapmasını önermekteyiz. Bu durum zamandan önemli açıdan avantaj sağlamak demektir. Kolilere yerleştirilen malzemelerin özelliği, cam gibi kırılan malzemelerden ibaretse, gazete kağıdı gibi malzemelerle işlem yapılmalıdır. Koli içinde birbirine temas eden malzemelerin kırılmasını engelleyebilirsiniz. Başka alanlardaki kırılacak malzemeler için de aynı paketleme önerileri geçerlidir. 

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliye hizmetinde paketlemelerde önemli olan doğru malzemeleri doğru ambalaja koymaktır. Yani delici sivri uçlu aletleri çuvala koyarsanız kolayca deler ve dışarı çıkarak size etrafa zarar verebilir. Bu gibi malzemelerin uç kısımları örtü veya gazete gibi ürünlerle örtülmesi, sarılması gerekir. Araç içi yerleşim konusunda tecrübeli bir Kartal nakliye hizmeti veriyoruz.  Çelik kasa araçlarda yerleşim yapılırken önce dayanıklı beyaz eşya vb. gibi malzemeler yerleşir. Ardından da sağlamlaştırılarak koli veya halı gibi ürünler doğru şekillerde yerleştirilir. Araç içi yerleşimde müşterilerimizin malzemelerine göre hareket ediyoruz. Bazı müşterilerimizin tüm eşyaları kırılabilir özellikte olabilir. Bu gibi hallerde aralara sabitleyici de eklenecek şekilde işlemler yapılır. Kumaş, kıyafet dolu çuvallar, halılar zarar görme riski en az olan eşyalardandır. Bir araçtaki eşyaların sarsılma durumu hem yerleşim hem de çelik kasa olup olmamasıyla da alakalıdır. Filomuz bu anlamda geniş bir beklentiye karşılık verir. Yol tutuşu iyi ve yüksek kapasitede araçlarımızın uzman sürücüleri vardır.  

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Kartal evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yapmak için bazı detaylara önem vermeniz tavsiye edilir. Öncelikle tek bir firmaya bakmadan birkaç firmadan da fiyat ve hizmet ayrıntısı alarak karar vermelisiniz. Müşterilerimizin beklentileri farklıdır ve her müşteriye en iyi hizmeti verme amacındayız. Karar verirken ortalamanın çok üzerinde fiyat olmaması gerekir. Aynı şekilde çok düşük rakamlarda da bir işlem yapılmaması gerekir. Bir firmanın kurumsallığını gösteren birçok detay vardır. Öncelikle çalışmaların gidişatı ve nasıl geri dönüşler aldığı gibi detaylar öne çıkar. Fakat müşteri yorumları her zaman sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle kendiniz firmayla doğrudan görüşerek bir sonuç almalısınız. Sizinle görüşen kişi ne kadar kurumsal tavır içinde buna bakabilirsiniz. Çözüm üretme yanlısı mı değil mi bu da önemlidir. Verilen hizmetler sadece taşımacılıktan ibaret değildir ve sürecin en iyi şekilde tamamlanması gerekir. Müşterilerimize nakliyat hizmeti verirken zaman gibi detaylar çok önemlidir. Bu durum, teslimatın güvenirliğinin de göstergesi olarak karşımıza çıkar.  Hizmetlerinizde beklentilerinizi karşılayan çözümler elde edebiliriz.  

Kartal evden eve nakliyat fiyatları için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. İş yerlerinizde ihtiyacınız olan evden eve taşımacılık faaliyetlerine de yanıt veriyoruz. İşletmelerin özelliğine göre, yasal olarak taşınabilir malzemelerinizi, en uygun biçimde nakletmekteyiz. Bazı alışveriş merkezlerine gidecek malzemelerin nakliyatı, destek amaçlı istenebilir. Yani fabrikada üretimi yapılan bir malzemenin taşınması esnasında kendi araçlarına ek olarak destek araçlar gerekebilir. Bu gibi hallerde veya düzenli taşımacılık yaptırmak için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Tüm başvurularınızda baştan bir plan yapılır ve sizlere bir süre verilir. Bu süre içinde teslimat tamamlanarak gerekli söküm takım işlemleri yerine getirilir. Montaj konusunda tecrübeli bir çalışma ekibine sahibiz.  Örneğin dolap, yatak başları, kütüphaneler, vitrin gibi malzemelerin söküm takımında hızlı işlem yapmaktayız. Kartal nakliyat firmaları arasında kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Kurumsal alt yapımıza eşya depolama hizmeti için de başvurabilirsiniz. Evde fazlalık eşyalarınızın sınırlı süre saklanması için bu hizmetimizi de alabilirsiniz. Dilerseniz Beykoz nakliyat ve  Sarıyer nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.