Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama sektörü eşyalarını güvenli bir yerde depolamak isteyenlerin sıkça rağbet gösterdiği bir sektördür. Ev sahipleri fazla eşyalarını güvenle muhafaza etmek için eşya depolama firmalarına müracaat etmektedir.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti
Kartal Eşya Depolama – Koltuk

Kartal ev depolama firmamızın uzun yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet verdiği bir sektördür. Firmamız oluşturduğu depolama alanları ile müşterilerine farklı depolama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz çalışanları ile birlikte eşya depolama alanında profesyonel bir hizmet vermektedir. Firmamız verdiği hizmetlerinin tamamında müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermektedir.

Kartal depolama alanlarımız eşya depolama sektöründe en iyi imkanların sunulduğu alanlardır. Firmamız sektörden elde ettiği kazancı yine sektör içerisinde değerlendirmektedir. Şirket olarak depolama alanlarımızı sektör içerisinde en iyi konuma getirebilmek amacıyla çalışmalarını depolama alanlarının iyileştirilmesi için gerçekleştirmektedir.

Kartal eşya deposu firmamızın imkanları ile oluşturmuş olduğu sektör içerisinde son teknoloji sistemlerin kullandığı tek depolama alanıdır. Depolama alanlarımızın tamamı sektör içerisinde en iyi imkanlara sahip depolama alanlarıdır. Depolama alanlarımızda her müşterimiz için özel olarak oluşturduğumuz depolama alanları sektör içerisinde diğer firmaların sunamadığı bir hizmettir. Müşterilerimiz tarafından firmamıza farklı nedenlerle depolama hizmeti için talepte bulunan müşterilerimiz bulunmaktadır. İşte bireylerin firmamızdan depolama hizmeti talep etmelerinin bazı nedenleri;

  • İş yerlerinde yapılan tadilatlar nedeniyle eşyaların başka bir alanda muhafaza edilmesi
  • Çeyizlik eşyaların evlilik öncesi muhafaza edilmesi gerekliliği gibi durumlarda eşya depolama firmamıza müracaat edilmektedir.

Kartal Eşya Depolama Firması

Kartal eşya depolama sektörü çok sayıda firmanın faaliyet gösterdiği bir sektördür. Ancak eşya depolama hizmeti alırken işinin hakkını veren firmayı tercih etmeniz oldukça önemlidir. Zira eşya depolamayı basit bir iş olarak gören firmadan hizmet almanız durumunda hem siz hem de eşyalarınız zarar görebilir.

Kartal Eşya Depolama Firmaları
Kartal Eşya Depolama – Salon

Firmamız müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için depolama alanlarımızı kişiye özel bölmelerden oluşturmaktayız. Bu sayede depolama süreci sonunda sizlerde herhangi bir zarara uğramamış olursunuz.

Firmamız depolama sektöründe hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana sürekli olarak kendisini geliştirmeyi amaçlamıştır. Şirketimiz yaptığı her yeniliğinde müşterilerimizin eşyalarını daha iyi korumayı amaçlamaktadır. Depolama alanlarımızdan başlattığımız yenilenme sürecimizi araçlarımızla devam ettirerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Kartal ev depolama firmamıza depolama hizmetleri ile ilgili her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz. Sizlerin eşyalarının güvenilir şekilde muhafaza edilmesi firmamız çalışanları tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşterilerimizin taleplerinin tamamına olumlu yanıt vermek amacıyla elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Taleplerinin olumlu geri dönüş aldığını gören müşterilerimiz firmamızı diğer insanlara da tavsiye etmektedir. Bu sayede firmamız günden güne büyük bir firmaya dönüşmektedir. Kişiler eşyalarını teslim ettikleri firmalara güvenmek isterler. Firmamız müşterilerine güven esasına dayanarak hizmetlerini sunmaktadır.

Eşyaların muhafaza edilmesi büyük bir profesyonellik gerektirir. Bu sebeple eşya depolama hizmeti alınacak firmanın araştırılması oldukça önemlidir. İnsanlar eşyalarının iyi bir şekilde saklandığından emin olmak isterler.

Kartal Ev Depolama Hizmeti

Kartal eşya depolama firmaları arasında tercih edilebilirliğimiz bu anlamda etkili olmaktadır. Müşterilerimize hissettirdiğimiz güven duygusu ve ortaya koyduğumuz işçilik takdir görmektedir. Sadece bizlerle çalışan müşterilerimiz değil çevre tarafından da tanınırlığımız bu sayede artmaktadır. Kuruluş anımızdan günümüze kadar gelişen bu serüvende hiç durmaksızın daha da ileriye gitmek temel prensibimiz olmaktadır.

1) Profesyonel Çalışan Kadrosu

Firmamız bünyesinde hizmet veren çalışanlarımızın tamamı işinin ehli kişilerdir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı eşya depolama sektöründe deneyimli alanında uzman kişilerdir. Ayrıca çalışma arkadaşlarımız eşya paketleme ve eşyaların evden eve nakliye süreçleri için ayrı ayrı eğitim almış kişilerdir.

2) Ücretsiz Eksper Hizmeti

Firmamız eşya depolama hizmetini firmamızdan alacak olan müşterilerimize talepte bulunmaları halinde ücretsiz eksper hizmeti de sunmaktadır. Ekip arkadaşlarımız depolama sürecinden önce eşyaların ne kadar alanda depolanabileceği, hangi ambalaj ürünlerinin kullanılmasının gerektiği ve ücretler hakkında bilgi vermektedir. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz eşyaların sayımı veya hangi depolama paketini seçmeleri gerektiği konularında fikir sahibi olmaktadır. Eksper hizmetlerimizin ücretinin tamamı firmamız tarafından karşılanmakta olup müşterilerimize tamamen ücretsizdir.

3) Mobilya Montaj ve Demontaj Hizmeti

Firmamız depolama alanlarımızda muhafaza edilecek mobilyaların montajı ve demontajı konularında da hizmet vermektedir. Ekip arkadaşlarımız depolarımıza taşınacak mobilya benzeri parçalara ayrılması gereken eşyaların parçalarına ayrılması hizmetini de sunmaktadır. Aynı zamanda eşyaların teslim edilmesi sürecinde de söz konusu mobilya ve eşyaların tekrar montaj hizmeti de ekip arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.

4) Sigortalı Hizmet

Firmamızın siz değerli müşterilerine verdiği hizmetlerinin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Depolama sürecinin hangi safhasında olursa olsun eşyaların zarar görmesi durumunda müşterilerimizin zararları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca depolama alanlarımızın tamamı yangın, sel vb. doğal afetlere karşı sigortalıdır. Eşyalarınızın doğal afetlerden zarar görmesi durumunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Kartal Ev Eşyası Depolama

Kartal ev eşyası depolama şirketi olarak depolama alanlarımız için gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Depolama alanlarımızın tamamı düzenli olarak temizlenmekte olup belirli aralıklarla ilaçlanmaktadır.

Kartal Eşya Depolama Ücreti
Kartal Eşya Depolama – Kaplumbox Kutuları

Firmamız kaliteli hizmet parolası ile birlikte uygun fiyatlarla hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Şirket olarak depolama hizmetlerimizin fiyatlarını belirlerken ulaşılabilir fiyatlar belirlemektedir. Firmamız müşterilerimizin firmamıza olan taleplerini geri çevirmemek adına uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Müşterilerimiz firmamızın Kartal ev eşyası depolama fiyatları hakkında firmamıza sorular yöneltmektedir. Fiyatlarımız belirli faktörler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Kartal kiralık eşya depolama fiyatları eşyaların sayısı ve büyüklüğüne göre ve eşyaların depolama alanlarımızda kaplayacağı alana göre belirlenmektedir. Ayrıca depolama hizmetinin verildiği bölgedeki fiyatlar da depolama fiyatlarımızda etkili olmaktadır. Firmamız fiyat konusunda anlaşma sağladığı müşterileri ile sözleşme imzalayarak depolama sürecinde sıkıntı oluşmasının önüne geçmektedir.

Kartal ev eşyası depolama fiyatları sadece bölgeden bölgeye değil firmadan firmaya da değişiklik göstermektedir. Bunun en önemli sebebi firmaların sundukları hizmetler ve imkanlar doğrultusunda fiyatlar belirlemesidir. Firmamız fiyatları belirlerken her iki tarafında memnun kalmasını ve çalışanlarımızın emeğinin karşılığını almalarını amaçlamaktadır.

Ev eşyası depolama konusunda depolarımız sürekli dezenfekte edilmektedir. Firmamız çalışmalarının tamamında müşterilerinin memnuniyetini ve marka değerinin daha da yükselmesini amaçlamaktadır.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Kartal Eşya Depolama ÜcretleriAylık
Kartal’da 1 +1 Eşya Depo Fiyatı250 ₺
Kartal’da 2 +1 Eşya Depo Fiyatı350 ₺
Kartal’da 3 +1 Eşya Depo Fiyatı450 ₺
Kartal Eşya Depolama Ücretleri

Kartal Eşya Depolama Hakkında Sorular

Kartal eşya depolama ücretlerini nasıl ödeyebilirim?

Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz depolama ücretlerini nakit ya da EFT/Havale ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık olarak toplu bir şekilde ödeyebilirsiniz. Depolama hizmeti ücretiniz peşin ödeyen müşterilerimiz indirimlerimizden faydalanmaktadır.

Depolanmasını istediğim ürünleri kendim mi getirmem gerekiyor?

Depolama alanlarımızda depolanacak eşyalarınızı firmamız adresinizden teslim almaktadır. Eşyalarınız depolarımıza taşınmadan önce ekip arkadaşlarımız tarafından zarar görmemeleri için paketlenmektedir. Eşyaların taşınması işlemini nakliye araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Kartal depolama alanlarınızı ziyaret edebilir miyim?

Elbette ziyaret edebilirsiniz. Firmamız bünyesindeki depolama alanlarımızın tamamını 7/24 ziyaret ederek eşyalarınızın hangi şartlarda muhafaza edildiğini bizzat görebilirsiniz.

Kartal eşya depolama hizmetinde araç seçimini nasıl yapmaktasınız?

Taşımacılık için belirlenecek olan araç taşınacak olan mesken ve eşyaya göre değişmekle beraber müşterimizin isteklerini de dikkate alarak araç seçimi belirlenir. Seçilen araç ile taşıma işlemi en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Kartal’da kiralık depo hizmetimizde eşyalarınızın rahat taşınması için en ideal aracı seçmekteyiz.

Kartal depolama hizmetinizde herhangi bir hasar oluşması durumunda ne yapmaktasınız?

Taşıma esnasında oluşacak herhangi bir sorunda öncelikle sigorta tutulan eşyanın raporuna bakılır. Raporda eşyada oluşan taşıma esnasında gerçekleştiği anlaşılırsa firmamız tarafından oluşan hasarın maliyeti karşılanır. Güvenli depo ihtiyacı için eşyalarınızı sigortalamaktayız.