Kadıköy nakliyat hizmetleri sunan firmalar arasında sıkı bir rekabet bulunmaktadır. Sektörde hizmet sunan firmalar içerisinde doğru firmayı bulmak kolay değildir. Sektörde çok sayıda firma olduğu için doğru firmayı bulmak adına firma referanslarına dikkat edilmelidir. Sağlam ve güçlü referanslara sahip olan firmalar, nakliye hizmetlerinde tercih edilmelidir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliye olarak taşımacılık alanında en iyi hizmet veren firmalardanız. Müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ve alanında uzman ekiple çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kadıköy’de ev eşyalarınızın taşımasını her zaman titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Profesyonel ekibimizle yıllarca her bütçeye uygun evden eve nakliye ile hizmet vermekteyiz. 

Nakliye şirketleri arasında seçim yapmanız gerekirse işini profesyonel olarak yapan firmayı tercih etmelisiniz. İnsanlar hayatlarını şekillendirirken bazen geçici bazense köklü değişikliler yapmaktadırlar. Bazıları da şehrin gürültüsünden uzak bir yerde çocuklarını büyütmek isteyebilir. Kimileri üniversite eğitimi için başka şehirde yaşamak ya da iş yerine yakın bir yerde ikamet etmek isteyebilir.

Kadıköy nakliye sektörde çok sayıda firma bulunduğu için kaliteli hizmet sunabilen firmalar müşterilerin dikkatini çekmektedir. Hedeflerimiz arasında en üst düzey müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bulunuyor. Ev eşyalarınızı paketleme de temiz malzemeler kullanmaktayız. Bu alanda ödül alan bir firma olan özelliğini taşımaktayız.

Kadıköy ev taşıma hizmetlerine başlamadan önce hizmete ilişkin bir iş planı yapılmalıdır. İş planı, nakliye hizmetinin çerçevesini oluşturmada öncüdür. Kadıköy evden eve nakliyat alanında ambalajlama malzememiz yerli üretimden oluşur. Ev eşyalarınızın yerli üretim malzemeleriyle koruma altına alırız.

Kadıköy Nakliyat Firması

Kadıköy nakliye firması olarak ev eşyalarınızı sistemli bir şekilde taşımaktayız. Öncelikle salonunuzdan taşıma işlemine başlanır. Sonrasında diğer odaların taşıması gerçekleştirilir. Hizmete başlandığında, öncelikle büyük çaplı eşyaların de montajı yapılmaktadır. Bu hizmetler sırasında yapılan de montaj işlemleri, mobilyaların sökülerek taşınmaya uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.

Kadıköy Nakliyat Ücretleri
Kadıköy Nakliyat

Kadıköy eşya taşıma alanında en önemli iş büyük çaplı mobilyaların sökülmeden taşınması, taşıma sırasında eşyalar zarar görür. Bu nedenle de montaj işlemleri son derece önemli olmaktadır. De monte hizmetleri, işinin ehli personel tarafından yapılmalıdır. Mobilya parçaları da tek tek sarılmalıdır. Aksi durumda, mobilya parçalarının zarar görmesi imkan dâhilindedir.

Ev taşıma işlemine bir anda ihtiyaç durumuna gelebilirsiniz. Yenilikler ve değişiklikler nedeni ile taşınmak durumunda kalabiliyoruz. Bu durum elbette ki yoğun ve stresli zor zamanlar yaşatmaktadır. Stresi azaltmak ve insanların gönlü rahat bir şekilde taşınmasında yardımcı olacak firmalarıaraştırmak gerekir. Seçeceğiniz firmaların ambalajlama yapan bir firma olmalıdır.

Kadıköy ucuz nakliyat sunan bazı firmaların de montaj işlemleri için nakliye elemanlarını görevlendirdikleri görülmektedir. Bu doğru bir iş değildir. De monte sırasında yapılabilecek en ufak hata, eşyanın işlevselliğini kaybetmesine neden olacaktır. Korkmazoğlu Nakliye firmamız alanında işin ehli olan marangoz ustaları ile iş yapmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız ile nakliye konusunda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eksper hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri güvenini kaybetmemek adına, belirlenen tarih ve saatte hizmete başlamak önemlidir. Hizmete başlamadan önce iş güvenliği ilkelerine uygun olarak tedbirler alınmaktayız.

Kadıköy Nakliyat Hizmeti

Kadıköy nakliyat firması olarak ekspertiz hizmeti aldığınızda eşyalarınız taşınma öncesi detaylı bir şekilde incelenmektedir. Böylece taşınma süreci daha kolay ve sıkıntısız olmaktadır. Bu hizmet zorlu sürecin daha kolay ve profesyonelce olmasına yardımcı olmaktadır. Siz de taşınma işlemi esnasında stres yaşamak istemiyorsanız bizleri içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Hizmeti
Kadıköy Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi fiyat konusunda da her zaman müşterileri memnun etmekteyiz. Diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyatlara bu hizmeti vermekteyiz. Fiyat hesaplaması evlerinizin arasındaki mesafe ve ev eşyalarınızın yoğunluğu belirlemektedir.

Kadıköy nakliyat olarak tüm müşterilerimiz bizler için değerlidir ve müşterilerimizin bütçesi bizler için önem taşımaktadır. Bu sebeple hizmetimizde kaliteyi benimsediğimiz gibi ekonomikliği de benimsemekte; bu nedenle ekonomik fiyatlandırmalar yapmaktayız. Eğer siz de nakliye hizmetini ekonomik koşullar altında almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kadıköy nakliyat şirketleri arasında firmamız ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken adımlar da oldukça basittir. İnternet sitesi üzerinden ya da telefon numarası ile ulaşım sağlamak ilk aşamayı oluşturmaktadır. Uzman çalışanlarımız sizlerin talep ve isteklerini dinledikten sonra taşımacılık adına uygun gün ve saati belirlemektedir. Eşya durumuna göre ekiplerimiz ve araçlarımız olay yerine tam zamanında vararak işlemi bir an önce tamamlamak adına hizmete başlamaktadır.

Ev eşyalarınızı titiz bir şekilde uzman elemanlarımız tarafından paketlenmektedir. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ise yine aynı özen ile eşyalar özel araçlarımıza taşınmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında firmamız nakliye asansörleri kullanmaktadır. Asansörlerin kullanılması eşyaların güvenliği ve sürecin bitmesi açısından önemlidir.

1-Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Nakliye hizmetleri sırasında müşteriye her türlü güvence sunulmaktadır. Öncelikle, taşınacak eşyaların değer tespitinin yaptırılması gerekmektedir. Firmamız tarafından uzman incelemesi aracılığı ile eşyaların değer tespiti yapılmaktadır. Değer tespiti ve eşya kaydı ile taşınacak eşyaların envanteri de çıkarılmış olmaktadır.

2-Nakliyede Doğru Araç Seçimi

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde son teknoloji malzemeler kullanılmaktadır. Bununla birlikte firmamız tarafından işin hacmine uygun nakliye araçları tercih edilmektedir. Nakliyesi yapılacak eşyaların hacmine uygun olmayan nakliye araçları, taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir. Kamyonlarımız kapalı çelik kasalı ve içi mobilyalı döşemelidir.

3-Uygun Fiyat Garantisi

Nakliye hizmetleri sunan firmamız tarafından sektördeki en uygun nakliye fiyatları talep edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunan firmamız, her türlü nakliye hizmetleri için yanınızdadır. Eşya sayınız, evinizin bulunduğu konum ve kat evden eve nakliyat fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Kullanılan malzemeler ve marangozluk hizmetimiz de fiyatlarımıza dâhildir.

4-Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın yolda hasar almaması için özenle paketlenmesi yapılır. Aynı şekilde eşya sigortası ile eşyalarınızı korunma altına almaktayız. Eşyalarınızın yolda hasar görmemesi ve gideceği yere sorunsuz bir şekilde ulaşması bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle onları araçlarımıza en iyi şekilde yerleştirir ve sigortalamaktayız. Sözleşmemizde gerekli maddeleri belirtmekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasından kendimizi her daim pozitif bir şekilde ayırmaktayız. Kendimizi pozitif yönde ayırıyor olmamızın meyvelerini gelen memnuniyet yorumları ile taçlandırıyoruz. Hizmet anlayışımız gereğince vereceğimiz hizmetten memnun kalmanız ve hiçbir sorun yaşamadan ayrılmanız oldukça önemlidir.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Şirketleri
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve taşımacılık alanında eşyaların sadece bir ürün olduğunu düşünmüyor aksine onların anılarınızı yaşattığını düşünerek hareket ediyoruz. Bizler için sadece eşya olanların içlerinde daha önceden yaşanmışlıklarınız ve büyük anılarınız olabilir. Nakliyat sırasında eşyadan daha çok geçmişi ve anılarınızı taşıdığınızı düşünüyor ve gereken emniyeti gösteriyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları alanında sizlere en uygun seçeneği sunmaktayız. Eviniz ile yeni evinizin arasındaki mesafe ve evlerin bulunduğu katlar fiyatı belirleyen unsurlardır. Aynı şekilde evinizin oda sayısı ve eşya yoğunluğunuz da ücreti etkileyen bir diğer unsurdur. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bir şekilde görüştükten sonra taşıma için net fiyatı vermekteyiz.

Kadıköy şehir içi nakliye ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılan firmamız işinde oldukça profesyoneldir. Nakliye esnasında tüm personellerimiz işlerini titizlik ile yerine getirmektedir. Eşyaların zarar görme riski olmadan taşınması için asansör sistemi kullanılarak çalışılmaktadır. Özellikle koridoru ve merdiven bölümü dar olan binalarda eşyaların taşınması bir hayli zor olmaktadır.

Kadıköy nakliyat işlemi sona erdikten sonra ise yerleştirme ve monte etme işlemleri yine firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda yardımcı olmaları yeterli olacaktır.

Kadıköy Nakliyat Hakkında Sorular

Kadıköy nakliyat alanında çalışanlarınız nasıl eşya taşımaktadır?

Çalışanlarımız eşya taşıma konusunda oldukça tecrübeli ve eğitimlilerdir. Sektörde uzun zamanlar boyunca bulunuyor olmamızın en önemli meyvelerinden birisi de hangi eşyaya hangi muamelenin yapılabilir olduğunu bilmemizdendir.

Kadıköy nakliye şirketleri arasında neden fiyat dengesizliği bulunmaktadır? 

Piyasa da onlarca nakliyat firması bulunuyor. Bunlardan gerçekten uygun ve kaliteli olanını bulmak çok zordur. Ucuz fiyat veren kalitesiz çalışan korsan firmalar ile profesyonel hizmet veren kurumsal firmalar arasında fiyat farkının olması gayet normal bir durumdur.

Kadıköy nakliyat işleminde eşyaları nasıl ambalajlamaktasınız?

Nakliye hizmetimizde öncelikli olarak personellerimiz tarafından eşyalarınız çok dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmektedir. Bu paketlenme işlemi esnasında kaliteli malzemelerin kullanılmasına ayrıca dikkat edilmektedir. Kraftlı kalın patpatlar ve koliler eşya paketlemesinde kullanmaktayız. Evden eve nakliye hizmetinde temiz paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

Firmanın güvenilir ve kurumsal olduğunu nasıl anlarız?

Kadıköy evden eve nakliyat firması kurumsal bir firmamız olup internet sitesi üzerinden tespit edebilir veya evinize fiyat vermek için gelen yetkiliden sözleşmeyi göstermesini talep ederek kurumsal olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Kadıköy evden eve taşıma hizmetinde ücretler nasıl belirlenir?

Taşımacılık fiyatları belirlenirken elbette aldığınız hizmet bedeline göre fiyat belirlenir. Taşıma yapılacak mesafe, eşyanın miktarı, paketleme ya da montaj hizmeti alıp almama durumu, sigortalama gibi hizmetlere göre fiyat teklifi yapılmaktadır.

Firmada paketleme hizmetlerinde artı bir ücret talep edilir mi?

Kadıköy evden eve nakliyat firmamızda iki çeşit paketleme hizmeti verilmekte olup birincisinde ek bir ücret talep edilmeyen kaba ve ağır eşyaların paketlenmesidir. İkincisi ise kurulu eve gelip her türlü paketleme yapılan ek ücrete tabi olan seçenektir. Kadıköy nakliyat alanında sizlere titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Kadıköy Nakliyat Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Kadıköy Nakliyat

Kadıköy ilçesinde ikametgâh etmekteyim. Ev taşırken eşyaların paketlemesi ve taşınması içerisinden çocuklarım bulunduğundan çıkamadım. Bende bu alanda çalışan bir firma ile çalışmaya karar verdim ve bu firmaya denk geldim. Gerek çalışma prensipleri gerekse güler yüzlü olmalarıyla bizleri çok memnun etti.

⭐⭐⭐⭐⭐ Hatice YILDIRIM ( Ev Hanımı )

Özel sektörde çalışan birisi olarak benim için eşya taşımak büyük bir çileydi. Hafta sonu çalışmam gereken durumlar olduğundan oldukça yorgun düşüyordum. Eşyalarla uğraşmak neredeyse imkansızdı ta ki firma ile tanışana kadar. Beni hiç uğraştırmadan kısa sürede taşınma işlemimi sağladılar, çok teşekkür ediyorum.  

⭐⭐⭐⭐⭐ Mehmet ÇOBAN ( Kurye )

Evden eve nakliyat hizmeti aldım. Okullar açılmasına az bir zaman kala bu işte yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Kadıköy’ün o dar sokaklarına aldırış etmeden özellikle yardımcı oldunuz. Özellikle Ahmet Bey işiyle çok ilgilenen biri.

⭐⭐⭐⭐⭐ Aysel SÖNMEZ ( Öğrenci )

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın