İstanbul ofis taşıma hizmetini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. İstanbul nakliye firmaları arasında istanbul ofis taşımacılığı hizmeti sunan en profesyonel firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız.

İstanbul Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

Firmamız kurulduğu günden bugüne taşıma sektöründe her alanda sizler için pratik çözümlerle hizmet sunmaktadır. Özellikle istanbul ofis taşımacılığı konusunda şirketlerin ciddi hassasiyetlerinin olduğunun bilincindeyiz. Her taşıma işleminde gösterilmesi gereken özen ve dikkat ofislerin yer değiştirmesi söz konusu olduğunda birkaç kat daha arttırılmalıdır görüşündeyiz.
Bu kapsamda her taşınacak ofis için yetkilendireceğimiz personeli bu vasfa özel şekilde konumlandırarak sıfır hata ile işimizi teslim etmekteyiz. İstanbul bölgesinin en iyi ofis taşıma şirketleri arasında yer alan firmamız, özellikle kurumsal firmalar ile yapmış çalışmalarda hizmet farkını göstermiştir. İstanbul Ofis taşımacılığı konusunda güçlü referanslarımız ile sizler için sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktayız. Peki İstanbul bölgesinde en iyi ofis taşıma şirketleri arasında il sıralarda yer almayı hangi özelliklerimize borçluyuz:

  • Ofis Taşıma Süreçleri ile Planlı Taşımacılık
  • Ofis Taşıma Kolileme Hizmeti ile Güvenli Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma Süreci

Ofis taşıma süreçleri tamamen nakliye şirketinin koordineli çalışması ile başarıya ulaşabilir. Bu süreçte iyi bir planlama gereklidir. Ofis taşıma şirketi bu noktada gerek araç filosu gerek taşıma işlemini yapacak personeli ile A’dan Z’ye hazır olmak durumundadır. İstanbul Ofis taşımacılığı için verilen ya da anlaşma yapılan süre ya da tarih oldukça önemlidir. Nihayetinde eşyası taşınacak alan bir işyeri ve çalışma düzeni asla bozulmayacak, işler aksamayacak şekilde taşınması sağlanmak durumundadır. Bu kapsamda Firmamız, iş ortaklarımızın işe devam sürecini aksatmadan planlı bir taşıma süreci gerçekleştirmektedir.

Ofis taşıma hizmetleri için önceliğimiz kapsamlı bir iş sözleşmesidir. İstanbul Ofis mobilyası taşıma işlemi, bu eşyaların paketleme süreci, taşıma süreci, ihtiyaca uygun araçların temini, taşınma tarihi ve süresi ayrıntılı şekilde belirtilir. Bu sözleşme içerisinde ayrıntılı şekilde sunacağımız hizmetler karşılığında talep edilen ücret de açıkça belirtilecektir. Burada amacımız iş ortaklarımız ile güven çerçevesinde başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştirmektir. Diğer yanda başarımıza sebep diğer husus ofislerinizde yer alan eşyaların kolilemesidir.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul Ofis taşıma fiyatları belirlenmesinde ofisteki malzemeler belirlemektedir. Ofisinizin kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı hangi semtten hangi semte gideceği de fiyatı etkilemektedir. Genelde 500 ₺ den fiyatlar başlamaktadır. Normal tek kişilik bir odanın fiyatı budur. Kitaplar için koli malzemesi gerekmektedir. Eşya kolileme işlemi aslında taşınma konusunda temel faktördür. Taşınmadaki başarı öncesi ve sonrası için tam not alma ile mümkündür. Şirketimiz, taşınma işlemi başında öncelikle iyi bir planlama sürecine girmektedir. Bu süreçte eşyaların hangi düzende, hangi sınıflandırma ile taşınacağı kararlaştırılır.

Taşınma planında öncelik taşınma sonrasında eşyaların rahat şekilde yerleştirilmesidir. Bu sebeple ofis eşyalarının kolilemesi aşamasında öncelikle sınıflandırma yapmaktayız. Burada amacımız, her kullanım alanını kendi içerisinde bir sıralamaya alarak düzenli şekilde taşınma sağlamaktır. İş ortaklarımızın sadece taşınma öncesi değil taşınma sonrasında da yerleşme sürecine sahip olması yine sunduğumuz hizmetin kalitesi ile orantılı olacaktır. En iyi ofis taşıma şirketi olarak bilinen firmamız kolileme aşamasında oldukça başarılı bir çalışma ortaya çıkarmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma’da Fiyatlandırma Nasıl Olur?

Ofis eşyası taşıma fiyatları, birçok etkene göre belirlenmektedir. Ofis ya da işyeri büyüklüğü sebebi ile taşınacak eşyaların da miktarı ona göre değişecektir. Ofis taşıma hizmetleri kapsamında belirlenen fiyat aralığı da işte bu eşya miktarına göre değişmektedir. Ofis taşıma ücretleri belirlenmeden önce profesyonel ekspertizlerimiz işyerini ziyaret ederek ücretsiz keşif yapmaktadırlar. Bu keşif ile beraber iş yerinin taşınma sırasında ihtiyacı olacak araç sayısı, araç büyüklüğü, taşınma süresi gibi kriterler belirlenir. Ofis büyüklüğüne göre yapılacak paketleme işleminin kapsamı da oldukça önemlidir.

Ofis çeşidi; kurumsal bütün şirketlere, üniversitelere, hastanelere, özel sektörde hizmet sunan büyük küçük bütün şirketlere göre belirlenebilir. Bu sebeple taşınma öncesinde ofisin mutlaka ziyaret edilip keşif yapılması gereklidir. Profesyonel ofis taşımacılık yapan her firma bu konuda hassasiyet gösterecektir. Piyasada yer alan ve size fiyat veren nakliye firmaları için karar vermeden önce bu hususlara dikkat etmenizde fayda olacaktır. İstanbul evden eve nakliyat firmaları konusunu iyice araştırmanız gerekmektedir.

İstanbul İşyeri Taşıma

İstanbul İşyeri taşıma firmaları arasında kurumsal bir taşımacılık sunmaktayız. Evden eve nakliyat, ofis mobilyalarının ve bütün ekipmanların tertip ve düzen içerisinde toplanması ile taşınma işlemini başlatacaktır. Ofisin büyüklüğüne göre değişecek taşıma ücreti, müşteriye anlaşma öncesinde yazılı sözleşme ile belirtilmektedir. Bu sözleşme içerisinde ödenecek tutara karşılık sunulacak hizmetlerin kapsamı açıkça yer alacaktır. Şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti için taşıma ücretleri ve bu ücretlere esas işlemleri belirtmek konusunda kesinlikle şeffaf bir çalışma yürütmektedir. Bunun için en önemli gerekçemiz kesinlikle müşterimizin bize güveninin tam olmasıdır. Ofisinizi taşımadan önce bizimle irtibata geçmeden karar vermeyiniz. 

İstanbul ofis taşıma firmaları aradığınızda çok firmayla karşı karşıya kalırsınız. İstanbul nüfusu kalabalık olduğundan, nakliyat firması yoğunluğunun da fazla olması oldukça normaldir. Karar vermek oldukça zor olabilir. Peki sizin nakliyat firmalarından beklentiniz ne? Ne kalitede bir hizmet almak istiyorsunuz? Bu soruların cevaplarını kendinize verdikten sonra ofis taşıma nakliye seçiminizi daha rahat yapabilirsiniz. Bu konuda eleme yapmanız oldukça önemlidir.

İstanbul İşyeri Taşıma’da Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

İstanbul Nakliyat konusunda profesyonel bir firma olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Evden eve nakliyat firmaları arasında bizi öne çıkaran birçok faktöre sahibiz. Bu faktörlerden en önemlisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmamız. Bu durum bizi şu an olduğumuz yere taşırken, yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermemiz için kendimizi geliştirmemize neden oldu. İstanbul Nakliyat alanındaki her konuda kendimizi üst sıralara taşıdık, geliştirdik.

Eşyalarınızı sökerken dahi gösterdiğimiz özen, işimizi ne kadar sevdiğimizin kanıtı. Siz nasıl bir çalışma stili istediğinize karar verin, gerisini bize bırakın. Hangi tarih de hangi saat de taşınmak istediğinize siz karar verin, biz çalışma planımızı çizerek eşyalarınızı en doğru ve en güvenli şekilde taşıyalım. Eğer ofis nakliyesi konusunda bizimle çalışmak isterseniz, ilgili telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Firmaları


İstanbul Nakliyat firmaları arayışında iseniz, bizimle çalışmak sizi de mutlu edecektir. Bu konuda kendimize olan güvenimiz yıllarca verdiğimiz hizmetlere, müşteri yorumlarına dayalıdır. Ayrıca sadece evden eve nakliyat konusunda değil, eşya depolama hizmeti konusunda da bize güvenebilirsiniz.