İstanbul evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana güvenle hizmet vermekteyiz. Daima müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibimiz ile öne çıkmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketleri
İstanbul Evden Eve Nakliyat – Salon

Evden eve nakliyat hizmetleri bir bütün olarak ele alındığında gerçekten planlı ve programlı bir çalışma düzeni gerektirir. Özellikle İstanbul gibi bir şehrin içerisinde planlı taşıma yapılması için işin aksaması ya da yanlışlarla karşılaşılması noktasında koruyucu olur. Bu nedenle bütün müşterilerimize profesyonel bir firma olarak tavsiyemiz firma hakkında bilgi almadan anlaşmaya gidilmemesidir.

İstanbul genelinde eşyaların evden çıkarılması dahi başlı başına sorun olabilmektedir. Binalarda yaşayan hane sahiplerinin herhangi bir gürültü ile rahatsız olmamak istememesi sonucu her taşınmak isteyen bu yönde önlem almalıdır. Bu konuda anlaşma sağlanan nakliye firması ve çalışanları kesinlikle gerekli sağ duyuya sahip olmalıdır. Eşya taşıyan kişilerin nezaketi zaten gergin olan bir şehirde oldukça meşakkatli bir işin başarılı şekilde tamamlanması için ilk adımdır.

İstanbul nakliye firmamızdan hizmet alabilmek için, öncelikle randevu alınması gerekecektir. Evinizin taşınacağı adres ile eşyaların yerleştirileceği yeni adresi bildirmeniz halinde tarih ve saat dilimi hakkında detay alabilmeniz mümkündür. İletişim kanalları üzerinden firmamız ile iletişim kurmanız halinde bilgilerinizi not edilerek her iki taraf içinde en uygun koşullar oluşturulabilecektir.

İstanbul güvenilir nakliyat firmaları arasında yer alan kuruluşumuzda geniş bir hizmet içeriği bulunmaktadır. Nakliye konusunda müşterilerimizin memnuniyetini karşılayabilmek adına 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul evden eve nakliye konusunda bir diğer husus İstanbul’un sokak ve cadde yapısının taşınma işi için oldukça zorlu olduğudur. Özellikle Avrupa yakası genelinde ciddi şekilde dar sokaklarda nakliye aracını park etmek taşınmayı bitirmek güçtür. Bu konuda anlaşma sağlanan firmanın taşınma konusunda en pratik ve hızlı çözümlerle işlemi halletmesi gereklidir.

İstanbul Nakliyat Fiyatları
İstanbul Nakliyat – Yatak Odası

Evden eve nakliye hizmeti veren firma eğer yeterli donanıma sahip değilse ne yazık ki tam gün sokağın trafiğe kapanmasına sebep olur. Bu durum İstanbul gibi bir şehirde çoğu zaman gerginliklerin de yaşanmasına neden olabilir. Korkmazoğlu Nakliyat özellikle asansörlü nakliye hizmeti ile sizler için en kaliteli ve hızlı taşınma işlemini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en iyi evden eve nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alan Korkmazoğlu Nakliyat müşterisine önce güven diyen bir firmadır. Bu kapsamda müşterimiz ile anlaştığımız konuyu yazılı bir sözleşme haline getirerek her türlü mağduriyetin de öne geçmekteyiz.

Evden eve nakliye hizmeti almak isteyen insanlar ortalama fiyatların altında verilen tekliflerle anlaşmayı kabul etmesi ne yazık ki olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Nakliye sektörüne olan güvenin de sarsılmasına neden olan bu durum özellikle bu sektörü insanları dolandırarak para kazanmak isteyenlerdir.

İstanbul nakliye olarak 1990 yılından bu yana güvenle hizmet veren köklü bir firma olarak bu gibi durumlara karşı önlem almaktayız. Bizle çalışsın çalışmasın müşterileri en iyi şekilde konu hakkında bilgilendirerek asla zarar görmeden işlerini tamamlamalarını sağlamaktayız.

Ev eşyalarınızı ambalajlı olarak taşımaktayız. Sigortalama yaparak hasara karşı güvene almaktayız.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul nakliyat hizmetinde en önemli detaylardan birisi asansörlü nakliyat hizmetidir. İstanbul şartlarında hızlı ve pratik nakliyat hizmeti için bu taşıma çok önemlidir. Hem taşınma hızı hem de eşyaların zararsız taşınması konusunda en başarılı yöntemdir. Üstelik taşınma sırasında nakliye personeli olarak da kalabalık bir kadro gerektirmeden taşınmanızı sağlar.

İstanbul ucuz nakliyat firmamızda asansör kullanımı ile eşyaların sağa sola çarparak zarar görmesini de engelleyebilecektir. Bunun yanı sıra bu yöntem sayesinde eşyalar daha kısa sürede, zahmetsizce taşınabilecektir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin tamamına şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti verilebilmektedir. En kısa sürede eşyaların yeni adrese ulaşması tarafımızca sağlanabilmektedir.

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile çalışmak her zaman için eşyanızın çok daha güvenle taşınması demektir. Kurumsal bir nakliye firması olarak taşınma sürecini planlayarak özellikle sözleşme konusunda müşterimizin içini rahatlatmaktayız. Anlaşma öncesinde sunacağımız hizmete dair verdiğimiz tüm bilgileri evden eve nakliyat sözleşmesi ile güvence altına alırız. Buna göre müşterimiz de diğer firmaların aksine firmamızın yapacağı işi şeffaf bir şekilde takip edebilir. Şeffaf çalışma sistemimiz ile sizler için kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatları konusunda teklif almak isteyen müşterilerimizin öncelikle alacakları hizmetleri detaylıca incelemesi gereklidir. Sorunlar ile karşılaşmamak için mutlaka evden eve nakliyat İstanbul fiyat listesi alarak firmaları kıyaslamalısınız.

İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatı
İstanbul Evden Eve Nakliyat – Araç İçi

İstanbul evden eve nakliyat yorumlar için ufak bir araştırma yapıldığında birçok hizmet sağlayıcı platformda müşterilerin nasıl mağduriyetler yaşadığını göreceksiniz. Bu durumun en temel sebeplerinden birisi bize göre anlaşma sağlanan firma hakkında yeterli bilgi almadan anlaşma sağlanmasıdır. Piyasanın çok altında verilen fiyat teklifleri işin ne yazık ki detayını kontrol etmeden anlaşma sağlanmasına sebep olur.

Müşteri ödediği ücrete karşılık aldığı hizmetin ne kadar eksik ve kalitesiz olduğunu ancak taşınma günü görür. Bu da taşınma sonrasında ya maddi hasar ya da manevi kayıp ve yıpranma payı şeklinde iz bırakır.

İstanbul evden eve taşımacılık sırasında dikkat ettiğimiz durumlar arasında çalışanlarımızın koordineli bir şekilde çalışması yer almaktadır. Kimi firmalar çok sayıda çalışanı ile sahada olsa da gerekli ekip ruhu oluşmadığı müddetçe kargaşa ve zaman kaybı ortaya çıkmaktadır. Ancak ekibimiz içerisinde yer alan çalışanlarımızın birbirini çok iyi tanıması ve tecrübesi titiz işler oluşturmamızı sağlamaktadır. Bizler en doğru işlemi yerine getirebilmek adına büyük özveri ile hareket etmekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları değişiklikler göstermektedir. Sektör içerisinde bu kadar dalgalanma olmasının sebepleri arasında kimi firmaların sadece kâr amacı güderek hareket etmesi yer almaktadır. Bununla kalmayarak firmalar arasında hizmet koşulları da fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Firmamız uygun fiyat politikası ile hareket etmeye devam etmektedir.

İstanbul Nakliyat Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliye firmaları arasında yer alan Korkmazoğlu Nakliyat, nakliye sektöründe çok çeşitli hizmetlerle çalışmasını sürdürmektedir. Nakliye hizmetleri birçok farklı amaç için talep edilebilmektedir. Ev, iş yeri, ofis gibi alanların eşyaların taşınması ya da muhafazası için nakliye hizmeti büyük önem taşır. İşte İstanbul genelinde profesyonel şekilde sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz:

1- Ev Eşyası Taşıma

İstanbul nakliye firması olarak ev eşyası taşıma hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız. Evden eve nakliye firmaları eşya paketleme konusunda genellikle özensiz davrandıkları için birçok sorun ortaya çıkar. Biz eşya taşıma işinde bilhassa paketleme işine büyük titizlikle yaklaşmaktayız. Bize göre eşyanın paketlenmesi işi nakliye işinde yüzde 40’ a varan başarı sağlar. Eşyanın korunması her şeyden önde gelir.

2- Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da evden eve nakliyat firması olarak hizmet veren firmamız aynı zamanda ofis taşıma işinde de aktif şekilde İstanbul ve çevresinde çalışmaktadır. Ofis taşımacılığı için özellikle paketleme konusundaki titizliğimiz sayesinde oldukça fazla talep almaktayız.

3- İşyeri Taşımacılık

Evden eve nakliyat İstanbul Avrupa Yakası firmaları arasında ağırlıklı olarak işyeri taşıma işi ile de ilgilenen Korkmazoğlu özellikle asansörlü nakliyat hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

4- Eşya Depolama

İstanbul içi evden eve nakliyat hizmeti ile beraber başarılı şekilde sunduğumuz bir diğer hizmetimiz eşya depolama olarak bilinir. Nakliye sektöründe yılların verdiği tecrübe ve güvenle eşyalarınızı da istediğiniz sürece muhafaza etmekteyiz.

İstanbul Nakliyat Hizmeti Hakkında Sorular

İstanbul evden eve nakliyat firmasının güvenilirliği nasıl anlaşılır?

İstanbul evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan firmamız, irtibat kuran müşterilerin tamamını ücretsiz ekspertiz desteği sunabilmektedir. Evinizi ziyaret eden ekspertiz evinizin eşyasını ve koşullarını inceledikten sonra fiyat konusunda bilgilendirme sağlamaktadır.
Vermiş olduğu fiyat içeriğini kabul etmeniz halinde ise nakliye sözleşmesi yaparak kurumsal firma olduğunu belgeleyebilmektedir. Ayrıca kuruluşumuz sigortalı bir şekilde hizmet verebilmekte, tarafımız sebebiyle oluşabilecek tüm maddi zararları karşılayabilmektedir. Bunun yanında var olan geri bildirimlerimiz verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda sizlere referans olabilecektir.

İstanbul Nakliyat Firmanızda Verilen Hizmet İçerikleri Nelerdir?

İstanbul nakliyat firmamızda aradığınız tüm hizmet içeriklerinin var olduğunu söyleyebilmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmamız eşyaların demontesi, paketlenmesi, taşınması, araca yüklenmesi, yeni eve taşınması ve montajının yapılması gibi hizmetler verebilecektir. Bunun yanı sıra müşterilerimizin gereksinim duyması halinde marangozluk hizmeti verebilecek profesyonel çalışanlarımızda bulunmaktadır.

İstanbul Nakliye Hizmetinde İstenilen Gün ve Saatte Randevu Oluşturulabilir Mi?

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamızdan randevu alabilmek için iletişim kanalları üzerinden irtibat kurulmalıdır. Nakliye hizmetinden istenilen gün ve saatte yararlanılabilmesi için, belirtilen tarihlerde firmamızın müsaitlik durumu incelenmelidir. İstenilen gün ve saatte firmamızın dolu olması halinde ise, her iki tarafın müsait olduğu bir zaman diliminde anlaşma sağlanabilecektir. Evden eve nakliye alanında sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alan Müşterilerimiz

İstanbul Nakliye Fiyatları
İstanbul Evden Eve Nakliyat – Mutfak

İstanbul evden eve nakliyat şirketi konusunda oğlum çok titizleniyordu. Bir önceki taşımada dolabımız kırılmıştı. Ama sizin firmanız en başta sözleşme yapmış ailecek bu sözleşmenin verdiği gönül rahatlığı ile taşındık. Çok memnun kaldık, elinize sağlık.

⭐⭐⭐⭐⭐ Hatice ELMAS ( Ev Hanımı )

İstanbul evden eve nakliyat tavsiye firmalara bakarken sizin firmanız hakkında yazılanları okudum. Aslında internette yazılanlara pek inanmam ama profil olarak güven verdiniz. İyi ki de evimi siz taşımızsınız. Emeğiniz için çok teşekkürler.

⭐⭐⭐⭐⭐ Bahadır OK ( Esnaf )

Birkaç koli eşyamı annemin evine göndermek istedim. Hangi firmayı aradıysam 2 koli için araç mı gönderilir denildi. Parça eşya taşıma konusunda hizmet verdiğinizi görünce hemen irtibata geçtim. Hemen sonraki gün koli annemin evine ulaştı. Bundan sonra sizinle daha çok çalışmalarımız olacak, iyi çalışmalar.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ayşe TEKİN ( Satış Danışmanı )