İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti sunan ve siz değerli müşterilerimizin fazla eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız. Sektördeki firmalar gibi evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra depolama hizmeti de gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları
İstanbul Eşya Depolama – Koltuk

İstanbul ev eşyası depolama hizmeti her ne kadar kolay bir taşıma gibi gözükse de işin arka planında yapılması gereken çok büyük faktörler vardır. Özellikle evden eve taşımacılıkta her ne kadar profesyonel elamanlara sahipsek depolama hizmeti için elemanlarımızı özenle alanında uzman olmasına dikkat etmekteyiz. Firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

İstanbul eşya depolama firması olarak müşterilerimizin eşyalarını bulunduğu bölgeye ikamet olarak en yakın depolama alanına taşınarak özenle saklanması sağlanır. Müşterilerimizin bizlere ulaşarak depolama hizmetimizden faydalanmak istediklerini belirtmeleri üzerine harekete geçmekteyiz.  Meskendeki eşyaların götürüleceği depomuz hijyene önem veren firma olarak sizlerin eşyaları gelmeden önce özenle dezenfekte edilerek sizlere hazırlanmaktadır. Bu sizler için alınan önlemlerden sadece bir tanesidir. Eşyalarınızın alınacağı yere ulaştırılan uzman ekipler ve uygun olan araçlar sizlere ulaştırılır.

Firmaların eşya depolamahizmetini kaliteli bir şekilde yerine getirip getirmemesi müşteriyi doğrudan etkileyen bir durumdur. Diyelim ki işini kaliteli yapmayan bir firmayla anlaştınız. Bu durumda özenle depolanacağını düşündüğünüz eşyalarınız hasar görebilir. Eşyaların depolanacağı yerin rutubetsiz ve eşyalara zarar vermeyecek durumda olması gerekiyor. Yaptığı iş hakkında yeteri kaliteye ve bilgiye sahip olmayan bir firmanın bu bilgiyi görmezden gelme ihtimali çok yüksektir.

İstanbul eşya depolama firmaları bu hizmeti yerine getirmeden önce yazılı bir belge olarak sağlayacağı imkânları ve olası bir hasar sonucunda haklarınızı belirtmelidir. Eğer eşyalarınız hasar görürse belgede yazanlara göre işlem yapabilirsiniz. Kaliteli bir firmayla anlaşmadığınız zaman bu konuda da sorun yaşarsınız.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Firması

İstanbul eşya deposu hizmeti fiyatlarımız sizlerin depolanmasını istediğiniz eşyaların sayısına, kapladığı alana ve depolama süresine göre değişmektedir. Sizlere en uygun fiyatları sunma garantisini vermekteyiz. Alanında uzman ekipler tarafından müşteri memnuniyeti için çabaladığımız bu sektörde sizlerin olumlu görüşleri bizlere mutluluk vermektedir.

İstanbul’da sizlere 1990’dan beri hizmet verdiğimiz bu sektörde sizlerin tercihi olmaktan her zaman gurur duyarak tercihinizin karşılığını boş bırakmamak adına gelişen teknolojiye ayak uydurarak sürekli kendimizi güncelleştiriyoruz. Sizlere evden eve nakliyatta sunduğumuz memnuniyeti depolama alanında sizlere göstermekten gurur duyuyoruz.

Ekibimiz eşyalarınızın özenle taşınması için koruyucu eşyalar ile kapatılarak hem taşımada hem de depolamada eşyalarınızın zarar görmesi engellenir. Koruyucu ile kaplanan eşyalarınız uzman ekipler tarafından araçlara yüklenerek depolama yapılacak alana götürülür. Depolama alanına ulaşan eşyalarınız özenle ve titizlikle depomuza taşınır. Depoda en güvenli şekilde yerleştirilen eşyalar tamamen koruma altındadır.

İstanbul ev depolama hizmeti sıradan bir iş gibi görünmekle beraber aslında firmalar olarak bizim için hem meşakkatli hem de sizlerin memnuniyetini görmenin işleri hafifleten bir sektördür. Firma olarak sizlere depolama konusunda yılların verdiği tecrübeleri bu alanda da sizlere sergileyerek en iyi şekilde depolama hizmetini sizlere sunmaktır.

İstanbul ev eşyası deposu alanında firma olarak sizlere en iyi hizmet için alanında tecrübeli uzman kadromuz ile bu alanda faaliyet göstermiş çalışanları bünyemizde barındırmaktayız. Firma olarak son derece her aşamada dikkatli olduğumuz için depolama hizmetinde sizlerin memnuniyeti bizler için çok değerlidir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Yerlerimiz

Sizlerin bizlere güvenerek teslim ettiğiniz eşyaları sizler için en iyi ortamlarda saklayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Depolama alanlarında tüm güvenlik ve eşyalarınıza zarar verilebileceği düşünülen her şeye karşı önlemler alınarak saklanmaktadır. Depolamada sunulan hizmetler şunlardır;

 • Rutubet oluşmasına imkân tanımayan özel depolama alanları
 • Haşere ve böceklere karşı olarak düzenli olarak ilaçlanan
 • Haftanın her günü ve her saati izlenen ortamlar
 • Eşyalarınızın uzun dönemde mikrop ve bakteri oluşturmayacak yerlerde

depolanmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatlandırması

İstanbul’da depolama hizmetinin fiyatlandırması bazı maddelere bağlıdır.

 • Ürün sayısı
 • Depolama alanı
 • Depolama süresi

Bu maddelere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırma konusunda her zaman müşterilerimize olanak sağlamakla beraber sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz.

İstanbul Eşya Deposu Hizmetimiz

İstanbul’da ev eşyası depolama hizmetini sizlere titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamızın depolama alanları kişiye özel bölmeli odalardan oluşmaktadır. İstanbul eşya depolama alanında güvenli depo ihtiyacınıza çözüm üretmekteyiz.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri
İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

1) Hizmet Bilgilendirmesi

İstanbul’da ev depolama ihtiyacı duyan müşterimizin bizlere telefon, mail vb. yollarla ulaşması ile depolama hakkında bilgi almak istemesidir. Bizler görüşmelerde öncelikle depolanacak eşyanın sayısı ve cinsini öğrenerek o anda alan hesaplaması yapmaktayız. Bu sırada müşteriye depolama hizmetinden ne kadar süre yararlanmak istediği sorulmaktadır. Anlaşma sağlanması halinde eşyaların alım günü ve saati müşteriden istenerek bilgilendirme sonlanmaktadır.

İstanbul eşya depolama alanında güvenilir bir şekilde hizmet vermek için ön çalışma yapılması gerekmektedir. Firmamız sizlere İstanbul eşya depolama alanında ücretsiz eksper yollayıp detayları iletmektedir.

2) Depolama Sözleşmesi

Müşteri tarafından belirlenen zamanda eşyaların alımı yapılacağı meskene ulaşan uzman ekiplerimiz tarafından depolanacak eşyalar özenle incelenerek sizlerin kontrolünde sözleşme hazırlanmaktadır. Depolanacak eşyaların durumu, cinsi ve sayısı not alınarak sözleşmede belirtilir.

Depolama sözleşmesi sizlerden alınan eşyalarının tam listesinin tutularak bu listenin sözleşme halinde sizlere sunularak sizden alınan eşyaların teyidini amaçlamaktadır. Sözleşme nüshalarından biri sizlere teslim edilir.

3) Eşyaların Paketlenmesi

Sözleşme yapılmasının ardından uzman ekipler tarafından hizmetten faydalanacak eşyalar özenle paketlenmektedir. Sizlerin istekleri ile monte halde olan eşyalar profesyonel hizmet ile sökülerek özenle paketlenir. Oturma grubu vb. eşyalar özel havalı plastik malzemeler ile sarılarak darbelere ve çizilmelere karşılık koruma altına alınmış olmaktadır. Beyaz eşya grubu ise özel köpükler ile sarılmaktadır.

4) Eşyaların Taşınması ve Depolanması

Özenle paketlenen eşyalar aynı özenle sizlerin eşyalarınıza göre ayarlanan araçlara yüklenerek araç içerinden yolda oluşacak sarsıntılara karşı özel ipler ile sabitlenmektedir. Eşyalar sizler için ayarlanan depolama alanına varılınca özenle indirilerek depoya yerleştirilmektedir. İstanbul depolama firması olarak eşyalarınızı depolarımızda özenle yerleştirmekteyiz.

5) Depolama Alanı Dezenfektan Durumu

Sizlerden önce zaten periyodik olarak temizlenen ve dezenfekte edilen alanlarımız sizlerin eşyaları gelmeden önce de özel olarak ilaçlanır. Mikroplara ve virüslere karşılık olarak antiseptik malzemeler ile arındırılmaktadır. Haşere ve böceklere karşılık ise belirli aralıklarda ilaçlamalar yapılmaktadır.

6) Depoda Güvenlik Durumu

Depolama süresi boyunca tüm depolama alanlarımız 7/24 olarak güvenlik sistemleri tarafından izlenmektedir. Bunların yanı sıra depolarımız uzman ekipler tarafından belirli aralıklarda kontrol edilmektedir. İstanbul kiralık depo hizmetinde güvenlik kameralarımız sürekli kayıt halindedir. İstanbul eşya depolama alanında güvenliği üst düzeye çıkartmaktayız.

7) Depolamada Sigorta Hizmetleri

Eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına ve depolama sürelerinde bile sigorta mevcuttur. Eşyalarınız paketleme veya taşınma sırasında yaşanacak her türlü sorunda firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Sizlerin her türlü mağduriyeti firmamız tarafından giderilmektedir. Depolama süresi boyunca her türlü koruma ve kontrole rağmen oluşacak olan zarar firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz tamamen müşterilerimizin güveni ve memnuniyetini sağlamak amacıyla yaptığımız hizmetlerdir.

8) Depolama Hizmetinin Bitişi ve Eşya Teslimi

Depolama süresi sonunda eşyalarınız geçen süreçte olan tüm özeni gösterilerek sizlerin getirilmesini istediğiniz konuma araçlara yüklenerek tekrardan adresinize teslim edilmektedir. Teslim edilirken sözleşme nüshasına bakarak ve tek tek inceleyerek eşyaların teslimi yapılmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firması Seçimi

Hangi sektör olursa olsun bir firmayı ayakta tutan ve daha çok kitleye ulaştıran temel faktör kesinlikle müşteri memnuniyetine verilen önemdir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma kaliteli hizmet sunmayı hedef hâline getirir. Çünkü en büyük prensibi müşterisinin memnuniyetini kazanmaktır. Aynı zamanda avantajlı hizmet imkânı sunarak müşterisini zor durumda bırakmaz.

İstanbul eşya deposu şirketleri
İstanbul Eşya Depolama – Yatak Odası

Biz de müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyetinin en iyi kanıtlarından birisinin sorulara verilen cevaplar olduğunu da unutmayın. Görüşme esnasında sorduğunuz sorulara net cevaplar vererek müşterilerle aramızda herhangi bir güvensizliğin oluşmasını engelliyoruz. Aynı zamanda avantajlı hizmet imkânı da sunduğumuzu bilmelisiniz.

İstanbul eşya depolama firması alanında araştırma yapılırken çoğunlukla profesyonel hizmetle kalite aynı görüldüğü için müşteriler kaliteye önem veriyor. Fakat bilinmesi gerekir ki ikisi birbirinden ayrılır. Kaliteli hizmet için gerekli olan şeyler bilgi ve gelişimdir. Bunu bulunduğu sektörde kendini geliştiren her firma yapabilir. Profesyonellikte gerekli olan şey ise deneyimdir.

Deneyim sahibi olmak için bir firmanın piyasada daha çok bulunması gerekir. Müşterilere nasıl davranması gerektiğini, piyasa değerlerindeki durumu ve işinize yarayacak birçok bilgi deneyimle edinilir. Profesyonel bir firmayla anlaştığınız zaman işinizi zorlaştıracak bir durumla karşılaşmazsınız. Profesyonel hizmet imkânından faydalanmak için bizim İstanbul eşya depolama firmamızla iletişime geçebilir, konuyla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Kaliteli bir firmayla çalışmak sizin için çok önemli bir şey olmalıdır. Eşyalarınızın zarar görmemesi firmanın kaliteye verdiği öneme bağlıdır. Eşyalar nakliye edilirken, depoda bekletilirken, taşınırken ve diğer hizmetler uygulanırken zarar görürse zor durumda kalabilirsiniz. Bundan dolayı bir firmanın kaliteli olup olmadığına çok dikkat etmelisiniz.

İstanbul’da Eşya Depolama Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul eşya depolama olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve depolanması hizmetlerini dikkatlice yerine getirmekteyiz. Özellikle günümüzde hijyenin öneminin artması ile birlikte bizde zaten var olan temizlik ve dezenfekten işlemlerini periyotlarını arttırdık. Sizlere daha sağlıklı ve güvenilir hizmet sunmak için depolama alanlarını her daim temiz tutmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini önemseyerek sizlerin memnuniyetini arttırmak için elimizden gelen her türlü hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul eşya depolama firmamız sektörde yer alan rakiplere oranla daha çok müşteri memnuniyetine odaklanmış ve bunun karşılığını da sektörde üst sıralarda yer alarak göstermiştir. Sahip olduğumuz imkanlar ve hizmetleri sizlere en iyi koşulda sunarak rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Depolama hizmeti eskiden günümüze talep hızla artmıştır. Bu taleplerin artmasının başlıca sebepleri vardır. Bu sebeplere değinecek olursak:

 • Fazla eşyaları depolama ve saklama ihtiyacı
 • Evlenecek çiftlerin ev eşyaları için saklama ihtiyacı
 • Ev yenileme ve tadilat sırasında eşyaların saklanması ihtiyacı
 • Ev taşıma ve il değişimlerinde ev eşyalarının depolanması ihtiyacı
 • Kısa süreliğine yurt dışı vb. programlardan dolayı eşya depolama ihtiyacı

gibi daha birçok nedenden dolayı bu hizmete ihtiyaç duyulmaktadır.

Eşya depolama hizmetinde fiyat – kalite bakımından daha fazla soru sormak istiyorsanız bizimle görüşerek de sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Karşılıklı güven oluşması sunacağımız hizmetin daha kaliteli olmasına olanak tanır. Bu sebeple aklınızda herhangi bir şüphenin yer almamasını istemekteyiz.

İstanbul Kiralık Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sorular

İstanbul eşya depolama hizmetinizde eşyaları sigortalıyor musunuz?

Müşterilerimizin bizlere teslim ettiği eşyaların korunması bizler tarafından yapılmaktadır. Ancak olası her duruma karşılık tüm depolamalar sigortalatılmaktadır. Oluşacak olan bir olumsuz durumda ürün değerleriniz sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

İstanbul ev depolama alanlarınız eşya deposu için uygun mudur?

Tüm saklanacak eşyalara göre önceden dizayn edilen depolama alanları sizlerin eşyalarınız tamamen özenle ve güvenle saklayacağınız bir ortam olmakla beraber her eşyanıza uygundur. Kişiye özel odalardan oluşmakta olan depolarımız ev eşyaları için tasarlanmıştır.

İstanbul ev eşyası depolama hizmetinde güvenliği nasıl sağlamaktasınız?

Müşterilerden alınan tüm eşyalar liste altına tutulmaktadır. Oluşacak olan tüm sorunlara karşın sigortalı güvencesindedir. Güvenlik kamerası ile sürekli gözlenen alanlar olmakla beraber sürekli kontroller ile tamamen güvenilir alanlardır.

İstanbul eşya depolama fiyatları neye göre belirlenmektedir?

İstanbul eşya depolama hizmeti, hizmeti veren firmaya, depolanacak eşyaların miktarına, depolanmasını istediğiniz süreye göre değişiklik göstermektedir. Tüm bu değişkenlerin hepsi fiyatlarda belirleyicidir. Bu bağlamda bakıldığında sabit bir fiyat tutturmak mümkün değildir. Ancak fiyatlar hizmetin verildiği kişilere değil yukarıda belirtilen kriterlere yani değişkenlere göre belirlenir.

İstanbul ev deposu alanında eşyaları konteynere mi yerleştiriyorsunuz?

Kiralık eşya depolama alanında İstanbul ilinde bu hizmeti veren bir firma olarak sizlere güvenli bir depo seçeneği sunuyoruz. Eşya depolama konteyner alanları İstanbul ilinde artık geçmişte kaldı. Kişiye özel odalar artık günümüzde bulunmaktadır. Firmamız eşya depolama alanında İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.