İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama

 

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ: KORKMAZOĞLU

İstanbul Eşya depolama hizmeti sunan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmuştur. İstanbul TEşya depolama konusunda hizmet almak isteyen her müşterimiz için güven önemlidir. Atmaya kıyamadıkları eşyaların muhafazası için güvenilir bir depo olması oldukça önemlidir. Bu eşyalar bazen bir oyuncak kolisi olabileceği gibi antika eşya da olabilir. İşyeriniz de arşiv için bir bölüm ayıracaksanız alan yetersizliği sebebi ile saklamanız gereken dosyalarınız da depolama için konu olabilir.

Tabi eşyaların her biri ayrı bir öneme sahip olacağı için korunacağı alanın da kaliteli olması şarttır. İstanbul Depolama hizmetlerinde en önemli husus, depoların fiziki koşullarıdır. Nemden ve rutubetten uzak alanlar her türlü koruma önleminin alınması depolama hizmetlerinin önemini ortaya koymaktadır. Bu kapsamda anlaşma yapılan depolama şirketinin bütün fiziki şartlarının bilinmesi referans çalışmalarının olması müşteri için güven verici olacaktır. İstanbul Eşya depolama hizmeti veren şirketimiz, İstanbul genelinde A kalite hizmet vermek üzere sektörde ismini en üst sıraya taşımıştır.

İstanbul’da Depolama Tesisleri: İstanbul Eşya Depolama


İstanbul eşya depolama ve istanbul nakliyat hizmetlerinde internet üzerinde ismini duyurarak kazanç sağlamaya çalışan firmaların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Yılların verdiği tecrübe ile özellikle dolandırıcılık olaylarına karşı istanbul nakliye sektörünün güven kaybettiğini izlemekteyiz. Müşterilerimiz için sunacağımız hizmet içerisinde depolama hizmetinin nasıl sağlandığı konusunda ve depolarımız ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme yapmaktayız. 7/24 güvenlik kameraları ile gözetlenen depolarımızda, özellikle sel ve yangın gibi durumlar karşısında eşyalarınızı sigortalamaktayız. Aynı zamanda depoların yüksekliği eşyaların asla su ile temas etmeyeceği şekilde planlanmıştır.

Her müşterimize özel depolar ile eşyaların birbirine karışması kesinlikle önlenmektedir. Müşterimize depo anahtarı teslim edilir ve anlaşma süresinde kendine ait alana eşya eklemesi de mümkündür. Bu sayede müşterilerimiz için ayrı ayrı yerlerde depolama zorluğunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Depoların istenilen büyüklükte ayarlanabilir olması ve ferah yapısı sayesinde istediğiniz kadar eşyanızı depolayabilmeniz mümkündür.  Şirketimiz her zaman sizler için en kaliteli çözümü oluşturmak adına hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul’da Ekonomik Eşya Depolama İmkanı 

Eşya depolama fiyatları konusunda fiyatta belirleyici birçok husus vardır. Bu hizmeti alacağınız firmanın profesyonelliğinden çalışma şekli ya da standartlarına kadar her şey fiyata etki eder. Aynı zamanda müşterinin depolama hizmeti almak istediği eşyasının miktarı da eşya depolama hizmet süresi yine fiyatı belirleyecektir. Eşya depolama konusunda profesyonel hizmet almak oldukça önemlidir.

Anlaşma yapmadan önce piyasada yer alan firmalardan öncelikle fiyat teklifi almanız oldukça önemlidir.  Bu fiyat tekliflerini doğru kıyas edebilmeniz için sunulan işlem kalemlerini mutlaka doğru şekilde hesaplamanız gerekmektedir. Aksi takdirde anlaşma yapıldıktan ya da hizmet bitiminde sizin için ekstra ödemelerin karşınıza çıkması muhtemeldir. Bu sebeple eşya depolama hizmeti veren şirketimiz, sizler için şeffaf fiyat teklifleri ile yapacağı çalışma ve depolama alanına dair açık bilgiler vermektedir. Amacımız eşya depolama fiyatları konusunda işimizin ayrıntısını en doğru şekilde yansıtarak alacağımız ödemenin standartlar altında ya da üstünde olmadığını göstermektir.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda sizin için fiyat teklifi sunacak şirketlerin hizmete dair soracağı sorular şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Depolama için komple ev eşyası mı depolanacak?
  • Eşya depolama için ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirlemek için ne kadar eşyanız depolanacak? Eşya adeti nedir?
  • Eşya deposunda eşyanızın depolama süresi ne olacak?
  • İşyerleri için arşiv alanı için depolama yapılacaksa ne kadar bir alana ihtiyacınız vardır?
  • İşyeri ekipman ya da araç-gereçleri için depolama yapacaksanız depolama periyotları ne kadar olacaktır?
  • Eşyanın teslim alınacağı adres neresidir?

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvende kalır. Eşya taşıma hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Her zaman kurumsal olarak çalışmaktayız. Depolarımızda müşterilerimizin eşyalarının karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Birçok oluşabilecek sorunları önceden önlemler alarak sorun oluşumunu minimum seviyeye indiriyoruz. Ayrıca müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak sürekli olarak bizimle çalışmasını sağlıyoruz. Firmamızda bulunan hizmetler birçok duruma göre farklılıklar göstermektedir. Ancak biz her durum için müşterilerimize kaliteli hizmet vaadi veriyoruz.  Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak gerçekten çok zor olabiliyor. Özellikle çok büyük bir evde yaşıyorsanız bu durum gerçekten insanı çileden çıkartabiliyor. Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızı bazen bir yerde depolamanız veya saklamanız gerekebiliyor. Taşınma işlemi sırasında eşyalarınızın evde güvenli olmayacağını düşündüğümüzde genelde ilk olarak eşyaları depolayabileceğimiz bir yer bakıyoruz. Bizleri tercih eden müşterilere en iyi şekilde depolama hizmeti sağlayarak uzun süre çalışmayı hedefliyoruz. Sunduğumuz uygun fiyatın yanında depolarımızda geniş güvenlik önlemi alıyoruz. 

Maliyeti Düşürüyoruz ve Müşteri Memnuniyeni Önemsiyoruz

Uygun fiyatın yanı sıra eşyalarınızı tüm güvenlik önlemleri alınarak titizlik içerisinde mekanınızdan alarak depolarımıza götürüyoruz. Depolarımızda da tüm güvenlik önlemleri içerisinde uzun sürecek depolama hizmetini yürütüyoruz. Özellikle büyükşehirlerde eşya depolamak oldukça güçtür. Bu nedenle eşya depolama ihtiyacı olanlar depolama hizmeti veren firmalara başvururlar. Depolama hizmeti veren firmaların artmış olması da rekabeti doğurmuştur. Bu rekabet ile birlikte fiyatlandırmalar geniş ölçüde değişiklik göstermektedir. Biz Korkmazoğlu eşya depolama firması olarak kalitemizden taviz vermeyerek çok uygun fiyatlara eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Amacımız müşterimizin bize güvenmesi ve eşyalarının güvenli ellerde olduğunu bilmesidir. İstanbul büyük bir şehir olduğu için çok fazla depolama firması bulunmaktadır. Firmaların çoğu daha yeni açılmışken birçoğu da uzun yıllar hizmet vermektedir. Ev eşyası depolama firması olarak müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Firma olarak vizyonumuz müşterilerimize kalite ve güveni sağlamaktır. Böylelikle müşterilerimiz değerli eşyalarını bizlere teslim ederek kaliteli depolama hizmetimizden faydalanmaktadır. Müşterilerimizin bize olan güvenini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Garantili & Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul Eşya depolama hizmetini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Biz evden eve nakliyat firması olarak geçici süreliğine eşyalarınızı depoluyor ve koruyoruz. Özellikle taşınma olayında eşyalarınızın bazılarını götürmeme gibi durumlar oluşabilir. Bu eşyaları bize getirerek depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Depolarımızda en üst seviyede güvenlik önlemi alınmıştır. Her müşterimiz için depolarımız mevcuttur. Eşyanın miktarına göre uygun depo seçilir ve depolama işlemi başlanır. Eğer depolama hizmetimizden memnun kaldığınızda tekrardan depolama sırasında ekleme yapılabilmektedir. Depolarımızın kapasitesi uygundur.

Depolarımız düzenli olarak temizlediği için ferah, rutubetsiz ve nemden uzaktır. Eşyalarınız bu gibi durumlardan asla zarar görmez. Eşyalarınız düzenli bir şekilde depolarımıza yerleştiriyoruz. Ayrıca depolama yapılmadan önce gerekli paketlemeleri gerçekleştirerek eşyalarınızın zarar görme riskini en aza indiriyoruz. Sizlere hizmetimizi sağlamadan önce gerekli bilgilendirmeyi sağlayıp avantajlarımızdan bahsediyoruz. Sunduğumuz fiyata nelerin dahil olduğu hakkında sizlere gerekli bilgileri vererek aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını mutluluk içinde depoluyor müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama’da Ucuz Fiyatlar

Eğer siz de eşyanızı depolamak istiyor ancak depolama yeriniz yoksa tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçiniz. Eşyalarınızı evinizde depolamaya son veriniz. Bunun yerine eşya depolamak en mantıklısı olacaktır. Eşya depolama hizmetimizden yararlandığınız takdirde bu maliyet daha az olacak kışın kullandığınız eşyaları diğer kış tekrar kullanabileceksiniz. Eşyalarınız sigortalama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın güvenliği en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Bu yüzden eşya depolama fiyatları değişiklik gösterir ancak biz bütün avantajları fiyata dahil ederek en uygun fiyatı sunuyoruz. Eşyalarınızın depolarımıza olan uzaklığı gibi birçok faktör bu fiyata dahil edilir. Uzman ekiplerimizin taşıma işlemleri de sunduğumuz uygun fiyata dahildir. Sadece depoya götürme işlemi değil tekrardan istediğiniz bölgeye eşyaları götürme işle mi de depolama hizmeti fiyatımıza dahildir. Bünyemizde bulunan eğitimli personelimiz ile sizlere depolama hizmeti bünyesinde en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Hizmetimizi gören müşterimiz bize güvenerek diğer depolama işlerinde de bizi tercih ediyor. Biz de müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız.