İkinci El Eşya Taşıma Hizmeti

İkinci el eşya taşıma hizmeti; mağaza ya da internet üzerinden alınanların istenilen yerden alınıp istenilen yere taşınması demektir. Bu hizmet kapsamında eşyalar kısa bir zaman diliminde taşınması yapılır. Özellikle büyük şehirlerde bireysel olarak eşya taşımak son derece zor bir işlemdir. Bu durumlarda ikinci el eşya taşıma hizmeti yapan firmalardan destek almak her zaman için kurtarıcıdır. Yapılacak tek şey, eşyanın nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceği ve saatin belirlenmesidir. Satın alınan ikinci el eşya artık istenilen adrestedir.

İkinci El Eşya Taşıma Hizmeti
İkinci El Eşya Nakliyat Hizmeti

İstanbul gibi büyük şehirlerde öğrencisinden memuruna kadar çok insan tiplemesi vardır. Özellikle öğrenci dünyasında okumak için gelindiğinde bir evin eşyalarını bir anda toparlayıp almak imkansızdır.

İkinci el alınan eşyalar özellikle bu grup için vazgeçilmezdir, değerlidir. İkinci el eşyalar tercih edilerek alışverişler yapılır; her şey güzel giderken bu boyutları büyük olan eşyaların bir de nakliyesi işi vardır. Özellikle araba yok ise bu taşıma çok daha imkânsız hale gelir. İşte bu imkansızlıklar hali ikinci el eşya taşımacılığı hizmetini doğurmuştur.

İkinci El Eşya Taşıma Fiyatları Nelerdir?

İkinci el eşya taşıma fiyatları; işlemin son derece hızlı ilerlemesine rağmen uygun fiyatlar çerçevesindedir. Fiyatlarla ilgili bilgiyi ilgili firma ile irtibata geçerek rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Korkmazoğlu Nakliyat firmamız da tecrübesi ve profesyonelliği ile bu hizmeti sunmaktadır.

Firmamız personelleri hem sigortalı hem de daimidirler. Güven vazgeçilmez noktamızdır. Bizden aldığınız nakliyat hizmetlerinin her dalından memnun kalacağınız değişmeyen bir sonuçtur. Bize emanet edilen her eşya; çizilmeden ya da kırılmadan teslim edilir. Nakliyede uygun araç seçimine, yükleme biçimine de ayrı değer veririz. Kalitede farkımız her zaman vardır ve bunu yaşayarak görebilirsiniz.

İkinci El Eşya Taşımacılığı Özellikleri

İkinci el eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı olarak da adlandırılıp ciddi bir özen isteyen işlemlerden biridir. Öylesine ki; ikinci el eşya taşıma, sıfır eşyalar gibi belirlenen yere profesyonel bir şekilde taşınması gerekliliğini ister. Biz ikinci el eşya taşımacılığında hızlı ve etkili çözümlerimizle yine yanınızdayız. İstediğiniz yerden teslimatı alarak istediğiniz yere saatinde teslim ediyoruz. Biz bunu yaparken siz ne yapıyorsunuz? Sadece bize bir telefon uzaklıkta olduğunuz için irtibata geçiyorsunuz.

İkinci el eşya nakliyesinde dikkat edilmesi gerekenler vardır. Her şeyden önce parça sayısı az olduğundan taşınma esnasında çok iyi biçimde başka eşyalar arasında korunması gereklidir. Burada taşıma işini yapan nakliye aracı ve eşyayı koruyan ambalajlama pastanın büyük kısmıdır. Günümüzde özellikle öğrenci kesiminin sıkça tercih ettiği ikinci el eşyaların taşımacılık kısmını bize emanet etmeniz halinde her şey güzel olacak diyebiliriz.

İkinci El Eşya Nakliye Avantajları  

  • Eşyaya uygun nakliye aracı olması
  • Bir seferde istenilen yere ulaştırılmasının sağlanması
  • Çok daha güvenli ve rahat bir şekilde taşınması
  • Eşyaların taşınması esnasında profesyonel ve güvenli paketleme içinde olması
  • Eşyaların sigortalanması ve beraberinde yaşanan güvence
  • İstenilen gün ve saatte teslimatın yapılması

İkinci el eşya taşıması eşyası ya da ofis eşyası olabilir. Satın alınan ikinci el eşyalar bulundukları yerden teslim alınır ve belirtilen lokasyona bırakılır. Çalışanlarımız bu konuda son derece eğitimli ve hızlıdır. Mesela ikinci el bir buzdolabı alındı; personelimiz hemen bu eşyayı koruyucu şekilde ambalajlar sonra nakliye aracına yerleştirip istenilen adrese nakleder.

İkinci el eşya taşımacılığı fiyatları da firmamızda en uygun fiyatlarla taşınmaktadır. Eşyanızın boyutu nazarında seçilmiş bir nakliye aracı, müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir ekip, hızlılık, kalite ve güven; hep birlikte yanınızdayız.

İkinci el eşya satın almak özellikle internet aracılığı ile çok fazla tercih edilir. Çünkü bu alımlar maliyet açısından çok daha ekonomiktir. Ayrıca çok da pratik bir yoldur. Kiralık bir ev tutan öğrenci için bu hizmet olmazsa olmaz bir durum sayılabilmektedir. Nakliye sektörüne ciddi bir yön veren hizmetlerden biri olan ikinci el eşya taşımacılığı son derece güvenli bir kapsam içerisindedir.

Nakliyenin her alanı tecrübe ve profesyonellik istediği gibi, ikinci el eşya taşımacılığı da aynı özeni ister. Zira yaşanacak herhangi bir hasar firma için haneye olumsuz yansıma demektir. İkinci el eşya ihtiyaçları genelde koltuk takımları, çamaşır makinası, buzdolabı gibi ağır ve büyük eşyalardır. Ve bunların nakliye dışında taşınması hem hasar görme riskini barındırır hem de son derece külfetli ve yorucudur.

İkinci el eşya taşımacılığı, en uygun fiyata ve en hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınır. Nakliye bizim için kalite ve güven değerlerinin bir bütünüdür. Kadromuz her zaman eğitimli, konusunda uzman, insan ilişkilerinde kuvvetli olup yıllar boyunca da bu şekilde devam etmiştir.

Son zamanlarda ikinci el eşya alımları oldukça yaygın hale geldiğinden beraberinde nakliye süreci yaşanmaktadır. İşte biz bu sürecin imzasını atmak üzere yardımcıyız. Profesyonel taşımacılığın hizmetinin nasıl verileceğini cevaplamak için yanınızdayız. Ev taşıma işleminde sizlere her daim yardımcı olmaktayız.