İçerenköy nakliyat şirketi olarak ev eşyalarınızın temiz bir şekilde taşınmasını yapmaktayız. Her zaman ev eşyalarını kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketleyip taşımaktayız. Dilerseniz bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Hizmet dünyasında İçerenköy nakliyeciler kategorisinde güven en önemli konudur. Korkmazoğlu Nakliyat, müşteri güvenini kazanan nadir firmalardan biridir. Özel taşıma yöntemlerinin yanı sıra söz verilen zamanda adrese teslimat gerçekleştiren işçilerimiz, kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul İçerenköy sakinleri için güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz. Paketlemeden taşımaya, yüklemeden yeni adreste eşyaların teslimatına kadar bütün kategorilerde ekibimiz işini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşya taşımada ve eşya yüklemede pratik yöntemleri kapınıza getiren firma elemanlarımız başarılı İçerenköy nakliye çözümleri sunmaktadır. Parça eşya taşıma ve parsiyel eşya taşıma gibi ekonomik çözümlerimiz de bulunuyor. Komple yük aracını size özel tahsis edebiliriz. Eşyanız az ise kamyonet araçlarımız vardır.

İçerenköy evden eve nakliyat alanında aynı güzergah üzerinde birden fazla müşterinin eşyalarını belli noktalara teslim ederek parsiyel taşıma çözümleri sunuyoruz. Bu yöntem de oldukça ekonomiktir ve aynı zamanda güvenilirdir. Bu sektörde sorun teşkil eden en önemli konu İçerenköy evden eve nakliye işlemi ve paketleme işlemidir. Özellikle ekiplerimiz evden eve nakliyat hizmetinde, evin girişini, balkonlarını ve pencerelerini incelemektedir. Ayrıca asansörlü yük aracı ile kapalı kasa aracın park edeceği boşluk da önemlidir. Bu araçlar için yeterli boşluk olmazsa, asansörlü araç kullanılamaz. Bu durumda iş gücü ile eşyalar indirilir. Ekspertiz adını verdiğimiz bu ilk aşama, sorunsuz bir şekilde eşyaların taşınabilmesi için son derece önemlidir. Nakliye hizmetimizin kalitesini doğrudan etkileyen ekspertiz hizmetinde sigortalama seçenekleri de bulunuyor. Paketleme yapılmadan istediğiniz eşyayı taşıma süresi boyunca sigortalayabilirsiniz. Sigorta şartları çerçevesinde eşyanız zarar görürse, bu durumda meydana gelen zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

İçerenköy Nakliye Firması

İçerenköy nakliye firması arayışındaysanız firmamız evden eve taşıma hizmetinizi karşılayacak statüdedir. Ev eşyalarını taşıyan personellerimiz alanlarında uzman ve eğitimlidirler. Eşyaları taşımada hassas ve dikkatli bir şekilde hareket etmekteler. Nakliye hizmetlerinde İstanbul için pratik çözüm üreten İçerenköy evden eve nakliyat firmaları, her zaman keşif hizmetiyle işe başlamaktadır. Keşif ekibi ilk önce taşınacak eşyanın miktarını belirliyor. Ardından risk analizi yapıyor ve en uygun yük aracını taşıma işlemi için belirliyor. Ayrıca evinizin pencere ve kapılarını, giriş bölümünü ve koridor bölümünü inceliyor. Yapılan inceleme sonunda, ev taşıma esnasında çıkabilecek bütün aksaklıkları rapor halinde kağıda not edilir. Ekspertiz elemanımız, kapı, koridor girişleri, asansörlü araçla yük aracının park edeceği boşluğun tespiti gibi konuları incelemektedir. Yapılan inceleme sonunda, asansörlü araca engel olabilecek ağaç ve elektrik teli gibi engeller de incelenmektedir. Dolaplar, mobilyalar ve kitaplıklar, marangoz hizmetiyle daha güvenli ve daha kolay bir şekilde taşınabilir. Marangoz hizmeti isterseniz bu isteğinizi sözleşmeye ekleyebilirsiniz.

Paketlemenin önemli olduğu İçerenköy evden eve hizmetinde, elemanlarımız eşyanızın özelliğine uygun malzemeleri kullanmaktadır. Cam, seramik, elektronik eşya, avize, antika eşyalar, TV ve benzeri hassas eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca bu eşyalar balonlu naylonlara sarılmaktadır. Poşetli naylonlar da bu kategoride elektronik eşyaların paketlenmesinde kullanılmaktadır. İşini meslek edinmiş tecrübeli elemanlardan oluşan servis ekibimiz, paketlemeyi bitirdikten sonra yüklemeye ağır eşyalardan başlamaktadır. Asansörlü aracımızın rayları üzerinde hareket eden kabinler, ağır eşyaların indirilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, kanepe ve halı gibi ağır eşyalar saniyeler içerisinde asansörlü araçlarla aşağı inmektedir. Kapalı kasa kamyonlarına ilk önce bu eşyalar indirilir. Bu eşyaların arası boş kalmayacak şekilde istiflenir. İstifleme işleminin ardından bu eşyaların üzerine kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilir. İçerenköy nakliyeci sektöründe her zaman müşterilerimizin isteklerini ve şikayetlerini dikkate almaktayız. Bizi tercih edenlere en iyi nakliye hizmetini sunmaktayız.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İçerenköy evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyatı sunmaktayız. Eşyalarınızın durumuna ve kat durumunuza göre fiyat değişmektedir.Parça taşıma, evden eve ve İçerenköy nakliyeci parsiyel taşıma gibi hizmet seçeneklerinin yanı sıra özel nakliye konusunda da bizi aramanız yeterlidir. Her sektör için İstanbul içi profesyonel nakliye çözümleri üretiyoruz. Gerektiğinde forklift veya vinç gibi araçlarla nakliye hizmeti gerçekleştirebiliriz. Yüklemede her zaman eşyanın güvenli olması temel prensibimizdir. Taşınacak eşyanın özelliklerini dikkate alarak eşyaları kolilere yerleştiren elemanlarımız, bu konuda uzmandır. Değerli mobilyalar, para kasaları, piyano türü özel eşyalar, cam eşyalar ve seramik eşyalar, mekanik özelliğine göre paketlenmektedir. Çizilme ihtimali olan eşyaları balonlu naylonlara sarıyoruz. Balonlu naylonlar hem çizilmeyi önlemektedir hem de dışarıdan gelen hasarlara karşı korumaktadır. İçi köpüklü olan özel koliler ise, cam, seramik ve elektronik eşyaların taşınmasında İstanbul evden eve nakliye firması olan Korkmazoğlu Nakliyat oldukça başarılıdır. Bu özel kutular iç kısımdaki köpük nedeniyle hassas eşyaların zarar görmesini engellemektedir.

İçerenköy nakliyat fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için firmamızı arayabilirsiniz. Mutfak kırılacak eşyalarınızı kolilere yerleştirmekteyiz. Ayrıca bu kutuların hasar emici özelliğe sahiptir. Düşme veya çarpma durumunda da bu kutular tam anlamıyla koruma sağlamaktadır. Ofis taşımacılığından kamu sektörüne özel taşıma hizmetine kadar bütün eşya taşıma işlemlerinde etkili yöntemleri kullanan ekibimiz, 7/24 çözüm üretmektedir. Şehirden şehre nakliye ve ofis taşımacılığı gibi konularda firma elemanlarımız hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Yükleme işlemlerinde ve eşya indirme işlemlerinde asansör kullanan ekibimiz, zamanında teslimat gerçekleştirmektedir. İçerenköy’de ofis nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile müşteri çemberimiz her geçen gün artmaktadır. Eşyalarınızın düzenli ve güvenli bir şekilde taşınması için firmamız profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Nakliyeci arayanlar için pratik çözüm seçenekleri sunan İçerenköy nakliyat, düzenli bir şekilde ev eşyalarınızı istediğiniz adrese taşımaktadır. Taşıma işleminde hızlı olan evden eve nakliyat İçerenköy ekibimiz, yeni adreste eşyaların düzenlenmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Ataşehir nakliyat hizmetimizi almak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz. https://korkmazoglunakliyat.com/atasehir-nakliyat/