Evden eve nakliyat alanında 1990 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Hakkımızda bölümünde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Korkmazoğlu evden eve nakliyat firması olarak uzman bir ekibe ve geniş araç filosuna sahibiz. İstanbul eşya taşımada ambalajlama ve sigortalama hizmetimiz vardır.

Misyonumuz

Evden eve nakliye alanında her zaman müşteri memnuniyetini esas almak.

Teknolojiye uyum sağlayarak evden eve nakliye hizmetini vermek.

Vizyonumuz

Evden eve taşımacılıkta alanında kurumsallığımızı devam ettirmek.

Ülkemize güvenilir ve kaliteli bir nakliyat firması olarak hizmet vermek.

Belgelerimiz

Vergi Levhası Hakkımızda
Vergi Levhası Belgesi
K 3 Yetki Belgesi Hakkımızda
Eşya Taşıma Yetki Belgesi

Çalışma Şeklimiz

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için evinizden alınacak eşyalarınızın paketleme işlemini firma olarak biz üstlenmekteyiz. Yapacağımız anlaşmada fiyat buna göre belirlenmektedir. Paketleme işlemi tarafımızca yapılmayan ürünlerin maddi hasarı kesinlikle firmamız sorumluluk alanına girmemektedir. Çalışma şeklimiz profesyoneldir. Evden eve nakliyat hizmeti esnasında bütün eşyalarınız için sigorta işlemi yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın maddi hasarı söz konusu olduğu takdirde kesinlikle zararınızı firmamız karşılayacaktır. Ancak paketleme işlemini bizim yapmadığımız eşyalar sigorta kapsamına alınmamaktadır.

Eşyalarınız evden çıkarılmadan önce tasnif edilir ve kırılacak eşyalar ile diğer eşyalarınız ayrı yerde paketlenecektir. Bu paketleme sırasında eşyanızın türüne uygun paketleme malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Paketleme işleminde uzun süreli saklama koşullarının daha sağlıklı yürütülmesi için piyasanın en sağlam ve kaliteli paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Depolarımız farklı büyüklüklerde olup, eşyanızın adedine göre uygun alanı seçmenizi sağlamaktayız. Her büyüklükte eşya depo ihtiyacınıza uygun alanlara sahip bir şirketiz.

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında kurumsal olarak çalışmaktayız. Hakkımızda bölümünden gösterilen belgeler gerçektir. İletişime geçip teyit ettirebilirsiniz. Şirketimiz büyük araç filosu, işinde profesyonel ekibi ve modern eşya depoları ile sizler için A kalite hizmet sunmaya devam edecektir. Rakiplerimizin aksine, biz şeffaf bir çalışma politikası ile müşterilerimizi baştan sona ayrıntılı şekilde bilgilendirerek işimizi tamamlamaktayız. “Bizim için kalite eşittir güven” anlayışı ile nakliye sektörünün lider firmalarından biri olduk.