Hakkımızda

Hakkımızda
Marka Tescil Belgesi

İstanbul’da 1990 yıldan itibaren hizmet veren Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız ev taşımacılığında sigortalı taşımacılık hizmetlerini kişilere sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuiyetine önem vermekteyiz.

Profesyonel nakliye hizmetleri işinde uzman kadromuzla bu hizmeti yapmaktayız. İyi bir planlama ve düzgün bir koordine ile çalışmalarımıza başlarız. Taşınma işlemi gerçekleştirilecek olan günde size uygun olan araç ve ekibimizle birlikte geliriz. Bundan sonra yapılacaklar;

 • Eşyaların kendine uygun olan ambalaj malzemeleri ile kaplanması,
 • Demonte olan mobilyaların sökülmesi ve kaplanması,
 • Beyaz eşyaların tesisatlarından çıkarılması ve hasarlardan korunmak için sarılması,
 • Duvar montajı yapılmış olan mobilya ve aksesuarların sökülerek emniyete alınması,
 • Koltuk, çekyat, sandalye gibi kumaştan yapılmış mobilyaların yırtılmalardan ve çizilmelerden korunmak için paketlenmesi,
 • Bütün eşyaların kamyona yüklenmek için hazır hale getirilmesi tarafımızca sağlanmaktadır.

Bütün bu hizmetler evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için de geçerlidir. Bütün eşyalarınız ayrı ambalaj malzemeleri ile kaplanarak gerekli güvenlik önlemleri alınarak kamyona yükleme yapılmaktadır.

Bir plan dahilinde yaptığımız çalışmalarımızda yolda karşılaşılacak olan olumsuz yol şartları, ani frenler ve hava durumu göz önünde bulundurulmaktadır. Dikkatli bir şekilde hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Hakkımızda detaylı bir şekilde bilgi verdik. Temiz evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Güvenilir nakliye firması olarak sizlere kaliteli ve özenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Evden ve nakliyat hizmetinin yanında eşya depolama ve ofis taşıma hizmetlerini de ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Belgelerimiz

Nakliye Hizmetimiz Hakkında

İşinde uzman ve profesyonel bir ekibe sahip evden eve taşımacılık hizmeti sunan firma seçiminde bulunmanız oldukça önemlidir. Neticede deneyim her zaman için önemlidir. Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız başarmış olduğu işlerle bilinen ve tercih edilen bir firma olarak bilinmektedir. Eşya taşıma oldukça hassasiyet ve dikkat isteyen bir iştir. Size verdiğimiz hizmetler;

1) Eşyalarınızın Paketlenmesi

En önemli konu eşyalarınızın düzgün ve kendisine uygun ambalajlarla paketlenmesidir. Bu onlara gelebilecek hasarı önlemektedir. Eşya paketleme konusunda firmamız her türlü ambalaj malzemesini yanında getirerek işe başlamaktadır. Kırılacak olanlar ayrı, koltuklar, mobilyalar ya da beyaz eşyalar ayrı malzemelerle kaplanarak bütün emniyet tedbirleri alınmaktadır.

2) Profesyonel Nakliye Ekibi

Çalışanlarımız işinde uzman ve yeterli deneyimlere sahip kişilerden oluşmaktadır. Kişi sayımız ekip çalışması için yeterlidir. Nakliye ekibi sizlerin eşya toplanmasından kamyona yerleştirmesine, yeni eve taşınmasından bütün eşyalarınızın kurulması ve yerleştirmesine kadar her türlü bilgi ve donanıma sahiptir.

3) Farklı Araç Filolarımız

Eşyalarınızın az ya da çok olması bizler için önemli değildir. Şehir içi ya da şehirler arası nakliye de fark etmemektedir. Her türlü taşımacılık hizmetini verebilecek farklı araç filoları bünyemizde bulunmaktadır.

4) Eşyalarınızın Yerleşimi

Taşınılan yeni yerde bütün eşyalar tarafımızca istenilen odalara yerleştirilir. Kurulması gereken demonte mobilyalar kurulur. Beyaz eşya kurulumları yapılır. Ambalaj malzemeleri toplanarak eviniz temiz bir şekilde teslim edilir. Eşya yerleşimi oldukça dikkat isteyen bir iştir.

5) Marangozluk Hizmetlerimiz

Nakliyat firmaları genellikle marangozluk hizmetini kişilere vermezler. Bu durumda insanlar da marangoz aramak zorunda kalırlar. Firmamızsizlere marangozluk hizmetini de sunarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

6) Nakliyat Sözleşmesi ve Sigorta

Nakliye firması olarak taşınmalarınızı en kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz. Güvenilir nakliye firmalarının zor bulunduğu günlerde, profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlerin eşyalarına herhangi bir zarar vermeden taşımacılık işlemlerinizi sorunsuz olarak yapmaktayız. Uzun zamandır sektörde hizmet veren güvenilir bir ekibe sahibiz.

Evden eve taşınma hizmetleri konusunda hiçbir detayı atlamıyor. Önemli olan müşteri memnuniyeti politikası ile işlemlerine devam ediyor. Bizi tercih etmeniz halinde birçok noktada avantaj sağlarsanız. Evden eve taşınma süreçleri insanlar için can sıkıcı hale gelebilir.  Fakat bunu eğlenceli hale getirmek de sizin elinizdedir. Doğru firma ile çalışmak bu noktada ön plana çıkar.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

 • Taşıma işlemlerinizde isteklerinizi esas almak
 • Yeniliklere ayak uydurarak nakliye hizmeti vermek
 • Evden eve taşımada profesyonelliğimizi devam ettirmek
 • Ülkemizde güvenli bir nakliye firması olarak hizmet vermek

Değerlerimiz

 • Bütün müşterilerimize eşit davranmak
 • Yeniliklere açık olmak
 • Takım ruhuna sahip bir ekiple çalışmak
 • Bütün insanlara karşı saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet vermek