Güvenilir Nakliye Firması Özellikleri Neler Olmalıdır?

Taşınma bir ihtiyaçtır, taşınma için bir nakliye firmasına ihtiyaç vardır bu noktada en iyi nakliye firması nasıl bulunur; asıl akla takılması gereken soru budur. Güvenilir nakliye firması her şeyden önce hizmetlere en faydalı şekilde cevap verebilecek kapasiteye sahip olmalıdır. Bu da sektörde deneyim demektir. Taşımanın nasıl gerçekleşmesinden, paketleme hizmetinin ayrıntılarına kadar her şey netleştirilmelidir.

Güvenilir Nakliye Firmaları
Güvenilir Nakliye Firması

Güvenilir nakliye firması demek kurumsal olması demektir. Güvenilirlik; eşyaların sorunsuz taşınması demektir. Güvenilir nakliyat firması sorumluluk sahibi olması demektir. Sorumluluğunu bilen bir firma bilgilerini müşterisine aktarmayı bilir, uygun olanı uygular ve beraberinde müşterisinin ihtiyaçları Güvenilirlik için gerekli olan düzeltmeleri de yapar.

Güvenilir nakliye firması sözleşme imzalar, bu işinde kurumsal olmanın inceliğinin göstergesidir. Sözleşme nakliye kapsamında garanti demektir. Güvenilir bir nakliye firmasının irtibat adresi ve telefonları, yeri hakkında her şey belirgin olmalıdır. Bir firmanın mutlaka internet sitesi olmalıdır.

Güvenilir Nakliye Firması İçin Gerekli Özellikler

Güvenilir bir nakliye firmasının kendi araçlarına ve taşımaya ait her türlü araç ve ekipmanlara sahip olması gereklidir. Bu işinin ehli olduğunun göstergesidir. Müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Memnun bir müşteri referans demektir. Her başarılı iş de müşteri portföyünün genişlemesi demektir.

Nakliye işi garantili ve güvenilir adımlarla gerçekleşmelidir. Güvenilir bir nakliye firması eşyaları aldığı gibi vermeyi hedefler ve üstlendiği sorumluluğu da sonuna kadar sürdürür. Nakliye işlerinde belki de en önem verilen başka bir detay işin maliyetidir. Maliyet ile ilgili kısım hemen belirlenen bir durum değildir. Çünkü nakliye fiyatları opsiyonlar çerçevesinde değişkenlik gösterir. Bu opsiyonlar arasında evin taşınacağı kat, asansörcülük payı, eşya sayısı, iki yer arasındaki uzaklık, çalışacak personel sayısı, ek ekipmanlar ile değişir.

Güvenilir Nakliye Firması İşi Ne Kadar Zamanda Bitirir?

Nakliye bir güç harcama ve beraberinde zaman işidir. Nakliye içeriği evden eve ya da kurumsal bünyede olursa olsun her şekilde zaman telaffuzu önem taşır.  Nakliye sektöründe zamanın en güzel kullanılması hali asansörlü taşımacılık ile mümkün olabilmektedir. Özellikle büyük eşyaların bu yöntemle taşınması sürecin hızlı ve bir o kadar da sorunsuz ilerlemesini sağlar.

Güvenilir nakliye firması seçimine kurumsal bir firma seçmeniz gerekiyor. Kurumsal şirketlerde müşteri istek ve şikayetlerde ön plandadır. Firmaların çoğunda uzman kadro yerine günlük işlerde çalışan yevmiye işçiler çalıştırmaktadırlar. Bu konuda sigortalı ekibe sahip bir firma ile eşya taşımalarınızı gerçekleştirmenizi önermekteyiz.

Nakliyeler sırasında genelde 3-4 kişi görevlendirilir. Ancak ekipmanlar işin içinde olacaksa insan gücüne çok fazla ihtiyaç duyulmaz. Bütün bu ayrıntılar nakliyenin başında belirleyici detaylar olduğundan Güvenilir bir nakliye firması planlamayı çok iyi yapar ve uygular. Nakliye demek işin başından sonuna kadar titizlikle bir çalışma demektir.Nakliye demek müşterisine profesyonelliğini, deneyimini, hizmetini en yüksek kalitede tutması demektir.

Güvenilir Nakliye Firması Korkmazoğlu Nakliyat

Firmamız sizler bu alanda kurumsal bir şekilde hizmet gerçekleştirmektedir. Bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Bizi arayarak telefon ile ulaşmak ilk adımdır. Ekibimiz sizi dinledikten sonra uygun zaman ve fiyatı belirler.  Araç sayısı eşya yoğunluğuna göre belirlenerek, belirtilen saatlerde ekibimiz olay yerine varmaktadır.

Güvenilir Nakliye Fiyatları
Güvenilir Nakliye Hizmeti

Eşyalarınız, uzman ekibimiz tarafından titizlik ile paketlenmektedir. Eşya taşımacılığı en son teknolojik ürünler ile yapılır. Nakliyat asansörleri ile yapılan taşımacılık sonra, eşyalarınız en uygun şekilde araçlara yerleştirilir. Sonrasında nakliyat yapılacak bölgeye getirilir ve istediğiniz şekilde yeni evinize yerleştirilir.

Güvenilir nakliye firması hizmetleri son derece kapsamlı olmakla birlikte bazı noktalara daha çok dikkat edilmesi gereken konular olabilir. Bunun en büyük nedeni şehrin, evlerin yapısı ile alakalıdır. Uzman seçimi de bu doğrultuda yapılmaktadır. Başarılı bir çalışma göstererek sizlerin gözüne girmeyi başardık. Aldığımız yorumların da büyük ölçüde bu paralelde olması bizi çok mutlu etmektedir.

1) Nakliye Sözleşmesi

Ekspertiz hizmeti sonrasında müşterinin de onayladığı tüm maddeler sözleşme halinde yazılır. Sonrasında da taşıma hizmetine geçilmektedir. Sözleşme maddeleri tarafımızdan belirlendikten sonra sizlerin onayına sunulur.

2) Profesyonel Taşımacılık

Taşımacılık hizmetini, yasalara ve kurallar uygun bir şekilde profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Alanında uzman kadromuz, taşımacılık ilkelerine göre hareket kabiliyetimiz ve sözleşme odaklı anlayışımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

3) Garantili Hizmet

Güvenilir nakliye hizmeti sunan firmamız, sertifikalı ve garantili ev taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Eşyaların taşınma esnasında veya yolda zarar görmesi düşük bir ihtimaldir ancak olası herhangi bir hasar oluşması durumunda müşterilerimizin mağdur olmaması için sigorta kapsamında tüm zararlar karşılanır.

Deneyimli ve profesyonel elemanlarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile kusursuz nakliyat işlemlerini hedefliyoruz. Yaptığımız başarılı nakliye hizmetlerini ve sunduğumuz hizmetlerden memnun olan müşterilerimiz firmamızın referanslarıdır.

4) Eşya Ambalajlama

Nakliye hizmetinde dikkat edilmesi en önemli noktalarından birisi eşyaların ambalajlama işlemidir. Eşyaların herhangi bir zarar görmeden taşınması için uygun paketleme malzemeleri kullanılmalıdır. Firmamız, eşyaların türüne uygun şekilde paketleme malzemeleri ile eşyaları özenli bir şekilde ambalajlama işlemi gerçekleştirir. Özellikle ev ve büro eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlanması yapılmadığında, en ufacık bir sarsıntı veya sürtünmede çizilip zarar görecektir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak ve eşyaların güvenli bir şekilde teslim edilmesi için firmamız tüm detaylara önem vermektedir.

5) Eşyaların Teslimi

Maddi ve manevi değeri yüksek eşyaların zarar görmeden teslim edilmesi, nakliye hizmetinin en temel prensipleri arasındadır. Firmamız, yaptığı işin bilincinde hareket ederek kurumsal kimliğine uygun şekilde nakliye hizmeti sunar. Eşyalar teslim alındıktan sonra şehir içi veya şehirlerarası istenilen noktaya sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Evden eve nakliye hizmetinde de monte işlemi gerçekleştirilen eşyalar tekrar montaj edilir. Eşyalar, müşterimizin belirlediği odalara yerleştirilip; teslim edildikten sonra nakliye hizmeti tamamlanır. Ancak deneyimsiz ve sigortasız kişilerden alınan nakliye hizmeti sonrası eşyaların teslimi ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Güvenli nakliye hizmetleri kapsamında, kurumsal kimliğine uygun şekilde teslim aldığı eşyaları istenilen adrese sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim eder.

6) Zamanında Hizmet

Firmaların ve bireylerin mağdur olmaması için nakliye hizmetinin, belirlenen zamanda gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde hem işyerleri hem de bireyler için çok zor bir durum ortaya çıkar. Firmamız güvenilir nakliyat hizmetinde, tecrübesi ve deneyimleri ile doğru programlama ve disiplinli çalışma ile eşyaları tam belirlenen zamanda teslim eder.

Güvenilir nakliyat hizmetinde, yol mesafesine ve hava durumuna göre teslimat süresinde değişiklik görülebilir. Firmamız, Türkiye’nin 81 iline ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde nakliye hizmetini gerçekleştirir. Eşyaların yolda zarar görmemesi için trafik kurallarına uygun şeklide araç şoförlerimiz hareket etmektedir.

Güvenilir Nakliye Hizmeti Hakkında Sorular

Güvenli evden eve nakliyat hizmeti neleri kapsar?

Nakliye hizmetinin kapsadığı hizmetler şunlardır;
– Eşyaların paketlenmesi
– De monte ve montaj işlemleri
– Eşyaların, araca taşınması ve yerleştirilmesi
– Eşyaların, yeni eve sorunsuz bir şekilde taşınması
– İstenilen adreste tekrar eşyaların yerleştirilmesi

Evden eve nakliyat ne demektir?

Evden eve nakliyat hizmeti, çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda olan kişilerin eşyalarının istenilen adresten alınıp; diğer bir adrese taşınması işlemidir. Nakliyat hizmeti, kişilerin hayatını kolaylaştıracak birçok hizmeti kapsar.