Fındıklı evden eve nakliyat sektöründe firmamız sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ev eşyası taşımalarınızı geniş araç filomuz ve uzman elemanlarımız aracılığıyla yerine getirilir. 

Fındıklı Nakliyat
Fındıklı Evden Eve Nakliyat

Fındıklı nakliyat sektöründe kurumsal bir şekilde hizmet vermekteyiz. Cam, elektronik eşya, bilgisayar, avize, seramik eşyalar ve benzeri hassas eşyalar, evden eve nakliyat işlemi esnasında kırılmaktadır. Bunun nedeni, evden eve nakliye hizmetinde işin uzmanlarının tercih edilmemesidir. Firmamız, cam, kristal, seramik ve benzeri ev eşyalarını özel kutulara yerleştirerek güvenle adresine teslim etmektedir. Pratik yöntemlerle evden eve nakliye çözümleri, cam, elektronik eşya, LCD TV, avize, seramik ve antika eşya taşıma işlemlerini daha güvenli hale getirmektedir. İstanbul’un Avrupa yakasına ve Anadolu yakasına hizmet götüren şirketimiz, eşyalarınızı güvenli yöntemlerle taşımaya devam etmektedir. İstanbul’un mahallelerinden biri olan Fındıklı mahallesinde, nakliye hizmeti konusunda deneyime ve tecrübeye öncelik vermekteyiz. Firmamızda bu beklentilere cevap vererek modern nakliye çözümleriyle güvenli bir şekilde istediğiniz adrese eşya teslimatı yapmaktadır. Fındıklı nakliye hizmetinizi sorunsuz bir şekilde halletmekteyiz. 

Profesyonelliğin önemli olduğu Fındıklı nakliyeciler sektöründe özel nakliye programına sahibiz. Eşyanın genel özelliklerini dikkate alan firmamız, özel kutulara, balonlu poşetleri kullanmaktadır. Dış darbelere ve neme karşı maksimum koruma sağlayan bu özel ambalajlar, güvenli nakliye programımızın ilk basamağını teşkil etmektedir. Çizilme ihtimali olan beyaz eşya ve mobilyalar da bu aşamada özel yöntemlerle ambalajlanmaktadır. Tekstil, gıda, tarım ve benzeri birçok sektörün nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Malzeme farklılığı dikkate alan işçilerimiz, istihap haddi kurallarını en iyi şekilde takip etmektedir. Her ürünün her malzemenin belli bir istihap haddi vardır. Yüklemede istihap haddi resmi veriler dikkate alınarak takip edilmektedir. Evden eve, ofis taşıma, kamusal taşıma ve parsiyel taşıma gibi birçok konuda firmamızı aramanız yeterlidir. Keşif ekiplerimiz taşınması gereken eşyanın veya yükün özelliklerini inceleyerek işe başlıyor. Taşınacak yükün miktarı, özellikleri ve mekanik özellikleri tek tek incelenmektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından profesyonel taşıma programı oluşturulmaktadır. Fındıklı evden eve nakliyat şirketleri arasında özel bir yere sahibiz.

Fındıklı Nakliye Firması 

Fındıklı nakliye firması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat kategorisinde ev eşyalarından ofis eşyalarına kadar geniş bir yelpazede çözüm üreten ekibimiz, eşya taşıma programı ile işe başlamaktadır. Adresinize gelen ekibimiz, taşınacak eşyayı yerinde inceledikten sonra taşıma işlemi için problem teşkil edecek unsurları not ederek işe başlamaktadır. İkinci el ev eşyasından sanayi dünyasına ait eşyalara kadar birçok kategoride çözüm üreten taşıma ekibimiz, ilk aşamada eşyanın özelliklerini değerlendirmektedir. Taşınacak eşyanın mekanik özelliği ve hacmi, keşif ekibimiz tarafından incelendikten sonra en uygun paketleme yöntemi ile paketlenmektedir. Mobilya tarzı eşyaların ekonomik bir şekilde taşınmasında parça eşya taşıma yöntemlerimiz tercih edilmektedir. Bu yöntemde de mobilyaların çizilmemesi için balonlu naylonlarla sarma işlemi gerçekleştirilmektedir. Güncel yöntemlerle gerçekleştirilen eşya taşıma hizmetimizin en önemli aşamalarından biri de eşyanın yüklenmesidir. Parça eşya yükleme işlemlerinde Fındıklı evden eve nakliye ekibimiz gerektiğinde asansör kullanmaktadır. Bazı durumlarda da iş gücü kullanıyoruz. Her iki yöntemde de firma elemanlarımız etkili ve güvenilir yöntemleri tercih etmektedir.  

Fındıklı evden eve nakliyat hizmetinde İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. İstanbul trafiğinin güvenli yollarını tercih eden şoförlerimiz, güvenli eşya taşıma hizmetimizin en önemli ögesini oluşturmaktadır. Parça veya parsiyel eşya taşıma hizmetinde güncel yöntemleri ilk aşamada değerlendiren şirketimiz, hizmet programını size göre belirlemektedir. Resmi tatil günleri veya mesai dışı zamanlarda eşya taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İş dünyasında problem yaşamamanız için firmamız çalışma saatlerini esnek tutmaktadır. Mobilya, cam eşya, kanepe, koltuk ve benzeri birçok eşya, parça eşya taşıma kategorisinde ön plana çıkmaktadır. Güvenli evden eve, parça eşya, parsiyel eşya taşıma ve şehir içi nakliye hizmeti için bizi tercih etmeniz yeterlidir. Firmamız 7/24 eşya taşıma çözümleri sunarak nakliye ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Parça eşya veya ev eşyası taşıma işlemlerinde, çizilme veya kırılma gibi olayların meydana gelmemesi için balonlu naylonlarla eşya sarılmaktadır. Eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için güvenli paketleme, istifleme ve teslimat yöntemlerini tercih ediyoruz. 

Fındıklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Fındıklı evden eve nakliyat fiyatları için bizi arayınız. Fındıklı’da ev eşyası taşıma fiyatlarımız 500 ₺ den başlamaktadır. Ekonomik yöntemlerle zamanında teslimat gerçekleştiren şirketimiz, fiyatlandırma kategorisinde eşyanın taşınacağı mesafe ve tercih edilen yük aracını göz önüne almaktadır. Nakliye dünyasında fiyatlandırma işleminde akaryakıt ve işçilik ücretleri belirleyici rol oynamaktadır. Fiyatlandırma işlemini düzenli bir şekilde güncelliyoruz. Her zaman için hizmet kalitemizi artırıyoruz ve yük taşıma işleminde kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat politikasını izliyoruz. Fiyatlandırmada müşterinin tercih ettiği hizmet programı dikkate alınmaktadır. Fındıklı nakliyat fiyatları için sizlere en ekonomik seçenekler sunmaktayız. Parsiyel taşıma yöntemi, ekonomik nakliye çözümlerinde ilk sırada yer alan bir yöntemdir. Bir güzergah üzerinde birden fazla adrese eşya taşıma yöntemi olan parsiyel taşıma, parça eşya taşıma hizmetinin en popüler seçeneklerinden biridir. Firmamızı parça eşya konusunda aradığınız zaman, firma elemanlarımız ad, soyadı, adres ve eşyanın taşınacağı adres gibi bilgileri not etmektedir. Bu bilgiler ışığında ekibimiz en iyi taşıma programını oluşturmaktadır.  

Fındıklı nakliyat firmamız sizlere kurumsal bir şekilde bu hizmeti vermekteyiz. 365 gün 7/24 nakliye hizmeti sunan Korkmazoğlu Nakliyat firmamız, günün her saatinde sizden gelen talepleri değerlendirmektedir. Nakliye işleminin başarılı olması için güncel çözümler her zaman için masada yer almaktadır. Asansör aracının kullanılmadığı zamanlarda işçilerimiz devreye girmektedir. Firmamız gerektiğinde taşıma işlemlerinde forklift veya vinç çözümlerini dikkate almaktadır. Ayrıca Fındıklı nakliye kamyonet gerektiğinde de filomuzdaki seçenekler devreye girmektedir. Nakliye konusunda çözüm odaklı hareket eden ve nakliyeyi hızlandıran asansörlü araçlar her zaman için kullanıma hazırdır. Asansörlü aracın bakımı ve kapalı kasa araçların sanayi bakımı vergileri ve sigortası firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kısacası asansörlü araç filomuz ve kapalı kasa araç filomuz 7/24 nakliye hizmeti için hazır beklemektedir. Bunun dışında yakın semtler olan Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini de uygun fiyata yapmaktayız. Kadıköy evden eve nakliyat ve Maltepe evden eve nakliyat hizmetlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.