Eyüp evden eve nakliyat , İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde çok önemli bir hizmettir. İstanbul genelinde sunduğu kaliteli hizmet ile Korkmazoğlu Nakliyat daima tam vaktinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Eyüp nakliyat hizmetinden sağlıklı ve güvenli şekilde yararlanmak için çalışacağınız nakliye şirketini dikkatli seçmelisiniz. Sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı işinin ehli olmayan nakliye şirketlerine teslim etmemelisiniz. Piyasada birçok şirket eşyalarınızı güvenle taşıyacaklarını söylerler fakat nakliye şirketlerinden dolayı mağduriyetler her geçen gün artmaktadır. Mağduriyetin tek nedeni eşyalarınızın dikkatli taşınmaması değildir. Nakliye şirketlerinin bünyesinde yeterli eleman ve araç bulundurmaması da taşınma sırasında oluşan mağduriyet sebepleridir. Bu tür mağduriyetleri yaşamamanız için tecrübeli ve güvenilir şirketlerle çalışmalısınız buna ek olarak nakliye sözleşmenizi dikkatli okumalısınız.

Eyüp evden eve nakliye konusunda Korkmazoğlu Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugüne vizyonumuz ve misyonumuza uygun olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Nakliye hizmetini hem size hem de yaptığımız işe saygı duyarak kurulduğumuz günden beri kurumsal kimliğimizi kaybetmeden sizlere sunuyoruz. İşinde tecrübeli personelimiz ve taşınma ihtiyaçlarınız yeterli olan araç filomuzla sizlere hizmet vermek için buradayız. Taşınmak her zaman stresli ve zorlu bir süreçtir. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde bu süreç daha zor olabilir. Bunun nedeni İstanbul’da bir yerden başka bir yere taşınmanın şehirlerarası taşınma süreci kadar zor olmasından kaynaklamaktadır. Bu dönemde yaşadığınız stresi minimum düzeye indirmek için profesyonel ve işin saygı gösteren nakliye firmalarıyla çalışmanız gerekmektedir. Evden eve nakliye firmaları arasında en doğru seçimi yapmak isterseniz mutlaka Korkmazoğlu Nakliyat ile irtibata geçmelisiniz.

Eyüp Nakliye Firması

Eyüp nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak için öncelikle nakliye şirketleri arasında ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda araştırma yapmalısınız. Bu konuda en doğru kararı verebilmek için çevrenizden ya da nakliye şirketleri hakkında internette şirketle ilgili yapılan yorumlardan yararlanabilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliye Hizmeti
Eyüp Nakliyat Şirketleri

Eyüp nakliyat firmaları arasında araştırma yaparken şirketlerin sizlere sunduğu sigorta sözleşmelerine de çok dikkat etmelisiniz. Sigortalar eşyalarınızın güvenliği ve karşılaşacağınız maddi zararlardan sizi korur. Bundan dolayı nakliye şirketiyle anlaşmadan önce sigorta sözleşmenizi dikkatli okumalısınız. Sizin için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızın taşınması konusunda nakliye şirketinize güvenmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı nakliye şirketinizi seçerken hem sözleşmenize hem de şirketin referanslarına önem vermelisiniz.

Eyüp nakliye hizmeti konusunda Korkmazoğlu Nakliye olarak ilk adımımız nakliye sözleşmesini sizlere sunmaktır. Nakliye sözleşmesini tüm detaylarını sizlere açık bir şekilde sunmak bizim için çok önemlidir. Sonrasında karar verilen günde nakliye işlemine başlamak için bize verdiğiniz adrese tecrübeli elemanlarımız ve yeterli nakliye araçlarımızla gideriz. Sonrasında sözleşmenizin bir parçası olan eşyalarınızı paketleme aşamasına geçeriz. Her eşya aynı şeklide paketlenmemelidir. Bundan dolayı eşyalarınızı beyaz eşyalar, mobilyalar ve cam eşyalar şeklinde kategorize ederiz. Bunun nedeni her eşyanın aynı şeklide paketlenmemesidir. Örneğin eğer eşyalarınız sadece jelatin ya da patpatla paketlenmemeli çünkü bu materyaller yırtılabilir.. Bu yırtmalar sonucu eşyalarınız çizilebilir, kırılabilir ya da başka zararlar görebilir. Bundan dolayı eşyalarınızı sınıflandırdıktan sonra her eşyayı paketlenmesi gerektiği şekilde özenle paketleriz. Bu eşyalarınız gerektiği şekilde paketlerini ve zarar görmezler. Taşınma sürecinde sorunsuz ve zamanında bir çalışma istiyorsanız mutlaka işinde profesyonel bir firma olarak bizi tercih etmelisiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Eyüp evden eve nakliyat ücretleri belirlenirken dikkat edilen birkaç faktör bulunmaktadır. Nakliye işleminden önce şirketlerle görüşüp fiyat paketlerini ve bu paketin içerikleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Fakat fiyat alırken şirketlerin size söyledikleri ortalama fiyatlara dikkat etmemelisiniz. Asıl önemli olan bu fiyatlara hangi hizmetlerden yararlandığınızdır. Örneğin başta anlaştığınız firma size her şey dahil fiyat verdiklerini söyleyebilir fakat taşınma günü geldiğinde paketlemenin fiyata dahil olmadığını söyleyerek sizi mağdur edebilirler. Bu tür mağduriyetlerin yaşanmaması için sözleşmenizi detaylarına dikkat etmelisiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliye Şirketi
Eyüp Nakliye

Eyüp nakliyat fiyatları belirlenirken almak istediğiniz hizmetler ön planda tutulmaktadır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak almak istediğiniz hizmetlerin ücretlerini ana fiyata eklenir sonrasında size bir fiyat veririz. Paketlenmesini istediğiniz ürünler, montajı ve demontajı yapılacak olan eşyalar, binalardaki asansör durumu fiyatı etkileyen faktörlerdir. Özellikler asansör kullanılamayan durumlarda personel sayısı artacaktır. Bu durumda ödenmeyen miktar değişiklik gösterebilir. Asansör kullanılmayan durumlarda asansörlü taşıma işlemini tercih ederseniz ödenen miktar yine değişiklik gösterebilir. Paketlenen eşyaların miktarı ve eşyaların sayısı fiyatları etkilemektedir. Eğer paketlenecek eşyalarınız sayısı fazla olursa bu durumda ek ödemeler olabilir. Eşyalarınızın paketlenmesini siz üstlenebilirsiniz. Bu durumda sigorta sözleşmesindeki madde gereğince sizin paketlediğiniz ürünlerde oluşabilecek kırılma ya da zarar görme durumlarından şirketimiz sorumlu değildir. Nakliye fiyatları belirlenirken yukarıdaki bütün etkenler değerlendirilmeli sonrasında fiyat almalısınız.

Eyüp nakliyat hizmetinde bir diğer dikkat edilmesi gereken durumda eşyalarınızın nakliye araçlarına yüklenmesidir. Bazı apartmanlarda asansörler yük taşınması için uygun değildir ya da apartmanlarda yük taşıma asansörü bulunmamaktadır. Bu tür durumlar bize öncesinde bildirilmelidir. Mağduriyet yaşamamanız için bu durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılaşacak daha çok personelle taşınma işlerinizde Korkmazoğlu Nakliyat olarak yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda daha fazla personelin yanında geniş araç filomuzla da mağduriyet yaşamamanız için her türü duruma hazırlıklıyız. Müşteriye göre değişen rakamlarla değil adil bir sistemle herkese aynı fiyat tarifesi ile cevap vermekteyiz. Siz de taşınmaya karar verdiyseniz ve bütçenize uygun nakliye firması arıyorsanız bizimle irtibata geçiniz.