Evden Eve Nakliyat Tatil Kampanyası

Evden eve nakliyat uzmanlık isteyen bir iştir.  Nakliye sektöründe doğru çizgide taşımacılık hizmeti yapabilmek için güven verici, kaliteli ve müşteri odaklı olunmalıdır. Verilecek hizmetler; sorunsuz taşımacılık ve elbette ki beraberinde nakliye ücretlerinde oluşacak kampanyalar nezdindedir.

Korkmazoğlu evden eve nakliyat firmamız 1990’lardan bu yana bir deneyim ve tecrübe sahibi olduğu için terazinin profesyonel kısmındadır. Nakliye sektörü her zaman hassas bir ev taşıma hizmeti, deneyim ve tecrübe ister. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası taşımacılıkta her detay sözleşmeli, eşyalar sigortalı, işlemler kalitelidir.

Evden eve nakliyat için belli zaman dilimleri vardır ki; firmalarca kampanyalar düzenlenir. Evden eve nakliyat tatil kampanyası özellikle öğrencilerin okullarının açılıp kapanmasına denk gelir ki; ağustos ayı ev taşıması için en güzel zamandır.

Nakliye sektörü bizim için nasıl zamanı düzenlemek ve planlama içerisinde ilerlemesi, aynı şey sizin için de geçerlidir. Yılın herhangi bir zamanı nakliyat yapmak değil de planlama yapmak doğru olanıdır. Mesela yaz ayları evden eve nakliyatta en yoğun olunan zamanlardır. Yüksek talep olduğu için de nakliye fiyatları normalin çok üzerindedir.

Evden Eve Nakliyat Tatil Kampanyası
Evden Eve Nakliyat Tatil Kampanyası

Evden Eve Nakliyat Tatil Kampanyası Seçeneğimiz

Yaz aylarında nakliye planlamak, belki de en yüksek fiyata imza atmak demektir. Nakliye fiyatı illaki bu döneme denk geliyorsa yapılabilecek şey parça eşya nakliyesi ile daha ekonomik hareket etmek olabilir. Özellikle öğrenciler için bu durum olmazsa olmaz seçenektir.

Her türlü tatiller ya da hafta sonları bile nakliyat için pahalı günlerdir. Ekonomik fiyatta bir nakliye günü ayın ortasına gelen ve hafta içi olan günlerdir. Özellikle öğrenciye ucuz nakliyat yapmak artık gereklilik halindedir.

Çünkü öğrenciler öğrenim hayatları boyunca taşınmak zorunda kalırlar. Özellikle üniversite öğrencileri bu çerçevededir. Öğrencilere destek olmak adına nakliyat şirketleri de tatil zamanlarında öğrencilere indirimler uygularlar.

Üniversite Öğrencileri İçin Kampanya Uygulaması

Okulların yeni başladığı aylar, ara tatiller, okulların bittiği haziran ayları öğrencilere kampanyalı nakliyat paketlerinin sunulduğu zamanlardır. Biz de kendi adımıza söyleyebiliriz ki; bu ayları seçmemizin nedeni öğrenci hareketliliğin bu dönemlere denk gelmesidir.

Firmamız nakliye; profesyonel kadrolu, nakliyat mesleğinde uzman personellerce yapılır. Özellikle öğrencilerin bilmeden yanlış kişilerle muhatap olup zarar görmesi olasılıklarına karşılık bizim önerimiz; bilinen nakliyat firmalarını seçmeleridir.

Öğrencilere tatil zamanlarında nakliyat fiyatları çok daha ekonomik olarak sunulur. Tatil kampanyalarında her zaman olduğu gibi sıfır risk için profesyonel yaklaşımdan ödün verilmez. Doğru taşıma için doğru ambalajlama gereklidir. Tatil kampanyalarında da eşyalarınız özel olarak ambalajlanır ve korunaklı olarak taşıma aracına alınır.

Evden Eve Nakliyat Tatil Kampanyası Hizmeti
Nakliyede Tatil Kampanyası

Evden eve nakliyat tatil kampanyası; neredeyse %50’lere kadar indirimler barındırabilir. Bu durumlar da müşterilerimizin çoğu zaman erken randevu alarak bu durumdan yararlanması da görülen tablodur. Biz yılın her zamanında teknolojiye de ayak uydurarak, müşterilerimize en ekonomik imkanları sunma şansı veririz.

Öğrenciler dışında yurtdışından tatil dönemlerinde eşya getirmek isteyenler çok sık olur. Aynı şekilde tekrar geri dönerken eşya götürmek ihtiyacı da doğabilir. Bütün bunların hepsi nakliye hesaplarının yapılması gereken hallerdir. Evden eve nakliyat firması olarak biz bu durumlarda da yardımcıyız.

Eylemin en başına gidelim, yurtdışından eşya getirebilmek bir nakliye firmasının yapabileceği düzeyde bireysel uygulanamaz. Eşyaların doğru ambalajlanması, doğru araçlarla taşınması, gerekli olan gümrük belgelerinin 4×4 lük olabilmesi için profesyonellik şarttır. Bu profesyonellik bizi işaret eder. İşlemleriniz sorunsuz ve hızlı ilerler.

Kaliteli malzemelerimizle, teknolojik araçlarımızla eşyalarınız kısa sürede taşınır. Hem zamandan hem cebinizden tasarruf yapmış olursunuz. Firmamız hem iyi bir personele sahiptir hem de ekonomik açıdan müşteriye yaklaşımı ile yardımcıdır.

Nakliyat Alanında Yaz Kampanyası

Tatil zamanlarında en hızlı en güvenilir tatil kampanya evden eve fiyatları bizden alınır. Buna ek olarak kaliteli bir iş, profesyonel dokunuşlar, güven vericilik de kazandıklarınızdır. Mutlaka tatil zamanları için evden eve nakliyat fiyatlarımızı almalısınız.

Günümüzde artık evden eve nakliyat zaman fark etmeksizin hizmet sektörü haline gelmiştir. Öyle ki bazen iş için bazen de tatil zamanlarında herhangi bir nedene bağlı taşınma ihtiyacı duyulabilir. Taşınmak başlı başına stresli ve zor bir iştir. Bu nokta bizim ağırlığımızı ortaya koymanın zamanıdır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak hem o yükü üzerinizden alacak hem de ekonomik fiyatlar kampanyalarından yararlanmanız sağlanacaktır.

  • Kurumsal bir firma kalite demektir.
  • Müşteri memnuniyeti olan firma doğru firma demektir.
  • En ucuz nakliye fiyatı veren değil, en iyi hizmeti veren doğru adrestir.
  • Biz nakliye alanında tam olarak teknik bilgiye sahibiz. Üzerine bir de kurumsal anlamda değerlerimiz de eklenince her zaman en üst düzeyde hizmet verme haline dönüşürüz.

Yenilikleri uygulamada öncüyüz. Çağdaş uygulamalarımızla, kalite felsefemiz bir ara da ilerler. Evden eve nakliyat taşımacılıkta gelişmelerin ışığı altında ilerleme kaydederiz. Nakliyede bir rekabet içerisindeyiz. Ama misyonumuzdan vazgeçmeyiz ki, mükemmel hizmetlerimizle, başarılarımızla ilerledik. Ve aynı şekilde devam edeceğiz.