Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerimizin istekleri ve önerileri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam eden ve en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha da çok çalışmaktayız. Korkmazoğlu Nakliyat firması olarak ramazan ayı boyunca geçerli olacak dev bir kampanya ile karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ramazan ayı boyunca gerçekleşecek olan tüm nakliyat işlerinizde geçerli olacak olan özel ramazan indirim oranlarından faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Ramazan İndirimi
Evden Eve Nakliyat Ramazan İndirimi

Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

Korkmazoğlu Nakliyat firması olarak tüm taşınma işlemlerinizde en hızlı ve en güvenli şekilde yanınızdayız. Nakliyat sırasında firmamızca gerçekleştirilen işlemleri yazımızda bulabilirsiniz.

  • Ekspertiz hizmetimiz taşınma öncesi ücretsiz olarak size sunulmaktadır.
  • Tüm eşyalarınız cinsine ve büyüklüğüne göre özel ambalajlar ile paketlenir ve bu sayede olası kazalara karşı güvenle taşınmaları sağlanır.
  • De montaj ve montaj hizmetimiz vardır. Bu hizmet dolap, şifonyer, konsol gibi parçalara ayrılarak taşınması gereken eşyalarınız için usta marangozlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.
  • Tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilir.
  • Avizelerinizin sökülmesi ve yeni adresinizde takılması işleri firmamız tarafından nakliye sırasında yapılmaktadır.
  • Mutfak eşyalarınız özel ambalajlar ve özel mutfak kolileri ile çok sağlam bir şekilde taşınır.
  • Eşyalarınızın yeni adresinizde yerleştirilmesi işlemleri firmamız tarafından yapılır.
  • Taşınma öncesi karşılıklı olarak imzalar atılmak sureti ile bir taşınma sözleşmesi oluşturulur.
  • Tüm eşyalarınız eşya taşıma firmamız tarafından sigorta altına alınır.

Nakliyat Ücretlerimiz Nasıl Belirlenir?

Nakliyat ücretlerimizin belirlenmesi için baz aldığımız birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan biri iki adres arasında gidilecek olan mesafenin uzunluğudur. Mesafe ne kadar uzun olursa fiyatlandırma da o derece artar. İkinci önemli ayrıntı ise eşya miktarı ve büyüklükleridir.

Taşınma öncesi ücretsiz olarak vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz doğrultusunda çıkan sonuca göre eşyalarınızın büyüklüğü ve adedi belirlenir, bu unsur da fiyat belirlemede oldukça etkilidir. Ücretlendirme konusunda dikkate aldığımız son madde ise taşıma yapılacak kat sayısı ve binada asansör bulunup bulunmadığıdır. Kat sayısı fazla ise ve bununla birlikte binada asansör yok ise ücrette artış kaydedilir. Asansörlü olan binalarda ise taşıma ücreti diğer seçeneğe göre daha düşük olmaktadır.

Evden eve nakliyat ücretleri, taşınacak eşya miktarı, ağırlığı, kullanılacak teçhizatlar, teknolojik makinalar ve konum uzaklığına bağlı olarak ortaya çıkarılır. Nakliyat firması olarak yaptığımız indirimlere ek olarak ramazan indirimi ile de kolaylıklar sunmak düşüncesindeyiz. Bu düşünce kapsamında nakliye ücretlerimiz de indirim paydamız dikkat çekicidir.

Evden eve nakliyat firması olarak; misyonumuz müşterilerimizi memnun etmektir. Bu memnuniyet içerisinde güvenli hizmet, ekonomik fiyatlar ve sorunsuz nakliye ve işin sonunda güler yüzle ayrılma vardır. Nakliye ücretleri firmamız kapsamında piyasa şartlarının altında ücretlendirme yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Randevu Alımı

Yoğunluk yaşanması olasılığına karşı taşınma işleminizin tarihine karar verdiğiniz zaman bizi arayıp randevu talebinde bulunmanız size çok daha iyi hizmet verebilmemiz adına oldukça önemlidir. Bizlere internet sayfamız üzerindeki web adresimizden ya da telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Ramazan İndirimi
Ramazan İndirimi

Randevu talebinizin oluşturulmasından sonra ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimizi gerçekleştirir ve sonrasında da bir taşınma sözleşmesi imzalarız. Bu taşınma sözleşmesine göre eşyalarınız sigortalanır ve nakliye sırasında evden eve nakliyat firması tarafından güvence altına alınır.

Evden eve nakliyat bir konumdan başka bir konuma eşyalarla birlikte gidilme ihtiyacı bütünüdür. Bu kapsamda eşyaların taşınması nakliye hizmeti adı altında bir sektöre aittir. Evden eve nakliyat bazen keyfi nedenlerle ev değiştirmekle, bazen de zorunlu nedenlerle; kısa vadeli şehir değişimlerinde, öğrencilik hallerinde, iş sebebi ile olabilmektedir. Biz de evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermenin ayrıcalığını profesyonel bir ekiple   ve siz müşterilerimize nakliyenin en kısa ve en sorunsuz bir şekilde taşınmasının örneğiyiz.

İnsanlar birçok nedenlerden dolayı ikamet ettikleri yerlerden ayrılmak zorunda kaldıklarında taşınma sürecine girerler. Taşınma süreci nakliye hizmetleri kapsamında bir ihtiyaç olup zamanla evden eve nakliyat sektörünün doğuşunu sağlamıştır. Evden eve nakliyat nedir sorusu günümüz teknolojik gelişmeleri ile birlikte bir evden başka bir eve taşınma işlemidir. Bu taşınma işlemleri artık sadece insan gücü kapsamında değil, teknolojik araçlarla yapıldığından ev taşıma işlemi evden eve nakliyat firmaları ile irtibatı gerektiren bir hal almıştır. Nakliye profesyonellik ve deneyim isteyen bir iş koludur.

Evden Eve Nakliyat Hangi Hizmetleri Verir

Evden eve nakliyat firmaları ev, ofis ya da işyeri taşınmalarını kapsayarak eşya taşımacılığı açısından gerek şehir içi gerekse şehirler arası hizmet verir. Taşıma işlerinin profesyonelce yürütülmesi için hem teçhizatlar hem de personelleri özenle seçilir ve değerlendirilir.

Profesyonel olan bir nakliye firması olarak işe ekspertiz hizmeti yapmakla başlarız. Ev taşıma sürecimiz doğru ekspertizle başlar ve son bulur. Bunu bilir, bunu söyler ve bunu uygularız. Eşya miktarını belirlemek ve fiyatlandırmakta bu ekspertiz dilimi içerisindedir. Sektörde deneyimli bir nakliye firması süreci baştan sona kendisi planlayarak yürütülmelidir.

Eşyaların ambalajlanmasından, kolilemesine kadar; montaj-de montaj işlemlerine kadar profesyonel bir ekip kapsamında olması gereklidir. Nakliye sektörü teknoloji ile bağlantılı olmanın ayrıcalığını yaşayan bir hizmet alanı olmasından dolayı, insan gücüne ağırlık vermekten yana, teknolojik makinelerle işi hızlı, net ve risksiz tamamlar.

Evden eve nakliyat sürecinde ilk aşama ekspertiz aşaması olup, taşınacak eşyaların kapasitesinin belirlenmesidir. Bu belirleme çerçevesinde yapılacak nakliyenin bir planı da ortaya çıkmış olur. Günümüzde evden eve nakliyat taleplerinde işin tamamı, tüm aşamaları nakliye firmasının bünyesi altındadır. Çok uygun fiyatlarla ve çok daha profesyonelce planlı programlı yapılan bir nakliye işi sonunda bir müşteriye kalan tek şey; yeni konumundan alacağı keyiftir.