Evden Eve Nakliyat Mobil Uygulamaları

Korkmazoğlu Nakliyat olarak artık mobil mağazalarda yerimizi alıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları müşterilerine genellikle website, sosyal medya, anlık mesajlaşma ve telefon kanalları üzerinden bilgi ve destek sunmaktadır. Biz bunu bir adım ileri taşımak adına hem Android hem iOS platformlarında kullanılacak evden eve nakliyat mobil uygulamaları için dün itibariyle çalışmalara başladık.

Evden Eve Nakliyat Mobil Uygulamaları
Evden Eve Nakliyat Mobil Uygulamaları

Müşteri deneyimi ve memnuniyetini daha üst noktalara taşıyacak evden eve nakliyat uygulamalarımız, sade ve kullanışlı bir tasarım ile karşınıza çıkacak. Çeşitli kullanıcı davranışlarını analiz ederek her güncellemede deneyiminizi iyileştiren ve işinizi kolaylaştıran özellikler ile yenilikler sunacağız.

Evden Eve Nakliyat Mobil Uygulamaları Çok Yakında

Android ve iOS uygulamalarımız evden eve nakliyat hizmeti alacaklar için 2021 yaz aylarında mağazalarda yerlerini alacaklar. Ön hazırlıkları ve planlaması tamamlanan projemiz, tasarım ve yapım aşamasına girmiş bulunmaktadır. Bildirim sistemi ile kullanıcılara taşınma aşamasındaki takipleri, kampanya ve fırsatları, güncel gelişmeleri anlık olarak aktarabileceğiz.

Nakliyat Fiyat Hesaplayıcı ve Diğer Özellikler

Evden eve nakliyat mobil uygulamaları içerisinde fiyat hesaplama bölümü müşteriler tarafından en çok beklenen özellik. Bu yüzden öncelikli olarak harita destekli fiyat hesaplama bölümünü tasarladık ve uygulamaya entegre edeceğiz.

Uygulama içerisine canlı destek ve bilgilendirme bölümleri de ekliyoruz. Anlık mesajlaşma uygulamaları haricinde canlı destek ile de mesai saatleri içerisinde hemen erişebileceksiniz.