Evden Eve Nakliyat Bayram Kampanyası

Evden eve nakliyat günümüzün belki de en ihtiyaç duyduğu, hatta nakliyat lojistik yaklaşımın yanı sıra aslında ayrı özellikleri de olan bir hizmet dalıdır. İnsanların ihtiyaçlarının olduğu bir çerçevedir. Bir yerden bir yere taşınmak ihtiyacı doğduğunda artık tek telaffuz edilen cümle ”evden eve nakliyat” tır.

Evden Eve Nakliyat Bayram Kampanyası
Evden Eve Nakliyat Bayram Kampanyası

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız eşya depolama alanında sizlere hizmette sınır yoktur diyenlerdendir. Depolama konusundan son derece kapsamlı depo sistemimiz mevcut olup, uzun süreli ya da kısa süreli depolarımızda eşyalarınız güvence altındadır. Raflar ve geniş kapasiteli olması sebebiyle istiflenme olarak tabir edilen durum söz konusu değildir. Güvenlik tarafından da korunaklıdır.

Evden eve nakliyat hizmetleri denildiğinde, sektördeki en iyi imkanlara sahip firma olarak profesyonel ekiplerimizce sistemli bir çalışma şeklimiz vardır. Tek amacımız evden eve taşımacılığın deneyimli ellerde olunduğunda kolay ve zahmetsiz olduğunu sizlere kanıtlamaktır.

Evden eve nakliyat sektörü; her sektörde etki gösterdiği gibi Covid 19 döneminde olumsuzluklarla karşı karşıya kalmıştır. Deyim yerindeyse yara almıştır. 1 seneyi geçen bir dönemden bahsediyoruz ki; ev taşımacılığı hizmetleri de dahil olmak üzere her sektörün dinamik hali sekteye uğramıştır.

Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir

Evden eve nakliyat ücretleri bilindiği üzere birtakım kriterler kapsamında belirlenir.

  • Eşya miktarı
  • İki yer arası mesafe
  • Evlerin kat durumları
  • Oda sayısı

Bu belirleme bir kıstas olduğu halde yaşadığımız pandemi süreci hemen hepimizin zor günlerde olması nedeniyle bazı şeyleri göz önüne alınması gerekliliğini doğurmuştur. Bu gereklilikten bize düşen pay tüm ev ve ofis taşımacılık hizmetlerinde yapabileceğimiz ölçülerde kampanyalarla hem sektöre hem müşterilerimize destek olmaktır.

Bayramda da %20 indirimli taşımacılık hizmetleri firmamız kapsamında söz konusu olacaktır. Profesyonel olan her firma müşterilerine olan sözlerini yerine getirmekle yükümlülüktür; bu güven duygusu verebilmek olarak tanımlanır ki; biz bu noktada adımızla varız. Evden eve nakliyat bayram kampanyası uyguladık.

Bayramda Taşıma Hizmetlerimiz

Nakliye hizmetleri artık bir ihtiyaç halindedir. Kentsel dönüşümle birlikte geçici oturmalar için taşınmalar, yeni ev alıp taşınmalar, öğrenci evi oluşturmalar gibi uzayan nedenler çerçevesinde evden eve nakliyat bitmez.

Bunun yanı sıra ofis taşımada da aynı hareketlilik vardır. Biz şehir içi ve şehirler arası taşınmalarda kendi adımıza nakliyat fiyatlarında çeşitli kampanyalarla yanınızda oluyoruz. Şimdi de bayrama özel nakliyat fiyatlarında kampanyalar yaptık. Bu kampanyalardan faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Nakliye hizmetlerimizde birçok alanda tempolu çalışmalar devam etmektedir. Yaşanan sürece ayak uydurmak adına ve ihtiyaçlarınızın olduğu anlarda ekonomik anlamda mağduriyet yaşanmaması adına biz üstümüze düşeni yapmayı bilen bir firma olarak indirimli fiyatlarımızla yanınızdayız.

Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde ve Bayram’ı karşılayacağımız zaman dilimleri kapsamını düşünerek destek amaçlı kampanyalarımız mevcuttur. Biz bu işe girdiğimizden bu yana kalitemizden ödün vermedik, bize olan güveninizi boşa çıkarmadık, hizmetlerimiz her zaman 4×4 lük oldu ve olmaya da devam edecek.

Şehir İçi Taşımacılık Denilince Biz

Şehir içi taşımacılık denildiği zaman hizmetin en iyi olduğumuz değişmez bir gerçektir. Firmamızla her zaman her türlü nakliye ihtiyacınız için bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Biz bir hizmet sektörüyüz ve İstanbul’un hemen her ilçesinde varlığımızla yanınızdayız. Ve ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı başta olmak üzere her türlü hizmeti sunmayı bilen bir nakliye firmasıyız.

Parça Eşya Taşımacılığı Denilince Biz

Parça eşya taşımacılığı genelde öğrenci camiasından sıkça ihtiyaç olunan bir alan haline gelmiştir. Biz de bu ihtiyaca doğru cevap vererek parça eşya taşımacılığında da hizmetlerimizi sunmaktayız. Öğrencilerimiz baş tacıdır, bu noktada var olan kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Neden Biz?

✅ Çünkü nakliye bizim işimiz.

✅ Çünkü nakliye bizim uzmanlığımız.

✅ Çünkü tecrübelerle yaşanmışlıklarımız ve öğrendikçe gelişmişliklerimiz var.

✅ Çünkü eşyalarınız bizde güvende.

✅ Çünkü araç filomuz her türlü ihtiyacınıza göre nitelikli.

✅ Çünkü tecrübeli personellerimiz var.

✅ Çünkü biz Korkmazoğlu Nakliyat’ız.

Unutmayınız ki; nakliyede önemli olan tecrübedir. Ve biz yaptığımız hizmetlerde bu tecrübeleri en profesyonel şekliyle sizlere aktardık ve aktarmaya devam edeceğiz. Ne diyoruz? Nakliye bizim işimizdir. Farkımız da tecrübemizdir.

Herkesin evi kendisine özel yaşam alanı olup, güven duyduğu ve emek verdiği alanlardır. Özellikle Büyükşehir insanı günün yoğun temposundan sonra evine adım attığı anda kendine ait dünyasına giriş yapar ve gün içinde yaşadığı her yer o an yok olur gider.

Artık her şey kendisine aittir, tamamıyla gerçektir. İşte bu gerçeklikle dopdolu olan yuva bazen türlü sebeplerle başka şehirlere taşınma gereksinimi doğurur. Böyle durumlarda tahmin edildiği üzere stresli dönemlerdir. Neden? Çünkü evim denildiği kadar eşyalar da benim eşyalarım sıfatını taşımaktadır. Terazinin diğer kefesi ise taşınmak ve nakliye işleridir.

Evden eve nakliyat firması olarak sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti esas alan bir çalışma sistemine sahibiz.