Ev Eşyası Nasıl Taşınır?

Ev eşyası nasıl taşınır sorusu birçok müşteri tarafından sorgulanmaktadır. Pek bilinmez ancak ev eşyalarının taşınması kelimenin tam anlamı ile profesyonellik isteyen işlemlerden biridir. Eşyaların zarar görmeden söz verilen sürede teslim edilmesi için doğru bir hareket planı şarttır.

Ev eşyası taşıma hizmetleri kurumsal firmamız Korkmazoğlu Nakliyat tarafından verilmektedir. Uzun yılların tecrübesine ve profesyonelliğine dayanan hizmetlerimizde en temel amacımız müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Peki ev eşyası nasıl taşınır? Ev eşyası taşınırken nelere dikkat edilmelidir?

Ev Eşyası Nasıl Taşınır?
Ev Eşyası Nasıl Taşınır

Ev Eşyası Nasıl Taşınır? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev eşyası taşıma işlemleri kurumsal firmamız tarafından sürekli olarak verilen hizmetlerden biridir. Yaşam alanlarını taşımak kimi zaman zaruri kimi zaman da daha sağlıklı bir alana geçmek için insanlar tarafından sıkça gerçekleştirilen bir eylemdir.

Ev eşyası taşımak eşyaların zarar görmeden söz verilen sürede teslim edilmesi gereken bir süreçtir. Nakliyat firmaları eşya taşıma hizmeti verirken aynı zamanda eşya sigortası ile de müşterilerine güvence vermelidir.

Söz konusu nakliyat olduğunda ev eşyası taşımanın inceliklerini bilmek müşteri memnuniyetini kazanmanın da anahtarıdır.

  • Eşyaların ne kadar taşınacağı konusunda net bilgi alın.
  • Eşya sigortası yaptırın.
  • Eşyaların taşınması sürecinde de-montaj ve montaj hizmetleri verilip verilmediğini öğrenin.
  • Eşya paketleme hizmetleri hakkında detaylı bilgi alın.
  • Trafiğin uygun olduğu bir zamanda nakliyat hizmeti almayı tercih edin.
  • Eşyaların zarar görmeyecek şekilde araca yüklendiğinden emin olun.
  • Yüksek katlı binalar için asansörlü nakliyat hizmetlerinden faydalanın.

Ev eşyası taşımak kelimenin her anlamı ile profesyonellik gerektirir. Yaşam alanlarınızı değiştirirken bir kamyon kiralayıp kendi eşyalarınızı taşımak büyük sorunlara yol açabilir. En başında da eşyalarınızın zarar görme ihtimali çok yüksektir. Yaşam alanlarınızı değiştirirken profesyonel nakliyat hizmeti almanın birçok ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Neden Profesyonel Nakliyat Hizmeti Alınmalıdır?

Profesyonel nakliyat hizmeti almak, nakliyat sürecinin kolaylaştırmak ve taşıma süreci boyunca kendinizi yormadan sağlıklı bir şekilde taşınmak için zaruridir. Nakliyat işlemlerini basite indirgemek ev taşıyanların en sık yaptığı hatalar arasında yer alır.

Eşyaların yaşam alanlarından çıkarılmasından tutun da yeni yaşam alanına götürülmesine kadar sürecin her bir adımı, eşyaların paketlenmesi ve korunması profesyonellik isteyen işlemlerdir. Profesyonel nakliyat hizmetlerimiz kapsamında önceliğimiz müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Böylece müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile taşınma sürecini kolaylaştırmaktayız.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Profesyonel nakliyat hizmeti almanın avantajları söz konusu olduğunda müşterilerimiz tarafından en çok dile getirilen olumlu yanı hızlı ve güvenli olmasıdır. Taşınmak birçokları için sancılı bir süreç olarak nitelendirilir. Ancak kurumsal firmamız tarafından verilen hizmetlerden faydalanan müşterilerimiz için taşınmak çok daha kolaydır.

Eşya Paketlerken Sıkça Yapılan Hatalar

Nakliyat süreci boyunca eşyalarınızı paketlemekle uğraşmadan güvenli bir şekilde taşınmasını izleyebilirsiniz. Taşınmak için tek yapmanız gereken eşyalarınızı doğru bir şekilde sınıflandırarak kutulamak olacaktır. Halı, mobilya gibi büyük eşyaların paketlenmesi nakliyat kapsamında yapılmaktadır.

Küçük eşyalarınızı paketlerken öncelikli olarak kırılma olasılığına göre kutulamanız önerilir. Birçokları tarafından sıkça yapılan hatalardan biri de eşyaları bulundukları odalara göre kutulamaktır. Söz konusu eşyalarınız olduğunda zarar görme ihtimallerine başka bir ifade ile hassaslıklarına göre kutulanmalıdır.

Eşyalarınızı kutularken dikkat etmeniz gereken başka bir husus da kırılma tehlikesi olan ya da olmayan fark etmeksizin eşyaların doğru bir şekilde kutulanmasıdır. Özellikle kırılma tehlikesi olan eşyalar kutulanırken kutu içinde boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilmelidir. Böylece eşyaların taşınırken kutu içerisinde birbirlerine çarpmamaları sağlanabilir.

Profesyonel Bir Nakliyat Firması Tercih Etmek Neden Gereklidir?

Nakliyat firmaları hizmet verirken eşyaların söz verilen sürede sağlam bir şekilde taşınmasını esas alır. Ancak her firma sağlıklı bir nakliyat süreci sunmak konusunda başarılı olamaz. Nakliyat, süreç boyunca her bir personelin profesyonel bir şekilde hareket etmesi gereken bir hizmettir. Eşyalarınızı taşımak için güvendiğiniz firmanın alanında deneyimli olmasına özen göstermelisiniz.

Profesyonel nakliyat firması arayışlarında kurumsal firmamız Korkmazoğlu Nakliyat güvencesi ile hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ve hızlı teslim olanakları ile taşınmayı dert olmaktan çıkarmanız mümkün. Hizmet detayları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.