Ev eşyası depolama hizmeti ile İstanbul genelinde çalışmalarınızı sürdüren Korkmazoğlu Nakliyat, çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyor. Eşya depolama hizmeti için nakliye hizmetinde olduğu gibi kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şirket olarak amacımız nakliye konusunda bize verilen güveni depolarımızda da müşterilerimize yansıtmaktır.

Ev Eşyası Depolama
Çamaşır Makinesi

Ev depolama hizmeti baştan sona güven gerektiren ve eşyaların gerçek manada teslim edildiği bir sisteme sahiptir. Eğer işi alan firma bu konuda hassasiyet göstermezse kişilerin maddi ve manevi zarar görmesi söz konusu olur. Ancak gerçekten bu işe önem veren ve her detayı ile ilgilenen bir depolama firması müşteri memnuniyetini sağlarken emanetin sonuna kadar kıymetini bilir.

Korkmazoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamak için özellikle depolarda yaptığı çalışmalarda öne çıkmaktadır. Depolama konusunda firma olarak tüm çalışmaları titiz şekilde yerine getirmekteyiz. Düzenli olarak depolarımızı ilaçlamakta ve dezenfekte işlemini her eşya giriş çıkışlarında gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda eşyaların bulunduğu depoları sürekli havalandıracak teknolojik sisteme sahibiz.

Ev eşyası depolama öncesi hazırlık süreci için gönderdiğimiz tüm personellerimiz nakliye konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların depoda saklanması kadar depoya getirilme aşaması da oldukça önemlidir. Firma olarak eşyaları depoda sakladığımız sürece sigorta ile güvence altına almaktayız. Ancak bu sigorta kapsamında eşyalarınızı koruyabilmek için eşyaları paketleme işini de firma olarak üstlenmekteyiz.

Ev eşyası paketleme konusunda işinin ehli personellerimiz ile eşyalarınıza asla zarar vermeden gerekli çalışmayı yaparız. Bütün eşyaları güvenli şekilde depolarımıza getirilmesini sağlarız.

Eşya depolama firması olarak bütün müşterilerimize başlıca tavsiyelerimiz vardır. Bu noktada sektörün en köklü firmalarından birisi olduğumuz için müşterilerimizin de asla zarar görmeden bu hizmetten faydalanmalarını isteriz.

Unutmayın alacağınız hizmetin detaylarını çok iyi şekilde bilmeli ve buna göre en doğru firma ile çalışmalısınız. Ancak bu sayede eşyalarınızın istediğiniz sürede başarılı şekilde depolanması söz konusu olabilir. 7/24 havalandırma sistemi ile bu kapalı alanlar rutubet yapmaz.

Ev Eşyası Depolama Firması Seçimi

 1. Depolama hizmeti için mutlaka yazılır eşya depolama sözleşmesi yapılmalıdır. Bu sözleşmede alınacak hizmete dair tüm detaylar yer almalıdır.
 2. Depolama hizmeti için anlaşmadan önce mutlaka depoları fiziki olarak görmeyi tercih edin. Bunun en önemli sebebi deponun fiziki şartlarının yeterli olmaması halinde eşyalarınızın da zarar görecek olmasıdır.
 3. Depolarda güvenlik sistemi oldukça önemlidir. 7/24 korunan güvenlik kameralarının olması, sel ve yangınlara karşılık gerekli tedbirlerin alınması önemlidir.
 4. Depoların sadece size özel alanlara sahip olması bir diğer önemli husustur. Korkmazoğlu depolama konusunda sizler için tüm hassasiyeti göstermekte ve eşyalarınızı bu titizlikle muhafaza etmektedir.

Eşya Depolamaya Neden İhtiyaç Duyulur?

Eşya depolama hizmetine birçok farklı nedenden kaynaklanmaktadır. Kişiler farklı sebeplerle depo kiralamak ister ancak sadece ev eşyası değil, iş yerlerine ya da firmalara ait eşyalarda depolanabilmektedir. Ev eşyalarınızı güvenli bir ortamlara sahip bir firmayız. Bu kapsamda depo kiralama işlemi için ortaya çıkan nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Eşya Depolama Firmaları
Baza – Eşya Depolama
 • Evlerde ya da iş yerlerinde kullanım fazlası eşya miktarı arttığında daha büyük bir yere geçilemeyebilir. Ev ya da ofis değişemeyeceğinden dolayı bu ihtiyaç fazlası olan eşyaları bir yerde saklama ihtiyacı hasıl olur.
 • Bazı durumlarda uzun yıllar saklanan ve manevi değeri olan eşyaların atılmasına kıyamaz insanlar. İşe yaramasa bile ömür boyu saklamak isterler ancak evlerinde yer olmaz.
 • Dönemsel olarak başka bir ile ya da ülkeye çalışmaya gidecek kişiler için gereksiz yere kira bedeli ödemek gerekir. Üstelik kiralık evde eşyaların güvenliği için tedbir söz konusu değildir. Bu nedenle eşyaları güvenli bir alanda saklamak çok daha uygun maliyetli ve güvenilir gelir.
 • İl dışında okul okuyanların tatil dönemlerinde kira vermek yerine eşyalarını çok daha uygun bir fiyata belirli süreliğine saklama ihtiyacı oluşabilir.
 • Bazı ofislerde arşiv için alan yeterli gelmez. Bu dosyaların saklanması için ekstra alana ihtiyaç duyulur. Bunun dışında ofis malzemelerini ya da mobilyalarını muhafaza edecek bir depoya ihtiyaç duyulur.
 • Yeni evlenecek çiftlerin ev kiralamadan önce çeşitli düğün kampanyası ile uygun fiyata aldıkları büyük eşyaların saklanması gerebilir.
 • Fuar ve organizasyon benzeri işlerde malzemelerin iş sonunda ofise konması ofis kira bedeli demektir. Ancak bu işler dönemseldir ve uzun süre boşuna kira ödemek demektir.

Ev eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşya deposu alanlarımız temiz ve nemsizdir.

Depolama Hakkında Merak Edilenler

Ev eşyalarınızın güvenli ortamlarda muhafaza edilmesi gerekir. Firmamız depo alanlarını bu sisteme göre düzenlemiştir. Depolarımız nemsiz ve rutubetsiz ortamlara sahiptir.

Ev eşyası depolama hizmeti nasıl yapılmaktadır?

Eşya depolama hizmeti için işlem eşya paketleme ile başlar. Her eşya kendi yapısına uygun şekilde ambalajlanır ve depoya bu şekilde getirilir. Depolarda kişiye özel alanlarda istenilen süre zarfında depolama işlemi yapılır. Eşya depolama süresince depolar havalandırılır ve her türlü güvenlik önlemi ile işlem sürdürülür. Evden eve nakliyat hizmeti de yapmaktayız.

Eşya depolama fiyatları ne kadardır?

Eşya depolama fiyatları kiralanan deponun büyüklüğüne ve depolama süresine göre belirlenir. Ortalama bir aylık kiralık depo fiyatı 200 TL’ den başlamaktadır. Ancak uzun süreli depolama hizmeti için bu rakam biraz daha düşük rakamlara denk gelmektedir. Depolama hizmeti için uzun süreli eşya depolama daha avantajlı olacaktır.

Eşya deposu hizmetini kimler alabilir?

Eşya deposu hizmetinden Türkiye genelinde ev sahipleri, öğrenciler, iş yeri ve ofis sahipleri, organizasyoncular, fuar ve stand işi yapan herkes faydalanabilir. Bu hizmeti almak için ister 1 koli eşyanız olsun isterseniz de kocaman bir ofisi depolayın. Asla sorun yaşamadan tepeden tırnağa kaliteli ve güvenilir hizmet almanız mümkün

Neden Korkmazoğlu Eşya Depolama firmasını seçmeliyim?

Korkmazoğlu eşya depolama firması olarak İstanbul’ un bütün bölgelerine hizmet sağlamaktayız. Depoların tamamı son teknoloji ile kontrol edilerek denetlenir. Bununla beraber eşyaların havadar alanda muhafazası ile asla eşyalarınızda koku, nem ya da rutubetten etkilenme durumları olmaz.

7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımız sadece kişiye özel anahtarla teslim edilir. Yangın, sel ya da hırsızlık olaylarına karşı gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Aynı zamanda eşya depolama sözleşmesi ile müşterimizin hakkını da güvence altına almaktayız.

Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları depolama için ayırdığınız eşyanın yoğunluğu belirlemektedir.

Eşya Depolama FiyatlarıAylık
1 + 1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı250 ₺
2 + 1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı350 ₺
3 + 1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı450 ₺
4 + 1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı550 ₺
Eşya Depolama Ücretleri

Eşya Depolama Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Tuzla Eşya Taşıma
Ev Eşyası Depolama

Maltepe ’de oturuyorum. Evime yeni beyaz eşyalar aldığım için eskileri koyacak yerim yoktu. İkinci elçilerde çok ucuz fiyata almak istediler. Ucuz fiyata satmak yerine depoya koymayı tercih ettim. Zaten Korkmazoğlu firmasının depo fiyatları çok uygundu. Senelik bir anlaşma yaptım. Teşekkürler.

⭐⭐⭐⭐⭐  İlayda KARAN ( Ev Hanımı )

Tekstildeki kumaş ürünlerime yer bulmada sıkıntı yaşıyordum. Firmayı internete üzerinden buldum. Temiz depoları var. Kumaşlarım için bir oda bölümü verdiler. İstediğim zaman gidip alabiliyorum. Kendileri de getiriyorlar. Memnunum gerçekten.

⭐⭐⭐⭐⭐  Göksel ALAN ( Tekstil )

Merhaba. Kiralık ev bulana kadar ev eşyalarım için depo lazımdı. Sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Özellikle Ahmet Bey’ le hep muhatap oldu. Hep ilgilendi sağ olsun.

⭐⭐⭐⭐⭐  Ümit DEĞİRMEN ( Esnaf )