Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti; evden eve nakliyat ya da ofis taşıma hizmetleri ile kıyaslandığında çok daha zahmetlidir. Her şeyden önce evin tüm eşyaları teslimden önce sigortalanması yapılır. Sonrasında profesyonel personeller tarafından montaj ve paketleme işlemleri gerçekleşir. Depolama sistemi için en uygun şekilde düzenlemeleri de yapıldıktan sonra depolama alanlarında yerini alır. Ev eşyası depolama firması olarak firmamızda da profesyonellik, deneyim ve kurumsallık ön planda olmak üzere ev eşyası depolama hizmeti verilmektedir.

Eşya depolama hizmeti uzun yıllardır çeşitli firmalarca hizmet kapsamındadır. Burada önemli olan hizmetin verilmesi değil, doğru uygulanmasıdır. Bu da kadroya, geniş araç filosuna ve profesyonel yaklaşımla ilerleyebilir. Lojistik sektörde yer edinmek demek; her adımın düşünülerek atılması demektir. Bu da başarıyı ve sürekliliği getirir. Korkmazoğlu eşya depolama bu başarının adıdır. Konu depolama olduğunda da ev eşyası depolama hizmeti başarılarımızdan biridir.

Ev eşyası depolama hizmetleri ihtiyacı farklı farklı sebeplerden dolayı oluşabilmektedir. Depolanacak eşyalar bazen içerik bakımından değer verilen eşyalar da olabilmektedir. Bu da emanet edilen yerin ne kadar önemli olduğunu gösterir. Depolama alanlarının öncelikleri vardır. Müşteri kriterleri vardır. Bunların hepsinin bir noktada birleşerek en doğru çözümlerle ilerlemesi de doğru depolama hizmeti demektir. Ve doğru depolama hizmetinin adı da Korkmazoğlu eşya depolama firmasıdır. Gerek personellerimizle gerekse teknolojik yardımlarla hizmetimizden hiçbir zaman ödün vermeyiz. Eşyalarınız hem sizin hem de bizim için önem taşır. Bu nedenle de tüm donanımlarımızla her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Eşya Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama hizmetinde eşyaların depolama alanına getirilmesi ve muhafaza edilmesi dönemi depolama sigortası kapsamındadır. Eşyaların kaliteli ve sağlıklı bir şekilde depolanması için öncelik doğru paketlemedir. Doğru paketlenen eşyalar depolama alanında risksiz olarak misafirliğini sürdürür. Depolama hizmetleri ister uzun ister kısa vadede tercih edilebilir. Burada önemli olan kısım eşyaların sigorta kapsamında ve yenilikler ve gelişmelerle koruma altına alınmasıdır.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Lojistik sektör içerisinde başlı başına ilerleme kaydeden evden eve nakliyat beraberinde depolama ihtiyacını da doğurmuştur. Bu ihtiyaç özellikle ev taşıma hizmetlerinin süreklilik halinde yoğunlaşması ve kentsel dönüşümle ilerlemiştir. Depolama hizmetlerimizde her zaman doğru eşya depolama ön planda olup, müşterimiz ile doğrudan ilişki misyonu hâkimdir.

Eşya Depolama Hizmeti Aşamaları

Depolama hizmetleri sorumluluk ve kaliteli işlemler zincirinden oluşur. Depo alanları kapasitelerinin her geçen günde arttırılması büyümek ve gelişmek demektir. Eşya depolama hizmetinde öncelik eşyaların doğru analizinin yapılmasıdır. Ev eşyası depolama hizmeti ise çok daha ayrıntı ve planlı hareket ister. Eşya depolama hizmeti, uzman olan bir kadro, müşteri memnuniyeti esas olan çalışma sistemi ve profesyonel anlamda adım demektir.

Eşya depolama hizmetlerinde her aşama birbiri ile bağlantılı bir şekilde ilerleme kaydeder. En küçük bir hata bir diğer aşamayı doğrudan etkiler. Özellikle çok daha kapsamlı olan ev eşyası depolama alanı artı bir güvenilir yaklaşım ister. Güvenilir ve temiz olan depolar eşyaların doğru bir şekilde muhafazasını sağlayacaktır.

Güvenli eşya depolama demek, eşya deposu firması olarak müşterilerimize tüm depolama çözümlerini sağlamamız demektir. Depolama sözleşmemizde garanti ve sigorta kapsamı olması dışında özel güvenlik, güvenlik kameraları, 7/24 kontrol altında tutma güvenli eşya depolama da değişmeyen çerçevemizdir.

Günümüzde artık eşya depolama ciddi bir ihtiyaç halindedir. Ev eşyası depolama hizmetleri de bunlardan biri olup; belirli süreler kapsamında depoya yerleştirme gereksinimleri doğmaktadır. Özellikle taşınma dönemleri depoya yerleştirme ihtiyacının doğduğu dönemlerdir. Bu nokta da bizim firma olarak en doğru en kaliteli ve sağlıklı depolama hizmetini verme zamanımızdır. Kiralık eşya deposu firması olarak biz depolama işlemlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde ve müşterilerimizin memnuniyetinin önceliğinin farkındayız.

Firma Belgesi✅ Onaylı Vergi Levhası
Depo Sistemi✅ Odalı Sistem + Ortak Alanlı
Depo Alanı ✅ Sigortalı + Kameralı
Hizmet İçeriği✅ Nakliye + Paketleme

Eşya depolama hizmeti sorumluluk payının en yüksek olduğu hizmetlerden biridir. Depolama hizmetinde esas olan nokta eşyaların aynı şekilde teslimatının yapabilmesidir. Bu da eşya güvenliği sağlanmasıdır. Güvenlik sağlanması ise; her türlü riskli durumdan koruma, temizliğine, dikkat etme, küften, nemden, uzak kalmasını sağlamak demektir. Hijyenik temizleme periyodik olarak yapılmak zorundadır. Temiz bir depolama alanı dezenfekte konusunda tüm özenin gösterilmesi gerekliliğidir.

Eşya taşıma firmamız nezdinde depolama alanlarımız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tam kapasiteli bulunmaktadır. Eşya depolama olarak İstanbul’un en kalabalık ilçesine en yoğun şekilde hizmetlerimizde kalite sunmaktayız. Ve diyoruz ki en doğru adrestesiniz. Eşya depolamada alınan teklif sonrasında eşyalarınız artık güvenli bir şekilde depolarımızdadır. Depolama işlemlerinizin tamamı sigortalıdır. Ve ihtiyacınız olduğu süre kadar depolama imkanlarımız mevcuttur.

Bir Depolama Şirketi Güveni

Eşya depolama ne kadar önem arz eden bir hizmet ise depolama şirketinin de önemi bir o kadar önemlidir. Eşyaların her şeyden önce güven veren bir firmaya teslim edilmesi gereklidir. Bu da gözün arkada kalmaması ile eşdeğer durumdur. Bilinir ki eşyalar bu depoda zarar görmeden korunacaktır.

Depolanmış Eşyaların Geri Alınması Süreci

Depolanan eşyaların geri alınması; teslim edildiği şekilde olması önemlidir. Bu profesyonel bir eşya depolama firması ile çalışıldığının göstergesidir. Bu nedenle depolama firması seçimlerinde verdikleri hizmet detaylı araştırma gerektirir. Güvenilir olup olmadıkları incelenir. Teslim edilen eşyalar korunabilecek özellikte midir? Ve belki de en önemlisi teslim edilen eşyaların alınırken ki durumlarıdır. Biz ev eşyası depolama olarak eşyalarınızı aldığımız gibi teslim edeceğimizin güvencesini veriyoruz.

Parça Eşya Depo Ücreti200₺ – 500₺
1+1 Eşya Depo Ücreti500₺ – 1300₺
2+1 Eşya Depo Ücreti1300₺ – 2400₺
3+1 Eşya Depo Ücreti2400₺ – 3500₺

Eşya Depolama Hakkında Sorular

Depolama firmanız kapsamında eşyaların depolama süreci içerisinde güvenlik özellikleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Elbette. Eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana sektördedir. Dolayısıyla işimizin tüm ayrıcalıklarını, inceliklerini kurumsal açıdan değerlendirmekteyiz. Bu da her geçen yılda başarılı imzalar atmamızı sağlamıştır. Depolama hizmetleri ayrı bir profesyonellik ve deneyim ister. Müşterilerimizin eşyalarının güvenliği de bu noktada önem verilen kriterlerden biridir. Çerçevemiz; 7/24 güvenlik personeli, kamera sistemi kapsamındadır.

Ev eşyası depolama hizmetlerinde depolarında bekleme süreleriniz için bilgi verir misiniz?

Depolama alanlarında süre yoktur. Bu tamamen müşterimizin ihtiyacına göre şekillenir. Depolama süresi 1 ay olacağı gibi birkaç senede olabilir. Her şekilde eşyalar ilk günden teslim edilecek ana kadar güvenliğinden, hijyenine kadar dört dörtlük muhafaza altında tutulur. Depolama hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için paketleme işleminin öneminden bahsetmek gerekiyor. Bu noktada da paketlemede profesyonel personellerimiz yanınızdadır. Doğru paketleme doğru depolama süreci demektir.

Kiralık depo alanlarınız hakkında ekstra verebileceğiniz bilgi var mı?

Depolama alanlarımız ihtiyaçlara yönelik şekillenmektedir. Bu ne demek? Sizin eşyalarınıza göre her türlü ölçüde hazır depolarımızın mevcudu var demektir. Bu da eşyalarınızın uygun alanlarında muhafazasını sağlar. Depolama alanlarımız kişiye özeldir. İstediğiniz zaman inceleme yapabilirsiniz. Depolama alanlarımız aynı zamanda bireysel ya da kurumsal olarak da ayrıntılı hizmet verebilen kapasitededir.