Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile Korkmazoğlu Nakliyat olarak yanınızdayız. Çalışma politikamız müşterilerimizin memnun kalması ve temiz iş ahlakıdır. Alanında tamamen uzman ve temiz çalışma ahlaklı arkadaşlarımız ile eşya depolama ve diğer nakliye işlerinde yanınızdayız. 

Eşya Depolama Hizmeti
Eşya Depolama

Ev eşyası depolama sektöründe son yıllarda bu sektörün gelişmesi ile birlikte birçok yeni firma ortaya çıkmıştır. Şirketimiz uzun yıllar boyunca piyasada ismini “iyi”, “profesyonel” kelimeleriyle tanımlamıştır. Eşyalarınızın depolanması için bizleri arayabilir ve gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almak için firmalarla görüşmeniz gerekiyor. Firmalarla görüşürken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar olduğunu da bilmelisiniz. Ayrıca sadece görüşme anında değil, firmaları araştırırken de dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için detaylı araştırma yapmak neredeyse zorunluluktur. Eşya depolama hizmetinde aranması gereken özelliklerin en önemlilerinden birisi de kalitedir.

Müşterilerimizin kiralık eşya deposu hususunda kusursuz bir hizmet alması için elimizden gelenin fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Şirketimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve randevu alabilir veya aklınıza takılan başka sorular varsa sorabilirsiniz. İletişime geçmek için internet sitemizin “iletişim” bölümünden bizleri 7/24 arayabilir veya aranmasını isteyebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetlerinde depolarımız ev eşyalarınız için en güvenli yerdir. Eşyalarınızı güvenle paketleyerek evinizden depolarımıza getiriyor ve orada bir zarar görmeyecek şekilde depolanmasını sağlıyoruz.

Şirketimiz bu hususta yıllarını vermiş bir şirket olarak aklınıza gelebilecek çoğu sorunla karşılaşmış ve bunlardan tecrübe edinmiş bir şirkettir. Nakliye ve depolama işlemleriniz için elimizden gelenin fazlasını yaptığımıza, yapmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz.

Ev eşyalarınız şirketimizin uzman ekibi tarafından evinizde paketlenir. Bu paketleme işlemi eşyalarınızın depolarımıza nakliyesi ve depolarımızda bulunacağı süre içerisinde bir zarar görmemesi içindir. Ayrıca şirketimiz depolarımızda bulunacak ürünler için sigorta yapmaktadır. Eşyalarınız depolarımızda bir zarar görmesi durumunda maddi zararınız sigorta şirketimiz tarafınca karşılanmaktadır.

Eşya Depolama Firması

Kalabalıklaşan dünya beraberinde hareketliliği, göçü ve taşınmaları da meydana getirdi. Bu durumda taşınacağınız evin eşyalarınızı alıp almaması sizi endişelendiriyor olabilir. Birçok insan eşyası eve sığmadığı için kiralık eşya deposu hizmetine ihtiyaç duyuyor. Duyulan bu ihtiyaç giderek arttığı için eşya depolama firmalarındaki kalite seçiciliği de giderek azalmaya başladı.

Eşya Depolama Şirketi
Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama alanında birçok müşterinin ihtiyacı olan bir hizmettir. Bu hizmet günümüzde tercihin artması nedenleri şöyle sıralanabilir;

 • İşletmelerin ve belirli satış firmaların ürünlerin geniş depolama hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.
 • Ev değişimi sonrasında fazla gelen eşyaların depolanması.
 • Evlilik öncesi alınan çeyizlerin sağlam ve sağlıklı olarak saklanması
 • Belirli zorunluluklar için eşya saklama ihtiyacı

ve benzeri birçok nedenden ihtiyaç duyulabilmektedir.

Eşya deposu firmamız tarafından konuma en uygun olarak ayarlanan depolara sahip olan firmamız sizlere en iyi depo hizmetini sunmaktadır. Firma olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak depolama alanlarımızı en iyi güncellikle korumaktayız. Depolama alanlarımız tamamen en son kullanılan teknolojiyle donatılmaktadır. Eşya depolama konteyner gibi alanlarda eşyalar neme maruz kalabilir. Bu yüzden bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

Size hizmet sunmadan önce hizmetlerimiz ve haklarınız hakkında bilgi sunan yazılı bir belge veriyoruz. Bu durumda eşyalarınız herhangi bir hasar aldığı zaman belgede yazanlara göre işlem yapabilirsiniz.

Her müşteri mutlaka alacağı hizmetin fiyat seçeneklerini araştırır. Siz de fiyat seçeneklerini araştırıyorsanız oldukça normal bir şey yapıyorsunuz demektir. Çünkü her firmanın güvenilir fiyat sunup sunmadığını bilemezsiniz. Güvenilir fiyat aralıklarını öğrenmek için yapmanız gereken şey piyasa değerlerini araştırmaktır. Böylece hangi firmanın daha güvenilir fiyatlandırma sunduğunu anlayabilirsiniz.

Taşınacağınız dönemlerde sizi zorlayacak herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaşmamanız adına firma olarak oldukça çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Eşya depolama sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz ve vermeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz depolama işlemi hakkında bilgilendirme:

1) Marangoz Hizmeti

Kiralık eşya depolama hizmetinde en iyi marangozlar ile çalışmaktayız. Eşyalar sizin evinizden veya ofisinizden firmamız aracılığıyla paketlenip alınmaktadır. Eşyaların paketlenmesi için bazı eşyaların marangozluk işleri gerektirmesinden dolayı ayrımı yapılır. Dolap, koltuk takımı vs. marangozluk becerisi gerektiren işler için marangozlarımız eşyalarınızın ayrımını yapar. Eşya depolama tavsiye olarak bilinmekteyiz.

2) Eşya Depo Alanımız

Ev depolama için civar yerlerde depolarımız bulunmaktadır. Depolama alanlarımız eşyalarınızın zarar görmemesi ve depolarımıza emanet ettiğiniz kalitede kalması için özenle donatılmıştır. Depolama alanlarımızın bu özelliklere sahip olması için yaptığımız birkaç işlem şöyledir:

 1. Böcek, haşerelere karşı ilaçlama yaparak önlem alıyoruz.
 2. Depolarımızda nem olmamasına ve eşyalarınızın tahriş olmamasına özen gösteriyoruz.
 3. Kamera sistemi yerleştirilmiş depolarımız sürekli izlenmektedir. Eşyalarınızın güvenliği emin ellerde.
 4. Hijyen konusunda A++ kalitesinde temiz ve hijyen olmasına önem veriyoruz.

3) Eşyaların Depolarımıza Yerleşimi

Ev eşyası depolama hizmetimizde eşyalarınız depolarımıza getirildikten sonra kişisel ayrılmış bölümünüze konulur. Her müşterimizin kişisel bölümlerinin olması eşyaların karışması riskini yok etmiştir. Müşteri devam etmesini istediği takdirde depolama işlemini uzatabilir.

4) Depolama Sözleşmesi

Eşya depolama işleminin son aşaması olarak evinizden veya ofisinizden eşyalarınızı aldıktan sonra sizlere bir sözleşme getiriyoruz. Bu sözleşme içerisinde bizlere emanet ettiğiniz ürünlerin listesi yer alıyor. Bu sözleşmeye imza attıktan sonra sözleşmenin bir nüshası sizde bir tanesi de bizde kalıyor. Eşya depolama şikayet hattımızda mevcuttur.

Eşya Depolama İşlemleri

Eşya depolama ve diğer nakliye işlemleriniz için bizleri arayıp randevu alabilirsiniz. Depolama işlemi için bizleri aradığınızda prosedür şu şekilde işler:

 1. Eşya depolama işleminiz için bizimle sayfamızın iletişim bölümünden haftanın her günü ve her saati iletişime geçip randevu alabilirsiniz.
 2. Eşyalarınızın sigortasını ve paketlemesini yapması için çalışma arkadaşlarımız evinize veya belirttiğiniz yere gelip işlemlerini yapıyor.
 3. Belirttiğiniz yere gelip taşınması istenilen ürünlerin ekspertizini çıkartan çalışma arkadaşlarımız ile ürünlerinizin sigortasını yapıyoruz. Bu sayede taşınma sırasında veya depolarımızda bulunduğu sırada eşyalarınız maddi güvence altına alınıyor.
 4. Eşyalarınız yerli üretim paketleme ürünlerimiz ile hasarı en aza indirecek şekilde paketlenir.
 5. Araç filomuzdan taşınacak eşyalarınıza uygun kapasitede bir nakliye aracı gönderiyor ve eşyaları aracımıza yüklüyoruz. Daha sonrasında eşyalarınız güven ile depolarımıza taşınıyor.

Hizmetlerimiz genel itibariyle bu şekilde olsa da ekstra yaptıklarımız mutlaka vardır. Bu yaptıklarımız harici sizin özel istekleriniz olursa bunları bizimle iletişime geçtiğiniz sırada gelen arkadaşlarımıza söyleyebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Firmamız eşya depolama hizmetinde fiyatlandırma yaparken birden çok unsura göre fiyatlandırma yapmaktadır. Bu fiyatlandırma işlemi eşyalarınızın miktarı, hacmi, depolarımızda ne kadar süre kalacağı vs. birçok unsura bağlıdır.

Depolama AlanıÜcretiNeler Sığar
1 – 10 m3 Alan150 ₺Bir Oda Eşyası
10 – 20 m3 Alan250 ₺Salon Takımı , Mutfak Eşyası ve Yatak Odası
20 – 30 m3 Alan500 ₺Salon Takımı , Mutfak Eşyası, Çocuk Odası ve Yatak Odası
30 – 40 m3 Alan750 ₺Salon Takımı , Mutfak Eşyası, Çocuk Odası, Oturma Odası ve Yatak Odası
40 – 50 m3 Alan1000 ₺Salon Takımı , Mutfak Eşyası, Çocuk Odası, Oturma Odası, Çalışma Odası ve Yatak Odası
Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama işlemlerinde birçok firma müşterinin cebini düşünerek hareket etmiyor. Şirketimiz bu konuda hem kaliteli hizmet vermekte hem de uygun fiyatlandırma yapmaktadır. Bizimle iletişime geçip nakliye işleminiz için fiyatlandırma öğrenmek istediğinizde sizde uygun fiyat ve kaliteli hizmeti göreceksiniz.

Fiyatlandırma işlemlerinde taksit vs. sorularınız olması durumunda ofislerimize gelip detaylı bilgi alabiliriz. Çalışma arkadaşlarımız aklınıza takılabilecek bütün soruları olabildiğince cevaplayacak ve yardımcı olmaya çalışacaklardır. Fiyatlandırma işleminin diğer firmalara göre daha uygun ve daha kaliteli bir hizmet olduğunun farkına sizler de tanık olacaksınız.

Sizin için önemli olan sadece fiyatın bütçenize uygun olmasıysa, görüşme esnasında firmaların size sunduğu fiyatları birbiriyle karşılaştırarak da aralarından en uygun olan firmayı bulabilirsiniz. Fakat bu yöntem bazı durumlarda beklemediğiniz sonuçlara yol açabilir. Her zaman uygun fiyatlı olan bir hizmetin kaliteli olduğunu beklemeniz doğru değildir.

Aynı zamanda fiyatı yüksek olan hizmetin kaliteli olduğu düşüncesinin de doğru olduğu söylenemez. Özellikle rekabetin artış gösterdiği son dönemlerde yüksek fiyat – yüksek kalite ilişkisi giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Sadece fiyata ya da kaliteye bakarak bir firma hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olamazsınız. İki unsura da bakarsanız ancak kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet alıp alamayacağınızı anlarsınız. Eğer sadece fiyata ya da kaliteye odaklanırsanız hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz çok yüksektir. Riske girmemek için araştırma yaparken ikisine de dikkat etmeniz şarttır.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev depolama hizmetlerinde en çok depolanan ürün ev eşyalarıdır. Şirketimiz 30 yıldır sektörde olmanın verdiği tecrübe ile ev eşyası depolama ve depolanan eşyaların zarar görmemesi için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Eşya Depolama Tavsiye
Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti de diğer eşya depolama hizmetiyle çoğu şekliyle benzerlik göstermektedir. Ev eşyalarınızı uzman kadromuz evinize gelerek paketliyor ve depolarımızda bulunacağı süre içerisinde herhangi bir zarar görmesini minimuma indiriyor. Ayrıca ev eşyalarınızın sigortasını yapıyor ve depolarımızda olası bir zarar görmesi durumunda maddi zararınızı karşılıyoruz.

Sektördeki 30 yıllık tecrübemiz, uzman çalışma arkadaşlarımız, geniş araç filomuz ve temiz iş ahlakımız ile depolama işlemlerinizde yanınızdayız. Ev eşyalarınız bizimle birlikte güvendedir. Ev depolama firmaları arasında en iyi depo hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Şimdiye kadar beklentinizi karşılayacak bir fiyat sunan herhangi bir firmayla karşılaşmadıysanız eşya deposu firmamızla iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. Müşterilerimizi zora sokmayacak avantajlı hizmetlerimiz sayesinde herkese hizmet imkânı sunmayı hedefliyoruz. Böylece yaptığımız hizmet hem kaliteli hem de beklentinizi karşılayacak bir ücretlendirmeyle yerine getirilmiş oluyor.

Eşya depolama hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Depo alanlarımız dezenfektan olmaktadır. Aylık olarak ilaçlama yapmaktadır. İstanbul’da depo ortamlarımız bulunmaktadır.

Eşya Depolama Hakkında Sorular

Eşya depolama hizmetinde neden sizi seçmeliyiz?

*Fiyatlandırmada kalite olarak en uygun fiyatlandırmayı sunmaktayız.
*Depolarımız güvenlik sistemi açısından yeterli donanıma sahiptir.
*Çalışma prensibimizde müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmaktadır.
*Depo alanlarımız geniş ve kişiye özel ayrılmış şekildedir.
*Taşıma hizmetinde kolaylıklar sunmaktayız.

Eşya depolama hizmeti ne zaman bitmektedir?

Eşyalarınızın depolarımıza gelmesi işlemi genelde 1-2 gün içerisinde kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin zamanını almamak açısından çalışanlarımız en titiz şekilde eşyalarınızı depolarımıza yerleştirmektedirler. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız depomuzda anlaştığımız süre zarfında duracaktır. Sonrasında eşyalarınızın daha fazla kalmasını istiyorsanız bizlere süreniz bitmeden daha önce bildirmeniz durumunda daha uzun süreli kalabilir.

Ev eşyası depolama hizmetinin ücretlendirmesi neye göre yapılmaktadır?

Depolama hizmeti fiyatlandırması yapılırken göz önünde bulundurulan unsurlar şu şekilde listelenmiştir:
*Eşyalarınızın miktarı
*Eşyaların depolarımızda bulunacağı süre
*Eşyalarınızın hacmi
*Taşıma işlemi sırasında kullanılacak aracın türü
Detaylı fiyatlandırma bilgisi almak için sitemizden fiyat tablosuna bakabilirsiniz.

Depolama hizmetinde eşyalarım güvende olur?

Sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında tamamen güvenilir hizmet sunmaktayız. Depolama alanlarımız 7/24 olarak izlenen ve ekipler tarafından kontrol edilen alanlardır. Depolarımız bulunan bütün eşyalarınız garanti kapsamındadır. Eşya depolama güvenli depo ihtiyacınıza binaen depolarımızı sürekli izleyen kameralarla izlemekteyiz.

Eşya depolama firmaları arasında ücret farkı neden vardır?

Fiyatlar müşterilerimiz tarafından çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Depolama ücreti eşyalarınızın kaplayacağı alana ve depolama hizmeti süresine bağlı olarak fiyat verilmektedir. Firmalardan kurumsal olan firmalar sundukları ambalajlama ve marangoz hizmeti de fiyata dahildir. Ayrıca kurumsal firmalar sigorta hizmeti sunmaktadır. Uzman bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ucuz fiyat depolama hizmeti veren firmalar ise bu hizmetlerden hiçbirisini yerine getirmemektedir.

Korkmazoğlu nakliyat firmamız Üçeller eşya depolama ve Turuncu eşya depolama şirketleri ile ortak çalışmaktadır. Eşyalarınızın nakliye hizmetini de bizler sunmaktayız.