Depreme Karşı Aldığımız Önlemler

Eşyalarınız için depreme karşı aldığımız önlemler temelde kurumsal nakliyat firmamız tarafından her nakliyat sürecinde uyguladığımız prosedürlerden oluşmaktadır. Yaşam alanlarında bulunan eşyaların deprem gibi doğal afetler sonucu insanlara zarar vermesi ancak önlem alınmaması sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Güvenli nakliyatın yanı sıra güvenli bir yaşam alanında barınmak, bulunmak için profesyonel hizmet seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Depreme Karşı Aldığımız Önlemler Nelerdir
Depreme Karşı Aldığımız Önlemler

Deprem, insan hayatını tehdit eden yaşam alanlarında bulunan eşyaların insanlara zarar vermesine neden olabilecek bir doğal afettir. Bu nedenle eşyaların doğru bir şekilde monte edilmesi gerekir. Böylece deprem anında sarsıntının bir sonucu olarak eşyaların insanlara zarar vermesi engellenebilir. Kurumsal nakliyat firmamız tarafından verilen tüm de-montaj ve montaj hizmetlerinde öncelik insan sağlığıdır.

Nakliyat Sürecinde Depreme Karşı Ne Gibi Önlemler Alınabilir?

Nakliyat sürecinde depreme karşı alınabilecek en büyük önlemlerden biri de eşyaların doğru bir şekilde sabitlenmesidir. Duvara ya da zemine sabitlenmeyen eşyalar olası bir sarsıntı anında insanların üzerine düşerek onlara zarar verebilir. Bu noktada montaj hizmetleri kapsamında eşyaların sabit zeminlere tutturulması gerekir.

Deprem insan hayatını tehdit eden ve önceden fark edilerek gerekli tedbirlerin alınmasının bir hayli zor olduğu afetlerden biridir. Yaşam alanlarınızı korumak, eşyalarınızın güvenliğinizi tehdit etmesini engellemek için önlemleri almanız önerilir.

Nakliyat sürecinde depreme karşı alınabilecek en büyük önlem eşyaların doğru bir şekilde montajının yapılmasıdır. Nakliyat kapsamında verilen montaj işlemlerinde görev alan tüm çalışanlar alanında deneyimli ve bilgi sahibi personellerdir. Personellerimiz montaj işlemleri sırasında eşyaların duvar ve zemin gibi sabit alanlara monte edilmesi gerekliliğini her bir müşterimiz için arz eder. Akabinde müşteri onayı ile eşyaların montajı depreme karşı gerekli önlemler alınarak gerçekleştirilir.

Nakliyat Sırasında Deprem Olması Durumunda Eşyalar Zarar Görürse Ne Olur?

Kurumsal firmamız tarafından verilen her bir nakliyat hizmetinde sözleşme ile hizmet verilir. Böylece eşyalarınızın ve ödemenizin güvenliği karşılıklı olarak sağlanmış olur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımın doğal bir sonucu olarak eşyalar sigortalı olarak taşınmaktadır.

Nakliyat sırasında deprem olması durumunda eşyaların zarar görmemesi için doğru bir şekilde araçlara yüklenmesi sorumluluğumuz altındadır. Deprem kaynaklı sarsıntıların eşyalara zarar vermemesi için gerekli tüm önlemler eşyalar araçlara yüklenirken alınır.

Düşerek kırılma tehlikesi bulunan eşyaların sabit bir şeklide araca yüklenmesi sadece depreme karşı değil aynı zamanda yol şartlarına karşı da alınan önlemler arasında yer almaktadır. Böylece güven içerisinde eşyalarınızı nakliyat firmamıza teslim edebilir, profesyonel hizmetlerimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Nakliyat Hizmetleri Kapsamında Alınan Güvenlik Tedbirleri

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız tarafından verilen birçok hizmet bulunmaktadır. Firmamızın en temel amacı güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakliyat hizmeti vermesidir. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikalarımız ile müşterilerimizin mağdur edilmemesi için gereken tüm önlemler çalışanlarımız tarafından alınmaktadır.

Nakliyat hizmetleri dikkat, profesyonellik ve deneyim gerektiren işlemlerdir. Yaşam alanlarını taşımak için nakliyat hizmeti almanın en büyük faydalarından biri de yüksek katlı yapılara dahi hızlı bir şekilde taşınmanın olanaklı hale getiriliyor olmasıdır. Kurumsal firmamız kapsamında verdiğimiz nakliyat hizmetleri ise aşağıdaki gibidir;

Eşyaların paketlenmesi ve montajlarının gerçekleştirilmesi hususlarında alanında deneyimli personellerimiz ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Böylece eşyaların taşınırken hiçbir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olabilir, yaşam alanlarınızda depreme karşı önlemler alınmış eşyalar ile rahat edebilirsiniz.

Eşya taşıma hizmetimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.