Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmet alanı içinde olmak, sigortalılık özelliğimiz, kalitemiz ile detaylarımız ile şekillenir. Bizim için koordinasyon her zaman önemli olup günün her saatinde evden eve nakliyat hizmeti için bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat belki dışarıdan kolay gibi gelse de aslında işin içyüzünde son derece ayrıntılı ve zordur. Her aşaması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Her şey ücretsiz ekspertiz hizmetimizle başlar, sonra eşyalarınızın ambalajlanması kısmı gelir.

Eşyalarınızın miktarına bağlı personel sayısı belirlenir, gerekli ekipmanlar hazırlanır. Sonra nakliye aracı belirlenmesi ve diğer hususların değerlendirilmesi kısmı başlar. Yani ilk andan anahtar teslime kadar yapılacaklar bitmez.

Taşınma tarihi sizinle olan ilk görüşmemiz esnasında belirlenir. Nakliye günü ve saatinde kapınızda oluruz. Mobilya parçalarının sökülüp ambalajlanması ve yüklenmesi öncelikli olmak üzere eşyaların araca yüklenmesini sağlarız. Biz de her adım profesyonel dengede yürüdüğünden eşyalarınız hasar görmeden taşınması yapılır. Tüm nakliye araçlarımız lüks ve içeriğine uygun seçimler olup kapalı çelik araçlardır.

Çekmeköy evden eve nakliyat çözümlerinde her zaman başarı imzasını atmıştır. Evden eve nakliye dışında, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerde de son derece aktiftir. Kapalı araçlarımız, kaliteli paketlerimiz, profesyonel işçi kadromuzla her zaman size hizmet vermeyi yön bildik ve öyle de devam edeceğiz.

Çekmeköy Nakliyat Firmaları
Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy nakliyat her zaman tecrübe ve hizmet kalitesinin adıdır. Hedefimiz beklentileri karşılamak hatta aşmaktır. Taşınmak söz konusu olduğunda sizden ismimizin telaffuzunu duymak bile doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır.

Çekmeköy Eşya Taşıma Süreci

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Taşıma günü gerekli personel, ekipmanlar ve nakliye aracı
 • Eşyaların montesi için marangoz
 • Paketleme için profesyonel elemanlar ve gerekli malzemeler
 • Taşınacak eşyaların sigortasının önceden yaptırılması

Çekmeköy nakliyat hizmetinde dürüstlük, kalite ve çözüm üretme kimlik özelliğindedir. Bu sektörde olan nakliyat şirketlerinin tek yatırımları bizim için sizlersiniz. Biz size taahhüt ve kaliteli hizmet sunarız, sizden de yaptığımızın işini ödülünü alırız. Bu ödülde güveninizi kazanmaktır.

Çekmeköy evden eve nakliye son derece yorucu ve bir o kadar da stresli bir iştir. Sizin açınızdan ayrı bizim açımızdan ayrı bir stres kaynağıdır. Bu sebepten dolayı işimizi titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak biz tüm taşımalarımızda hijyene ve sıfır malzeme kullanımı yapmaktayız. Çekmeköy geniş bir bölge olduğundan bir noktasından bir başka noktasına taşınması söz konusu olsa da her alandan bilgisi vardır. Çekmeköy bölgesini çok iyi tanıdığımızdan, sistemli bir taşıma ve beraberinde kadromuz olduğundan sonuç iyi hizmettir. İyi hizmet vermek de bizim taşıdığımız gururdur.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

1) Eşyaların Kurulumu

Eşyaların sökülmesi, yeni kurulumu aşaması bir marangoz tarafından profesyonelce gerçekleşmelidir. Eşyaların monte edilmesi deneyim ister aksi takdirde eşyalarda hasar oluşabileceği gibi zaman kaybına da sebep olacaktır.

Çekmeköy Nakliyat Firması
Çekmeköy Nakliyat Firması

2) Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Taşıma öncesinde yaptığımız bu hizmette eşyalarınızın hacmini ve ne kadar sürede taşına bileceğine dair bir analiz raporu çıkarıyoruz. Ekspertiz uzmanımız eşyalarınızın içeriğini kontrol ediyor, kırılacaklar ya da hassas eşyalar belirleniyor. Ekspertiz sayesinde taşıma günü herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Raporda hangi araç geleceğine dair bilgiler yer alır. Personel sayısını da belirtir.

3) Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Hazırlanan rapor, her iki tarafça onaylandığında ve fiyatta anlaşma sağlandığında nakliye sözleşmesi yapılır. Böylelikle her iki taraf için de mağduriyet kısmı yok edilmiş olur.

4) Sigortalı Çekmeköy Nakliyat

Eşyaların taşınma esnasında düşürülmesinden, kırılmasına ya da darbe görmesi haline karşılık sigorta yaptırılır. Bu sigortalı evden eve nakliyat adını taşır. Böylelikle doğabilecek tüm zararlar önlenecek hale gelir.

5) Eşya Paketleme Hizmeti

Paketleme işlemi ekipmanları ile, kullanılacak malzemeleri ile tam bir bütündür. Bu parçaların taşınma yönteminden muhafazasına kadar her detay ayrı bir önem taşır. Eşya paketlenmesi sırasında içeriğe bağlı özellikte koruma yöntemleri ile paketlemeler ve beraberinde kategorilere ayırma söz konusudur.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Çekmeköy evden eve taşımacılık olarak kurumsal bir firmayız. Bizimle irtibata geçtiğiniz an itibari ile hemen ücretsiz ekspertiz ile sizi ziyarete geliriz. Ayrıntıları rapor haline getirir, programımızı oturturuz. Eşyalarınızın paketlenmesinden yeniden montelenmesine kadar her aşama deneyimli ellerden geçerek sonuçlanır. Yaşadığınız deneyim bizim kurumsallığımızın bir göstergesidir.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması

Çekmeköy nakliyenin müşterisine hoş geldin deme şeklini mi öğrenmek istiyor musunuz?

 • Kalite ve tecrübe
 • Müşteri memnuniyeti
 • Kurumsallık
 • Uygun araçlar ve ekipmanlar
 • Profesyonel elemanlar

Geniş bir müşteri kitlemiz vardır. Biz bu sektöre adım attığımız andan itibaren önce işimizi sonra sizi önemsedik. Bu da işlerimize otomatikman yansıyarak başarılı işlere imza attık.

Kaliteli işlerimizin yanı sıra personellerimizle, fiyat performanslarımızla da fark yarattık. Sizden aldığımız geri dönüşümlerle aslında biz kendimizi şekillendirdik.

Nakliye sektörüne verdiğimiz güvenle ve sizlerin listesinde 1 numara olmanın verdiği onurla sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Biz her zaman size daha iyisini sunacağız, kendimizi devamlı geliştireceğiz. Nakliyat konusunda her ihtiyacınıza cevap verebilme kapasitesini taşıdığımız gerçeği ortada olsa da hep bir adım öteyi amaçlayacağız.

Çekmeköy Nakliyat Şirketi

Çekmeköy evden eve nakliyat kapsamında tüm nakliyat hizmetleri sigorta çerçevesindedir. Eşyalarınızın değil hasar görmesi çizik almaması için aldığımız bu önlem kurumsallığımızın ve profesyonelliğinin göstergesidir.

Sigorta güvencesi sizi olduğu kadar bizi de huzurlu olmamızı sağlamaktadır. Ne de olsa eşyalarınız eşyalarımızdır. Sunduğumuz sigorta hizmeti eşyalarınızın taşınmaya başlanması an itibari ile başlar; son teslimat anına kadar geçerliliğini korur.

Çekmeköy nakliyat olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizle, uzman ekiplerimizle hizmet vermenin öneminin farkındayız. Gerek ev gerekse ofis taşımacılığında her zaman bir B planımız vardır. İşimiz özen ve dikkat üzerinedir. Ekip çalışması bizim için önemlidir.

Evden eve nakliye fiyatlandırmasında belirli kriterlerimiz vardır. Bu bağlamda ortaya çıkan fiyatlandırma kurumsallığımızdan kaynaklı farkımızdır.

Peki bu kriterler nelerdir?

Eşya miktarı, taşınacak evin ve yeni evin bulunduğu kat, eşyaların taşıma yöntemleri, çalışacak personel sayısıdır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Çekmeköy ucuz nakliyat hizmeti sunmamızın bir nedeni vardır. Personellerimiz günübirlik değil, daimi ve sigortalı çalışanlardır. Bu da disiplin anlayışımız ve önlemlerimizdir. Genele bakılacak olunursa Çekmeköy evden eve nakliye olarak kaliteli taşımacılıkta adımızdan söz etmeye devam ediyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkımız kuşkusuz hizmetlerimizdir. Doğru taşımak, doğru araç sunmak, doğru planlama ve bu doğru listesi uzayıp gitmektedir. Çekmeköy nakliye fiyatları alanında yine öncü olmamız artılarımızdan biridir. Nakliye hizmetleri bir gereksinim olduğundan ve maliyetli işlemler olduğundan fiyatlarda yaptığımız küçük oynamalar biliyoruz ki, sizin için tasarruftur.

Çekmeköy evden eve nakliye olarak firmamızın misyonu sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Biz disiplinli ve profesyonel çalışarak, teknolojik açıdan lider olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

Çekmeköy Nakliye Firması

Çekmeköy evden eve nakliyat eşya nakliyelerinde deneyimli ve uzman kadro ile hizmetinizdedir. Nakliye demek sadece eşya taşınması demek değildir. Nakliye demek donanım demektir, tecrübe demektir, profesyonellik demektir.

Çekmeköy nakliyat öncesinde de monte yapılacak eşyalar ayarlanır ve uygun şekilde paketlenmesi yapılarak zarar görmesi engellenir. Yine hizmetlerimiz arasında yeni yaşam alanınızda eşyaların montajı tekrar yapılarak teslimatı gerçekleşir. Nakliye günümüze kadar korkulan, sıkıntı yaratan durumlardan biri olurken artık işi profesyonele devretmekle çok daha taleplerde artış yaşanmıştır. Çekmeköy ev taşıma konusunda eşyalarınız sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Politikası

 • Koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti ile hareket
 • Müşterilere karşı sorumluluk bilincinden uzaklaşmamak
 • Sürekli bir gelişim içinde olmak
 • Kurumsal anlamda yönetim sahibi olmak
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Çekmeköy ev taşıma ile eşyalarınız hem güvendedir hem de güvenlikli olarak taşınır. Bir nakliyat firmasından beklenen profesyonellik ve güvendir. Bu iki kıstas yakalandığında nakliye hizmeti de başarılı sonuçlanacaktır. Bu başarı aynı zamanda alanında profesyonel olan personeller ile de gerçekleşir. Biz Çekmeköy evden eve nakliyat olarak her geçen gün de gelişmeyi sağlamış bir firmayız. Bu özelliğimizle hizmetlerimizin pratikliği ve hızlılığı ile de ayrıcalığımız mevcuttur.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bizim en önemli özelliğimiz yenilikçiliğe açık olmamızdır. Hizmetlerimizde teknolojik açıdan her gelişmeyi takip ederek kullanırız. Böylelikle hem firmamız farklılık kazanır hem de sektörde değişime hazır olduğumuzun sunumu gerçekleşir.

Firmamız ilk günden bu güne kadar müşteri memnuniyeti ile adım atmayı misyon edinmiştir. Önceliğimiz sizin beğenisidir. Eşyalarınızın güvenliğiniz sağlamakla sizden aldığımız memnuniyet bizim için en büyük kazançtır.

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliği demek bünyemiz nezdinde sigortalı demektir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için tüm tedbirleri almaktayız. Bu çabamız sizin gözünüzde çok daha güvenilir olmamızı sağlamaktadır

Nakliyede eşya paketleme hizmetinin profesyonel olması taşımacılıkta çok daha kaliteli iş demektir. Doğru yapılan paketleme demek eşyaların koruma altına alınması demektir. Kırılacak eşyalar ya da hassas eşya grupları olsun sorunsuz taşınır. Paketleme malzemeleri de kaliteli seçilir.

Çekmeköy evden eve nakliyat araçları temiz, bakımlı ve donanımlıdır. Bu özellikleri ile taşıma esnasında herhangi bir sıkıntılı durum yaşanmaz. Nakliye araçlarının iç kısımları eşyaların zarar görmemesi için düzenlenmiştir. Herhangi bir sallantıda dahi eşya çizilmesi yaşanmaz.

Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları belli kriterler çerçevesindedir. Çekmeköy nakliyat için fiyatlarda çok daha ekonomik yaklaşımlar çok daha kaliteli işlerle meç edilir. Kaliteden asla ödün verilmez.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Soruları

Asansörlü nakliye hizmetini tercih ediyor musunuz?

Elbette ediyoruz. Özellikle yüksek katlarla karşılaştığımızda işimizde hızlılık ve pratik açısından tercihimiz asansörlü taşımacılık olmaktadır.

Nakliyat sigortası hakkında neler söylersiniz?

Nakliyatta en önemli konu sigortadır. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliye hizmetlerimizde sigorta zorunluluğu vardır. Eşyalar maddi ya da manevi değerde olabildiklerinden sigorta olmazsa olmaz koşuldur.

Nakliyede tecrübeye inanıyor musunuz?

Tecrübe olmadığı takdirde nakliye sektöründe ilerleme kaydetmek son derece zordur. Nakliye sektörünün her aşaması profesyonel yaklaşım ister. Bu yaklaşım da tecrübeyle oluşabilir. Gerekli eğitim ve donanım ile bu ayrıcalık kazanılır.

Evden eve nakliyat öncesinde eşya ambalajlanması hakkında neler söylersiniz?

Eşyaların ambalajlanmasında profesyonel yaklaşım işin önemli kısmıdır. Doğru yapılan paketleme doğru eşya taşımacılığı olup kaliteli iş demektir. Uzman kişilerce yapılan paketleme yüklemede ve taşımada sorun yaşanmadan anahtar teslim etmektir.

Doğru paket ve ambalaj malzemeleri ne demektir?

Paketleme ve ambalajlama işlemelerinde tecrübe sahibi olmayan bir personelde; yanlış ambalaj malzemesi de nakliyenin diğer süreçlerini olumsuz etkiler. Eşyaların zarar görme olasılığı artar. Her bir malzeme tek kullanımlıktır. Kaliteli ve dayanıklı olması sayesinde yıpranmalar, kırılmalar yaşanmaz.