Birden Fazla Adrese Nakliye Hizmeti ve Fiyatlandırma

Nakliye sektöründe çeşitli taşımacılık hizmetleri sunulur. Bu hizmetler komple, parsiyel(birden fazla adrese nakliye) ya da ağır nakliyattır. Aynı güzergahta bulunan farklı müşterilerin nakliyeleri; aynı taşıma aracı ile taşınabilir, bu hizmetin adı parsiyel taşımacılık ya da daha çok kullanılan adıyla parça eşya taşımacılığıdır.

Birden Fazla Adrese Nakliye Hizmeti ve Fiyatlandırma

Parsiyel taşımacılıkta amaç; aynı güzergahtaki yüklerin, nakliye aracını tam anlamı ile doldurması için aynı araca yüklenmesi ve böylelikle nakliyenin çok daha ekonomik hale getirilmesi sağlanır. Tabi ki bu hizmetin doğru bir şekilde sunulabilmesi için zamanın doğru orantılı olması gereklidir.

Birden Fazla Adrese Nakliye

Parsiyel taşımacılıkta kullanılan nakliye türü ağırlıklı olarak karayoludur. Planlama yapılarak uygun bir nakliye gerçekleştirilir. Parsiyel taşımacılık her zaman komple taşımaya göre çok daha ekonomik çok daha avantajlı bir nakliye türüdür.

Ev taşıma; nakliyat sektöründe kuşkusuz en çok ilgi gören ve beraberinde ihtiyaç olan alanlardan biridir. Bu ihtiyacın sık sık ihtiyaç haline gelmesi halinde bazen parça eşya taşımacılığı tercih edilerek fazla masraf yapılması önlenebilir. Evden eve nakliyatta zaman içerisinde sık değişiklikler yaşanarak ihtiyaçlar çok daha net ve hızlı çözümlerle ilerleme sağlamaktadır. Bunlardan biri de anahtar teslimi evden eve nakliyattır. Anahtar teslim nakliyat demek eski evinizden yeni evinize gelene kadar hemen her şeyden sorumlu olmak demektir.

Evden eve nakliyede her zaman en önemli detay personelin deneyimli olmasıdır. Personellerin işinde deneyimli olması demek o firmanın çok daha iyi bir hizmet vermesi dolayısıyla referanslarının kat be kat artması demektir. Daha iyi hizmet her zaman yeni çözümler sağlar, yeni çözümlerle ilerlemek yapılan her işte deneyim sahibi olmak demektir.

Ev taşıma sektöründe birçok taşımacılık hizmetinin olması sayesinde özellikle aynı güzergahta nakliye hizmeti söz konusu olunca; taşıma maliyeti çok daha ekonomik düzeylere indirilerek uzun mesafeler dahil olmak üzere tercihler yapılır. Parsiyel taşıma olarak adlandırılan bu hizmette yük ister küçük ister büyük olsun nakliye aracı ile en güvenli şekilde taşımacılığı yapılabilmektedir.

Korkmazoğlu Nakliyat firmamızda parça eşya taşımacılığın hakimiyeti son derece olumlu geri dönüşümler almakta ve müşterilerimize çok daha ekonomik bir taşıma hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.

Parsiyel Yük Nakliyesi Avantajları

Taşınma maliyeti son derece ekonomik bir seviyeye iner ve beraberinde hem etkili bir hizmet sağlanır hem de güvenli bir taşımacılıkla eşyalar zamanında istenilen yere ulaşır. Taşınmada güvenli taşıma, ekonomik fiyat ve zamanında teslim en önemli detaylardır. Ve kuşkusuz nakliye sektörü demek hızlı ve pratik çözümler ve taşıma hizmeti yapmak demektir. İki mesafe arası nakliye hizmetleri ise günümüzde en çok tercih edilen alanlar arasındadır.

Aynı güzergahta olan nakliyelerde ulaşılması gereken adres alınır ve o güzergahtan geçecek olan araca yerleştirme planı yapılarak komple evden eve taşımada olduğu gibi tüm detaylar sırasıyla gerçekleştirilir.

Eşya hassasiyeti her hizmette olduğu gibi bunda da geçerlidir. Üstüne üstlük artı payda; son derece ekonomik bir nakliye yaşanmasıdır. Bu hizmette eşya yüklenmesi esnasında özel ve son derece dikkatli liste hazırlanır ve bu listeye göre eşyaların dağıtımı gerçekleştirilir.

Eşyalar1. Adres2. Adres
Bir Parça Eşya 200 ₺ + 150 ₺
İki Parça Eşya300 ₺ + 250 ₺
Parça Eşya Nakliye Ücretleri

Parsiyel taşımacılığın ne kadar büyük ihtiyaç olduğu günümüzde nakliye sektöründe anahtar teslim taşıma da bir o kadar atak halindedir. Hayatın akışı öyle hızlı ve öyle streslidir ki; artık hiç kimse bir de nakliyeyi düşünmek istememektedir. Ve sonucunda doğan anahtar teslim taşınma evin anahtarının alıp; paketlenmesinden yeni eve yerleştirilmesi, temizliği, tüm tesisatlarına kadar dahildir. Yani müşteri deyim yerindeyse parmağını oynatmaz.

Taşınma hizmetlerinde en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına adımlar atmaktayız. Biz sektörümüzün her adımının detaylarından mesul olan profesyonelliğimizden yıllar boyu ödün vermemiş bir ekibiz. Profesyonellik ve deneyimlilik; nakliye sektörü için olmazsa olmaz kuraldır.

Aynı yöne nakliye hizmetinde İstanbul evden eve nakliyat alanında daha çok kullanmaktayız. İstanbul’dan diğer illere nakliye haftada iki defa olmaktadır.