Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat ekibimizle yanınızdayız. Sektördeki 30 yıllık deneyimimiz ile sizler için tüm taşınma sürecinin yönetimini ve nakliyesini profesyonel bir şekilde hallediyoruz. Yaptığımız işi profesyonellikle, titizlikle ve müşteri memnuniyetini öne alan bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

bakirköy-evden-eve-nakliyat-3

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat işleminde kendiniz taşınmak istediğinizde çoğu sorunla karşılaşabilirsiniz bu sorunlar gündelik hayatınızı zorlaştırır ve sizi psikolojik olarak yıpratır. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda sektörde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

İlk olarak aradığınızda planlamayı yapıyoruz ve uygun bir zamanda eşyalarınızı zarardan korumak için paketlemeye başlıyoruz. Eşyalarınızın durumuna göre geniş araç filomuzdan göndermiş olduğumuz araçlarımızdan birisi ile taşınmak istediğiniz adrese eşyalarınızı nakliye ediyoruz. Uzun süredir İstanbul’da iş yaptığımız için taşınacağınız adresteki cadde veya sokakta bir mağduriyet olmadan taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Bakırköy’de hemen her gün 100’ü geçen taşıma işlemi oluyor. Taşınma işlemleri hakkında daha önceden sorun duymuş olabilirsiniz. Özellikle insanlar taşınma işlerinde doğru bir nakliye firması bulamamasıyla yakınıyor.

Taşınma işleminde sorun çıkartan, verdiği günde çalışmaya başlamayan veya gönderdiği araç yetersiz olunca bunu telafi etmeyen firmalara oldukça şikayet var. Bunun için eğer bir Bakırköy nakliye firması ile çalışacaksanız da güvenilir ve işinin ehli bir firmayla çalışmanız sizin için en iyisi.

Şirketimiz Bakırköy evden eve nakliyat hizmetinde sizler için elinden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisindedir. Bizim şirket olarak tutumumuz her zaman daha iyi olabileceğimiz yönündedir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bakırköy evden eve nakliyat için güvenilir nakliye firması bulmak çok önemlidir. Sektörde 30. yılı dolduran şirketimiz Korkmazoğlu Nakliyat, güvenilir ve profesyonel bir çözüm almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için sorunsuz hizmet vermektedir.

bakirköy-evden-eve-nakliyat-1

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Görüşmelerimizde siz değerli müşterilerimiz için piyasadaki uçuk fiyat söyleyen şirketlerin aksine uygun fiyatlar sunuyoruz. Kurumsal olarak eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutuyor ve aynı zamanda eşyalarınızın sigortasını yapıyoruz. Profesyonel bir hizmet sunmak için 30 yıldır sektörde olmamıza rağmen durmadan kendimizi geliştiriyoruz.

Bakırköy nakliyat alanında yerli paketleme ürünlerini kullanarak yerli üretime katkıda bulunuyoruz. Geniş araç filomuz sayesinde işlemlerinizi tek seferde, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her iş sonrası araçlarımızı sürekli temiz tutuyor ve dezenfekte ediyoruz.

Bakırköy evden eve taşıma alanında profesyonel bir hizmet almak için gerekli sebepleriniz var. Zamanınız ve paranız, kendiniz eşyalarınızı taşımaya çalışmanız durumunda fazlasıyla harcanabilir. İşini profesyonel bir şekilde yapan firmayla çalışmak bu hususta çok önemlidir. Piyasa araştırması yaparsanız da bizi neden seçmeniz gerektiğini kendiniz görmüş olursunuz.

Evden eve nakliye hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. İstanbul’da sizlere bu hizmeti sunarken müşteri görüşlerini ilk esas almaktayız. Firmamız sizlere ücretsiz eksper hizmeti sunarak taşıma öncesi bütün işlemlerin nasıl yapılacağını açıklamaktadır.

Bakırköy Nakliyat Hizmeti

Bakırköy nakliyat için bizimle iletişime geçmeniz durumunda siz değerli müşterilerimiz için en uygun ideal süreyi ayarlıyoruz. Gerekli olan bütün paketleme ürünlerini hazırlıyoruz. Eleman kadrosunu ve araç seçimini de yaptıktan sonra eşya taşıma işlemine başlamaktayız.

Bütün bu işlemler için çalışma arkadaşlarımızla uygun istişareleri yapıyor en uygun hizmeti vermek için çalışmaya başlıyoruz. Adım adım yaptığımız işlemleri şu şekilde listeleyebiliriz:

Sizler için en uygun günleri ayarlıyoruz ve taşınma işlemi önceki işlemleriniz için süreci başlatıyoruz. Unutmamak gerekiyor ki taşınmadan 1-2 gün öncesinde eşyalarınızın paketlenmiş olması gerekmektedir. Taşınmadan önce bu taşınma sürecinde sizin ihtiyacınız olmayan ürünlerin paketlenmesi ve taşınmaya hazır hale gelmesi süreci hızlandıracaktır.

bakirköy-evden-eve-nakliyat-2

Bakırköy Nakliyat

1) Eşyaların Paketlenmesi

Bakırköy nakliye işleminde eşyalarınızın güvenle taşınması için eşyaları paketlemek çok önemlidir. Şirketimiz bu hususta bütün detayları düşünerek çalışmaktadır. Eşyalarınızı patpat naylonlar yardımıyla ve streç folyo ile güzelce kaplanarak hasar görmelerini minimuma indiriyoruz.

Kullandığımız karton koliler sağlam ve çift oluklu olduğundan eşyalarınızın güvenliğini iyice arttırıyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz ki kullandığımız ürünler %100 yerli üretimdir. Taşınma sürecinden istemeniz durumunda paketleme ürünleri sizde kalabilir.

2) Eşyaların Sigortalanması

Eşyalarınızın olası bir durumda zararını karşılamak için sigortasını yapıyoruz. Size gönderdiğimiz ekibimiz eşyalarınızın ekspertizini yaparak olası değerlerini ölçüyor. Taşınma süreci için ne kadar önlem alsak da bazı durumlarda olası kötü sonuçlar için sigorta yaptırmak en güvenlisidir. Eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda sigorta şirketimizin eşyanızın değerini karşılıyor.

3) Profesyonel Taşımacılık

Bakırköy evden eve nakliyat, işleminde uzun süredir sektördeyiz. Eşyalarınızın taşınması hususunda gönderdiğimiz tecrübeli çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızın paketlenmesini yaparak araca yüklüyor. Ev eşyalarınızı özenli bir şekilde taşımak için uzman bir ekiple çalışmaktayız.

4) Nakliye Sözleşmesi

Ev eşyalarınızı taşırken taraflar arasında sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşmede eşyaların listesi, taşıma ücreti ve eşyaların teslim edileceği adres vardır. Her zaman kurumsal olarak çalıştığımız için bütün işlerimizde sözleşme yapmaktayız.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat’a Dair Sorular

Bakırköy evden eve nakliyat alanında en iyi nakliye firması hangisidir?

Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi firmalar arasında olan Korkmazoğlu Nakliye şirketimiz taşıma alanında ödül almış firmadır. Ev eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyip taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Bakırköy nakliyat alanında ücretler neye göre belirlenmektedir?

Bakırköy nakliyat firmaları arasında fiyat değişkenlik göstermektedir. Ev eşyalarınızın yoğunluğu, adresler arasındaki mesafe ve evinizin bulunduğu binada asansörün mevcut durumu baz alınarak fiyat ortaya çıkmaktadır.

Bakırköy evden eve nakliye firmanız hangi saatler arasında çalışıyor?

Şirketimiz personel sayısı ve araç sayısı olarak geniş bir aileye sahip olduğu için siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenilir nakliye işlemini başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy evden eve taşımacılık için neden sizi seçmeliyim?

Bizleri seçmeniz durumunda yaptıklarımızı işin en ince detayına kadar anlattık. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışan şirketimiz sizler için nakliye işlemini sorunsuz halletmektedir. İşini severek yapan, çalışmayı seven ve işlerinde profesyonel iş arkadaşlarımızla, yelpazesi geniş araç filomuzla Bakırköy evden eve nakliyat işlemini sizlerin takdiri ile en iyi yapan şirket olarak anılmak istiyoruz.

Bakırköy eşya taşıma işleminde ambalajlama yapıyor musunuz?

Ev eşyalarınızı ambalajlı olarak taşımaktayız. Öncelikli amacımız ev eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Bunun için eşyaların sağlam bir şekilde paketlenmesi gerekir. Bakırköy evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarınızı koruyucu malzemelerle paketlemektedir.