Avrupa Birliği Standartlarında Nakliyat

Ülkemizde nakliye hizmeti her geçen yılda gelişerek yoluna devam etmektedir. Gelişmeler doğrultusunda müşteri memnuniyetinin de aynı şekilde bir üst seviyeye çıkması standartların değişmesi ya da başka bir deyişle Avrupa Birliği standartlarında nakliyat olarak hızla yol alması demektir.

Avrupa Birliği Standartlarında Nakliyat
Avrupa Birliği Standartlarında Nakliyat

Avrupa ülkeleri gelişmiş ülkeler kategorisinde yer almaktadır. Dolayısıyla her sektörde başlangıç açısından ateşleyici özellikte ve hizmetlerin gerçekleştirilmesinde en titiz noktada olan bir bütünlüktür. Türkiye de bu kapsamda gelişmeyi hedef almış hizmet standartlarında Avrupa Birliği standartlarında nakliyat çerçevesi ile aynı odakta olmayı başarmıştır.

Evden eve nakliyat hizmet standartları sürekli gelişim kaydeden, müşteri odaklı, Avrupa Birliği standartlarında nakliyata göre hizmet alan ve sunan bir kapasitededir. Avrupa standartlarında en dikkat çekici ilke müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışıdır. Bu doğrultuda ülkemizde de nakliye firmaları hizmeti insanla paylaşmayı bilen ve sorumluluğunu yerine getiren bir çalışma sistemi yürütmektedir.

Nakliye sektörü altyapı ve araç filoları ile yeniliklere her zaman açık olan bir iş koludur. Bu doğrultuda hareket edildikçe sektörün gelişmesinin artması sağlanırken aynı zamanda yapılan işte profesyonellik payımızı da gözler önüne sermektedir. Hizmet esnasında müşteriye karşılık saygı ve ”daima haklıdır” ilkesi en iyi hizmete eşittir. Bu durum Avrupa Birliği standartlarında hizmet ve kalitenin yükseltilmesinde en önemli detaydır.

Nakliyat Hizmetlerinin Uluslararası Kolu

Nakliye işlemleri her zaman için özen gösterilmesi gerekli olan sektörlerin başında gelir. Nakliye gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yapılabildiğinden çok daha zor çok daha profesyonellik isteyen bir alandır. Konu uluslararası olunca ve faaliyet bu yönde olunca kurumsal vizyon sahibi olmak olmazsa olmaz kural haline gelir.

Kurumsal vizyon sahibi olmak kuralı ile hareket eden bir firma olarak dünyanın pek çok ülkesine evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı olsun, depolama olsun hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında müşteri memnuniyeti her zaman bizim için sıralamada başlardadır. Memnuniyetleri çerçevesinde hareket etmek, verdiğimiz hizmetlerin bütününü tasvir edicidir. Ve biliyoruz ki, bu yaklaşım Avrupa Birliği standartlarındadır.

Uluslararası Nakliyatta Adımız

Korkmazoğlu Nakliyat firmamız sektörde yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları ile uzun yıllar boyunca profesyonelliğini ve deneyimliliğini ispat etmiştir. Uluslararası alandaki deneyimlerimiz bize birçok ülkenin nakliye kuralları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladığından Avrupa ülkeleri başta olmak üzere edindiğimiz tecrübe de göz ardı edilemez.

Avrupa Birliği Standartlarında Evden Eve Nakliyat
Avrupa Birliği Standartlarında Nakliyat Hizmeti

Dünyada pek çok ülkede nakliye hizmetleri vermekte olan bir firma olarak eşyaların zarar görmemesi adına aldığımız tüm önlemleri ile hareket etmeyi benimsemiş olmanın ayrıcalığını taşımaktayız. Evden eve taşımacılık sektörü her zaman profesyonellik isteyen bir sektördür ve bu işin amatör yapılma şansı yok denecek kadar azdır. Yapmaya çalışanlar da zamanla sektörde yok olur gider. Hele hele konu Avrupa Birliği standartlarında nakliye olunca deneyim en aranılan kriterdir. Eşyaların taşınması esnası çiziklere darbelere ya da kırılmalara karşı aşırı titizlik gerektirir. Ve elbette ki nakliye demek eşya yerleşimi paketlenmesi taşınması gibi aşamaları da kapsamaktadır. Bu aşamaların her biri de kurumsal vizyon gerektirir.

Nakliye Aşamaları

Evden eve nakliyat aşamaları ister şehir içi ister uluslararası olsun değişmeyen aşamalardan oluşur. Eşyaların paketlenmesi ile başlayan bu süreç, araca yükleme, montajı şeklinde devam eder. Özellikle uluslararası nakliye söz konusu olduğunda gerek ambalajlama gerekse yüklemenin hassasiyet payı oranı çok daha yükselir. Uluslararası nakliyatta her adım önemlidir.

Ev eşyası taşınırken uygulanan bir kalite standardı vardır; bu standart uluslararası çizgide iken bir tık daha dikkat ve özen ister. Yabancı ülkeler konu nakliye olunca profesyonel hizmet almaktan ödün vermezler. Nakliye işlemleri demek her zaman kaliteli bir anlayış gerektiren işlemler demektir.

Bilinmelidir ki; en küçük bir hatanın geri dönüşümü çok daha zorlayıcı kurallar zincirine gebedir. Biz ekip olarak işimizin verdiği hassasiyetin farkındalığını taşıyarak her zaman her yerde her aşamada en profesyonel hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Amacımızın dışında tecrübemizin olduğu muhakkak bir nokta olup, oluşabilecek risklere verilecek cevap bilincimizde göz ardı edilemeyecek derecededir.

Biz Uluslararası arenada uzun yıllardan beri varız ve aynı kalitede aynı standartlarda sürdürmeye de devam edeceğiz. Müşteri odaklı hizmet kalitemiz, ilkeli çalışma prensibimiz ile nakliye sektörü bizim işimizdir. Uluslararası evden eve nakliyat alanında titiz bir çalışmayı her zaman sergilemekteyiz.